• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Téma IVF 3

23. března 2015 
no jo ten můůj vyvyřř uje... a fakt mu to jde :grinning: , takový speciali tky vžždycky vymyslí .... a na neděěli užž chystá uzení párkůů v nový udírniččce.... mnam mnam, no není to krása - to jaro kdyžž užž se dá seděět venku :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

taky se přidávám s chválou na Veroničinu postavičku a ty účesy. To číro je parádní. A malej Fíla, řekla bych celej děda. (tedapokud to je děda) :sweat_smile:

Dneska jsem měla Adélku v kočíku bez fusaku. Deka pod ní a deka na ní. Na sobě měla body, punčocháčky, ponožky, slabou mikinku, slabou čepičku a bundičku. A byla v pohodě. Když bylo hodně teplo, tak jsem jí okryla ten nánožník a taky chvíli seděla u mě na klíně a pak na houpačce. Dneska jí manža sestavil, tak jsem se tam doteď houpala, tchýně vozila ještě odpolko, takže dneska pohoda.
2. dub 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni, teď si mi připoměla, že jsem zapoměla naložit maso na sobotu. :astonished:

Co to máte dobrýho na tom rožni ?
2. dub 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, že tu neyla dlouho Chiw. Naposledy psala, že jsou nějaký nemocný. Tak snad jsou v pořádku.
2. dub 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni, tak ty si teda dopřáváš, jinak masíčko mám naložené na zítra, přítel má narozky, takže mu udělám dobrý obídek, hřibovou polívku, kterou milujeme teda oba a schovávám na zítra poslední sušené hřiby :wink: :slight_smile: a naložený masíčko k tomu spešl brambory.Škoda, že teď má můj pracovní víkendy, jede chytat zakázky, jinak bych mu řekla ať už vytáhne houpačku a posezení a i gril, to mi fakt chybělo celou zimu :unamused:
2. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Sis - jak jsi psala o těěch Přříchovicích - já tam vlastněě ješštěě nebyla, my jezdili pořřád do Herlíkovic, a prvněě kdyžž se jelo do Přříchv ovic , v roce 08 - tak jsem byla na neshcopence... a letos s malou doma, takžže premiera bude přř. rok...

Jo a na tom rožžni je klasický ražžněěččí - růůzné druhy mas, játra, cibule, paprika.... teda pokud myslíšš tu jehlu v krbíku

Tak koukám, žže já malou teda pěěkn ěě balím - fusak z berana, a ona má body, svetr, d upaččky, ponožžky, kombinézu, ččepici a na ní ješštěě dám polšštářř .....
2. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dočtu snad zítra. Jen hodím info. Z RHB jsme přišli asi v 17h a malej byl chudák hotovej. Špatně nám fungují břišní svalíky. Prdy a kakání jsou prý taky tím. A i kojení by jsme prý mohli rozjet. Že sání mu nejde taky kvůli svalům. Zítra jdeme zase a bude mě učit cviky. Normálka jsme tam dnes byli 2h a celou dobu řval jak protrženej. Já už z toho byla šílená. Navíc nahatej, tak snad nenastydl. :cry:
Jo a tentokrát se nezdál jazyk. Prý ho má nějak velikej a divně tvarovanej :angry: . Možná budeme mít problém s mluvením. No asi co zdravotník, to nějaká diagnóza :angry: . Fakt týden blbec! Snad kyčle budou dobrý. Na ty jdeme 30.4., tak to asi nebudu strachy spát!
2. dub 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
AH oj Myky...... tak to se urččo spraví... uvidíšš.. .hlavněě bud ty v poho.. .nebo se snažž aspon ju????? a Jazyk??? p rosím te... on se mluvit na uččí neboj.... našše taky h rozněě drmolila, mluvila moc rychle,,, chodili jsme na logopediii a mluvit se nakonec docela dobřře :grinning: nauččila... synovec taky chocddil.. .to ted chodí fakt snad ka žždý druhý dítěě.........
2. dub 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

myky - tak rhb určo pomůže si myslím!! A bude hned veselejc! :slight_smile: :wink: JInak my taky s Veru chodili na logopedii. Jak říká sluni, dneska tam chodí každej druhej... Veru neuměla říct K, takže říkala třeba tůň místo kůň a tak... :sweat_smile: :confused:

Dneska má bejt zase krááásně jupííí :slight_smile: Koupím maíčko a zítra bude grilováníčko :grinning: :dizzy_face:

Tak holky kdy uděláme ten srazík, když už je tak teplo a krásně??? :slight_smile: :wink: :grinning:
3. dub 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda Myky chudák malý, tak snad se to co nejdřív zpraví, to ti muselo urvat srdíčko, když tam chudák tak plakal :frowning2:
3. dub 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Sluni :slight_smile: , tak jak ty, jsem malou neoblíkala ani v těch největších mrazech :sweat_smile: , ale nemocná nebyla, tak snad to bylo dobrý. Dnes jsem koupila krásnou a levnou jarní bundičku, je sice trochu větši, mohla by ji vyjít i na podzimek. Tak mám radost. Taď zase treperendu vozí švagrovka :slight_smile: , to je zlatý člověk :dizzy_face: .

Se máte s tím grilováním :wink:.

Myky, to mě mrzí, že máte takové starosti ohledně malého, no a ti doktoři do toho..., moc ráda bych napsala že to bude dobrý, ale moc tomu nerozumím :unamused: ..., každopádně ať to všechno je dobrý a jste co nejvíce v pohodě.

My jdem v pondělí na kardiologii skrz tu šelest, tak snad se nezvětšuje...., ba naopak, mohla by se změnšovat...., uvidíme.

Masle, jsi mi připoměla mého synovce, ten také neuměl "K", a místo Kokodák (jak dělá slepička) říkal "totodát" :grinning: .

Hanulko, pěkně toho svýho manžu zapřáhni :grinning: , budeš to potřebovat, aspoň ty párky ať se naučí ohřívat :wink:, néé, si dělám srandu :grinning: .

tak jdu zase něco dělat, než se ta moje kočka vrátí.

Mějte se, a přeji krásný víkend.
3. dub 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem tu poprvé, tak vůbec nevím - jaké jsou čekací lhůty na IVF??? Ve středu jsem byla na laparoskopii a zjistili neprůchodnost, takže jediná možnost jak otěhotnět, je IVF :frowning2: Ale vůbec nevím, jestli a kdy to půjde... a je kvůli tomu nějaká delší pracovní neschopnost?
3. dub 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
masle my taky zitra grilujeme u tchánovcu a v nedeli budou delat pergoluuuu u nás....jinak mi si zítra večer ještě po grilču udělame tataráááák :wink:
3. dub 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí - tatarák jooo to já nemusim ale Ivan ten jo :grinning: :sweat_smile: Tak si to užijte!! Dneska jsem byla s manžou na projížďce na motorce hodím foto.. :grinning:
3. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

masle....ty jo pěkná motorkářka :wink: :slight_smile: ...kdo jezdí na krosce?....já sem si pojezdila za svobodna s ex...to bylo supík...pěknýá počásí a tradáááá...ale měl aprilii Mile a ta byla dost tvrdá a nepohodlná...ale i tak to byla paráda...tak jste mohli dorazit výletem až k nám :grinning: :grinning: :grinning:

dneska byl pařáááák...malej byl jen v mikine a stejně byl spocenej....fuk...jsem byla jen v triku a kolem mě chodili maminy v kabátech..NECHÁPU!!!! jinak se mrkněte na našeho tlustocha :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2604816#navigator
3. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
masle: jsem ti drze jukla na fotky Rádi....ty jo to je až neuvěřitelný to je jak včera kdy se narodili...a uplně si vzpomínám jak sem sem ti psala že rodim a za chvili přišla sms že jsi taky v porodce :grinning:
3. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí - to na čem sedim je honda Hornet a ta kroska to je Dominátor a to Ivan prodává. :slight_smile: Na tom Hornetu jsem dnes jela prvně, bo to Ivan koupil za těhu...
No je fakt. je to jak včera a dneska jsou z těch malejch prďolků takový pupkáči :grinning: :grinning:
Veru si dneska chtěla vzít sukni bez punčoch a žabky :grinning: :grinning: To jí teda neprošlo..
3. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
masle: já si žabky už chtěla vzít taky :grinning: :grinning: :grinning: a manža mě vrátil domu :angry: :grinning: :grinning: :grinning: tak se veru nedivím :grinning:
ta honda vypadá moc pěkně...a jak se jelo? :wink: tak to já dostala za těhu naušnice a náramek :grinning: :grinning: tak to Tomoa budu muset pokárat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem viděla fotky v albu III. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je mazec...s plenkou bych řekla že je to Tobouš :grinning: a ještě jak má stejnej dudlík :grinning:
3. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vespolek :wink:

tak to bylo dneska co???? u nás bylo 20 a na sluníčku 30 :grinning: a naše mladá podobně jak Veru - ráno chctěla jít v letní sukýnce na boso :grinning: ,

ted momen tálně jsem slaměná vdova - dvojnásob ná :grinning: :grinning: - Tom odf rčeli směr Praha a následně Alpy a Niki spí u mamči - zítra jedou na tu sou těž....

Masle - zkoukla jsem ti taky albíčko.. .k rásný fotečky máš.. .a to Turecko :wink: :wink: moje srdeční záležitost - dost foteček mi toho dost říká....

Kači - teda to je cvalíček... já dneska fotila malou v kočáru venku tak jdu hodit ta ky fotečky do albíčka... :wink:
3. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni: já jsem taky samaaaa. kluci sou teda doma ale oba chrněj a Tom šel juchat...i když dneska sem měla jít já...nakonec ale dobrovolně zustala doma (s rýmou bych si to teda neužila) :grinning:
3. dub 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj jako někam do hospůdky šel??? Jo Kači - taky jsem ti prolítla albíčko :grinning: a máte moc hezký domeček , a teda za domkem budete stavět nějakou pergolu???

Já se zat ím držím, zatím mě ani v krku neb olí - a že na to dost trpím, uvidíme jak alergie jestli se nero zjede, si m usím zavolat už min. rok jsem měla jít na pylový testy tak jestli můžu jí t ted když je ště kojím, ale možná se na to vykašlu, až přestanu kojit tak jdu do ALoe- všechny co zná m, vč. mý ségry co to pijou jim to hrozně moc pomohlo. .. tak to taky zkusím a uvidíme :wink:
3. dub 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni: budeme dělat pergolu na zahradě (jakoby od baráku) abysme mohli grilovat i když bbude pršet :grinning:
3. dub 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni: to je kočík ještě po tobě ne? :slight_smile: jinak nee do hospudky, ale na bar do centra :grinning: chvilku jsme tam byli s ním...malej to tam všechno zeblil tak jsme jeli domu :grinning: hodim fotku
3. dub 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj chápu.. my právěě letos budem taky přředěělávat střříššku na krbíkem... máme ji jen nad samotným krbem a kdyžž sedíme a za ččne p rššet tak je to na nic... navíc js me dali blbý vlnovky z lepenky, který se pronesly a tečče tam.. takžže to z astřřeššíme celý abude :grinning: :grinning: a hla vněě kdyžž to bude pod střřechou tak si tam můůžžu pořřídit krásný veliký dřřevěěný stůůl :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj loďď ák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - doma se mi osvěědččil líp nežž sporták co m ám... je velikej a krásněě drncá :grinning: :grinning: :grinning:

sakra zase zdvojený písmena :angry: :angry:
3. dub 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2605180&vReferer=

sluni...pergola bude jak je zámkovka...bazen už tam není a ani nebude....my to necháváme zastřešit komurkovým polykarbonátem.
3. dub 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni: to věřim, ty lodě byly nejlepší :grinning:
3. dub 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
užž jsem ju kala - vy užž ste lezli do bazénu :grinning: :grinning: :grinning: a jakto žže užž tam není a nebude?????? JJ ten polykarb. je super, z něěj máme právěě zastřřeššení nad bazénem...
3. dub 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek