Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

kacatko03
3. dub 2009

sluni: ta fotka je z roku 2007 😀 😀 😀 😀 ...byl jen jednu sezonu, první rok co sme se sem nastěhovali, byl to ten nabukovací a vyžral nám náš golfovej trávník 😀 😀 tak jsme ho vyhodil

slunickooo
3. dub 2009

my užž se na bazén taky chystáme... mladá dneska přřilítla ze šškoly a taky prej - žže jde jako do bazénu -jako hot ovka .... tak jsem ji rychle vyvedla z omylu 😀 😀

kacatko03
3. dub 2009

nafukovací, neee nabukovací 😀

slunickooo
3. dub 2009

jo tá áááááááááááááááááááááááák 😀 😀 😀 😀 já myslela žže ste tam lezli dneska 😀 😀 😀

Hele hezkej trávník bych taky chtěěla... jenžže my máme plantážže proti vám 😀 😀 já to chci letos zkulturnit troššku tou kůůrou a keřříkama.... v ponděělí to chci nakoupit a pustit se do toho

myky
3. dub 2009

Ahoooj 🙂
dneska bylo venku krásně. Škoda, že jsme museli na tu RHB. Sedla bych si někam na pivko a klídkovala.
Kačí pupíčka máte krásnýho 😀 . A co ta kýla? Už je to dobrý? Ani jsem nějak nezaznamenala 😅 ?
Masle, tyjo potencionální dárce orgánů? Motarka je moc pěkná, ale na tebe nemá 😉 . Ti to sekne.
Dagi, moc držím palce na tu kardiologii. Bude to určo v pohodě.
Hanulko no já nezvládám, když tak pláče. Stačí to doma a ještě pak tam. To je takový ten nešťastný křik, že mu až pak přeskakuje hlas. No dnes jsem se ptala a říkala, že je to normální reakce a že bude po celou dobu cvičení 😢 . Mazec
Holky taky si říkám, žádná trága. Budem chodit na logopedii. Jen mě zaráží ty verdikty alá první pohled. On je celkově drobounkej, tak si myslim, že mu pusinka ještě vyroste. Pak mě začne poučovat ať nevzdávám kojení, ale s těmahle nervákama to mlíko mít nebudu zaručeně.
Cvičit má 4x denně. Dnes se jí nelíbylo oblečení. Dala jsem mu prďácký kalhoty a to skritizovala, že jak by se mi prý líbilo ležet na tý gumě?! Ta guma je slabounká a ty gatě mu dávám jen na parádu 😠. Takže jsem vypadala jako matka tyranka! Zítra jsem zvědavá, jak to zvládnu odcvičit sma doma. A jedeme na chatičku, tak se ozvu zase až večer/v noci 🙂 . Hezky si užíjte sobotu 😀
Zase nějak dlouhý příspěvek 😅 . Se omlouvám 😉

slunickooo
3. dub 2009

Myky- chudniko ti vššichni teda dávají 😠 😠 😠 😠 .- jsi super matka - nic si z nich prosímtěě neděělj ju.... a s tím mlíččkem to chápu.. jak je stres tak mlíččka urččitěě ubývá.... držž se holka--- držžte se oba s mikulkou . ale b ude to všše oK uvidíšš......

kacatko03
3. dub 2009

sluni: máme fakt pidi zahrádku, navíc my nejsme na kytky takže jen tráva a tráva 🙂

myky: ahooj....kyla dobrý...je to lepší...a jestli zalepuju preventivně 5x za měsíc tak je to moc 🙂 no jo si mi připomněla....

masle: co vy a ta kýla taky už ok?

myky, hlavně nestresuj...bude to vše ok 😉 na logopedii chodíme s Fílou taky 😉 s R a Ř 🙂

slunickooo
3. dub 2009

jj já takový ty kytky taky ne.. .ale ty keřř íččky v kůůřře neb o kamínkách se mi líbí....

