• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Téma IVF 3

23. března 2015 
sis/ hacek: hlásím že u nás taky slunečno :slight_smile:
2. dub 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jedna věc :grinning: to nemužu napsat v jednom :grinning:

tak reakce po oč skoro nebyla. jen byl spací, večer trochu teplotka ale jinak v poho, smál se a dopře papal, zase si dal večerní 9hodinové spaní :slight_smile: ted si už zase brouká a směe...takže první hexa uspěšná :grinning:
2. dub 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kačí, tak gratuluju Tobíkovi, jak to krásně zvládnul. :slight_smile: Škoda, že tu není tleskací smajlík.
2. dub 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera se Áďa vyvalila s hrací deky a doplazila se k lehátku a důkladně ho zkoumala. :slight_smile:
2. dub 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady nenápadně pozoruju tu malou čiperku a už se zase blíží k tomu lehátku. Jo, jo, už to začíná. :slight_smile:
2. dub 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis: ty jo tak to je holka šikovná upolně to mám před očima jak se snažil plazit Fíla :grinning: no jo nás to bude čekat za 2 měsíce...jsem žvedavá na dovče v itáli jak malej bude chtít bejt v klidu :grinning:
2. dub 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, jedete do Itálie ?

Já hledám něco na Zakynthosu, ale je to drahota a asi tam bude vedro, tak nevím. Možná to bude Chorvatsko. Nebo budem doma. :sweat_smile:

kam jedete do It ?
2. dub 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky u nás ty krásně :slight_smile: :slight_smile:

kačí - já byla na 6ti nedělí a teď mám přijít v květnu jen na kultivaci..Tak super Tobík je šikula krásně to zvládnul tu Hexu!! :slight_smile: :wink:

mm tak to až my pojedem na dovču, to už Ráďa asi poleze jako fretka v srpnu... :grinning: :grinning:

Dneska mám Veru doma. přijede mi návštěva, tak se mi nechtělo zase po o pro ni hned jezdit. Ale teda ráno jsme si říkali s Ivanem, že ta má sned v hlavě nějakej přepínač. Jak jde do školky, tak ji nemůžem za boha vydolovat z postele. A jak je víkend nebo dneska, tak nás budí v 6 hodin že už nemůže spát a že chce koukat na pohádky.... :angry: :angry: :grinning:
2. dub 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis: my jedeme "Lignano FRIULI - VENEZIA" jezdíme každý rok, bibone, caorle, lignano, grado....to severní pobřeží.
2. dub 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Masle, s tou Verčou, to je dobrý :grinning: :grinning: Ale ti mrňousové to maj snad všichni. Malej dneska vylezl až v 6.45, to už manža šílel. První hodina mu začína v 7.20. Ale o víkendu je vzhůru dobrovolně před šestou.
2. dub 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Kači, to jste teda cestovatelé. Asi je to tam pěkný a vhodný i pro děti, když se vracíte.
2. dub 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis: jj pro děti je to tam výborný, na plážích jsou dětský hřiště, trampolíny, kousek lunapark, aquapark...v centru kolem kolonády jsou takový ty nafukovací hrady atd...

masle :grinning: Veru je šikovná...tak to Fífan je spáč...ale občas vyleze už v 5 a budí Toma aby nezaspali do školky když se na něco těší ...ale jinak ho taháme z postele :grinning:

jinak my na tu dovču jedeme koncem června tak já doufám že malej bude jen sedet tam kam ho posadíme :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí - a jak tam spíte? To se vvždy někde ubytujete na pár dní a pak popojedete? Nebo jak :confused: ? Brácha si taky Itáliji nemůže vynachváli. Ale já tam manžu nějak nemůžu dostat. Prej tam není hezký moře.. :confused: :confused: :angry:
2. dub 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych taky varzila do It, ale manža tam byl jako dítě ( 15 l) a prej hrůza, lidí jako much a hnusný pláže, takže on tam nechce. On vlastně nikdy nechce k moři, byli jsme jen ve Španělsku v r. 1992 a v Chorvatsku v r. 2002 a to je vsjo. Teď kupodivu sám řekl, že pojedem k moři, tak vybírám, ale když je to hezký, tak je to drahý, nebo je tam hic apod.
2. dub 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
neeee....myslela jsem to tak že každý rok jedem jinam...jinak trávíme týden nebo dva na tom samém místě :slight_smile: vloni jsme jeli na dva tejdny tak po týdnu jsme měnili lokalitu abysme se nenudili, jinak moře není hezký??? no pravda azurový teda není.... :grinning: ...ale špinavý taky ne...co si pamatuju jako malá holka se mi v itálii taky nelíbilo,,,špinavé moře....ale dost se to změnilo.
2. dub 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dítě spí, jdu žehlit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. dub 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí - no právě to má z děctví. Já taky jako malá byla v Bibione a nic moc...ale je jasný, že dneska už to musí bejt něco jiného..nej moře je asi v chorvatsku, ale zase je to tam blbý pro děti. Jsou tam všude šutry...Byli jsme tam s 1 a půl letou Veru a pak jsme si dost vynadali... :unamused: Jinak manža si zvykl na Turecko. Ale poslední doubou je to tam samej Rusák :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak už to není ono..
2. dub 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, no možná jsem to blbě napsala, prostě řekl, ať přijdu za půl roku :wink:.

Sis, manža byl v Itálii také jako mladý a vzpomínky stejné jak tvůj manža :dizzy_face: , už nikdy více.
2. dub 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
masle: no právě...jakmile je to zarytý z dětství tak je to blok...já se toho taky bála a nakonecsem byla mile překvapená....Chorvatsko je pro děti blbý,,,šutry, ježci...ta Itálie pro děti dobrá i s přístupem do moře...moře azurové není bo se tam prostě mele písek...ale jinak žádný chaluhy, bordel v moři nic. Lidí jak sraček je ted všude....Turecko teda pro děti dle m+ě moc vhodný nění...40C, možný zdravotná problémy...atd...já co sem jezdila na prázdniny tak se mi nějvíc líbylo řecko, a kanáry...ale to je prostě pro 4členou rodinu ranec.
2. dub 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí - no to turecko je horký, my jezdili vždy v červnu když to ještě šlo a prvně jsme tam brali Veru když jí bylo 3 a půl r. S prckem jako je R. je to o zdraví to určo... :slight_smile: V řecku jsme byli jedno. Na Kosu na svatební cestě. A taky dobrý.. :slight_smile: Až na to že jsme měli jet na Samos do krásného hotelu hned u moře a jelikož tam hořelo, tak na nás vyšel Kos v hotelu kde byly v koupelně šváby :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dojídat jsme se museli chodit do taverny přez ulici a moře bylo asi kilometr daleko... :grinning: :sweat_smile:
2. dub 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
masle: tak to byla vtipná svatební cesta :wink: :slight_smile: :grinning:

fuj já sem ted donatahala fotky na rajče...a zjistila jsem že jsme do svatby byla jak chameleon :grinning:
2. dub 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí - jak jako chameleon :confused: :confused: :grinning:
2. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
masle: masla jsem fotku kde jsme s F v chorvatku a už lezl :

http://rejli.rajce.idnes.cz/0._Filip_2002-2005_smes/#F_9m.jpg

a chameleon jak sem měnila barvu vlasů :grinning:
http://rejli.rajce.idnes.cz/17._Veronika_chameleon_smes/
2. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacatko, valím oči jak blázen, jsi žena mnoha tváří :dizzy_face: , pěkné fotky.

Sis, jj, počasí bude jak víno :grinning: , ale dnes jsem přišla z kočárkování zpocená až někde. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, poraďte prosím, jsem nějak bezradná v oblíkání malé. Dnes byla i malá spocená, měla jen body a slabě oteplenou bundu s kapucí, a slabou ušatku, i tak to asi bylo moc, ani v kočíku nespala jak ji bylo vedro, měla jsem sice fusak, ale otevřený.
Do čeho se má už takové mimčo v tuhle dobu oblékat??? A čepička už nemusí být přes ouška???? Se ptám jak jouda...
2. dub 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí - mooc pěkný fotečky! Jsi kočka i blodýna :wink: :grinning: a to číro :grinning: už vím po kom to Tobík má :grinning: :grinning:

Mě teď odjela kámoška. No byl tu pěknej zmatek...4 děti.Tak odpočívám :rolling_eyes: Ráďa spí v kočáru na terase už snad 3 hodiny :sweat_smile: :confused: . Šahala jsem na něj a spocenej není. Má fusak boďo vestičku a flísovej kompletek. :wink: :slight_smile: A čepku má nezateplenou ale přez uši jo, bo docela fouká... :slight_smile:
2. dub 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky, tak dnes jsem byla v poradně, jsem vešla do čekárny a tam úplně narváno :astonished: a to jsme tam minule byly 4ženský :sweat_smile: jinak vše je v pořádku, tak jsem moc ráda :dizzy_face: za 3 týdny nás bude pan doktor měřit.Dneska u nás bylo nádherně, tak jsem toho využila a vylezla na zahrádku a co mi doma zůstaly cibulky po hiacintech a narcisech, tak jsem je vysadila ať příští rok krásně vykvetou a tyky jsem sestříhala staré okrasné trávy, bo se už začínají rašit :slight_smile:
Holky jak je to s tím DM, když už teda nevyužiju ty body :frowning2: :angry:
2. dub 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, to dn eska bylo k rásněě co??? :slight_smile: :slight_smile: jsme byly cel ý den venku, teda nežž se malá vzbudila....

Kačči - jsem jukla do albíččka- toběě to tak hrozněě moc slušší.. .fakt jsi jak modelka.. . at mášš na hlavěě cokoliv v ššechno ti sekne... a ta figura - jedna básen :wink:

JInak manžža zase jezdil služžebněě do ššpaněělska a proto užž ho tam na dovčču nedostanu.... nám se hrozněě moc líbilo v Turecku, byli jsme tam v kvěětnu, tudížž nebylo takový vedro a byli jsme se všším nadmíru spokojený... chystáme se tam bud přř. rok nebo ten dalšší znovu...

Dorazil manžža tak se zase chystá vyvařřovat - no a pak mám hubnout :angry: :grinning: :grinning:

Myky -tak co?????

Hanulko - super žže jste OK... ješštěě pár týdnůů vydržžte :wink:

Dagi- já zatím dneska malý d ala fusak i kombinézu... ale zí tra užž jdem do koččárku bez fusaku....
2. dub 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé slunííí ty máš doma kuchaře jo, to bych si taky dala líbit :dizzy_face: ten můj umí zkonit i párky :grinning: že mu rozpraskají :grinning:
2. dub 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek