Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

luciiiie
2. srp 2010

@elllenka zrovna dneska jsem si o tvrdnutí něco hledala, protože mě zajímalo, proč se to vůbec děje a jak to poznám. 😕

betys
2. srp 2010

@luciiiie -holky to poznáte.Najednou dostaneš jakoby křeč,nebolí to je to spíš nepříjemný a když si mákneš na břicho tak je tvrdý jako kámen.

lukza
2. srp 2010

Hokky já jsem si taky vždy říkala jak poznám trvdnutí když nevím jaké to je ale prý se to pozná že jak píše Betys břicho ej jak kámen to je to samé když se mě doktor ptal zda nemám poslíčky a já říkám si jak to poznám pak přišly a věřte poznáte to uplně mě to vyděsilo bylo moc brzo ,ale doktor mě říkál že poslíčci jsou celé těhu ale nejdou cítit jak sou slabé časem ale zesílí a že je to dobře že jde pak vidět že ttělo se připravuje na porod a není k tomu laksní že ví co má dělat 😀 .
to samé s tou zádkou v životě by mně nenapadlo že to poznám,ale jde to poznat.
holky nebojte naše těla jsou k tomu vytvořena a poznají to až to příjde já měla třeba strach že nepoznám kdy příjde porod nebo že mě praskne voda ale poznala sem to 😀
je to vše pro vás nové a člověk neví co čekat ,ale opravdu ženské tělo ví co a jak

lukza
2. srp 2010

Jo opravuji se jednou mě přicho stvrdlo a opradu to jde poznat já sem zrovna šla do obchodu najednou křeč a nemohla sem udělat ani krok jak vše bylo najednou těžké že sem si to břicho musela podpírat abych ho unesla ale stalo se to jen jendou ale bylo to dost nepříjemné.vidíte uplně bych na to zapoměla ale když si vzpomenu na tu křeč tak byla dost velká

elllenka
2. srp 2010

@lukza : Příroda to má dobře zařízeno 🙂 nejhorší je, že to má každý jinak. Říká se, že by se informace měli získat v rodině. Sestra porodila předčasně, měla špatnou krev tak jí porod vyvolávali a porodila během chvilky. No a moje "úžasná" mamka si neodpustí svoje poznámky, jak je to hrozné, jak to dlouho trvá,....

luciiiie
2. srp 2010

Tak to jsem měla možná tvrďáka včera večer... Ale jen na té pravé straně a jen chvilku. Dnes už mě to tak netahá.

betys
2. srp 2010

@elllenka -přesně jako moje tchýně,měla hrozný porod.Už by nikdy nerodila.Odrazovala mě od porodnice v Ivančicích protože tam na ni před 30 lety byla nějaká sestra hnusná.Já ji beru dost s rezervou,ale místo aby povzbudila tak ještě strašila.Zrovna tak když jsme se snažili otěhotnět tak manžela povzbudila tím že mu řekla že o něj se pokoušeli 4 roky.To fakt potěší.No prostě tchýně jak má být.... 😠

elllenka
2. srp 2010

@betys : Ty řeči jsou příšerné ☹ Já už nevím co s mamkou dělat- nejradši bych s ní přerušila veškeré kontakty, ale ...
Nejhorší je, že mě vůbec neposlouchá, jen si mele to svoje a vůbec neřeší co bych chtěla já. třeba teď má v obchodě vybranou halenku, že si ji mám koupit, že je těhotenská a až ji nebudu potřebovat tak si ji ode mě vezme - když to přeložím jí se halenka líbí, ale nechce za ni utratit ani korunu a teď mi to stále připomíná a hlídá jestli jsem si už něco těhotenského koupila ... Přitom teď mám ještě malé bříško a nosím jen šaty, které mám ve skříni a na zimu si něco koupím, ale ona by chtěla abych si věci kupovala teď- jsem z ní úplně na prášky :( Už nemám sílu jí ani vzít telefon ...

elllenka
2. srp 2010

@luciiiie : Změnila jsi fotečku? Pěkně jsi mě zmátla, myslela jsem, že je tu nová těhulka 😀

luciiiie
2. srp 2010

@elllenka ☹ ☹ ☹ rodiče si nevyberem, je to smutný, že to máš takový, ale taky bych neměla na to přerušit s ní styk, je to přece jen máma ☹

luciiiie
2. srp 2010

@elllenka čéče zmátla jsem i sama sebe 😀

jimmy1
2. srp 2010

Ahooooooooooj holky 🙂
konečně jsem zase online, tak se vás pokusím dočíst 😵 😵 😵
zatím všechny mooooc zdravím,
zítra jedeme s Martínkem na kontrolu na kardiologii do Brna, tak nám držte pěstičky, ať je to OK 😉

betys
2. srp 2010

@jimmy1 -držím palce 😉
@elllenka -tomu se říká vyčůranost.Naštěstí moje mamka je dobrá.Když někam jedou tak vždycky Matýskovi něco doveze.Sem tam koupí balík plínek.Teď užmá 3 vnoučata tak už se jí to prodraží 😀

luciiiie
2. srp 2010

@jimmy1 ahoj 🙂 taky držím palce 😉

elllenka
2. srp 2010

@jimmy1 : Držím palce, teda už má půl roku 😲 toto letí ... to už je velký chlapák 😅

elllenka
2. srp 2010

@betys : Jsem moc ráda, že mám tak úžasnou tchýni. V sobotu k ní jedu na grilování 🙂 vždycky jsme grilovali večer, ale kvůli mě bude grilování odpoledne, snad nebude moc svítit sluníčko, abych mohla být venku.
Tchýně mi koupí kočárek, prý se o kočárek vždycky starají babičky, tak si ho mám vybrat a koupit a ona mi to zaplatí, ale je mi blbý si od ní něco brát tak to nechám na mým 🙂

betys
2. srp 2010

@elllenka -my jsme na kočárek od našich dostali půlku peněz.Tchýně nám koupila vaničku.Pro srovnání kočár stál 8 tisíc a vanička typuju tak 200Kč.Ale není se čemu divit když tchýně sedí víc než 10 let doma na zadku a nechce se jí dělat a živí jí tchán. 😠

elllenka
2. srp 2010

@betys : Kdybych nevěděla, že mám jen sestru a to ještě rozvedenou tak si myslím, že píšeš o mé mamce 😀 Ta je nezaměstnaná cca 18let a dětskou vaničku má ještě po nás, ale nemám šanci, aby mi ji půjčila- už jsem zkoušela na to zavést řeč- prý to má pro synovce, aby se venku mohl ošplouchnout ... 😀 přes zimu mu chce dát ven vaničku 😀 at si to sežere 😀

lukza
2. srp 2010

@luciiiie teda uplně sem koukal že tu máme novou tvář a to sji zatím ty hezkéé. jo a tvrdnouti je po celém břiše né jen na kousku.

Holky ty maminy vám nezavidím já mám zase tchýni ale o tom jsme už mluvily ale mít takovu mámu je o hodně horší to hooodně zamrzi.hlavně tedka myslete na prcky v bříšku.

@jimmy1 jééé já uplně zapoměla že jsi byla OFF víten zase v životě internetu 🙂)

Jeany a kde jste byly na dovči jéé snad to tu už nepadlo a já se neptál jak trubka znova

lukza
2. srp 2010

@elllenka ty jo ta chce synovce zamrazit ho koupat v zimě venku ale kašly na to kup si hezkou novou naštěstí toto je položka malá já vím že jde o princip ale když to mama tak chce tak se nedoprošuj

kveta
3. srp 2010

Zdravím a len hlásim, že u nás všetko v poriadku.. Naďalej zobem magnézko a železo, ale už pár týždňov nebol žiadny poplach... Pôrod bude 14.9.

luciiiie
3. srp 2010

@kveta to je dobře, že je vše ok 🙂

luciiiie
3. srp 2010

@kveta jaký zobeš železo? To ti předepsali a nebo sis koupila sama?

Jinak břicho už dobrý, nic mě netahá, děloha asi povyrostla...ale nebylo to teda nic příjemnýho, taková týdení tahanica..no jo, prcek si tam uklízí 🙂

pampeliska36
3. srp 2010

@kveta jsem rada, ze jste v poradku 🙂

lukza
3. srp 2010

@kveta to je dobře že jsi OK

Holky tak Luky se mně osypal tedka zjištuji s čeho to je ale je mně ho líto jde vidět že ho to svědí i noc byla šílená od 22-2 jsem byla furt vzhuru Luky furt poplakával a chtěl být jen na rukách coš u nás není zvykem není chovací tip pak teda ve 2usnul a v řse zbudil na papání do 6byl vzhuru a v ýjsme stávaly

ratatooy
3. srp 2010

ahoj holky jak se tady máte?po dlouhé době jdu na vás kouknout.Betys-z tchýně si nic nedělej mi to máme taky tak kočárek jsme si koupili pak nám teda zdělila že když ji pozvem na kafe tak nám "přispěje"to jsem zvědavá,ale jinak kupuje samý nesmysli,místo aby se zeptala co chci nebo šla s náma do obchodu tak to radši vždycky něco koupí ikdyž jsem ji vysloveně řekla že to nechci a ještě se tváří jak koupila super věc a já musím dělat že teda dobrý.

lukza
3. srp 2010

@ratatooy no jak se máš ty co mimiško je hodné v bříšku?

ratatooy
3. srp 2010

no hodné je ale dost sebou hází,už aby byl venku tam se může vrtět jak chce.

luciiiie
3. srp 2010

@lukza jéje Lukzi...to je mi líto....Ať to brzy Lukáška přejde ☹

kveta
3. srp 2010

@luciiiie Jem železo v podobe Aktiferin compositum 2 tabletky denne, predpísal mi to gynekológ kvôli anémii.

@lukza Fúha... chudák malý... Skoré uzdravenie prajem...