Masle se zdejchla užž co,,, užž asi zařřezává 😉

kacatko03
3. dub 2009

sluni: mě se to taky líbí, ale neumíme se o to starat ..u nás všechny kytky pojdou 😀 i strom nnám chcípl

jj masle bude už offline 🙂

slunickooo
3. dub 2009

tak já se užž taky louččím.... z ase zítra -- páččko

masle
3. dub 2009

nezařezává!!
ježiš tady se kecá 😀 😀
kačí - to já nedostala to je Ivana moto. To obdaroval sám sebe 😀 😀 Já dostala prstýnek 😀 Já se s ním jen vozím. Nikdy jsem to neřídila...
jo a kýla taky dobrý 🙂

kacatko03
4. dub 2009

taaaak holky přeju hezkou slunečnou sobotu....

masle: užijte si grilčo my ho odsouváme na odpoledne za chvíli razíme na matějskou 😀 (a hned bych vyrazila v žabkách 😀 😀

masle
4. dub 2009

kačí - na matějskou joo? Tak to si taky užijte! To my taky budem grilovat až odpo, bo manža musí ještě do práce.. 😒
sluní - k tomu Turecku, ten rok 2006 byl naprosto úžasnej, dokonalá dovolená 🙂 A ten rok 2007 už nám tam dost kazily Rusáci. Byl jich plnej hotel a oni se prostě nějak neuměj chovat... 😠 😠

slunickooo
4. dub 2009

Kuk - tak okna umytá, ted se mažžu naoběědvat a pak sedn out ven na sluníččko... asi užž donesu nábytečček ke krbíku 🙂 🙂

Masle - jj Rusáci jsou fakt děěs běěs....

Jo holky, volala mladá a jsou první - jupíííí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Kačči - užžijte si Matěějskou - pak hod foteččky,,,, to je asi ted darda, ty a atrakce tam co??

kacatko03
4. dub 2009

ahoj holky...je tu někdo...tak jsme byli asi 5 hodin na matějský...docela to provětralo pěněženku 😀 , lidí jak sra....ale jinak to bylo ok, děti se vyblbly (byly i švagrová s dvojčatama 4roky) a já se švagrovou jsme vlezly na kouly co vystřelujou cca do 95m vysoko a pak padá zase dolu....Fuuuuuuj MAZEC...ale dobej adroš 😀 😀 😀

masle: tak jaké bylo grilčo? asi jeěště budete sedět 🙂 co jste dali? u nás špízy a krkovice 😀

kacatko03
4. dub 2009

no vole...vidět češtinářka co píšu tak mě nepustí k maturitě 😅

myky
4. dub 2009

Ahoj holky 🙂
dneska bylo ale krááásně. Jsem si na chatě užila krásnou procházku a sluníčka, buřtíky na ohni a prostě paráda. Teď mě čeká vyžehlit horu prádla.
Sluní tak obr gratulace posílám pro Nikču 😀 . Holka šikovná to je. Doufám, že bude nějaké foto 😀 😉
Kačí kouli znám 😀 . Byli jsme na ní ve Španělsku. Slezla jsem z toho s rozčepýřenýma vlasama, jak rozára. Jo a Čj neřeš 😀 . Já bych musela vrátit vysvědčení 😀.
Dagi a Sisa si asi taky někde užívá 😵.
Masle super, že kýla je pryč. Jste to obě zmákli krásně a bez operace. Paráda.
Masle, Kačí užíjte si grilováníčko. Virtuálně se přidávám 😀

myky
4. dub 2009

Kačí, Masle jsem vám jukla do albíček a je to neuvěřitelný, ale Miklík si je s klukama hrozně podobnej. Manža byl úplně odvařenej. Že prý máme stejné tatínky 😅 . A když vás vidim krásně hubeňounký, tak se mi chce plakat ☹ .

