Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

mrkvicka28
11. kvě 2010

Luci tak Jeany pozdravuj že jsou moc velké šikulky a že už se těšíme na fotečky
A co ty jak je?

jimmy1
11. kvě 2010

Dobré ráno holky 🙂
Betys, tak když je tlak v pohodě, tak to je prostě jen normální "těhu radost" 😉 a předzvěst toho, že už opravdu miminko ťuká na dveře 😉

Je fajn, že se Jeany s Martínkem mají k světu a brzy půjdou domů. Je to ale prďolka malinkatej 😵 😵 😵 se těším na nějakou fotečku 😉

My dneska jedeme s Martínkem na kontrolu kyčlí, tak jsem zvědavá jak dopadneme, zatím to bylo v pořádku, tak uvidíme dneska 🙂
No a já jsem se pak taky objednala k lékaři, Martínka chvilku pohlídá babička, stejně si na dnešek vzala dovču, aby mohla jet s náma na ty nožičky.
Jsem poslední dobou furt nějak sesypaná ☹ po těch střevních potížích tuhle mám furt něco. Kromě bolavých zad (ty mě trápí už od nepaměti) mě nepříjemně pobolívá břicho a bolí mě pravá kyčel a obě nohy od kolen dolů, ale tak, že bych kolikrát i slzela 😖 A pak ještě asi hemeroidy?? 😕 😕
Si připadnu jak stará bába 😠 😎 tak se musím dát rychlo nějak do kupy 😉

Mějte se krásně a opatrujte mimíska 😉

lucifirek
11. kvě 2010

Mrkvička já docela dobrý,dneska mi ani není špatně. Ale dávám si pozor co a kolik jím. Nejhorší je to před spaním. Ale dobrý.
Jimmy tak at kyčlíky dopadnou dobře. 😉 Jimmy teda to jsou trápení,to si radši zajeď,at na tebe doktor koukne,nenístsranad,třeba ti jen chybí vitaminky,nebo něco.Hemeroidy stojí taky za prdlačku. Co člověk musí protrpět vid. ☹

betys
11. kvě 2010

Dobré ráno.Já jsem si trochu přispala po prochozené noci na záchod.Manža mi ty nohy natřel chladivou koňskou mastí a trochu se mi ulevilo.Dneska se budu asi povalovat,nějak se mi nic nechce.
Jana mi taky psala.Je super že se jim daří dobře a brzo půjdou domů. 😉

lucifirek
11. kvě 2010

jo,jo betys jen odpočívej. 😉

jimmy1
11. kvě 2010

Tak jsme zpátky od lékařů 🙂
Martínek má kyčle v pořádku, i jadýrka má založená, nožky jsou už taky prý v normě, takže už nemusíme cvičit (měl trošku vpáčený chodidla dovnitř prý od toho jak ležel v bříšku) a už ani na další kontrolu tam nejdem.
No a já mám žádanku na ortopedii (tam už jsem se rovnou dneska objednala jak jsme tam byli s Martínkem), tam mě asi pošlou ještě na revmatologii, pak na ultrazvuk břicha kvůli žlučníku, a mám přijít na spoooustu krve odběry nalačno ráno s močí. Jo a ten hemoroid mám potvrzenej 😖

Betys, živě si to ještě pamatuju 😉 furt na záchod, lehnout si a poskládat se nějak pohodlně bylo spíš science fiction 😝 no ale teď to není o moc lepší 😀 takže spinkej, odpočívej co to jde 🙂

Luci, to hlídání si jídla teda už trénuješ na kojení, viď 🙂
Mrkvicko, pěkně se držíš, tak hlavně co nejdýl 😉

Zatím pááááá a mějte se krásně 🙂

betys
11. kvě 2010

jimmy-to je dobře že je Martínek v pořádku,ale se sebou si teda užiješ ☹
Jo spaní je hrůza.Teď jsemsi hodinu schrupla anějak se nemůžu probrat.

lucifirek
11. kvě 2010

Jimmy tak to je bezva,že je malý v pořádku. A teda s tvým zdravým to není moc dobrý.Snad to nebude nic vážného. A hemeroidy teda taky žádná sláva vid. 😒 Ale určitě ti napsali nebo napíší něco,co zabere. No vůbec ti to nezávidím. Hlavně,aby ti to dr. nějak srovnal a bylo ti lépe. Ono to těhotenství dalo tělu asi dost zabrat.
Jinak s tím jídlem,nemám ani moc chut a nemůžu jíst moc a ze spousty věcí mi je špatně od žaludku,dneska mi třeba nesedl chleba s máslem,pažitkou a čaj. Tak už je to asi fakt tréning. 🙂 Kubík dává najevo,co mu nechutná.

