Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

lucifirek
29. čer 2010

Tak mám holky zprávu od mrkvičky, pořád jsou 4 v 1 a kluci už mají 1600g. Mám z nich radost, jsou to šikulky. 🙂 Hezky se drží

pampeliska36
29. čer 2010

@lucifirek luci tak to je super! doufam, ze to mrkvicka vydrzi co nejdele... to je super!

lucifirek
29. čer 2010

psala,že ty tři týdny asi vydrží.

pampeliska36
29. čer 2010

@lucifirek to je parada!

lucifirek
29. čer 2010

Luccatko mám tě moc od mrkvičky pozdravovat,at si užiješ dovolenou a načerpáš mnoho sil. 😉

jimmy1
29. čer 2010

to je super zpráva luci 😵

My jsme byli dneska zase v Ivančicích na rehabce a měly jsme sraz se Zuzuzou 🙂 Sebík je krááásný vlasatý mimino 😵 chvíli jsme splkly, bylo to fajn... Akorát to teplo ☹ to je teda úmorný... Marťulka mi zase blinkal teď po jídle, takhle to dělává, když je přehřátej. Ale už si hraje tak snad bude už dobře.

lucifirek
29. čer 2010

Jimmy tak to muselo být bezva vid? A jak se Zuzuza má,tady se neukáže. Dneska fakt bylo vedro,ale u nás občas pod mrakem,tak dobrý. Chuderka Martínek,ty vedra jsou fakt zrádná a ty prdelky je špatně snášejí.

jimmy1
29. čer 2010

Až na to sluníčkový teplo to bylo suprový 😉 ve stínu dobrý, ale to slunko... už teď se děsím čtvrtka, kdy jedeme busem do Brna na rehabku s Martínkem 😕
Zuza vypadá dobře, spokojeně 🙂 byla tam i moje mamka a její mamka 😀 její mamka mě totiž rehabilituje záda 🙂 svět je prostě malej 😎 Zatím jsme předběžně domluvený na 8.7. že se potkáme znova jak půjdu z rehabky 🙂

lukza
29. čer 2010

Ahojky holky
Květi já pro malého kupovala kalhotky až potom měly jsme široké balení prvních 6týdnu a ze začátku sme o dávala do bodyčka a pak sem koupila ty kalhotky.
Vložek sem měla ěbalíky a ještě mě zustaly ale to jen proto že od toho co mě odtekla voda sem měla ty jejich a aji 24hodin na JIPce mě dávaly svoje takže sem ušetřila.
kalhotek sem měla 5 aleš byly blbé neseděly tak mě dávaly v porodnici ty jejich byly aji o hodně porodlnější a pěkně držely.
to je užasné že mrkvička se tak drží jen tak dál je to šikula🙂))
Jimmy takže už brokoličku pojedet já dneska dala Lukáškovy štávičku ale vubec mu nelezla vypil jen 4ml☹.takže ve čtvrtek máte 1rehabku jo?

@lucifirek jak zvládáš ty horka s bříškem.

Betys jeany jak zvládají vaši kluci ty horka my je zvládáme v bazenku na zahradě.

betys
29. čer 2010

@lukza -Matýsek špatně usíná.Parkuju ho v kočárku na dvoře ve stínu.Přes poledne ho dávám na verandu,tady máme opravdu chládek.Ve čtvrtek jedem do poradny ve 14 hodin.To se chudák v autě upeče.Teď je sním mamka na zahradě na houpačce.Já si v klidu připravím koupání a spaní.Koupeme každý den,bývá dost spocený a pěkně pak spinká.Prvních pár dní se mu ve vodě nelíbilo,ale už se to lepší.
z mrkvicky mám radost,to už jsou kluci velicí.Akorát to tam musí být strašně dlouhý ☹

natalka28
autor
29. čer 2010

Tak já dnes radši navštívila dr.protože posledních pár dní jsem měla docela velké bolesti v podbříšku a po pár krocích jsem se skoro nepohla z místa. Dr.mně vyšetřila, zvýšila dávku magnéska, předepsala vaginální čípky a mám dodržovat klidový režim. Prý se Marečkovi začíná chtít ven, tlačí na porodní cesty. CS1 a mám sníženou klenbu! Nevíte co to znamená? Díky

lukza
29. čer 2010

@betys mě se taky osvětšilo koupání každý den zaprvé si Lukášek zvykl na režim večerní a za druhé jak píšeš byvá spocený atd.a to má špatné jen přes den to asi ty horka né pro ty prtata je to pořádný záhul.to máš dobré že mamka pomuže a mužeš si to v klidu udělat ažádné stresy máš tam mamku každý den když není manža po ruce?pokud jo tak je to velká pomoc já mám mamku přes den po ruce a je to k nezaplacení.

@natalka28 tak hlavně odpočívej a nevím co to znamená ale CS1 je v pohodě to muže být klidně mooooc dlouho hlavně se to nesmí zvětšovat takže opatruj se odpočívej

lucifirek
29. čer 2010

Lukzy dneska bylo blbě. Horko jakž takž,ale v noci a přez den mi bylo dost zle od žaludku a zvracela jsem.Takže jsem všechno vyhodila.Venku jsem celkem byla,nohy sice otíkají,ale dá se to,jdu si svým pomalým tempem. Navečer bylo lépe,ale už mi zase nějak ten žaludek hapruje. Ale nechci si stěžovat,brzo bude lépe.
Kluci jsou šikovní,už takhle baští. 🙂 A ochutnávají,uplní degustátoři. 😀
Jak píšete o tom koupání,tak myslím,že ted v teplech je to dobré i ty miminka se spotí a koupelí se aspon trošku osvěží. V zimě bych klidně byla i pro koupání třeba ob den. My teda asi budeme koupat každý den.Asi nebudeme ze začátku pořád mydlit,ale ošplouchnout vodou ano. Uvidíme.
Natalka tak to radši dodržuj,ten klid,ještě je moc brzy,at tam malý ještě hezky vydrží.Venku je stejně vedlo a nedělalo by ti to dobře. Tak si bud doma v chládečku,nožky nahoru,přečti si třeba knížku,časopisy. 😉 A ta klenba taky nevím,co znamená. CS 0=10 se značí,jak se zkracuje čípek. Jednička je nejméně. Já mám ted dvojku.

lukza
29. čer 2010

@lucifirek no jo on už ten žaludek nemá místotak proto je zle.a mě se opravdu osvětšilo kpupt každý den ale začala sem až tak od 5-6týdne jinak obden ale to byla zima Luky totiž ze začátku strašně plakal při koupání takže to bylo pro mě spíš utrpení než radost tedka už je to zlaté už si dávno hraje u koupaní a venku v bazenku je ve svém živlu 😀

lucifirek
29. čer 2010

Lukzy dětem se to koupáníčko líbí časem čím dál víc.Já dneska byla u ségry a roční neteřinka se začala koupat ve velké vaně a je strašná legrace sledovat,jak řádí a vymýšlí hovadiny. 🙂

lukza
29. čer 2010

@lucifirek já koupu furt ve velké vaně mame aji vaničku ale neklaplo to ze začátku jak malý plakat u koupaní tak mě furt sjížděl s toho lehátka tak to bylo o nervy a tak jsme začaly koupat tak že se manža vykoupal pak napustil vanu a vlezl do ní znova a ná mu dala malého on ho držel na rukách a já ho umývala bylo to zlaté a Luky spokojený a neplakal ale za čas už mu vadilo že nemá pevné záda jak vyrost a manžovy se už do ruk nevlezl a tak sem koupala v malé vanbě ale to se mu nelíbilo tak šel do velké a furt valíme velkou.a už nemá přímo lehátko na něm se mu to nelíbilo že jak začal divoči u koupání tak mě sjížděl a pak měl páteř přes to železo dole☹tak sem koupila ten molitan vytvarovaný a je to zlaté škoda že jsem ho neměla od začátku drželo by mu to hlavičku a tělo a asi by se mu více líbilo to koupání mám ten molitan v albíčku 😀

lucifirek
29. čer 2010

Lukzy ten molitan prý je suprový,stojí to pár kaček a je to příjemné,nestudí to. Akorát je třeba to hodně ždímat a sušit.Já mám zatím vaničku od kamarádky se stojanem a to klasické lehátko,tak pokud se to neosvědčí,tak koupím taky ten molitánek. 😉

kveta
29. čer 2010

@lukza A kde v albíčku je ten molitan? Pozrela som komplet všetky fotky a nič som nenašla.. Tiež zvažujem kúpať od začiatku vo veľkej vani, lebo vanička by mi v kúpeľni zavadzala natoľko, že by bol problém sa tam hýbať...

kveta
29. čer 2010

@natalka28 Skús viac ležať s vyzdvihnutou panvou, ako keby mierne dole hlavou... Tak sa predčasné otváranie krčka riešilo kedysi... bábo tak netlačí na krčok a ten nepovoľuje... Magnézka som v najhoršom čase brávala 4 tabletky za 24 hodín /500 mg tabletky/, neskôr keď to už začínalo byť zlé, mi pridali Guajacuran /mierne sedatívum, ktoré vo vyšších dávkach funguje ako svalový relaxant... ale to už bola fáza, že buď nasadia toto alebo krpec neprežije vôbec, keďže sa schyľovalo k potratu, mala som kontrakcie každých desať minút.../ a ten zabral parádne... Byť Tebou, tak nasadím úplne ležiaci režim s prestávkami na návštevu kúpeľne... Veľa šťastia...

zuzuza
30. čer 2010

Holky ahoooj, no tak já se tedy polepším a budu chodit pravidelně a přispívat, když po mě tak toužíte hihi🙂))

natulaaa
30. čer 2010

holky prosííím mužete mi pomoct a kuknout k nám do snažilek z unicy,já to tam vše rozepsala a je to dlouhátánské,tak at to nemusím znovu rozepisovat, potřebuju poradit a a jde o prolaktin 😢 😢 ,moc děkujíííí, 😢

jeany
30. čer 2010

Květy, dívala jsem se lukzy do albíčka, také mě zajímal ten molitan a je tam. je to fotka ve vaně a ten molitan je takový barvený, pruhovaný. Věřím, že je to super.
Já v těchto horkách také koupu každý den, ale předtím, když nebyly takové horka, tak jen ob den. Jak bude čím dál větší, tak budeme koupat každý den, aby měl zažitý pravidelný režim. Teď koupu ve vaničce na stojanu a ta vanička je tvarovaná na tělíčko. Ze začátku to bylo dobré, ale už je mu ta vanička malá. Jak kope nožičkama, tak se od jedné strany vaničky odráží a pak se bouchá do hlavičky. Musím ho proto držet níž, aby se zbytečně neotloukal. 😀

jeany
30. čer 2010

Luci, tak to je fajn, že se mrkvička pořád drží. Pozdravuj a že držím palce, aby jse jí drobci ještě nějakou dobu udržely v bříšku. 😉 Tobě se to krátí, zítra už je červenec a ty máš termín 22.7. Ale dívám se, že jsi už ve 37 tt a to se mi narodil Martínek. Narodil se přesně 37 +5 tt. Moc na tebe myslím a sleduji, jestli jsi ještě tady. 😀 Jsem zvědavá, kdy se Kubíčkovi bude chtít na svět. Strašně moc držím pěsti, aby ti to šlo pak rychle a hladce. 😉

jeany
30. čer 2010

Zuzy, no to je dost, že se ukážeš. Musím mrknout, jestli máš nějaké nové fotky. Jak se ti vede?

Betys, malý přes den taky někdy špatně usíná, ono ty vedra nejsou pro děti nic moc. Také malého dávám do chládku a někdy i bez plen.

Jimmy, jak se máte vy?

Lukzy já se už těším až malému pořídíme bazének a taky se bude koupat. Ale to bude až příští léto.

lucifirek
30. čer 2010

Ahoj Zuzi. 🙂
Ahojky Jani,neboj,jak budu rodit,tak se to dozvíš. 😉
Tak já udělala marmeládu,samo mi to vzkypělo a tak já musela vydrhnout sporák a podlahu. Udělala oběd,zapečená vejce a zcedila bezovou limču. Vydrhla podlahy. A ted jsem KO. Ještě umýt a utřít nádobí.

lucifirek
30. čer 2010

Holky já bych se do toho bazénku naložila klidně sama. 🙂

jeany
30. čer 2010

Luci, to jo bazének by neškodil. Jsi šikulka, já dnes nic nedělám. Mákla jsem si pěkně před vítáním a řekla jsem si, že tento týden budu více relaxovat a věnovat se co nejvíc martínkovi. Martínek se dnes ráno krásně smál a výskla a říkal "a". První pokroky. Je to nádherné.
Já jdu dnes odpo do poradny a tak se budeme pařit venku. Pak mám sraz s kámoškou a zajdeme si někam sednout.

lucifirek
30. čer 2010

Jani já dneska budu asi taky pobývat doma. A uvidím,co se mi ještě bude chtít. Ted jdu odpočívat. Nádobí počká na později. 🙂

lucifirek
30. čer 2010

A už se taky těším,až ten náš prcek bude dělat takovéto pokroky.Člověk si faktmusí užívat každičkého dne,protože to moc rychle utíká.

kveta
30. čer 2010

Ďalšia praktická otázka: teplomer do vody pri kúpaní používate?

Už som tú fotku v Lukzinom albume našla... Nechápem, ako som to mohla prehliadnuť...