Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

jimmy1
31. kvě 2012

@lucifirek cože?? 🙂 vám se zadařilo přirozeně?? tak to moooc držím pěstičky, ať to tam zítra ťuká 😵

lucifirek
31. kvě 2012

@jimmy1 moc děkujeme. Taky doufám 🙂 A ano přirozeně. Tak hlavně,aby to bylo v pořádku a neskončilo to revizí,jako minule. 😉

mrkvicka28
31. kvě 2012

@lucifirek tak to je supr zprávička dej vědět jak zítra dopadneš

luccatko
1. čer 2012

@lucifirek tak to moooc držím palečky 😉 🙂

mmirunda
1. čer 2012

Holky jen otázečka, jak jste s Car Unica Brno spokojené????

lucifirek
1. čer 2012

Ahojky všem přeji,tak jdu s dobrou zprávou. Srdíčko ťuká🙂 Tak snad bude všechno v pořádku. Jen ty výtoky (kvasinky)stále dost trápí,tak jsem dostala jakési globule,když nezaberou,tak budeme muset přeléčit.
Domluvili jsme se rovnou i na NT screening,začala ho provádět i moje gynekoložka,tak asi půjdu k ní.

@mmirunda ahoj my jsme byli spokojeni a z 2.ivf máme chlapečka a 3 embryjka v mrazáčku.

lucifirek
1. čer 2012

Ahojky všem přeji,tak jdu s dobrou zprávou. Srdíčko ťuká 🙂 😵 Tak snad bude všechno v pořádku. Jen ty výtoky (kvasinky)stále dost trápí,tak jsem dostala jakési globule,když nezaberou,tak budeme muset přeléčit.
Domluvili jsme se rovnou i na NT screening,začala ho provádět i moje gynekoložka,tak asi půjdu k ní.

@mmirunda ahoj my jsme byli spokojeni a z 2.ivf máme chlapečka a 3 embryjka v mrazáčku.

jimmy1
1. čer 2012

@lucifirek juchů 😵 moc gratuluju!!! tak ať to i dál šlape na 1* 😵

jimmy1
1. čer 2012

@mmirunda my jsme taky spokojení, byli k nám milí a vstřícní a navíc se zadařilo 😵 1. IVF sice nic, ale pak 1. KET je Martínek a 2. IVF Klárka zatím u mě v pupku 😎

mmirunda
1. čer 2012

@lucifirek
@jimmy1 Holky moc děkuju, já tam chodím i normálně na gyndu k mudr.Gogelovi a jsem spokojená, ale teď nás čeká první IVF ( koncem srpna). Takže nemám počítat s tím že 1.IVF by mohlo vyjít?? Děsí mě ty prachy co to stojí no. A nechaly jste si i PK a AH?? A jakej jste měly protokol? a čím jste stimulovaly?? a braly jste taky antiko před OPU? Děkuju moc, mám tisíce otázek a hlavně strach 😕

jimmy1
1. čer 2012

@mmirunda musíš do toho jít pozitivně!!! Věřit, že to vyjde 😉 ale být trošku připravená i na to, že to vyjít napoprvé nemusí...
Peníze jsou to slušný ☹ ale peníze budou a my nebudem...
Strach je normální a otázky taky 😉
My jsme měli PK, AH, ICSI u 1. IVF teď u druhého jsme měli ještě navíc i PICSI. Protokol u obou dlouhý, stimulace puregon + menopur, antikoncepce vždycky 1 měsíc marvelon, aby se utlumily vaječníky a pak nabudily těma injekcema.

lucifirek
1. čer 2012

@jimmy1 moc díky. A tobě se to pěkně krátí,že 🙂

@mmirunda my měli také dlouhý protokol a dá se říct stejné procedury jako @jimmy1.
Nám se sice na poprvé nepodařilo. Ale některým se zase na 1. pokus zadařilo. To se nedá říct,že s tím nemůžeš počítat. Jak nám bylo řečeno. Ta pravděpodobnost je 50/50. Takže věřit 😉

mmirunda
1. čer 2012

@jimmy1 Děkuju moc, to budeme mít stejně, naštěstí já jsem v pořádku a problém má můj chlap. Blbý spermio .... A PICSI vlastně budeme mít taky. Antiko mám stejný ( dávají asi všem 😀 ) a puregon a menopur též a ještě jakýsi Dipherelin 🙂 A protokol taky dlouhý, asi s tím mají lepší zkušenost. To víš, že se snažím myslet pozitivně, ale i tak leze mi to na mozek. Chtěla bych aby to vyšlo hned 😔 😔 ale kdo ne, že. A kolik jsi měla vajíček??? a jestli nevadí, kolik Vás to celé stálo??

lucifirek
1. čer 2012

@mmirunda koukám,že ty léky a protokoly jsou stále skoro stejné. 🙂 U nás to bylo stejné,problém u manžela.
A také jsem si přála,aby to vyšlo. Nás vlastně dva pokusy stály celkem asi 60 tis. 30tis. 1 pokus. Plus u druhého jsme tedy platili navíc zamražení a ted platíme každoročně uchování embryjek.

mmirunda
1. čer 2012

@lucifirek Jo tak děkuju, s tím taky počítám, že první pokus bude tak kolem 30 tis. Další si nepřipouštím, protože víc peněz nemáme 😕 a museli bychom si půjčit ....

jimmy1
1. čer 2012

@mmirunda no cca 30 tisíc na jeden pokus 😖 ten KET oproti tomu už byla brnkačka 😉 cca 5000 Kč😉
Záleží hodně na tom, kolik budeš potřebovat toho puregonu, ten je docela drahý a pojišťovna platí jen určitý počet jednotek... dipherelin jsme měli taky. On ten protokol je +/- stejný, liší se pak počtem jednotek, které si pícháš. Vajíček jsem měla poprvé myslím 16 a podruhé jen 12, už jsem stará páka 😎 ale stačilo to, není potřeba kvantita, ale kvalita! Ještě máme 2 embryjka schovaná v mražáčku.
@lucifirek se mi něco mate, že ten druhý pokus jsi stimulovala gonalem?? nebo si to s někým pletu??
No a týdny mi naskakují 😵 už se pomalu chystám chystat pro Klárku 😵 jak bude hezky, tak vyperu ty mimi věcičky... a tašku mám tak napůl nachystanou 😉

mmirunda
1. čer 2012

@jimmy1 Tak moc děkuju holky, to víte mám prostě jen strach.....

lucifirek
1. čer 2012

@jimmy1 jojo máš pravdu,první pokus jsem měla puregon a při druhém gonal. Při první jsem měla cca 20 vajíček a při druhém myslím 16,ale asi byla lepší a v podobné velikosti.Musela bych přesně kouknout do papírů.Ještě pořád je mám schované. A mrazáčky pořád také držíme.
No to tedy jo,ty týdny utíkají jako voda. To máš hned,obvzlášt s těma dětma 🙂

@mmirunda můžu tě uklidnit,že stejné pocity a strach jsme měli všechny. A já jsem teda ten první neuspěch nesla blbě,jsem takovej nervák a jak se na něco upnu. 😉
Ale myslím,že to tak má většina,všechny toužíme po miminku a těžko se od této myšlenky odpoutat.

mmirunda
1. čer 2012

@lucifirek
@jimmy1 A ještě jedna otázečka, kolik jste nechaly vkládat embryjek???

mrkvicka28
1. čer 2012

@lucifirek jé tak tu je užásná zpráva moc držíme palečky až do kočárku 🙂 🙂 🙂

lucifirek
1. čer 2012

@mmirunda my pokaždé dvě.

@mrkvicka28 děkujeme,snad už to dopadne všechno dobře.😀

jimmy1
1. čer 2012

@mmirunda při prvním IVF 2 embryjka, nechytlo se ani jedno... možná trochu proto, že dvojčátek jsem se šíííííleně bála 🤐 a pak při KET se správně po rozmražení vyvíjelo jen jedno, tak bylo rozhodnuto a je z toho Martínek 😵
při druhém IVF jsem 100% věděla, že chci dát jen jedno! a chytlo se 😉 a i v mražáčku máme zamražené po jednom.

luciiiie
1. čer 2012

@lucifirek Lucííííí!!!!!! gratuluji!!!!!

lucifirek
3. čer 2012

@luciiiie děkujiiii 🙂

lucifirek
4. čer 2012

@jimmy1 dobré ránko. Jsem se tě chtěla zeptat jak jsi na tom zdravotně při druhém těhu. Jestli si pamatuju,tak u Martínka jsi měla pak vysoký tlak a musela jsi brát léky,ne?
A nechali jste si pro jistotu také ještě mrazáčky. My máme teda bohužel tři a předpokládám,že pohromadě. A zatím si je tam určitě necháme 🙂

pehu
4. čer 2012

Ahojte holky,
jdu k vám do diskuze po delší době. Gratuluji všem těhulkám. Chtěli bychom s manželem podstoupit KET asi tak na podzim. Nevíte, na kolik peněz to tak vyjde ? Máme totiž 3 embryjka v mrazáčku a chceme Kubinkovi pořídit sourozence 🙂.

jimmy1
4. čer 2012

@lucifirek no tentokrát se tlak zatím drží 😉 u Dr. ho mám sice vždycky vyšší, ale doma v pohodě, měřím se každý den... otoky sice trochu mám, ale s minulým těhu se to absolutně nedá srovnat, tohle je teď skoro nic 😝
Mražáčky máme 2, jsou dané samostatně.
@pehu myslím, že jsme celkově dopláceli kolem 5000 Kč tehdy

pehu
4. čer 2012

@jimmy1 Děkuji za odpověď 🙂. Teď to bude asi vyšší ☹.

lucifirek
4. čer 2012

@jimmy1 tak to je dobře .-) no mě teda zatím trápí nevolnosti už víc jak týden a teda nepamatuju si,že by to minule bylo tak brzy. Ale jak říká gyndr.je to známka toho že se aspon těhotenství vyvíjí dobře.

ivetule
4. čer 2012

@lucifirek téda co to tady čtu. Moc držíme palečky at je to v pořádku až do kočárku. 🙂