hanulinecka
11. kvě 2010

kráásné popoledni kočky 😵 😵

jééé jani už má martínka u sebe tečou mě slzy je to krása před chvilkou // na testu a ted miminko v náručí

a všem vám se to tady krátí Luci,Betys no super Květa už to má taky za pár jen tak dál za chvilku už budete mít všechny ty vonavoučké miminka u sebe nádhera

betys chjoo ten konec ten si pamatuju i já pro mě to bylo utrpení 14 dní před termínem a já jěště 12 dní přenášela takže hruza,ale vydrž už těch dni 2 v 1 nebudeš dlouho

Lukzo,Jimmy vy už máte velký drobečky i já si pamatuju kdy jste hlásily// a ted už máte pasoucí se miminka 😵 😵 😵

užívejte všichni co to dá mě přijde ,že jsem včera rodila a mareček bude mít v sobotu 2,5 roku 🤐 🤐 🤐 chytrolín muj
a co u nás nějak brzo mě otrnulo a už jsme objednaná do reprofitu na 24.5 na pohovor uf uf mám takové mravenčení u žaludku jak s etěším,že bych zase brzo mohla být těhotná a nelenila jsme dneska jsem 3 den cyklu a jela za svym gyndařem at mě udělá hormonální profil at se v reprofitu nezdržujeme 😀 😀 a příští měsic bych mohla jít do té minimálky se těším jak poprvé jen se bojím ,abych nebyla zklamaná nic jiného než těhotenství neočekávám 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 tak uvidíme

mějte se krásně a určo nakouknu jak porodíte všechny 😀 😵

hanulinecka
11. kvě 2010

jééé já hlava děravá zapoměla na Mrkvičku super,že takhle krásně držíte a jste v pořádku jen tak dál 😵

betys
11. kvě 2010

hanuli-budu držet palce ať se zadaří 😉

lucifirek
11. kvě 2010

hanulinecka moooc držím palečky,at to tentokrát vyjde. To to uteklo a už do toho půjdete zase. 😉

mrkvicka28
11. kvě 2010

Holky hodila jsme vám tam fotečky domečku snad je nesmažou

lukza
11. kvě 2010

Ahojky holky

Jimmy je super že máte nožičky v pořádku my jdeme ve čtvrtek na kontrolu.a je mi líto že tě tak trápí zdravíčko přeji aby bylo vše brzo v pořádku jo a jak sem psala že já jizvu v pohodě tak to tak není včera tady byla hustá bouřka a pěkě mě svědila a takový tlak sem v ní měla.

Jeany už pujde v pátek domu to je užasné budpu fotečky a je krásné že pěkně kojí a Martínek papá jak má🙂))

Betys přeji aby už brzo přišel porod at trápení a otoky přestal.

Hanuli jj utíká to tobě strašně moc držím pěstičky v boji ale věřím že to příjde a budeš hned hlásit krásné // NA TESTÍKU

holky já vím že máte teprve mimi v bříšku ale chci se zeptat už jste přemýšlely zda by jste šly někdy znovu do boje a podstupovaly IVF a nebo tomu necháte volný pruběh a bud se zadaří nebo né.my by jsme chtěly druhé mimi ale na IVF by jsme už nešly bud se zadaří nebo né jen mě štve že musí zobat antikoncepci to jsem nechtěla ale co už musím to vydržet

hanulinecka
11. kvě 2010

Lukzo jestli mužu i já hned jak se amreček narodil jsme věděla,že u nás se asi zázrak nestane pujdu do dalších boju přes ivf
i když v koutku duše jsem zázrak čekala,ale nepřišel to jsem čekala taky 😀 😝

takže u mě ta touha po mimi je velká tak i do boje přes ivf,ale trochu jinak minimální stimulace atd atd..takže šetrneji
já antiko nikdy nejedla a ani nechci tak po druhém mimi uvidíme jak se chránit i když nebude potřeba tak to vypustíme a pak ten zázrak přijde když už ho člověk nebude chtít 😝 😉 ale to je jěště hooodně daleko

já si po Marečkovi říkala že doberu pokusy co mám a pak se na to vyprdnu a když se nezadaří budu žít jen pro marečka,ale nějak jsem přehodnotila a do konce roku bych chtěl 2 minimálky a když se nezadaří tak příští rok zase dala jsme si strop věk a to je 35 let to je mě za 2 roky takže u mě zatím takhle 😵

betys
11. kvě 2010

mrkvicka-máte moc pěkné bydlení
lukza-my jsme se s manžou domluvili že to chvilku zkusíme přirozeně,ale ne tak dlouho jako poprvé a pak když se nezadaří tak to budem zase řešit s doktorama.Už víme co se má hledat a asi by jsme zase šli na Unicu.Ale třeba to nebude potřeba.... 😉

lucifirek
11. kvě 2010

Mrkvička teda vy to máte velké. 😉
Lukzy já samozřejmě počítám s tím,že půjdeme do dalšího pokusu,máme na jeden KET a pak ještě jeden pokus.Ale samozřejmě bych byla radši,kdyby to šlo samo od sebe.

kveta
11. kvě 2010

Ahojte, ja sa na žiadne IVF už nechystám, dva hyperstimuláky mi stačili a po mojej skúsenosti si hovorím aj to, že žiaden muž mi nestojí za to,aby som kvôli nemu riskovala život... K tej antikoncepcii: ja som sa rozhodla pre vnútromaternicové teliesko... existujú aj nehormonálne telieska, takže sa dúfam vyhnem hormónom dokonca života...

natalka28
autor
11. kvě 2010

to já bych teda za moje dítě/děti dala život!

mrkvicka28
11. kvě 2010

Betys ,Luci díky pro ty naše 4 děti to bude tak akorát. Ještě že bydlíme v domečku v bytě si to nedovedu vůbec představit.

lukza
11. kvě 2010

Holky díkyza názory.hanuli já taky nechtěla brát antikon.,ale musím nebo nemusím ale po císaři rok nemužu otěhotnět a mám hrozný szrach že kdyby se zadařilo tak bych musela na potrat jen když to slovo píši tak mě to hrne slzy do očí.

Mrkvičko to věřím že jsi ráda že máte domeček v bytě by to bylo hodně náročné hlavně skrz výtahy atd.

Hanuli věřím že to výjde a nebude muset na další pokus.

Lucifirku já kdybych měla mrazáčky tak bych asi taky do toho šla ale do celého IVF asi už né pro mě to bylo vlastně jen trápení bez uspěchu. 😖

lukza
11. kvě 2010

Mrkvičko máte krásný domeček a velký my máme domeček ale malí a je to řadovka ale sem za něho ráda chtěly by jsme ho vytáhnout na podkrovy nale když víme co nás čeká okolo běhání atd tak se nám do toho zatím nechce nebo tak my splácíme ještě uvěr na byt a ještě ho nemuže prodat ale do konce roku bude zaplacená částka tak aby se to mohlo už prodat tak to asi prodáme,ale to sou zatím jen plány

betys
11. kvě 2010

lukza-raději ber tu antikoncepci.Známá teď otěhotněla 10 měcsíců po porodu dvojčat císařem a musela na potrat a bylo to pro ni hodně težké ☹
mrkvicka-tak to se jednou příroda (částečně i doktoři) trefila.Trojčátka přijdou do správné rodiny.A to je moc dobře 😉

lukza
11. kvě 2010

Betys určitě to budu zobat protože jak píšeš potrat bych teda vubec nezvládla ☹ a co ty tu ještě děláš šup rodit at jsou zase krásné zprávičky 😀

lukza
11. kvě 2010

Mrkvičko tak už máš fotečky smazané naštěstí jsem to stihla tentokrát 😀

kveta
11. kvě 2010

Natalka, za dieťa by som život dala, dokonca som biootca informovala, nech pri pôrode v prípade problémov zachraňujú toho z nás, kto bude mať väčšie šance na prežitie... ale kvôli žiadnemu mužovi by som už život neriskovala... /mne už na Unice neodporúčali riskovať ani len KET, lebo som mala aj pri minimálnej stimulácii stredne ťažké OHSS, takže ak by môj budúci partner bol neplodný, nepodstupovala by som kvôli nemu už žiadne riziko OHSS/.

hanula83
11. kvě 2010

Ahojte holky, nezlobte se, že se vám sem pletu, nepatřím sem. Ale zaujal mě příspěvek Betys, že známá otěhotněla 10 měsíců po císaři... Proč musela na potrat? Já zase slyšela, že jedna paní otěhotněla ještě v šestinedělí po císaři a v pořádku dítě donosila...

natalka28
autor
11. kvě 2010

kveta - asi jsem jen nepochopila, proč by jsi měla riskovat kvůli nějakýmu chlapovi život, dítě by jste chtěli mít oba. No, nebudeme to rozebírat, na spoustu věcí máme odlišné názory a já si ty svoje nechci obhajovat🙂 Reagovala jsem na to, že jsem myslela, že píšeš o dětech! Promiň

lukza
11. kvě 2010

Hanula tak to se divím že jí to nechaly protože je velké riziko že jizva vevnitř praskne a matka vlastně umře.kámoška tedka otěhotněla 7měsíci po císaři a musela na potrat nebo musela nikdo tě nemuže donutit jít na potrat ale je to strašné riziko a proč to rizkovat jizva má mít právě rok oddech než se začne natahovat těhotenstvím

hanula83
11. kvě 2010

Lukza, no asi to dotyčná paní riskla a vyplatilo se jí to... Ale je to nejspíš vyjímka, to já jen tak, že mě to zaujalo. Je to každopádně operace a zahojení trvá nějakou dobu... Já mám půl roku po císaři, tak mě to docela zajímá 😉