• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

18. července 2012 
Ahoj holky, naprosto nestíhám. Takže malá Lucinka se narodila 12.8. ve 12.23 císařským řezem váha 3370 délka 49cm . Cířař proto, že mi večer 11.8 odtekla voda a i druhý den při kontrole zůstávala hlavička nahoře a čípek na špičku prstu. Ale bylo to snad i lepší než normální porod. Už jsem 2 den doma a malá se mnou docela cvičí. Špatně spí, mám zatím málo mlíka a po příkrmech jsem jí musela pomáhat rourkou vykadit se. Takže jsem buď kojila, rourkovala nebo nosila. Docela náročné noci. Teď jí poprvé vozí v kočárku neteř. Zatím se nevrátila, tak předpokládám, že už konečně spinká. Mám tady mamku, takže se naštěstí nemusím starat o jídlo :slight_smile: Fotky snad později, fakt nestíhám, ale je to celý tatínek. :slight_smile:
19. srp 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlutas gratuluji k Lucince.... :wink: Hodně štěstí do života a hlavně zdravííí :slight_smile:
19. srp 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlutas Gratuľujem. Užívajte si ten malý uzlíček šťastia... :slight_smile:
19. srp 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlutas : Blahopřeji, přeji vám, aby jste byli všichni zdraví :slight_smile: hlavně maličká :slight_smile:
19. srp 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kveta : Super, hlavně, aby bylo všechno v pořádku :slight_smile: S těmi doktory je to děsné :(
19. srp 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlutas -velká gratulace.Konečně slečna mezi naše chlapíky :grinning:
19. srp 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlutas moc gratuluju k holcicce a at je zdrava a roste jak z vody :wink: :grinning:
19. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlutas strašně mooc grtauluji k Lucince a přeji jí do života jen to krásné hlavně zdarvíčko a zdravíčko i tobě.už se těším na fotečky ty jo jak tě čtu tak sem si hned vybavila ty začátky jak píšeš krmení rourkovaní pláč ale neboj brzo bude dobře a je supr že ti mamka pomáhá :grinning:
19. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlutas gratulka veliká :slight_smile: přejeme Lucince mooooc zdravíčka a štěstíčka a ať vám dělá samé radosti a jen malilinkaté starosti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem moc ráda, že tu máme holčičku :slight_smile:
Utíká to strašně rychle, už si musím domluvit kdy ukončím neschopenku a nastoupím na dovolenou z loňska. A pak už šup na mateřskou. Hurá vánoce, už jsem se na vánoce tak dlouho netěšila jako teď :slight_smile:
20. srp 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak 3.9. jedem v 7 ráno na cukrovku..ojoj.. dostala jsem žádanku, takže se u nás taky objednává :wink: Jinak je vše v pořádku. Holky to se bere krev jako z prstu, jo?
20. srp 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Natalka28 sa tu včera neobjavila.. Dúfam, že ma nepredbieha s pôrodom... :confused:
20. srp 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kveta neboj!:slight_smile: Jsem pořád 2 v 1 a doufám, že ještě pár týdnů budu!:slight_smile:
20. srp 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie : Ty už chodíš na kontroly k doktorce po 3týdnech? Já jdu až příští týden. Možná proto, že tento týden má doktorka dovolenou ...
20. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elllenka no teď jsem chodila co 4 týdny...příští poradnu už mám za 3 týdny.
20. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem přidala foto Lucinky. Děkuji všem za gratulace. Musím zaklepat od dnešní noci mám vzorné miminko. Včera jsem si zašla do porodnice malou zvážit před a po kojení . Nakojila jsem 45-50ml, takže už nedávám žádné příkrmy a jen kojím a malá je v pohodě.
20. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlutas -moc krásná papenka :wink:
20. srp 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlutas krásná panenka ta vaše Lucinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betys zoubky to klidně mužou být oni ještě nevylezou ale vevnitř se celou dobu hýbou mě taky kolikrát připadne že už musí vylest ale nakonec přestane slintat a zase se vše na nějaký čas sklidní.
@kveta to je supr že sji našla gyndaře
20. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlutas : je nádherná
20. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlutas je krásná princezna.a supr že už jen kojíš jen tak dál
20. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlutas Je krásnučká.. :slight_smile:
20. srp 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlutas Lucinka je nádherná. At vám beruška dělá jenom radost
20. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám otázku: normálne jem, dokonca mám pocit, že jem viac ako pred týždnom, žiadne diéty, bábo podľa ultrazvukov rastie o trošililinka rýchlejšie než vrstovníci, takže zjavne tiež netrpí podvýživou.. a pri tom som za posledné tri dni schudla jedno kilo... Stalo sa to aj Vám?
21. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kveta -mě teda ne.Já jsem nehubla.Ale to zase není tak moc-kilo.Neměla jsi třeba větší fyzickou námahu?
21. srp 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bola som viac unavená, takže práve naopak, viac som sa šetrila...
21. srp 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme doma docela veselo.manža donesl z práce úžasnou rýmu.Mě už to drží 2 dny,trochu mě škrábe v krku.Matýsek začíná taky soplit,tak mu to odsávám a zatím prokapávám nos mořskou vodou.Snad to nebude horší :frowning2:
Mlíčka ubývá,myslím že dotáhnu ten 3.měsíc a bude konec.No co se dá dělat.
Barborka jede zítra už potřetí na oční a jejstli to nebude dobrý tak pojedem do Brna do dětské nemocnice.Samý radosti :unamused:
22. srp 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betys No, vyzerá to, ako keby ste si zriadili súkromnú nemocnicu... Cíti sa aspoň maminka lepšie, aby sa o Vás postarala, ak by ste zaľahli s rýmou? :confused:
22. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kveta -mamka je pilná chůva.Bere si oba kočárky na zahradu pod slunečník a hlídá dětičky. :sunglasses:
22. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betys to mě je líto že jste tokový marodi přeji at se to více nerozjede a je brzo zase dobře a malé je mě líto držím pěstičky aby zítra slyšely jen dobré zprávy
@kveta jááá teda nehubla ani nájodou ale je možné že pokud malý nabírá více než má tak si to možná bere s tebe,ale popravdě si myslím že tedka k tomu konci už to není tak hrozné když se něco zhubne,ale to je muj názor.

Jinak všechny moc zdravím a užívejte miminek a doufám že se všem daří dobře :grinning:
22. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek