• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

18. července 2012 
Holky, takže jsem otevřená na špičku prstu...Na Štědrý den doma a 25.12. nástup do nemocnice na vyvolávačku :confused: kurňa...
23. pro 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie tak za chvilku s tebe bude mamina. Ještě si užiješ Štědrý den s manželem a hurá pro Štěpánka. Ještě aby je Štěpánek nepřekvapil a nešel ven dřív. :slight_smile: Krásné Vánoce a hlavně klidnej a rychlej porod. :grinning:
23. pro 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přejeme krásné Vánoce a hezky si užijte svátky. :slight_smile:
23. pro 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule Ivi děkuju :slight_smile: Vám taky přeji hezké Vánoce, s Mildou to už bude paráda :slight_smile: A hodně štěstí na leden na prcky!!! Co na leden, hodně štěstí do celého roku :slight_smile:
23. pro 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie -třeba se vyvolávačky nedočkáš jako já.Měla jsem jít ve čtvrtek na vyvolání a ve středu ráno mi tekla voda.Akorát že nakonec proběhl ten císař,ale rodit jsem začala sama.Tak držím pěsti :wink:
23. pro 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betys Jity díky, jsi hodná...nevím proč, ale mám z té vyvolávačky strach :confused: Včera už jsem myslela, že pojedem, ale nakonec mě bolesti přešly...asi se otevřel ten čípek nebo nevím, co to bylo. Zítra večer se zkusíme ještě pomuchlovat a třeba nakonec vyleze sám. Jak řekla, že nás 25.12. v 9:00 čeká nástup, tak začal zběsile kopat :grinning: Snad si dá říct :wink: Však kdyby něco, ozvu se :slight_smile:
23. pro 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie z vyvolávačky nemusíš mít strach :wink: mně taky Martínka vyvolávali (kvůli preeklampsii a brutálnímu tlaku)
sice se to pak zvrtlo v císaře, ale to bylo proto, že byl Marťula blbě natočenej s nakloněnou hlavičkou a nesestoupil do porodních cest, i když jsem byla naplno otevřená.
Držíme pěstičky :dizzy_face:
23. pro 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 jéé jimmy díky... :slight_smile:
23. pro 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem přeji krásné a pohodové vánoce a hodně štěstíčka a zdravíčka do nového roku. :slight_smile:
Těm, co už mají miminka přeji, aby jste si to užili, budou to vaše nejkrásnější vánoce. :dizzy_face: Pro nás to jsou nejkrásnější vánoce s Martínkem. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Těhulkám přeji krásné zdravé miminka a snažilkám, aby v tom příštím roce se to povedlo a měli také svá vytoužená miminka. :wink:

Luci, takže po vánocích nástup. Já si myslím, že když budeš v pohodě a pozitivně naladěná, vše bude dobré. Já jsem se pak před porodem vůbec nebála, jen jsem byla ráda, že už to přišlo a budu mít miminko u sebe. Já jsem pak měla strach jen a jen o malého, nic ostatníhjo mě nezajímalo. Ty už teď máš vlastně jistotu, že nejpozději 25. se Štěpánek narodí. Takže užívej posledních dnů v těhu a pak už budeš maminka. :dizzy_face: A budeš se cítit jako ten nejšťastnější člověk na světě. Uvidíš. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile: i ja vam preji krasne vanocni svatky a hlavne plne klidu a pohody a tech nejkrasnejsich rozzarenych detskych oci :grinning: a to bude, protoze jsou to ty vase prdolatka vysnena :slight_smile: :wink:
23. pro 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie držím pěstičky,aspon víš,že už to bude a nebudeš muset dál čekat. :wink: NEboj,mě to taky vyvolávali a přežila jsem to . :slight_smile: Tak na tebe budu myslet a moc se těším na fotečku maličkého. A třeba jak píše Jíta,si to prcek zítra rozmyslí a půjde ven sám.Nebo třeba ještě dneska :grinning: Tak se zítra pořádně nacpi,at máš hodně síly na porod. :slight_smile: Stejně to strašně uteklo.

Holky všem vám s Kubíčkem přejem krásné vánoce. :slight_smile:
23. pro 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeany
@lucifirek Holky díky :wink:

A všem vám přeju krásné Vánoce!!!!!
23. pro 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všetkým prajem krásne a pokojné vianoce... a Luciiie, veľa šťastia na pôrod a veľa síl na užívanie si prítomnosti drobčeka...

23. pro 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milé holky, přeji všem pohodové vánoce a v dalším roce samá splněná přání, radost, klid, pohodu, zdraví, štěstí a peníze :slight_smile:
23. pro 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, přeju ti, aby bylo všechno v pořádku a pohodový porod s vánoční atmosférou :slight_smile: :slight_smile: a hodně šťastných chvil s mimouškem :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky posílám příníčko a tobě
@luciiiie přeji aby porod ještě chviličku počkat a užila jsis vánoce krásně doma s manžílkem a 25.12 to přišlo samo bez vyvolávačky,ale vše zvládneš:slight_smile:)
24. pro 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky přejeme Vám všem krásné vánoce a štastný Nový rok vladka a david
24. pro 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukza Luci LUkášek je užasnej.

@vladis děkujeme.A jak se vůbec máte?
24. pro 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, Luciiie, veľa šťastia... Myslím na Vás...
25. pro 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci-já taky na Vás myslím.Už jsem celá nervózní a čekám že třeba pípne SMS dřív .... :wink: Přesně si vzpomínám na sebe jakou jsem měla radost že mi začala týct voda.A pozítří už má Matýsek 7 měsíců,toto letí....
25. pro 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakra, to dnešné čakanie na miminko je nekonečné..
25. pro 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kveta -a to si ještě počkáš.Psala jsem Lucce.Nastoupila až večer a na noc jí dají vyvolávačky.Takže to asi hned tak nebude.Takže to vypadá že se Štěpánek narodí na Štěpána
25. pro 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky nakukuji celý den a tak se třeba nakonec Štěpánek narodí zítra, na svůj svátek. :grinning: Jen ať to má rychle za sebou. Zítra ráno zase mrknu.
Jinak všem přeji krásné svátky...
Martínek byl ze stromečku nadšený, časem dám fotečky.
25. pro 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betys Ďakujem za info... Tak zajtra..
25. pro 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak koukám že betys už vám to napsala taky jsem psala lucince
25. pro 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo.Lucka pořád nepíše.Už jsem celá nervózní,ale nechci ji otravovat.Tak musíme čekat.... :wink:
26. pro 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda my jsme nedočkavé,že jo :slight_smile: Taky pořád nakukuju,co a jak. :slight_smile:
26. pro 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůů, pořád nic?
Myslím na Lucku, aby byla s miminkem v pořádku a brzy ho chovala :slight_smile: :slight_smile:
Koukám, že nás napíná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. pro 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je hrozný jak je člověk nervózní za druhého.Snad se nic nezkomplikovalo.Třeba jen odpočívá a užívá si miminka. A na zvědavý drbny z koníka si vzpomene později :grinning:
26. pro 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak taky nakukuji. :grinning: Taky doufám, že ej v pořádku. Pořád na ni od včera myslím. A držím palce. :wink:
26. pro 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek