Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

jeany
19. kvě 2011

Mrkvičko a jsem zvědavá na tvé kluky. Jak to zvládáš? Jsou hodní?

jeany
19. kvě 2011

Jimmy, já raději jezdím vlakem. Sice autobusem občas také, ale jedině tady u nás MHD. Já mám totiž i blízko k vlakovému nádraží, autobusové mám hodně daleko. Vesměs obě nádraží bývají jinde u sebe, ale u nás je to na opačném konci města.
Holky už se moc těším. Jen, aby nám vyšlo i počasí, že. Dáme dobrý oběd a poklábosíme. Ráda poznám, ty co neznám osobně. 🙂 A moc ráda uvidím, ty co znám. 😉

luciiiie
19. kvě 2011

@enka27 gratuluji k Ondráškovi! Vidím, že jsme si užili tak nějak podobně... 😒 Přeju, ať vám Ondrášek dělá jen samou radost, jste všichni zdraví a ty se dej brzo do kupy 😉

ami33
19. kvě 2011

hojte těhule a maminy, můžete doporučit kočár s kterým jste spokojeni?

vodni
19. kvě 2011

@ami33 tak já už jsem taky tady 😉 Pořád se přesvědčuju, že bych se už měla jít někam podívat...
😅

vodni
19. kvě 2011

No a kočky, začal mi otíkat kotník. Vím, že je to v těhu celkem normální (pokud to nepřesáhne nějaké únosné hranice, což zatím určitě ne), ale nevíte, jestli se s tím dá něco dělat? Teda kromě studené spršky apod.?

ami33
19. kvě 2011

@vodni já už jsem byla, tu mám kousek největšího prodejce kočárů na moravě...darababy...tak chci koupit tam, kvůli případné reklamaci. Koukala jsem se naživo na toho x-landera,ale musím zajet ještě podívat se i na jiné kočáry, tenkrát jsem nevěděla na co se zaměřit a na co se ptát, to víš, že každej kočár který se ti líbí ti prodavačka vychválí,ale já jsem imunní, sem se zeptala na netouvou cenu a už měla po úsměvu hehe.

ami33
19. kvě 2011

@vodni nohy co nejvíce nahoru jiank nevím, pak míň soli, ta zadržuje vodu v těle.

jimmy1
19. kvě 2011

@vodni záleží jestli ti otíkají oba kotníky (to je úplně normálka) a nebo jestli jen jeden! to by pak stálo za návštěvu lékaře, jestli není něco v nepořádku. Jinak já jsem na konci těhu měla oteklé nohy až do půl stehen, fůůůůůůůůůůůj 😝 ale já jsem měla preeklampsii, byla jsem celá zavodněná 😕

jarkabilik
19. kvě 2011

@jeany Ahooooj to datum je nějaké divné hihi 1.2.,ale zaznamenala jsem že asi je to 2.6. když jsem to tu pročítala.Kde to vůbec máte mít ten sraz? Jinak máš pravdu letí to rychle dívala jsem se u tebe v profilku jak malej roste je moc hezký. Jj pracuji v drogerii a dokonce i v té samé a vedoucí dělá holka co za mě když jsem byla zástupkyně byla u nás jako učnice a ta mě tam chtěla tak mi zavolala jestli nechci alespon na zkrácený úvazek a jelikož jsem tu práci měla ráda vzala jsem to a jsem vděčná i za prodavačku hihi. Jak se stále máš? 🙂

luciiiie
19. kvě 2011

@ami33 já jsem x-landerka, dyť vííš ;-DDDD Ale nezávidím nezávidím...kočárků jsou mraky a mraky....zkus si v obchodě nějaký vyhlídnout a potom o nich doma projet nějaký diskuze...mě se líbil ještě Cortina X3 Evolution, ten má myslím jimmy1..ale měla jsem pak bobánky z těch tří koleček :-/

ami33
19. kvě 2011

@luciiiie no to já mám taky bobku z trojkolky, a ty máš xa?

teckovanaorchidej
19. kvě 2011

Holky, nebojte se trojkolky, na velké děti jsem měla 4kola teď trojkolku a nemá chybu, ovládá se jedním prstem, otáčí se na místě o 360 stupňů, dobře se s ní vjíždí k doktorce - dvoje prosklené dveře a všechny se otvírají směrem ke kočárku 😠 , chce to ozkoušet 😎 😎

jimmy1
19. kvě 2011

Souhlasím s @teckovanaorchidej nebojte se trojkolky 😉 já jsem s Cortinou spokojená, hluboká korbička super, spokojenost největší, a dřív se mi "nepozdával" sporťák, ale už jsem se s ním dokonale sžila a paráda 😉
Ještě je super kočár Peg Perego GT3, ten má kamoška a má proti naší Cortině pár vychytávek 😉

luciiiie
19. kvě 2011

@ami33 jj, psala jsem ti to přece na snažilkách tenkrát, že mám 4měsíčního chlapečka a je už skoro přes celou korbičku. Mám x-landera xa 2010.

ami33
19. kvě 2011

@luciiiie já už si to nepamatuju, já totiž teď furt řeším ten kočár dokola, teda mazec ve 4 měsících, a jak byl velký když se narodil?

luciiiie
19. kvě 2011

@ami33 klasickej padesáticentimetrovej borec 😀

ami33
19. kvě 2011

@luciiiie a to se ti tam jako nevejde ve 4 měsících a bez fusaku jo? nestraš

luciiiie
19. kvě 2011

@ami33 já jsem nepsala, že se mi tam nevejde...já jsem psala, že už ho mám skoro přes celou korbičku. Kdyby byla zima a měla bych tam narvat ještě fusak, tak nevím nevím...mě právě zarazilo, jak jsi psala na snažilkách, že holky na diskuzích o x-landeru píšou, že jim v ní dítka vydrží až do 8.měsíce! Já jsem ráda, že jsem korbu nemusela vůbec rešit a Štěpulka je zimní miminko. Teď máme cca 68cm.

ami33
19. kvě 2011

@luciiiie no tak já kdybych chtěla vydržet v korbičce aspoň do toho března což je 5 měsíců, tak snad se narvem i s fusakem, já furt váhám, mě se strašně líbí,ale zase nechi aby se mi tam mimi tlačilo

luciiiie
19. kvě 2011

@ami33 já jsem byla právě taky naprosto unešená 😀 Hlavně z toho sporťáku...už se těším, až přesedláme 😵

ami33
19. kvě 2011

@luciiiie no právě, já nechci vyměnit ten sporťák za jinej... a využila jsi tu sedačku na podvozek? nebo je to zbytečnost?

luciiiie
19. kvě 2011

@ami33 tu jsem k tomu nechtěla...máme mini kočárek do obchodu 😉

vodni
20. kvě 2011

@jimmy1 No právě, že mi otekl jen jeden 😅 Ale volala jsem dr a říkal, že zatím to mám sledovat 😀 A dneska je to úplně v pohodě, tak snad nic... Vypadalo to ale divně. Je mi jasný, že zvlášť jak nastane teplo, že budu mít z nohou konve, ale tohleto mě trochu překvapilo...

vodni
20. kvě 2011

@ami33 Teď jsem ještě koukala na Solver Cross a podobné, no ale ty ceny 😕 Ten sporťák XL se mi taky líbí, trochu uvažuju nad tím nějak vyřešit prvního půlroku jiným kočárem a pak koupit jen ten sporťák 😉

ami33
20. kvě 2011

@vodni no ale ta sedačka na podvozek není taky marná, já jen uvažuji jestli to využiju, jinak bych mohla mít půjčenou sedačku od švagrové, je to dilema co? já si dávám čas do konce července, pak musím objednat.

vodni
20. kvě 2011

@ami33 No já teď viděla někde dodací lhůty 10-15 týdnů, takže já mám nejvyšší čas si minimálně vybrat 😀 Momentálně mě zase úplně pohltila Teutonia s podvozkem Mistral P (teutonia.com je tam i česká verze stránek), ale ty ceny...

ami33
20. kvě 2011

@vodni no právě, chce to ten kočárek nenechávat na poslední chvíli a to člověk nepočítá, že by rodil nějako extrémně dřív. Jo o teutonii vím, je to nádhera a taky kvalita,ale jak říkáš, ceny hrozné no.

vodni
20. kvě 2011

@ami33 to je jak na potvoru, že když už se mi něco zalíbí, tak to stojí majlant ☹

Jo a hele, víš už jestli kluk nebo holka?

ami33
21. kvě 2011

@vodni Jako nevím, minule jsem na dr. vyškemrala ultrazvuk, tak prej se na to podíváme,ale že je ještě brzo a taky že jo, říkala, že tam vidí jen pupenec, že si mám ještě počkat a že některé maminy to neví celé těhu. Tak uvidíme, další poradnu mám 1.6. tak snad už by to mohlo jít vidět.