Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

kveta
31. srp 2010

@luciiiie Škytavka.. 😉

Som stále 2v1, ťuk ťuk ťuk.

kveta
31. srp 2010

@betys To je neuveriteľné ako rýchlo tie deti rastú... Vyzerá krásne...

lenulinka21
31. srp 2010

kveti: tobě už se to taky blíží 🙂 a jméno už máte vybrané?

kveta
31. srp 2010

@lenulinka21 Áno, bude to Martin.

lucifirek
31. srp 2010

@lukza no Kubík to má jenom pod dudlíkem,takže je to asi od těch slin.Ale řekla bych,že nejlepší je,když nedudá a je to na vzduchu,tak se to nejlépe zahojí. Nás zase trápí bříško,přemýšlím o to babycalm.Protože ty dělané taky nic moc a sab simplex taky.

@betys Matýsek je šikulka 🙂 to my krásně zvedáme hlavičku,ale zatím to moc dlouho nevydržíme. 🙂 Je krásnej,ještě jsme jinou fotečku od porodnice neviděla 😉 Krásně roste

lucifirek
31. srp 2010

@luciiiie to byla určo škytavka 🙂 taky jsem tomu nejdřív nevěnovala vůbec pozornost a vůbec mě to nenapadlo,až později mi to nějak došlo. A nám teda škytavka vydržela a ž do ted a to vydrží klidně půl hodiny

luciiiie
31. srp 2010

@lucifirek jsem si právě říkala, safra co to je? To bylo jak když buší srdíčko..ale na moje to bylo moc rychlý a na jeho zas moc pomalý (a ještě jsem si říkala, že přece nemůžu cítit, jak mu buší srdíčko).. ale bylo to takový srandovní 🙂

lenulinka21
31. srp 2010

lucifírku- jj babycalm je lepší jak Sabsimplex navíc je to přírodní forma

lucifirek
31. srp 2010

🙂 tak přesně to samé jsem si říkala a přemýšlela,co to je 😀

@lenulinka21 takže vám zabíraly? tak já to zkusím. My ted měli dělané z lékárny,taky tam bylo cítit koření anýz,fenykl.A stály jen recept. Kolik stojí toto.

lucifirek
31. srp 2010

My si dneska s malým užíváme,do půl desáté jsme byli v posteli a ted se mazlíme a usnul mi na břiše. 😀

lenulinka21
31. srp 2010

lucifírku tuším, že stály okolo 130kč

lucifirek
31. srp 2010

lenuli tak to není zlé

betys
31. srp 2010

@lucifirek -babycalm stál 130 kč a ak tomu destilovaná voda.Musí se doředit ale je ho potom spousta.Ale složení je podobné jako všechny ostatní kapky-anýz,fenykl,máta.
Já jsem dneska jela koupit dětskou Vincentku ve spreji.Nějak se nemůžeme zbavit rýmy.
Mamka dostala včera od Dr.svolení chovat miminka-pěkně se zahojila takže už se nemusí tolik šetřit.Hned si běžela pro Matýska 😀
V lékárně mají akci na Sunar 6+1 zdarma.Sice to neplatí na Sunar 1,ale paní byla tak hodná že mi orazítkovala celou kartičku.Takže příště dostanu Sunar zdarma.To celkem ujde 😵

natalka28
autor
31. srp 2010

Holky, jdu na Vás s dalším dotazem🙂 Ke kterýmu dni Vám chodí na účet mateřská a je první dávka mateřské vyplácena s nějakým zpožděním? Díky

lukza
31. srp 2010

Ahojky holky

tak hlásím že máme první zoubek 🙂)) a dostanu od manži na šaty našla sem ho já 😀 😀

dočtu až večer tedka mě už Luky vyžaduje

lucifirek
31. srp 2010

@lukza moc gratulujeme. 🙂 A ty si kup něco hezkého na sebe 🙂 zasloužíš si to

jarkabilik
31. srp 2010

Ahojky holky tak jsem na vás opět přišla juknout jak se každá máte 😉
lucifirek tak kde se toulám..no spíše starosti ☹ beru už na stálo léky na tlak a dva měsíce jsem marodila s tlakem protože naměřili 180/125 po tomto abych pravdu řekla moc o umělém oplodnění už neuvažuji musím především dát do kupy sebe i když maminy s miminky a těhulky na mé tváři navodí smutek že už to podruhé není dáno zažít ☹ i když bych tak moc chtěla. No nic maminy a těhulky držte se a přeji hlavně zdravá dítka 😉
Jak bude čas příjdu na vás opět juknout jak se máte 🙂

lucifirek
31. srp 2010

@jarkabilik Ahoj Jary,moc ráda tě tu vidím.Teda to ti naměřili opravdu vysoký tlak. To máš pravdu,že nejdůležitější je zdraví a být v pořádku. S takovým tlakem,to je nebezpečné. Přeji ti,at jsi brzy zdravá. I když tohle už je asi na braní léku celý život,že? Nebo nebo ne?

jeany
31. srp 2010

Ahoj holky, pořád nestíhám. 🙂 Dnes jsem byla s dcerkou nakupovat věci do školy a babička nám hlídala Martínka. Martínek mi už spává celou noc. Jde spát každý den ve 20.00 hod. a budí se mezi 6.30 - 6.45. Tak už se s ním i dobře vyspíme. Pak ještě usne a spí do 9 hod. Je pořád moc hodný. Přikládám nové fotečky. Za chvíli budeme mít 4 měsíce.

jeany
31. srp 2010

Betys, malý je moc pěkný.
Jary, zdravím tě, i když po pravdě, moc sem nechodím, nemám čas. Kolikrát si na tebe vzpomenu.
Ahoj lenulinko, kluci už jsou velicí a moc krásní. Totot uteklo. Ještě si pamatuji jaké jsi to měla na začátku těhu a kluci už měli rok. ten čas je nuúprosný. 🙂
Lukzy ahojky, jak se vede. Nedočítám, nějak mi to nevychází.
Všechy holky maminky i těhulky moooooc zdravím a přeji, aby vám všem všechno vycházelo. 😉

lucifirek
31. srp 2010

Jani tak to máš to vstávání super.To u nás zatím nehrozí,zatím se intervaly kojení neprodlužují.

lukza
31. srp 2010

@jeany krááásná fotečka a my se máme dobře to spinkáte krásně my si držíme stále 20-5-7.dříve stávál až okolo 9hod ale od pul roku byl zlom a +-7vztáváme.dneska teda byla vyjímka a baštil aji ve ě v noci ale to bylo tím zoubkem.

@jarkabilik ráda tě tu vidím ty jo to jsi měla vysoký tlak.a co jinak co v práci a co dcera?

@lucifirek jééé vy za pár budete mít už 2měsíce to letí jak hrom a jak často kojíš co 2-3hodiny a ony Lucinko děti kojené vztávají čatěšji jak dítka co pijí s lahvičky ony stávají dříve už jen pro ten pocit cítít prso.

luciiiie
31. srp 2010

@jarkabilik Ahoj Jary, taky tě moc zdravím..kolikrát jsem na Tebe myslela, jak se asi máš. S tím tlakem mě to mrzí, ale jak už psala lucifirek, nejdůležitější je zdraví...opatruj se a přeju ať jsi v pořádku 😉

betys
31. srp 2010

@jeany -tak podle fotek vidím že naši kluci jsou stejně vysmátí.Matýsek se taky většinou budí s úsměvem na tváři.A můj manža už taky vybíral první kopačák ale ještě ho nekoupil.Náš Matýsek bude totiž fotbalista a rybář v jedné osobě 😀

@lukza -gratuluji k zubu.Jak dlouho Vás trápil než se vyklubal ven?

lukza
31. srp 2010

@betys no popravdě to bylo takové zajimavé už tak od 4měsíce měl vždy tak 2x do měsice tak tři dni kdy polakával nehorázně slintal vše kousal ale pak se to vždy ustálilo a tedka jak vylez tak není dlouho co jsem psala že nemuže spát byl umrčený ale pak to zase tak na pár dní přestalo a dneska v noci poplakával a přes den furt kousal dudana šklebil se tak sem vzala lžičku a ejhle cinkáme a když mu dám prst tak pěkně píchá 🙂))

ivetule
31. srp 2010

@lukza Tak moc gratuluju k prvnímu zoubku. Kup si něco hezkýho na sebe. 🙂
@jeany Martínek je krásnej a hrozně to utíká už budete mít 4 měsíce.
@betys to je dobře že je mamka už v pořádku. Už si může pořádně chovat vnoučata. 🙂
@lucifirek neboj taky se to protáhne. Nám malej začal dělat přestávky delší mezi kojením mezi měsícem a půl až dvěma.
@kveta furt se koukám každý den jestli jsi ještě tady nebo už je z tebe maminka. Držím palce at ještě chvilku Martínek vydrží když se tolik doktoři dovolenkují.

lucifirek
1. zář 2010

@lukza jo,jo Luci,už nám budou dva měsíce. Kojíme tak jak píšeš,co dvě až tři hodiny. V noci po koupání vydrží déle,cca od půl až osmé,do cca dvanácti,půl dvanácté. A pak tak každé 2,5 hodinky. Ale jinak hezky spinká. Jen ho ted trápí víc nějak to bříško.Ráno ho měl tvrdé jak kamínek. Pupínky má pořád. Tak uvidíme,co nám na to dá dr. Já minule dostala na popraskanou bradavku hydrokortizon a ten jsem si ani nevyzvedla. Zvládla jsem to jenom větráním a bepanthenem.

lucifirek
1. zář 2010

@ivetule tak to mi už máme za sebou,už nám jsou dva měsíce. Dneska jdeme naporadnu. 🙂 Ale nestěžuji si,hlavně,že malý hezky papká. A v noci jsou ty intervaly od koupání každý den postejnavé. Většinou ho kojím před osmou hodinou (koupeme mezi sedmou a půl osmou),pak mezi jedenáctou dvanáctou, kolem třetí,páté šesté,...
Dneska teda papa čstěji a kolem sedmé.
U nás je teda zase zima,jenom 9stupnů. ALeaspon přestalo pršet. A vylézá trošku slunko.Včera a v noci hrozně lilo a byl vítr.
No nic,já musím letět nasnídala jsem se,tak se jdu zase věnovat malému. Čeká mě taky uklid. Trošku zkulturnit sebe,před poradnou.

lucifirek
1. zář 2010

Kveta,teda to tak uteklo. Přibude nám co nevidět další maminka. 😉

lukza
1. zář 2010

@lucifirek už se těším na info s poradny.a je dobré že aspon to první papání večer vyrdží aspon trochu déle.já znám holčinu co aji tedka v 7měsícách stále kojí v noci co 2 hodiny ale to už je asi hodně o tom že chce cítit to prso.u nás večer v noci taky strašný lijak a větr a ten větr je aji tedka ale o trošku slabší.vubec se mě nechce ven ale musím si pro antikoncepci.

@ivetule a co vy jak se máte co malej je hodnej?

@kveta stále na tebe myslím už to muže být klidně kdykoliv už se těším na fotečky mimiška