• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

18. července 2012 
@ivetule safriš...:frowning2: To mě mrzí....ale dočkáte se, uvidíte, věřím tomu a vy musíte taky :wink: Milda bude mít ségru nebo bráchu trochu později, no :sunglasses:
31. led 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule to je škoda, ivet, myslím, máte ledňáčky? Tak příště někdy v tomto plodném roce.......

@luciiiie čáu, jak je? Holky, já už mám doma kočárek, no parááááááááááda. Vlastně už mám všechno, jen nachystat tašku a je to. Pak následuje malování ložnice a přestavba nábytku a pak už budu doufám jen čekat na čápa.....
31. led 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule to mě moc mrzí,máte mrazáčky,tak to určitě vyjde. Držím nadále palečky. :slight_smile:
31. led 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju moc trochu se uklidnuju ,že u Mildy to bylo úplně to samé. Taky šel až s KETU. Tak uvidíme. :unamused:
31. led 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule tak tak, ono to určitě vyjde příště. :wink: Nám to taky vyšlo napodruhé. :wink:
31. led 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek děkuju i když jsem přeci jenom doufala,že by to mohlo vyjít a nic. :frowning2:
31. led 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie všechno nejlepší k prvnímu měsíci. :slight_smile: Hodně zdravíčka.
31. led 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
@ivetule jéé to mě je líto:frowning2:(( já tomu tak věřila

holky Luky je marod má chudáček 38.9 teplotu pokus se to do rána neuklidní tak sním zajdu k doktorovy je mě ho tak líto broučka to je naše první nemoc:
31. led 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukza děkuju moc já taky ,ale bohužel. :frowning2: Snad to vyjde z mrazáčků. :slight_smile:
At je Luky brzy fit. :slight_smile:
31. led 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule určitě to výjde s mrazáčku tak jak tvuj syn:slight_smile:)) hlavně věřit a ty tedka musíš mít 3mc a pak mužeš až na KET a nebo je to už zase jinak.

jinak kuky už má 39.3horečku uf uf ale volali jsme na pohotovost tak nám řekly co a jak.
31. led 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule Ach jo. :frowning2: Neboj, ono to vyjde příště - stejně jako u Mildy. :wink: Držím pěsti!
1. únor 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule děkujeme :wink:
@teckovanaorchidej jéé, kára už je doma! super! beztak to tam šmudláš doma po kobercu, co? Nebo jste ho odvezli?

Holky, prosím vás....jak je to s tím kočárkováním??? Já si myslela, že vyjíždět nemám pokud je pod těch -5 stupňů jen zezačátku...teď drandíme každý den a to je určitě víc pod nulou, malej je navlečenej a jsme tam něco kolem té hodinky, já si nakoupím, chvilku pojezdíme a frčíme domů...nevadí to a nebo mám fakt být při takových mrazech doma?
1. únor 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukza tak mi volal G tak mám zavolat v dubnu při menstruaci a 12 den cyklu se jede na UTZ a podle toho se uvidí. Když to bude v pořádku tak do deseti dní KET a jestli ne tak mě trochu nabudí léky. Takže uvidíme. :wink:
Hlavně at je Kuky v pořádku. Když marodí ty prcci tak je to nejhorší. :unamused:
1. únor 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enka27 děkuju moc taky tomu moc věřím. Tak uvidíme. Už to bohužel neovlivním. :unamused:
1. únor 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie čau, šmudlám po parketách. Hele, je super, jedním prstem se dá ovládat. Prostě mega.
Kočárkování v mrazu, já nevím, měla jsem mimina vždycky na jaře.
Nemocným miminkám přeji brzké uzdravení.
Ivet, tak v dubnu to už klapne, hodně štěstí.
Jinak u mě nic nového...tloustnu, jsem OK a chystám hnízdo.
enka, tak co, už máš Teutonku? Vřele doporučuju.......
1. únor 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem pár fotek :wink:
1. únor 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie krásný fotečky. Moc to sluší Štěpánkovi. :slight_smile: Jinak já jsem jezdila s MIldou furt ven. V kočárku byl zabalenej takže mu bylo krásný teplo. :slight_smile:
1. únor 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Děkuju snad už jo. Tobě ty týdny krásně naskakujou to je krása. Četla jsem všechno nachystaný jenom tašku. Jenom at se ještě princezna drží. Narodí se v krásným měsíci. To budete moc bez peoblémů ven. :slight_smile:
1. únor 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule Ivetko děkuju za odpověď :wink: Četla jsem, že v dubnu jedete pro sněhuláky...to bude cobydup...navíc už bude jaro (doufám), to se bude krásně těhulkovat :slight_smile:
1. únor 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie psala jsem IP
1. únor 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sladlenka já jsem zapomněla odepsat...promiň, už jsem to napravila :wink: Snad ti to nějak pomůže :slight_smile:
2. únor 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie -Matýsek je sice větší ale chodíme ve pořád.Teda aspoň jedou denně.Obličej mu mažu krémem do zimy.Je oblečený a ve fusaku.Když ho vytahuju tak je vždycky krásně teplý.Jen nesmíme zapomínat na rukavičky... :unamused: .Do kočárku nefoukne takže si myslím že mimoušům je tam dobře.A my se taky potřebujeme na vzduchu vyprdět.... :grinning:
2. únor 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betys že jo? já si taky myslím, že je mu tam fajn. Pusinu mu taky mažu krémem na zimu, je dobře oblečenej, pak v kombinézce, fusaku a ještě má deku....šmudla. Já navleču palčáky a valíme. Zas nejsem hrklá, abych s ním jezdila po venku třeba půl dne, ale tohle mu určo jen prospěje.
Holky dík!
2. únor 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Ahojky, ještě ne, ale už si na ni brousím zuby. :slight_smile:
Holky, co myslíte krémem na zimu? Je nějaký extra do chladna pro mimi?
Jinak u nás vše dobrý, včera poradna - mimi kolem 1 kg a 28 cm. Nakonec jsem se rozhodli, že připravíme pokojíček (myslela jsem, že to budeme řešit později), takže nás čeká malování, nákup koberce a pak zařizování + příprava výbavičky. Už se na to děsně těším. :slight_smile:
2. únor 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Ivetule, tak snad to vyjde příště. Jak píšeš, že i Milda byl z kketu, tak i další miminko se tak může podařit. Držím pěsti. :wink:
Luciie, moc krásné fotečky. :slight_smile:
2. únor 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek :sunglasses: nakukuju občas na vaše žirafky :sunglasses: to je super mazec :wink:
@enka27 my máme pro Martínka spešl zimní krém pro mimíska :slight_smile: a to zařizování pokojíčku si užij dokud to pupík dovolí :wink: my jsme přestavovali ložnici až když jsem měla obr pupendo a akorát jsem mohla koukat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@betys @luciiiie Martínek mi rukavičky bojkotuje, nemá je rád, umí se kvůli nim pěkně rozčílit a taky se v nich nedá moc dobře papat rohlík :grinning:
2. únor 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enka27 no to jsou krémy na pusinu speciálně do chladu :slight_smile:
2. únor 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 -Matýsek taky rukavičky moc nechce.Když chrupe tak mu ruce přikryju,ale když je vzhůru tak je pořád vytahuje
@enka27 -my máme krém od Biodermy.Do zimy dělá i Nivea a určitě víc značek.
2. únor 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, díky moc. To jsou věci, jde vidět, že jsem vážně co se týče péče o mimi "nepolíbená".
Ale co už mám i já - amatérka, je krém na opruzeniny a ten už asi i vyzkouším. Břicho teda moc velké nemám - prý.. (já myslím, že ujde :slight_smile: ) ale prsa mi porostla tak, že se mi mezi nimi vytvořilo něco jako potničky. Váženě sexy. Tak si říkám, že krém připravený pro mimi prubnu, jestli zabere. :slight_smile:
2. únor 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enka27 -a další užitečný krém je Pupík-na mazání bříška.Je dobrý proti prdíkům.Můžeš ho taky vyzkoušet na sobě :grinning:
2. únor 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek