Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

lukza
6. kvě 2010

Lucifirku já se těším jak už budet mít všechny u sebe mimiška jak Jeany Martínka Betys Matějka a ty Kubíka a pak jestli se neplatu Mrkvička ale u ní mě nějak utekly jména Luci a Betys jaké máte vubec jména na holčičky já měla Nikolu

lukza
6. kvě 2010

A pak samozřejměn Kveta, Natálka atd.ani nemužu všechyn vyjmenovat a ostaní asi ještě jména nemají 😉

lucifirek
6. kvě 2010

Lukzy já chtěla Aničku,ale nakonec jsme se domluvili na Terezce. 😉 už začíná jít do tuhého,říkala,že ve 34 tt.jdu na mateřskou,to znamená při další poradně,to je za měsíc,to je něco,fakt.

lukza
6. kvě 2010

Luci Terezka je moc hezké jméno 🙂))) ty jo už na mateřskou toto uteklo já taky nemužu uvěřit že malí má už 3měsíce hrozně to letí když koukám na fotky tak to už není to malé miminko

lucifirek
6. kvě 2010

lukzy to jo,malý už má tři měsíce,to fakt letí.Neteřinky budou slavit rok a to přijely před nedávnem z porodnice a ted už běhají.

betys
6. kvě 2010

lukza-my máme pro holku Adélku.
Sešlo se nás těhulí požehnaně.To bude na celou školku 😀

lukza
6. kvě 2010

Lucifirku už věřím tomu že až na dětech člověk vidí jak to všechno utíká 🙂)),ale s Lukáškem už je suor sranda nejlepší je že nad ránem už semnou dospává v postýlce a sptva otevřu oči tak mě pošle tak sladký a upřímný usměv to jdu hned do kolen.

Betys Adelka je taky moc krásné jméno.
JJ už mužete pomalu otevřít školku a náš malí a jimmy to povede🙂))

jimmy1
6. kvě 2010

Ahojte holky,
schválně jsem ještě teď večer, jak Marťulka usnul, zapla počítač, abych zjistila jak to je s Jeany a ona už to má fakt za pár 😵 a za chvíli už bude mít Martínka u sebe, moooc držím pěstičky a přeju, aby byl porod co nejpohodovější a všechno probíhalo hladce 😉

Tak těhulky, opatrujte mimíska v bříškách, za chvíli už z vás budou taky maminky 😵 😵 😵 Se těšíííííím na ty vaše bobánky 😉
a Lukzi, ty pozdravuj Lukáška 😉

lukza
6. kvě 2010

Jimmy taky moc pozdravuj Martínka a co jak to zvládáte s mlíčkem a co prdíky už je to lepší po 3měsícách?u nás jo ale musím si furt dávat bacha co jím 😒 ,ale co bych pro miláčka neudělala že

kveta
6. kvě 2010

Stále nakukujem, či sa Jeany neozvala... Dúfam, že je všetko ok...

jimmy1
7. kvě 2010

Dobré ráno, holky 🙂
nedalo mi to a musela jsem zapnout pc, abych kouknula, jestli už tady není nějaké nové info o Jeany a Martínkovi...

Lukzi s mlíčkem pořád bojuju 😎 už mě to dáááávno neba, hlavně to vstávání v noci, když si Martulka spinušká a já se musím vyhrabat z postele a jít se na tu odsávačku napojit 😖
Ale zatím jsem se vždycky nakonec přinutila 😎 co bych pro něj neudělala 😵
Martulka totiž tak náááádherně v nci spinká 😵 baští kolem 20 h. a pak se mi budí nejdřív ve 4 ráno, ale většinou kolem páté - půl šesté 😎 vstáváme pak většinou mezi půl osmou - osmou, ale třeba včera jsme tu celá rodina spali do 9 a Martínka jsem pak budila v 9:30 na jídlo, aby se nám úplně nerozhodil den 😝
Jinak ještě k tomu mlíčku... odsaju míň než je poptávka, takže většinou poslední dobou večer je tak 100ml nutrilonu (a teď jak jsem měla ty střevní obtíže, tak to teklo míň než obvykle, takže bylo nutrouše více 😠).

