Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

ellajoy
13. črc 2010

Tak Kubík je opravdu miminko k poňuchňání 😵

elllenka
13. črc 2010

@lucifirek : Blahopřeji, Kubík je nádherný. A tebe snad brzo uzdraví 🙂
Úplně závidím také bych už to moje mimčo chtěla mít na světě 🙂, ale ještě si musím počkat.

lucifirek
13. črc 2010

betys zatím se nám daří kojit,tak doufám,že to i vydrží. Kojili jsme už na střídačku z jednoho prsu,ale pak se to nějak zastavilo a malý vytáhl jen málo. Tak ted dávám většinou z obou.Ale malý si řekne tak za dvě a půl hodky znova. No co,hlavně že je mlíčko.

kveta
13. črc 2010

@lucifirek Maličký je nádherné zlatíčko... Užívajte si to... 🙂

jeany
13. črc 2010

Luci, Kubíček je nádherný, zlaťoučký. 🙂 Moc krásné fotečky. 🙂
To jsi si tedy zkusila, ale výsledek stojí za to. 😵 😵 😵

lucifirek
13. črc 2010

Kvety děkuji.Bude další Martínek.
Jinak ti chci napsat,že na tu první nemocnici si rozhodně nestěžuji,oni dělali,co mohli. Oni krevní testy opakovali ráno a vyšly hůř,než den před tím.Navíc nedostatek krevní destičky. Porod by provedli i tam,ale bohužel neměli k dispozici transfuzi.Proto mě převezli do Brna. A jinak tam dělali,co mohli. Byla jsem tam spokojená. V Brně se nakonec udělali znovu krevní testy a destičky tak nízké nebyli. Proto byl indukovaný porod,jinak by byl císař.

betys
13. črc 2010

Já mám trošku problém.Mám nějakou střevní chřipku.Zvracela jsem a mám průjem.Nevím z čeho a mám strach o malého.Moje mlíčko mu nedávám,vylívám ho.Baští jen Nutrilon,ale stejně mám strach aby to ode mě nechytl.ještě je moc maličký.Zítra jsme měli jen ankyčle ale jestli mi bude takhle tak asi nic. Hlavně aby to ten můj pr´dolka přežil ve zdraví ☹

luciiiie
13. črc 2010

@betys jéje Betys... nemáš to ze sluníčka? To teď hodně lidí padlo z toho vedra.. ať jsi brzo v pořádku 😉

betys
13. črc 2010

@luciiiie -právě že si myslím že ne.Ven na sluníčko moc mechodím kvůli malému.Vždycky jdeme ven ráno a pak až navečer.Ale lepší by bylo mít to ze sluníčka než nějakýho vira a nakazit celou rodinu ☹

natalka28
autor
13. črc 2010

@lucifirek a jak se Ti líbilo v Bohunicích? Já tam chci jít rodit!

luciiiie
13. črc 2010

Naty taky jsem se před chvilkou Lucky ptala přes IP, jak se jí tam rodilo... Taky bych ráda do Bohunic 😉
Betys snad to bude brzo dobrý... to je naprd takový virózy ☹

lukza
13. črc 2010

@lucifirek Lucinko vítej doma tak už jsi se stala taky MAMINKOU to je užasné.jsem moc ráda že jste oba v pořádku a Kubičkovi přeji do života jen prostě vše nej nej hlavně zdravíčko a at má krásný život bez jakých koliv trápení

lukza
13. črc 2010

@betys přeji at je ti brzo dobře a o mlíčkobych se nebálaMalý právě by měl při jakékoliv nemoci co má maminka dostat s mlíčkem protilátky tak sem to teda slyšela.a já tenkrát byla nemocná v 6nedělce a Luky to ode mně nechytnul taky sem měla hrozný srach

betys
14. črc 2010

@lukza -dneska už je mi líp.Říkám si že kdyby to měl dostat tak už by to asi měl.Je se mnou pořád a pil mlíčko.Snad to bude dobrý.V 9 hod.chci vyrazit do Ivančic na kyčle,no uvidím jestli se mi nepřitíží.A hlavně aby to nechytla mamka,zítra nastupuje do nemocnice a v pátek má jít na tu operaci.Snad to všechny mine 😉
Matýsek už třetí den spal od 21 hod až do půl 3.To je super,snad mu to vydrží.Ale barák už začíná být prohřátý av noci mi bylo šílený horko.Ráno u nás psrchlo.Pršelo asi 2 minuty 😠

natulaaa
14. črc 2010

Holky prosímvás,má unica nějaký mail,kde mužou psát klienti a nebo i neklienti a oni odepíšou? některé centra to totiš mají,nevíte o něčem,já to hledala,ale nenašla 😒 😉 🙂 .,moc moc děkuji

kveta
14. črc 2010
luciiiie
14. črc 2010
luciiiie
14. črc 2010

Jsme to napsali Květa zároveň 😀 Tak to má aspoň natulaaa dvakrát 😉

natulaaa
14. črc 2010

Jéééj děkují a já to ted našla,no jsem blbá,vždyt je to v kontaktech 😵 😵 ,asi se mi už vaří mozek z toho vedra 😀 ,holky a já tam napíšu a oni mi fakt odepíšou joo?zkoušeli jste to někdy ?není to obtěžování,že néé? 😵

luciiiie
14. črc 2010

@natulaaa odepíšou, neboj 😉 A obtěžování? to vůbec...od toho tam jsou, aby pomohli a poradili.

kveta
14. črc 2010

Odpíšu. Mne kedysi odpísal samotný prof. Malý.. ale kontroluj si aj spam poštu, mne prišla odpoveď priamo do spamu..

lukza
14. črc 2010

@natulaaa já jednou psala Frgalovy jak mám narostlou sliznici byla sem si jí nechat před Ketem skontrolovat u gyndaře a hned mě odpověděl nebo teda večer a já psala mail ráno a to jsme nebyly domluvení že mu napíši ale zajímalo mě co na to řekne takže určitě neobtěžuješ a uvidím odpovědí ti

inuna
14. črc 2010

Lucifírku,to jsou novinky.Moc gratuluji 🙂
Leonce je dnes 16 měsíců,strašně to letí....................

natulaaa
14. črc 2010

holky moc vám děkuji 😉 🙂

lucifirek
15. črc 2010

Inuna ahojky,teda toto letí. Moc děkuji.

pampeliska36
15. črc 2010

ahojte holky chtela jsem se zeptat, zda si i na prvni kontrolu UTZ beru s sebou leky? respektive injekce? nejsem si tim jista... vim, ze rozpis leku si beru urcite, ale nejsem si jista, jestli i ty injekce 😨

pampeliska36
15. črc 2010

tak holky uz nemusite 🙂 volala jsem si do unicy a injekce si mam vzit s sebou 😀

jeany
15. črc 2010

Ahoj holky 😀
Jdu vás pozdravit. Nemám už tolik času jako dřív, přes prázdniny je to takové hektické. 😉
Betys, tak je dnes? Doufám, že líp. 😉
Těhulky a jak je vám? Musí to být pro vás v tom vedru těžké, že. Odpočívejte a raději ani nechoďte ven. 😎

betys
15. črc 2010

@jeany -mě už je dobře.Jen to vedro.....fuj.Od rána se párkrát zatáhlo ale na déšť to nevypadá. ☹

lucifirek
15. črc 2010

betys to je dobře,že se ti žaludek a střeva uklidnila a malý to zvládl a nic nechytil. Ta vedra jsou fakt umorná. Nám svítí do bytu celý den a i když máme zataženo,je tu skoro 30stupnů. Už se těším do nového,tam to bude lepší. S malým jsme byli dneska chvilku venku,jak se zatáhlo a trošku sprchlo.