Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

andinecka
8. led 2011

@vodni
tak já si na netu našla, že když máš sníženou funkci štítnice, tak bys neměla užívat léky s jodem. A ten je v Femibionu i Mamavitu.

takže super 😝 😝

Doporučují Pregnavit. Tak jdu hledat.

Co vodníček?

andinecka
8. led 2011

@vodni
vidím, že se tvůj manžel v tom píchání našel. 😀 😀 je vážně dobrej 😝 😝 😝

Mě to nevadilo, když jsem si to píchala sama a nebo mi to píchly kámošky zdravušky. Ale kdyby mě to šel píchnout Míša, tak to nedám 🙂 🙂

vodni
8. led 2011

@andinecka Ona myslím bude hlavně stejně důležitá ta listovka. Aspoň co jsem tak četla. Když k tomu dáš nějaký b-komplex třeba? ... Nevím, zkus to probrat s tou tvou štítařkou 😉
Vodníček dneska zase namaloval pěknu čárku, a jinak tak nějak stejný. Takové to občasné bolení bříška, občas jakoby teplota (která ale není 😝), taky trochu takový bílý výtok, stálá návštěva WC (nevím jestli se mi fakt tak často chce na malou nebo jestli to není spíš jen, že kontroluji, jestli je vše ok), přihlouplé usmívání se a tak... 😉 Jinak OK

betys
8. led 2011

@vodni -ty si budeš tak dlouho píchat Agolutin?já jsembyla ráda že mi ho zrušili hned po testování.Chudák můj zadek.Párkrát jsem asi zatla sval a zatvrdlo mi to.A manža si taky oddychl 😀
Sraz by byl super ale jestli najdeme vhodné místo.V březnu to bude rok co jsme se viděli-tenkrát ještě s pupíkama.Ikdyž na Janči toho moc vidět nebylo.Jen já jsem tam vyvalovala pořádný pupnedo 😀

vodni
8. led 2011

@betys Jj, mně Agolutin nevadí, z manži se stal profipíchač 😉 Občas se mi teda taky nějaká malá zatvrdlinka objeví, ale je to hned ok. U prvního pokusu jsem teda měla alergické svědění jak prase, ale nejspíš si na něj už moje tělo tak zvyklo, že se mu začal líbít 😝 Prostě, budeme píchat co to půjde, protože já ten utroš fakt blbě snáším 😔 A látka je to stejná, je jedno jak se podává - mi tvrdili doktoři...

betys
10. led 2011

Hurá máme druhý zub.Ale zase jsem ho nenašla já.Našla ho moje ségra.Tak snad příště 😉

luciiiie
10. led 2011

@betys super!
Tak my jsme vyrostli o 2 cm, ale protože pořád bulíme, máme zkusit přikrmovat...moc jsme totiž nepřibrali 😒

betys
10. led 2011

@luciiiie -nic si z toho nedělěj.Zkus Nutrilon a třeba ho časem zase zrušíš.Hlavně buď v klidu.každý stres je poznat.
A nám taky dneska asi přibude pořádný monokl.Mates se střetl se skříní.To mě manža nepochválí.... 😀

ivetule
10. led 2011

@betys gratulace k druhýmu zoubku. 🙂 Tak už snad ten třetí počká na tebe.

ivetule
10. led 2011

@luciiiie hlavně klid. Někdy se to stává ,že než se pořádně rozjede tak mu musíme přidávat. Za chvilku už to může být v pořádku. 🙂

luciiiie
10. led 2011

jj, ona to i říkala, že se to může rozběhnout 😉 Za ten týden co jsem doma jsem shodila 9 kg, připadnu si divně bez toho břicha 😀

mrkvicka28
10. led 2011

@betys tak ted abychom hledali kavárnu s velkým dětským koutkem 🙂 , mohli bychom se v březnu třeba zese sejít a pokochat se mimčama mě to tenkrá nevyšlo,ale ted bychom snad mohli, ted už mi to snad žádny dr. nezakáže 🙂

betys
10. led 2011

@mrkvicka28 -najít kavárnu nebo restauračku bude asi problém.Nebo si zajdem na kafe do nejaké školky aby nám tam zárověň pohlídali dětičky 😀

lucifirek
10. led 2011

@mrkvicka28 @betys jestli dopadne srazík,tak to se budu moc těšit. 🙂

jeany
10. led 2011

Ahoj holky, nakukuji. 🙂
Jsme nějaká nachlazená a tak polehávám.
Nevím, kde bychom se sešli v Brně. Vím, že býval dětský kotek u Mekáče, ale to je moře let, co jsem tam byla naposled. Ale přiznám se, že daleko lepší by byla nějaká restauračka s dětským koutkem. Však snad něco vymyslíme.
Všechny vás moc zdravím a jdu zalehnout a snad se brzo vyléčím.

betys
11. led 2011

@jeany -brzo se uzdrav.
Mám v Brně kamošku tak zkusím něco zjistit.Lákala jsem včera manžela že může jet s nám a dělat dětem dozor 😀
Dneska jedu zase na chvilku do práce a po odpolednách připravuju neteř Andulku na zápis do první třdy.Musí toho hodně dohnat,byla dlouho nemocná.Fakt se nenudím 😉

vodni
11. led 2011

Ahoj kočky, a co takhle, kdybyste si daly scuka v nějaké dětské kavárně? Jsou tam více než dětské koutky, přebalováky atd. někdy tam mají i možnost chvilkového hlídání. Jednou jsem v takové byla (ale to bylo mimo Brno) s kámoškou, a bylo to tam pěkné, děcka tam pěkně řádily... V Brně jich pár je, ale nevím, jestli můžu doporučit, nikdy jsem tam nebyla a nevím o nikom, kdo by tam byl 😉
http://www.brnoprodeti.cz/vypis.php?category=14
http://www.bublilend.cz/index.html
http://www.cafeandplay.cz/

jeany
11. led 2011

Betys, no snad mi bude brzo líp. Dnes zase nic moc.
Vodni jsi hodná, mrknu se na odkazy.
Snad holky něco vhodného na srazík najdeme, abysme se mohli sejít. Dětičky už budou veliké a kde jsou ty časy kdy jsme řešili proč nemůžeme otěhotnět, že. 😀 To snad už ani není pravda.
Za chvíli přihodím do albíčka fotky Martínka z vánoc. Kdo chcete, mrkněte. A musím se podívat jak rostou vaše děti, kdo tam máte nové fotky. Dlouho jsem se nikde nedívala.

jeany
11. led 2011

Martínek ve svém koutku.

luciiiie
11. led 2011

@jeany jééé ten je spokojenej 😀

lucifirek
11. led 2011

@betys tak to je vtipný,kdybychom dali manžovi všechny děti,to by měl asi oči navrch hlavy.No já přemýšlím,jak se tam taky dostanu.Teda ty máš aktivit,to jsi teda dobrá,já jsem ráda,že zvládám malého a domácnost.

@jeany Jani a jak pojedeš ty?

jeany
11. led 2011

Luci, já bych jela vlakem. Od domu nemám vlakové nádraží daleko a myslím, že malému se cestování ve vlaku bude líbit. Jen horší to bude se spaním po obědě. Je zvyklý na postel a ne na kočárek, ale jednou to přežije. Už se těším, že se zase uvidíme i s ostatními. Jsem zvědavá kolik se nás sejde. 😵

teckovanaorchidej
11. led 2011

holky, zdravím vás všechny a měla bych jeden takový ehm, no, ehm poněkud intimní dotaz.
Udělaly se některé z vás v těhotenství varixy tam....... 🙂 Myslím na hrázi a v blízkém okolí? Dělá se s tím něco? Máte některá zkušenost? Děkuji za odpovědi, hlásím celkem 15 kg přibraných, uf, jsem nemotorná, neohnu se ani k botám. A pozoruji první slabé otoky nohou. Malá sebou šije a když tatínek dá ruku na břicho, aby cítil kopanečky, tak okamžitě přestane. 😅 😅

jimmy1
11. led 2011

@teckovanaorchidej s varixy "tam" zkušenost nemám, takže neporadím 😉
Martínek v bříšku taky s tátou hrál na schovávanou 🙂 jak měl Petr ruku na břiše, tak byl obdivuhodnej klid 😀
Na ty otoky, nohy co nejčastěji nahoru, pěkně vypodložit, aby se jim ulevilo.

lucifirek
11. led 2011

@teckovanaorchidej varixy se můžou udělat,vím,že se to stává,ale teda nevím,co se s tím dá dělat. A malý se taky pořád schováva,mě kopal o sto šest a když si šáhl manža,tak nic.Ale oni to asi ze začátku necítí tak jak ty.Až bude kopat silněji a budou se ti dělat boule na břiše,tak to určitě ucítí.To prostě bylo nezapomenutelné. 🙂

mrkvicka28
11. led 2011

Tak jsme dneska byli všichni na očkováni. kluci to zvládli vcelku v pohodě. Jen Matěj měl navečer trošku teplotu a byl uknouranej,ale jinak dobrý tak doufám,že bude i klidná noc. Jinak už jsme velicí kluci už mají přes 7 Kg a už se začínají obracet.
Luciferku a co vy a papání už je to lepší už dávaš příkrmy

luciiiie
11. led 2011

@teckovanaorchidej varixy "tam" měla kamarádka...mám pocit, že brala nějaký prášky.

lucifirek
11. led 2011

@mrkvicka28 teda kluci jsou chlapáci, dohnali všechno 😀 . My se máme dobře. Dneskajsme byli na poslední dávce synflorixu,protože před čtrnácti dny byl nemocný. Tak uvidím,jaká bude noc,večer byl takový znavený. Jinak příkrmy dáváme týden. A moc mu chutná,dávem večer i kašičky a spinká ted trošku líp. A vy už asi také přikrmujete v phodě vid.? Dietu držím pořád kvůli tomu ekzemu.Osm kg dole a už jsem si nějak zvykla. Ekzem nic moc,ale snažíme se to držet v nějakých mezích.

mrkvicka28
13. led 2011

Jo přikrmujeme týden,ale ještě nemáme tu správnou strategii. Včera měli všichni tři hrozný hlad a tak než dostali do pusy znovu lžičku tak řvali . Dneska chci vyzkoušet každému dávat příkrm v jinou dobu abych na ně měla víc času a nemuseli se rozčilovat kde to papání tak dlouho je 🙂 . S tou dietou si chudáček,ale zase hezky zhubneš. A když pak přestaneš kojit tak se to malémůuupraví nebo i tak budeš muset hlídat co ,může papat?

lucifirek
13. led 2011

@mrkvicka28 je to s těma klukama složitější vid,musí člověk vymyslet,aby byli spokojeni. Malý teda papá hezky a chutná mu,zatím jsme měli mrkvičku,brokolici,včera pastynák s bramborem. A večer kašičky,to mu dávám od Nestle Sinlac pro alergiky a ta mu teda strašně chutná. No prý by se se ta náchylnost na potraviny měla časem vytratit. Musím dávat pozor ted,abychom to vychytali,když jí jenom po jedné nové věci. CO mu vadí a co ne.Ono se ti ekzematici musím hlídat celý život,ale každému vadí něco jiného.