Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

lucifirek
10. říj 2011

Holky děkuji za radu.U6 jsem byla v obchodě změnit a vybrala jinou vevnitř zateplenou kožíškem,takovým tenším,ale je teplejší a hlavně do mokra. 🙂 A máme kombinézu od TCM a je o hodně větší,take ji budu muset prodat. je to 86-92. A teda myslím,že bundu by určitě unosil i příští rok. Tak asi prodám. Hodím sem do bazárku. Je uplně nová.

jimmy1
10. říj 2011

@lucifirek my zrovna budem kupovat nějakou kombinézu 86-92 😉 nechceš nám ji poměřit, vyfotit?? Třeba to bude sedět a líbit se nám tak že bysme udělaly kšeftík spolu?

lucifirek
10. říj 2011

@jimmy1 určitě,vám by možná vyhovovala,protože jste starší. Koukni na FB,přidala jsem fotky a klidně ti to poměřím.

lucifirek
10. říj 2011

@jimmy1 ještě na ni koukne jedna známá,ale jelikož mají skoro na den starého chlapečka,tak jim bude určitě také velká 🙂 Moc se mi na tom líbí,že jsou to kalhoty s kšandama a bunda a dá se to sepnout dohromady.

lukza
11. říj 2011

Ahojky holky jak se všechny máte určitě dobře že jo jen to počasí by mohlo být lepší ale co by sem chtěla když je už říjen.
koukám řešíte oblečení já nemužu sehnat na kukyho kombinezu nebo tak ani by byly ale za nehorázné peníze☹(( takže furt hledám.

@lucifirek určitě jdi do teplejší bundičky ono taky zaleží jaké budeš mít k tomu kalhoty zda ty oteplováky až po prsa nebo jen do pasu.

jimmy1
19. říj 2011

Ahoj holky 🙂 Martínek se dneska konečně odvážil a udělal pár samostatných krůčků 😵 😵 😵 hurááááááááááááá

ivetule
19. říj 2011

@jimmy1 Ahoj tak ted už to poletí 🙂

lucifirek
20. říj 2011

Super🙂

betys
21. říj 2011

jimmy1 -tak toje super. 😀
Nás už víc než týden trápí stoličky.4 dny měl i vysoké teploty,teď už jen kňourá-hlavně v noci. 😖

luccatko
22. říj 2011

Ahoj holky 🙂 tak jsem se na vás po roku a něcooo přišla kouknout.vidím,že vám mimča pěkně rostou 😉 my jsme teď byli na Ketu,tak snad nám to vyjde a bude to bez komplikací.

jimmy1
22. říj 2011

@luccatko jéééé ahojky 🙂 jsem stráááášně zvědavá... kdy jste měli KET, kdy máš testovat?? Moc moc moc drtžím pěstičky, aby vám to vyšlo na 1* a bez komplikací!!!! 😵
já mám 2 dny po OPU, transfer bude prý asi v úterý.

luccatko
22. říj 2011

Byli jsme 14.10....testovat bych měla 30.10.samozdřejmě to nevydržím (jako vždy 😀 ),chci to skusit v pondělí,tak uvidím.docela jsem byla na unice v šoku...samá nová sestřička.

lucifirek
22. říj 2011

@luccatko nnoc ráda Tě tu widinn. A držínn palce. 🙂

inak se nediwte,ze píšu iak hotentot,ale blbne nni klawesnice a nefuguií písnnena. 😠

betys
22. říj 2011

@jimmy1
@luccatko -holky držím palce 😉

@lucifirek -to já takhle píšu dyž mi u toho asistuje Matýsek 😀

lukza
22. říj 2011

@luccatko jééé ahojky vítám tě na z5 a moc držím pěstičky at je vše v pořádku jsi velká bojovnice

luccatko
24. říj 2011

ahojky tak test máme pozitivní...první krůček 🙂 žádný duch,pěkná tlustice.
Jimmy a jak to s tebou vypadá?máš ten transfér v útery?

lucifirek
24. říj 2011

@luccatko no super🙂 tak potichoučku držínne palce,at wše probíhá w pořádku🙂

lucifirek
24. říj 2011

@jimmy1 tak co? Zítra?

jimmy1
24. říj 2011

@luccatko super 😵 potichoučku gratulujeme a moc držíme palce, ať je vše OK i nadále 😵
@lucifirek jdeme zítra na 8:30 ufff, držte nám pěstičky 😵

mrkvicka28
24. říj 2011

@jimmy1 budem na tebe myslet.

betys
24. říj 2011

@luccatko -tak opatrně gratulujeme.Ať to nezakřikneme 😉

luciiiie
25. říj 2011

@luccatko Luci moc moc moc gratulujem....hrozně moc ti přeju, ať je všechno v pořádku 🙂

luccatko
30. říj 2011

tak 16.11. jdeme na UTZ....už aby to bylo 😅

krataskovi
31. říj 2011

Ahoj holky...su tu nová, byla jsem ve skupině snažilek s CAR Unica a zadařilo se, tak budu moc ráda, když budu moct číst příspěvky a rady maminek během těhotenství....je tu některá kolem 12.tydne?

betys
31. říj 2011

@krataskovi -vítám Tě.Myslím že tenhle týden těhu tady nikdo není.Většinou už máme doma odrostlé chlapíky,Lukza bude brzy rodit a pak jsou holky čerstvě po IVF. 🙂

krataskovi
1. lis 2011

aha, a proc se ta skupina teda jmenuje "tehulky CAR UNICA? ja myslela, ze tu budou prave takove holky...

jimmy1
1. lis 2011

@krataskovi když jsme tu skupinu zakládaly, tak jsme zrovna všechny těhulily 😉
a nechtěli jsme "otravovat" v domovském tématu CAR Unica Brno 😉

luccatko
1. lis 2011

ahojky...tak hcg máme 1602...že by zase dvě? 😉 minule jsem měla kolem 1400...ale jedno by mi určitě stačilo 🙂

jimmy1
1. lis 2011

@luccatko krásná hodnota 😵 je jedno jestli jedno nebo dvě, hlavně ať je všechno v pořádku!!! 😵 😎

lukza
5. lis 2011

ahojky holky

@jimmy1 ještě jednou moc gratuluji🙂)

@luccatko i tobě moc gratuluji to je užasné. 😀

@krataskovi také gratuluji
holky moc vám všem přeji at celé těhu je bezproblému a za nějaký ten měsic držíte zdravé miminko/a 🙂)

jinak u mě sem asi slon stále 2v1 od čtvrtka od 20hod do soboty 3 hodin kontrakce ale pak vše ustálo.přes noc sem byla v porodnici ale v porod se to nerozjelo tak dneksa sem šla dom a budu čekat ale jeden uspěch to mělo čípek už není a jen čekat na otevření a až se teda prdola rozhodne jít ven ale je to už dlouhé.