• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

18. července 2012 
ahojky holky
@betys mi máme tu co jimmy romer king plus 9-18 a spokojenost je krásně polohovatelná

@mrkvicka28 teda to jsis určitě užila s klukama co hlavně že je už dobře

@luciiiie sice pozdě ale přece máte krásnou váho u míru:slight_smile:)

@enka27 jééé já v tomto týdnu už rodila:slight_smile:)

jinak holky hlásím že jsem těhule 8týden a srdíčko krásně tluče tak snad i nadále bude vše OK tentokrát se zadařilo skoro hned 24prosince vysazena antiko 24ledna první MC a pak už další nedošla.-)))tak kdo chce tak nám držte pěstičky at to dotáhneme do zdárného konce.
5. dub 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukza -moooc gratuluji :wink: .Tojsou super zprávy.Ještě si živě pamatuju jak jsem chodila sledovat Tvůj pupík když jsem tady začínala.A tenkrát mi to moc pomohlo při snažení a těhotnění.Tak držím palce-tfuj tfuj tfuj ať všechno dojde do zdárného konce :grinning:
5. dub 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukza jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
gratuluji z celého srdce a držíme palečky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. dub 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betys je to neskutečné že to tak uteklo co nejdřív jsi sledovala a pak sama jsi měla pupík s miminkem jinak moc děkuji no nsad to vše dotáhneme do konce to se uvidí:slight_smile:)

@teckovanaorchidej moooc děkuji jé ty už jsi 35t to není ani možné bude brzo další miminko:slight_smile:)
5. dub 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukza teda to je super zpráva. Úplně jsem na tu zprávu zůstala koukat. :sweat_smile: Držíme palečky at je všechno v pořádku i nadále. :grinning:
5. dub 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ahojky prosím tě chtěla jsem se zeptat od 30tt se chodí na gyndu do poradny už co 14 dní nebo ještě co měsíc?? :sunglasses:
6. dub 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukza Moc a moc gratuluju, užasná zpráva, držím tuze moc palce!!! :slight_smile:
6. dub 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka Jestli můžu reagovat - já to mám tak, že jsem do 35. týdne chodila 1x za 4 týdny a od toho 35. týdne už každý týden.

Jináč - rodit se stále nechystáme, novinkou je streptokok v pochvě. Holky, měla jste ho taky některá? Prej mě čekají při porodu antibiotika a že to není žádná hrůza, ale to víte, dobrý pocit z toho nemám..
6. dub 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka ahoj, já byla 30tt, 34tt a pak 35tt pro výsledky na streptokoka a už mě předal můj gyn do porodnice k péči.

@enka27 Streptokoka nemám, včera byly výsledky, dostaneš infúzi s atb před porodem, neboj, má ho asi 60% těhulí.
6. dub 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enka27 Kam se chystáš rodit?
6. dub 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak díky...aspon vím..
6. dub 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enka27 streptokoka jsem měla taky :wink: prostě dostaneš kapačku s antibiotikama při porodu (v té první době porodní, kdy se budeš teprve otevírat), aby bylo chráněné mimi při průchodu porodníma cestama, takže v poho, není třeba se tím nějak stresovat :wink:
6. dub 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enka27 -já jsem sice neměla streptokoka ale antibiotika mi taky kapali protože už mi dlouho tekla voda.Myslí že celkem 3 flašky.pak jsem měla ATB i po porodu protože jsem měla teplotu.
@jezulicka -myslím že ve 36 tt mě gyndařka předala do porodnice.Pak už jsem jezdila každý týden na pásy.A protože se mladýmu nechtělo ven tak jsem se něco najezdila :grinning:
6. dub 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky za uklidnění. Aspoň vím, že to není žádná tragédie..ale stejně mě to mrzí. :frowning2:

6. dub 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej V místě bydliště. Což není Brno, ani přihlehlé okolí. Jsem to ale tajnůstkářka, co? :wink: Koukám, že už jsi v péči porodnické. Jestli teda ten můj MUDr. není moc velký dobrodruh, že mě nechává takdle vyčkávat. Na další kontrolu jdu v závěru 37. týdne...a nemám ani lejstro, co s sebou do porodnice. (To jsem si pro jistotu samanašla na netu, co kdyby...)
6. dub 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enka27 já jsem taky žádné lejstro neobdržela, co s sebou :slight_smile:
6. dub 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka já chodila co 4týdny a od 36 jednou týdně na ozvy a do poradny.

@ivetule moc děkuji a hlavně si moc vážím za držení palečku jen kdybyb ty nevolnosti nebyly to u kukyho neznám tedka si to teda vyžírám ale to k tomu patří:slight_smile:)

@enka27 teda TY JSI JEŠTĚ U GYNDAŘE ALE NĚKDO TO TAK MÁ ALE CHODÍŠ UŽ NA OZVY ŽE JOa kruci zase mě přeskočilo písmo promin. a já lejstro dostala při předání do porodnice aji s papírem na jména:slight_smile:)no já vlastně už v tvém týdnu rodila:slight_smile:)

6. dub 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukza :wink: super zprávička. At je všechno v pořádku :slight_smile:
A jak se tu jinak holky máte? Já teda po pravdě moc nestíhám na pc chodit. Tento týden jsem nějaká nemocná,Kuba naštěstí v pohodě. V uterý jsem měla horečku,tak odpoledne hlídal malého manža. Chodím spát s ním. Ted už taky spinká Tak tu chci trošku poklidit,těch pár dní skluz je hned dost znát. A půjdu spát.
Taky u vás bylo tak teplo? Ale u nás je šílenej vichr.
7. dub 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukza Velká gratulace :dizzy_face: To je dobře, že se tu pupíci zase rozrůstají :wink:
8. dub 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukza ahojky taky moc gratuluji další mimi a jak se vám to podařilo?normálně nebo zase na unice? :slight_smile:
8. dub 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka přirozeně.-))) obě dvě těhu:slight_smile:))
9. dub 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jdu na vás po odmlce zase nakouknout. Všechny Vás mo zdravím. :wink: Mám chvilku čas, Martínek ještě spinká. Pořád mám co dělat a moc sem nechodím.

Jimmy, krásné fotečky Martínka. Já jsem si našeho Martínka už stříhala dvakrát sama, ale příště také zkusíme holiče. Moc hlavičku nedržel, pořád se točil a asi se divil co mu dělám. :grinning:

Lukzo mooooc gratuluji a držím palce. To je krásná zprávička. :wink:

Přidám nějaké nové fotky do alba. Také mrknu, co kdo tam máte nového.
11. dub 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeany díky za pochvalu Martínka, je to opičák, u holiče pěkně hulákal :stuck_out_tongue_closed_eyes: i když jsem ho měla na klíně a táta na něj dělal opičky, tak se mu to moc nelíbilo :sunglasses:
Holky co ten srázek?? Už začíná být fakt pěkně :dizzy_face:
12. dub 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 zrovna jsem na srazík myslela.Moc se těším,že vás všechny poznám. :slight_smile:
12. dub 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky jsem na srazík myslela. :grinning: Říkala jsem si, že se oteplilo a že by to šlo. Sice teď jsem nachlazená, ale rýma už přechází. Já mám holky na nějakou dobu už na sobotu plány. Záleží, jestli chcete srazík přes týden nebo v sobotu. Mně je to jedno. Možná, že by bylo lepší i v týdnu, třeba čtvrtek nebo pátek. Ale napište vy, co se vám komu hodí. Jinak já v sobotu můžu až 21.5.
13. dub 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dívám se na ty moje zaplněné soboty. Příští týden jsou už velikonoce, to budeme mít návštěvu, pak jdeme další sobotu na oslavu a další týden máme oslavu my doma, to má Martínek 1 rok a další sobotu taky něco mám. Takže opravdu já mám v sobotu čas až toho 21.května.
A pište holky, kdo přijdete. Já bych napsala email i prcekpet a ostatním, na které mám email.adresu.
13. dub 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeany mně je v podstatě jedno jestli všední den nebo víkend, ve všední den jede víc spojů :wink: moc se na vás všechny těším, že vás konečně osobně poznám :slight_smile:
13. dub 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je taky celkem jedno jestli sobota nebo všední den.Zrovna v sobotu 21.5. nemůžu já-konečně budeme mít křtiny.Nějak jsme to vloni v létě nestihly a v zimě jsme to nechtěli dělat.Dětičky jsou sice trošku "přerostlý"miminka ale to ničemu nevadí.Jen nevím co pěknýho Matýskovi obleču..... :grinning:
13. dub 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betys, ahoj. Takže ty zrovna toho 21.5. nemůžeš.
Tak holky, jestli fakt nebude lepší sraz ve všední den. Uvidíme co napíšou ještě ostatní.
13. dub 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeany -no to fakt nemůžu.Křtiny budou asi ve 13 hodinA pak sezení až do večera.Plánujeme je už hodně dlouho a máme připravený pozvánky takže to nemůžu zrušit
13. dub 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek