Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

lenceslava
11. zář 2010

@elllenka děkuju,koukala jsem na ceny a femibion mi příjde dost drahý.

lenceslava
11. zář 2010

@betys no já se budu snažit jíst hodně ovoce a zeleniny(i na ni mám větší chut) Ale říkala jsem si že třeba ze začátku bych nějaký vitamínek zkusila.Jinak děkuju za odpověd a doufám že se k vám za chvíli přidám.

kveta
11. zář 2010

@elllenka Funguje to tak, že pôrodník dá rodičke svoje telefónne číslo a tá mu kedykoľvek, keď to vypukne, zavolá na mobil a pôrodník príde do práce aj mimo svojho pracovného času... Je to oficiálny postup a pôrodník dostáva zo zazmluvnenej ceny polovicu a druhú polovicu si necháva nemocnica... Ak je žena v pôrodnom termíne, dohodnú si s pôrodníkom čas, kedy má službu a príde na vyvolanie pôrodu...

kveta
11. zář 2010

@lenceslava V prvom trimestri som brala mamavit, potom mi to už gyn. neodporúčal...

elllenka
11. zář 2010

@lenceslava : Je hodně drahý. Moje doktorka ho doporučuje všem těhulkám. Já si koupila jen na první týdny pak už ne. Můžeš počkat co ti doporučí tvoje doktorka a nebo si něco vyber v lékárně. Mám zkušenost, že lékárnice vždy rády poradí 🙂

elllenka
11. zář 2010

@kveta : A kdyby se náhodou stalo to, že porodník bude u porodu a při tom mu zavolá pacientka jiná, že asi rodí. Tak by potom byl stejně jako u nás jen u šití? ...
Kdyby měl zrovna po službě a jel by znovu rodit to by byl také unavený ...
Já stejně dobrého doktora neznám, tak se zpoléhám na to, že to bude všechno v pořádku.

lenceslava
11. zář 2010

@elllenka no my s manželem už rok pijeme mladý zelený ječmen,manželovi se za tu dobu spravil speriogram(sice né nějak rapidně ale trošku ano) A myslím že tychýně říkala že to doporučují i pro těhotné,zkusím něco o tom nastudovat.Tím zeleným ječmenem nás právě zásobuje moje zlatá tchyňka. 🙂 Já ho tedy přestala pít když jsem začala se stimulací aby se to nějak nebilo s těmi léky.

kveta
11. zář 2010

@elllenka Neviem, ako je to všeobecne v prípade dvoch pôrodov naraz, ale viem, že môj pôrodník má parťáka /druhého pôrodníka, ktorého som plánovala, ak by môj nemohol/ a ten dorazí na pomoc...

elllenka
11. zář 2010

@lenceslava : O tom jsem neslyšela. Pokusím se to vygůglit 😀 Mýmu by asi nepomohlo nic, spermijky si ničí sám kouřením :( už nevím co s ním mám dělat tak jsem to vzdala a doufám, že až bude mimčo tak přestane, ale tak naivní už nejsem ... tak uvidím

elllenka
11. zář 2010

@kveta : Aha, takže i náhradník 🙂 tak to pak jo 🙂 Ale u tebe to nebude problém, když je to plánované 🙂 To si napíše termín do diáře 😉

lenceslava
11. zář 2010

@elllenka určitě na to dojde sám,já taky přestala kvůli mimču,je fakt že jsem mohla přestat dřív,ale přestala jsem.

elllenka
11. zář 2010

@lenceslava : jemu je to jasné, že by měl přestat, ale je v tomto strašněj slaboch. Už jsem na něm vyzkoušela všechno. A hodně ho v tom podporuje práce, když si potřebuje srovnat myšlenky nebo oddechnout tak jedině s cigaretou v ruce :( bohužel. Kuřáci mají snad všude povoleny chvilky na kouření :(

lenceslava
11. zář 2010

@elllenka to my v práci povoleno namáme.Ale ani na to není čas.Je pravda že pokud člověk v práci kouřit může tak toho využívá.Já v minulé práci stáhla krabičku denně. Fuj.Když jsem kouřila naposleda tak jsem se tak překouřila že jsem se z toho pozvracela a byl konec,ted už vím že si nikdy nezapálím.Nacpi manžovi do cigaret nějakej humus a třeba mu to přestane chutnat. 😀 Né člověk musí opravdu chtít přestat sám od sebe.

luciiiie
11. zář 2010

@lenceslava zelenej ječmen? Co to je? To jsem taky neslyšela ještě 😎 Jinak jsem jak holky taky nic nebrala...jen pořád zobu listovku a protože jsem začala pak dostávat strašný křeče do lýtek v noci, tak mi předepsala mudra hořčík 😉

lenceslava
11. zář 2010

@luciiiie chutná to jak kopřiva. 😀 je to přírodní produkt a vit a min obsahuje ve vyšším množství než většina multivitamínů.

elllenka
11. zář 2010

@lenceslava : Já mu do cigaret dávala petardy (speciální do cigaret. Do krabičky jsem mu takto nachystala 3-4 cigarety a nikdy nevěděl, která bouchne 😀 tak přestal chodit kouřit s chlapama aby nedostali infarkt 😀 Ale ani to ho nedonutilo přestat, ani náplasti, žvíkačky, ... teď jsem mu dala letáček jak přestat kouřit s kontakty na lékaře, tak možná někam zajde uvidím.

lenceslava
11. zář 2010

@elllenka to s těma petardama je dobrý 😀

elllenka
11. zář 2010

@lenceslava : To byla jedna z věcí, které jsem se mu navyváděla ...

luciiiie
11. zář 2010

@elllenka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@lenceslava ty jo a to vám jako tchýně vyrábí? Vyhodilo mi to tu nějaký extrakty a je to celkem i drahý 😕 Ale na kolik to je věcí...hmmm...vypadá to fakt zajímavě.

lenceslava
11. zář 2010

@luciiiie né to se dá koupit.Tchán to začal taky prodávat,mají to levnější. nevím myslím že ta oixla má 200g a stojí kolem 600.ale nám to vydrží tak čtvrt roku.

luciiiie
11. zář 2010

@lenceslava a jo, já myslela, že to tchýně jako nějak tluče 😀

lenceslava
11. zář 2010

@luciiiie néééé,čarodejnice to není.🙂

drndapetka
11. zář 2010

Holky, prosím Vás, Estrofen a Prednison mám brát dál , že jo? jen Agolutin vyměnín za utroš a listovku za nějaký mama vitamíny.....na ultrazvuk do Unicy jdu až 24.9., tak abych věděla 🙂

drndapetka
11. zář 2010

@lenceslava ty jsi byla taky kuřačka? 😕 😀 jsi se nikdy nepochlubila 🙂 já taky -7 let půl krabky denně, fujtajbl 😝 přestala jsem před půl rokem a jsem na sebe pyšná 😉

lenceslava
11. zář 2010

@drndapetka no není se čím chlubit. 😀 Já nekouřila při prvním pokusu,pak jsem samozřejmě zase začala a ted jsem zase přestala když jsem začala stimulku.Ale já měla krabičku tak na týden.

lenceslava
11. zář 2010

@drndapetka listovku jez taky dál.a ten prednison to nevím,to to v unice neřekli? nebo tvůj doktor když ti dával utroš?

drndapetka
11. zář 2010

@lenceslava já jdu právě na gyndu v to úterý, do té doby píchám ještě Agolutin 😝 sice mi ještě dvě ampulky zbydou - co pak s tím? 😕 ty ještě Prednison taky máš a ráno jíš, ne?

drndapetka
11. zář 2010

@lenceslava já kouřila jak kdy....někdy 5 denně, někdy 10 denně....někdy třeba jen 3 denně....ale když byl nějakej mejdan, tak klidně i krabičku 😝 to víš, ke kávě a k vínku to patřilo 😀 a teď mi je z kuřáku blivno 😝 můj manža mě smrdí, navaluje se mi z toho, dusím se, když na mě vyfukuje kouř.....no jo, odnaučená kuřačka 😀 😀 😀 😀 pro mimina všechno na světě 😵

lenceslava
11. zář 2010

@drndapetka jj mám.Já to beru pořád tak že mi vše řenkou na unice když tak budu volat že mám pozitivní test.Agolutin mám do čtvrtka a nevím jestli by mě do čtvrtka moje mudra vzala tak snad mi to napíšou v unice.

lenceslava
11. zář 2010

@drndapetka no jenom by ti chlapi mohli dostat rozum a seknout s tím.Zvlášt když mají pomalejší náboje 😀 .Můj už nekouří 7 let.A víš jak vždycky remcal když jsem si zapálila.No a ted mi to taky vadí.