Prdíky se zdají být lepší, jak už pořádně kope nožičkama, tak už tolik ani nenahříváme bříško, ale na jídlo si dávám bacha furt, i když si říkám, že bych mohla začít pomalu zkoušet si "dovolovat" 😀

Úplně miluju, když se Martulka směje 😵 😵 😵 a to se dovede už i pořádně řehtat nahlas občas. A včera zjistil, že umí křičet (ne plakat, ale křičet) nahlas a mooooc se mu to líbilo 😀 tak to docela dlouho trénoval 😝

luccatko
7. kvě 2010

Krásné ráno 🙂 tak vás tady dočítám a jen zírám 🙂 Tak Jeany už se to blíží,hlavně at je vše v pořádku....rychle to utíká,nedávno jsme testovaly,třásly se z utz a ted....

lucifirek
7. kvě 2010

Tak holky dobré ránko.
Janička už má Martínka u sebe. Psala mi po půlnoci. Napíšu doslova.
Po půlnoci se nám narodil syn Martinek,váží 2,5kg a 47cm. Slo to docela rychle,bolesti začaly před jedenáctou.

Tak takovýhle porod by si asi přála každá maminka. 😉
Jani moc,moc gratuluju i s manželem. 😉

betys
7. kvě 2010

Dobré ráno.Jeany to proběhlo pěkně.Taky bych to takhle brala.Já pořád nic ato jsme večer točili "knoflíkama od rádia".Tak zase čekám 😉

lucifirek
7. kvě 2010

betys tak ted jsi mě pobavila,ale děláš dobře. Ono je potřeba to dělat intenzivně a opakovaně každý den. Fakt to proběhlo Jeany krásně. Já zase musím cvičit kočičku,třeba to zabere,aby se malý otočil.
Dneska je u nás krásně,chystám se na hřbitov, potřebuji tam pokrýt drt.

mrkvicka28
7. kvě 2010

Teda Luci ta se má tak ji moc gratuluj k Martínkovi a že se budem těšít na fotečky

lucifirek
7. kvě 2010

Už jsem jí psala,že se těšíme na fotečky. 😉

natalka28
autor
7. kvě 2010

Gratuluju Janči a Martínkovi. Porod měla podle popisku super a v pohodě, tak by to mělo být u každé🙂 Ještě jednou moooc gratuluju, Martínkovi přeju moc zdravíčka, štěstíčka a ať se mu v životě podaří vše na co sáhne!!! Těším se, až nám Martínka ukáže!!!

vladis
7. kvě 2010

jeany velikánská gratulace k martínkovi at jste zdraví a krásně rostete těším se na fotečky

elllenka
7. kvě 2010

Teda to je skvělá zpráva.

Jeany moc blahopřeji k Martínkovi.

lucifirek
7. kvě 2010

Holky Martínek je takový prdelínek malinkatej,musí být krásný. 🙂

luciiiie
7. kvě 2010

ahoj,
Jeany obrovitánská gratulace k Martínkovi 😵 😵 😵 Přeju Vám oboum hlavně hodně zdraví. 🙂

jimmy1
7. kvě 2010

Tak to je paráda, že to Jeany s Martínkem takhle v pohodičce zvládnuli. Takovej porod musí být super 😵

Luci, moc je pozdravuj 😵

lucifirek
7. kvě 2010

Určitě Janči napíšu a pozdravy vyřídím. 😉

kveta
7. kvě 2010

Veľmi gratuľujem, Jeany... 🙂

elllenka
7. kvě 2010

Kdy jste vybrali jméno pro mimčo? Já s mým zatím jen vtipkujeme- můj navrhnul jméno kluka: Arnošt a já tím pádem pro holku: Eržika, nevím kdy přestat vtipkovat a mluvit vážně. I když u nás to vypadá, že si jméno vyberu sama, ale i tak ...

kveta
7. kvě 2010

Ellenka, aj meno Trifón je veľmi pekné... 😉

luccatko
7. kvě 2010

Mooooc gratuluju Jeany 😉 🙂

betys
7. kvě 2010

ellenka-my jsme taky dlouho vtipkovali.Matěj pro klula byl od začátku jasný ikdyž manža se mě snažil přesvědčit na Jindřicha.Na holčičce jsme se nemohli shodnout.Já jsem chtěla terezku-tu nechce manža a mě se zase moc nelíbila Petra.Nakonec jsme vybírali mezi Adélkou a Barborkou.Vyhrála Adélka a Barborku jsme přenechali ségře.Ale rozhodovali jsme se až kolem 20 tt.Na kluka se nám ještě libil Vojta-tak ho necháme pokřtít.

lucifirek
7. kvě 2010

Elllenka my měli pro kluka jméno jasné už několik let.Pro holčičku ne. To jsme teda nevěděli,manžel chtěl Lucinku,tojsem nechtěla já,že by to bylo mladá,stará. Mě selíbila Annička.A nakonec jsem řekla manželovi,at si pro holčičku vybere jméno on, a on si vybral Terezku. Jinak jsme to nějak nehrotili,prostě to v průběhu těhotenství tak nějak vyplynulo. A manža i ted říká malému ze srandy Bohoušku. 😀