Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

jeany
4. kvě 2010

LUci, já se na malého strašně těším. Už se nemůžu dočkat. 🙂 Já si už půjdu lehnout, nějak se mi klíží oči. 😀 Manža šel vedle se sousedem na pivko, prý jde zjišťovat jaké to bylo u porodu. To jsem zvědavá s jakými vědomostmi přijde. 😀

lucifirek
4. kvě 2010

Jani tak se hezky vyspi.To musím vyzvědět všechny chytrosti a co ho čeká. 😀

lukza
4. kvě 2010

Holky tak mi odpověděla Lenickan kluci mají 10měsicu lezou po 4 a začínají se stavět a mají se dobře říkala že je právě mimo net ale že se pak ozve tak uvidíme

Lucii a toto mi napsala na redukci

Redukce byla zlá,ale asi správná.Jako prvorodička hned trojčata prý bych je ani nedonosila a pak ty jejich zdravotní problémy co by mohly být.Sice se to dělá při vědomí,ale tem zbyvajícím dvoum sem dala lepší šanci být zdraví.

Jo a holky Lenička psala že v Unoru byla těhotná přirozeně ale nikdo jí neřekl že rok po císaři nemuže až její doktor a to že bylo už pozdě.tak jestli jsem to dobře pochopila tak šla na potrat.

lucifirek
5. kvě 2010

lukzi teda to jsou zprávy. Teda to kluci rostou krásně. Teda taky přirozené těhu,to je teda něco. No vida,že to jde. 😉

lucifirek
5. kvě 2010

Dobré ránko,já už jsem vzhůru od pěti s manželem. Jel na školení. Tak jsme v klídečku posnídali. Ted si dám spršku a umyju vlasy. Pojedu do práce pro drt a na pokec,jestli teda budou mít čas.
Ted v dobrém ránu mluví o porodech a tatíncích u porodu,dnes je den porodních asistentek.

luciiiie
5. kvě 2010

Ahoj holky,
lukza moc Ti děkuju za zprávu od Lenulinky... možná je to po tom všem co jsme si prožili sprosté, ale potvrdila mi to, co si myslím i já... 😢

betys
5. kvě 2010

Ahojky.Vyrážím na kontrolu do porodnice.Manžel si dělá srandu že si mám vzít tašku,ať se nemusí vracet-prý je dneska pěkné datum.To sice je,ale je mi dobře a na rození to zatím nevypadá.Ikdyž bych se tomu nebránila 😉

elllenka
5. kvě 2010

betys: Držím palce, aby bylo všechno vpořádku 🙂 Je super, že se manža na mimčo už těší 🙂

jeany
5. kvě 2010

Dobré ránko 😀 Tady vysvituje sluníčko po dlouhé době. 🙂
Já jsem zase pozdě vstávala a dala jsem si dobrou zdravou snídani. 🙂
Betys, tak jsem zvědavá s čím přijdeš, pak napiš. Držím palce, do termínu máš ještě 10 dní, ale malému se může chtít na svět i dřív. 😉
Luciie, tak odpověď od Lenulinky máš a ta s tím má zkušenost, nemy co čekáme jedno. Držím ti palce v rozhodování. 😉

lukza
5. kvě 2010

Ahojky holky

Betys držím pěstičky🙂))

Jo holky Lenulonka všechny moc moc zdraví a chtěla vědět info co kdo a jak tak sem jí to napsala a byla v šoku že tu mrkvička čeká 3 kluky a napsalajsem jí že všechny tu čekáte kluky že žádná holčička.

Lucii at se rozhodneš jakkoliv bude to správné rozhodnutí ještě lenočka psala že je 10% na tp že mužeš přijít o všechny,ale když se to vezme tak to není moc ber celé těhu je o nějakých procentech a nikdy nevíš co jak bude dpkud není mimi v kočárku není vyhráno,ale když se to vezme tak není vyhráno celý život.držím pěstičky v rozhodování a podpořím tě at se rozhodneš jakkoliv.

Lucifrku ty jsi raní ptáče a tobě se nechtělo spát?holky musím říct že já se v těhu vždy zbouzela okolo 5hod a nemohla sem zabrat až do 7hod a malí po porodu byl to samé v tu dobu byl vzhuru nonjo býval semnou vzhuru v bříšku a potom taky a tedka pravidelně stává v 5hodin,ale to je tím že začínají po noci pracovat střeva a mimi začne trápit bříško a to s prdíkama už umí krásně zatočit šikula.

Jinak po očkování reakce dobrá až tedka ráno mu stoupla teplota na 37,9 ale to ještě jde, snad víc nepoleze zatím spinká chudátku je mi ho líto ale má snahu se aji smát a řádit ale unava je silnější

natalka28
autor
5. kvě 2010

Luciii, tak jsem o tom přemýšlela, co by jsem dělala já být na tvém místě a popravdě řečeno, že jsem toho moc nevymyslela🙂 Možná by ale převládl strach z toho, jestli donosím 3 miminka a jestli by byla všechna v pořádku!

Betys, tak ať to dobře dopadne!

Mrkvička - super že jsou chlapáci v pořádku!!!

Holky, když jste ještě nevědly, zda čekáte chlapečka nebo holčičku, měly jste tušní, co by to mohlo být nebo jste vůbec netušily? Já ze začátku neměla ani ponětí, ale posledních pár týdnů si čím dál víc myslím, že to bude holčička! Pořád jen koukám po holčičích věcech a regály s klučičíma automaticky přecházím, jako bych už věděla, že to bude holka! A přitom mně je úplně jedno co to bude!🙂

betys
5. kvě 2010

Tak jsem doma.Nic novýho.Ale samozřejmě se to může vypuknout během pár dnů.
natalka-já jsem si taky myslela že to bude holčička.Dokonce mi to předpověděla paní pomocí prstýnku.A vidíš bude to Matěj.Takže nic barevného raději nekupuj.Ale možná máš lepší instinkt než já 😀
Manža jede dneska na noční raději autem,už má pohotovost kdybych náhodou volala.No jsem sala zvědavá jak dlouho vydržím vcelku 😉

jeany
5. kvě 2010

Betys nakukuji, jak jsi dopadla. Můj manža také už drží pohotovost. 😀 Pro jistotu. Když je na tréninku, tak dává někomu mobil na hlídání, kdybych volala a i u zápasu. Manža je už také nervozní. Ono, kdyby náhodou praskla voda nebo něco horšího, tak se musí do nemocnice jet hned. Taky jsem zvědavá, jak dlouho vydržíš 2 v 1 a jak vydržím i já. Ale u sebe si myslím, že když už jsem došla až do 9 měsíce, tak, že už to bude až na daný termín.

lukza
5. kvě 2010

Natálko já od začátku myslela že to bude kluk i všem jsem to řekla když mě tipovaly na holku tak já říkám však počkejte stejnak to bude kluk a to jsem kdysi chtěla víc holku ale jak jsem zjistlinže jsem těhu tak nějak automaticky jsem cítila že to bude kluk a to mě všeci říkaly že vypadám na holku my jsme nikomu neříkaly co čekám a tak všeci to bude holka a je to Lukášek 🙂)))) a jsem moc ráda že je to kluk

Betys supr ale jak píšeš muže to být už kdykoliv ale už jsi skvělí týden takže když to bude už je vše fajn já třeba byla ráda že to nakonec bylo takové nečekané a nemusela jsem čekat kdy to už bude mě totiž ani nenapadlo že by už to mohlo být aji když praskla voda tak se si furt říkala zda sem se jen nepočurala ale když manža viděl kolik toho teče tak říká to není určotě čurání 😀

betys
5. kvě 2010

lukza-právě že nejhorší je ta nejistota a čekání.Může to být zítra,ta týden,za 10 dní.A hlavně mám starch jestli to poznám.Ale snad jo.Zvládli to i horší "telata"než jsem já.
Jinak moje tchýně naznala že bych měla rodit až po 17.5.protože ona jde tou dobou na kontrolu s cukrovkou a do tý kontroly by ani nemohla malýho zapít.No co by jste na to řekli 😖 .Zrovna jí natruc bych jela rodit hned 😀

lucifirek
5. kvě 2010

tak já byla u švagrové,prošly jsme se a jsem zralá jít spát. Ale nemůžu,za chvíli přijde kamarádka. 🙂 A chtěla jsem jít trošku hýbat,ale asi to nechám na jinkdy,vůbec se mi nakonec nechce.

lukza
5. kvě 2010

Betys to jsem měla taky strach že to nepoznám každý furt to poznáš to je bolest jak na MC ale to jsem měla skoro furt takovou bolest v těhu,ale věř že to poznáš je to takový jiný pocit pokud ti praskne vosa nen co řešit a stahy taky poznáš je to najdenou bolest co za chívly přejde ale zase se pak vrátí a furt se to bude skracovat takže neboj poznáš zavčas.taky bych ti přála porodit před 17 🙂))

betys
6. kvě 2010

Dobré ráno.Tak je za mnou nepříjemná noc.Nebylo mi moc dobře-boleli záda,dostavili se poslíčci a škaredé sny.Nevím jestli už se začíná něco dít nebo jsem byla jen nervozní z toho že má manža noční a jsem doma sama.Teď je mi docela dobře.Tak uvidíme 😉
Lije u nás jako z konve.Raději bych pro prcka chtěla trochu sluníčka 😎

mrkvicka28
6. kvě 2010

Betys to tvoje tělo tě teda pěkně trápí a neboj i když se malý narodí do deště bude tvým velikým sluníčkem on a rozáří celou porodnici 🙂

elllenka
6. kvě 2010

luciiiie: Čtu zprávně že jako mrkvička čekáš 3miminka? Teda to je zázrak 🙂
Včera jsem o tom mluvila s manželem v posteli a říkal, že kdyby se to stalo nám tak si necháme všechny tři i teď se těšil na dvě miminka.
Držím palce, aby ses rozhodla zprávně a nikdy svého rozhodnutí nelitovala

lukza
6. kvě 2010

Betys to je mi líto že ti nebylo dobře no jo ono to muže být každým dnem mě taky bylo tak nějak divně ale vubec sem to nepřikládala že bych mihla rodit.uvidíš že to bude třeba o víkendu když bude manža doma.já sem moc chtěla aby to na mě přišlo když bude mnaža doma a nakonec se tak stalo že to bylo v noci ,ale potom bylo zase blbé že jsem musela čekat v porodnici sama do rána to nvíš přece nebudou v noci volat persolál k císaři to přece vyrdžím do rána 😠

jeany
6. kvě 2010

Ahoj holky
Lukzo, jak ti praskla plodová voda? Naráz nebo úpo částech. Mně se zdá, že mi něco odtéká, ale říkám, si jestli to není jen hlen. Bolesti ani poslíčky nemám a ještě jsem anmi jednou neměla. Počkám co bude a kdyby mi to teklo víc, zavolám do porodnice a zeptám se.
Betys, tak ty už poslíčky máš. Už to může přijít kdykoliv. Já si hned ráno umyla hlavu, oholila se a trošku počítám s tím, kdyby to začlo. jen je mi divné, že mě nic nebolí. Já mám do termínu ještě dost daleko, ještě cca 20 dní.

mrkvicka28
6. kvě 2010

ellnko ono to není tak jednoduché je při tom těhotenství spoustu rizik. já měla to štěstí že nám ti zjistili pozdě a tak jesem před otázku redukce nabyla postavená. Ted nám zbývá jen 10tt do porodu a já doufám,že bude vše v pořáku. Ale ten strach a zátěž organismu je úplně jiný když čekáš 1 miminko a když čekáš 3 🙂

kveta
6. kvě 2010

Jeany, zachyť tú tekutinu, čo z Teba vyteká, na vložku... v nemocnici na to dajú chemickú látku a podľa sfarbenia vedia, či je to plodová voda alebo nie... Ak je to plodová voda, malý by mal ísť do 24 hodín von z tela, lebo neskôr je to už rizikové pre oboch kvôli riziku infekcie... Byť Tebou, tak volám manžela a vyrážam do nemocnice...

lukza
6. kvě 2010

Jeany já jsem ležela a najednou o ze mně hrklo a jak sem šla na záchod tak to furt teklo jak kdybych čurala a tak to teklo od 23:30 do 5hodin ráno uplně sem se divila co té vody tam je .
Já byt tebou tak jak radí Kveta dej si intimku a radči zajdi do porodnice a oni na to dají tu směs a když to bude modré tak je to voda dokonce se ta směs nebo přímo vložky dají koupit v lékarně a pak to poznáš aji doma ale mejí je hrozně málo a spíš je to na objednání.někomu muže odtékat voda opravdu postupně i několik dní ale už bys musela ležet a být pod dohledem.mě tak hodinu po tom co mi ta voda praskla začaly kontrakce a do rána s vodou postupně zesilovaly

lukza
6. kvě 2010

Jeany ta voda je prostě jak voda s kohoutku takže to jde od hlenu rozeznat a myslímže těhu výtok bys určitě rpzeznala a hlenovou zádku taky je to prostě najednou jak kulička hlenu a muže být i zabarvená do ružova tak sem to měla já že dva dni ze mně hrkly dvě kuličky hlenu a pak sem měla na papíře trochu ružové barvy a po těch dvpu dnech mi praskla voda a bez že někomu praskne doma a kontrakce nemá já byt tebou jedu do porodnice oni tak jsou na tp zvyklí že lidi jendou i když to voda není já když přijela že mi asi praskla voda ale že jsem teprve v 37t a to ze mně valilo tak sestřička říká podte podíváme se jestli to je voda dala sem jí vložku co sem na sobě měla ona to polila a bylo to modré takže voda to byla a hned mě napojily na pásy a už mě nepustily jen na chodbu na manželem říct at mi doveze věci a já nesměla stoupnout ale to skrz to že byl malí KP a nechtěly aby zapadl co porodních cest nebo nedej buch že bych začala rodit když doktor řekl že počkáme do rána že v 8mě vezmou na sál tak PA jen vyvalily oči že budeme čekat taky mě chodily furt kontrolovat zda se neotvírám to by byl totiž pruser,ale naštěstí sem se do rána otevřela myslím jen na 2-3prsty

jeany
6. kvě 2010

Nop, připravuji se, že odpoledne do nemocnice určitě zajedeme. Už jsem vyhodila několi intimek a dala sjem si velkou vložku. Teď vařím a nedaří se mi. Dělám hrachovou kaši a uteklo mi to, musela jsem to uklidit, bylo to na kamnech, v trobě i na zemi. Ještě to dovařím a jak přijde manža, určitě pro jistotu do nemocnice zajdu, nechci nic zanedbat. Zatím jsem se dočetla, že tak do 24-48 hodin pokud nenastanou po odtoku plodovky kontrakce, tak se porod musí kvůli infekci vyvolat. Tak jak mi to Květi píšeš ty. Hledám na netu vše co se dá. Ono to prý může být i jen výtok, ale jistota je jistota, takže to pojedeme zjistit. jinak se cítím fajn, jen od včera nemám pocit hladu a už jsem byla dnes několikrát na velké a to nebývá zvykem. No uvidíme. Budu vás informovat. Ještě než vyjedeme, napíšu vám. Jak sjem měla holky z porodu strach, tak mě to úplně přešlo. Je to normální?

lukza
6. kvě 2010

Jeany pokud jsi byla už doskrát na velké tak se chystá porod to je jedne s příznaku tělo se automaticky začíná vyprázdnovat .já bát tedou na vše sevyprdnu sednu si poškám na mažu a jedu do té porodnice.ty jo třeba za pár už budeš mamina s prckem v náruči 🙂))

lukza
6. kvě 2010

Jeany je to normální on ten strach zase nastane nechci strašit ale jak příjdou bolesti tak stím i strach ale je to normální je to věc kterou neděláš denně myslím porod,hlavně ti přeji pokud se rozjede porod at je vše uplně v pořádku a jde to jak po másle a hlavně zdravíčko oboum

lukza
6. kvě 2010

Jeany ale tech 24-48hodin je po odtoku celé vody a tobě muže odtékat klidně i nějaký ten den a nebo to najednou pak hrkne