masle
5. dub 2009

ahojky
teda kačí - do tý koule bych nevlezla ani kdyby někdo za to dával peníze 😕 😅 To jsi dobrá. Já bych se leda tak pobl...JInak u nás naložená kýta. Taky mňam mńam.. 😀 Akorát Veru se zase dneska rozjel pěknej kašel. Kašle skoro nepřetržitě. Nejraději bych jí vzala už dnes na pohotovost,ale nevím snad to vydržíme do zítřka ☹ ☹ Už mě ta školky ser.. Ivan říkal, že přesně takle tam kašle kuchařka.. 😠 😠

myky - tak jste si užívali na chatě 🙂 To je supr, aspoň jsi trochu vypla od všech těch problémů s doktorama a tak viď 🙂 😉 Jdu juknout Na Mikuldu do albíka 😀 Jo a u mě to s tou hubeností není tak horký... 😉 🙂 Ještě mám dost navrch.. 😠

sluní - taky gratulace Niki!! Je šikulka! 🙂

kacatko03
5. dub 2009

myky: počkej až povirostoou tak ta podoba zmizí 😀

masle: čaaaau....ten kašel je hroznej, má ho Natálka od švagrový...a má ho 14 dní v kuse pak týden ok a pak zase...a pořád dokola...a jak mají dojčata tak si to přehazují....Jinak Fili na ten kašel taky dřív trpěl...tak jsem ho vzala na plicní a tam ho léčili cca 2 roky....rozjeli se mu totiž akutní laryngitýdy a bnyl několikrát hospitalizovanej...a právě to začalo kašláním (tím tě nechci strašit)...ale dr nám pokždé dala sirup a tím to haslo...na plicním dělají utz, spirometrii atd...a vzdy na od podzima do jara bral bronchovaxom...a ted už je to ok. a stíma pracovnicema ve školce je to fakt děsný....jak říkáš...kuchářkám teče z nosu a pak je div že pulka třídy má rýmu 😠

kacatko03
5. dub 2009

jo jinak...pergola už skoro stojíííí 😀 kluky jsme vyslali ke tchánovcum...a s Tomem jsme říkali že jsme docela nervozní když je Tobík pryč 😅

masle
5. dub 2009

kačí tak co pergola? hoď foto 🙂 Tak to jste si aspoň trochu odpočinuli od dítek. To my se taky vždy těšíme, ale pak je doma tak nějak prázdno, že už se na ně zase těšime.. 😅 😀
S tím kašlem jsi mě trochu nahlodala. Je fakt, že mi přijde, že kašle skoro celou zimu. NO jsem zvědavá co Dr. řekne..

kacatko03
5. dub 2009

masle fopto hodím zítra...ještě jsme natřeli pískoviště a nakonec zase ugrilovali a dali si ten tatarák...jsem ko..jdu do pelechu...včerejší procházka na matěji mi dala zabrat 😀

jinak ten bronchovaxom je dobrý věc,,,posiluje imunitu 😉 paa zítra

sisa32
6. dub 2009

Ahoj holky, to bylo o víkendu krásně co ? Já celou sobotu myla okna 😝 😝 😝 , tchýně odpo vozila, tak jsem to stihla všechno, včera jsem vygruntovala a dnes udělám velikonoční výzdobu. Odpoledne jdu na nehty ke kámošce, tak jsem zvědavá, co mi vykouzlí, ale už se těším. 🙂 Včera jsme grilovali, pekla jsem mazanec, tak jsme si pěkně užívali. 🙂

Tead Kči, já bych do tý koule neblezla ani za milion, dole lidi by trošku zmokli 😝 Těším se na fotky pergoly. 🙂

Koukám, že se asi grilovalo všude, no bylo na to počásko, za to teď je celkem hnusně.

Zdravím taky Myky a Masle, Sluníčko atd.

Nebyla tu dlouho Hanulka, tak snad jsou v pořádku.

Už nevím, co psát jdu vařit, dneska bude tchýnino kuře. Je to mňamka, musím přemluvit manžu, aby jsme jeli zítra už konečně do tý Prahy.

sisa32
6. dub 2009

Koukám, co se mi to povedlo napsat, jak mentál. 😎 😎

sisa32
6. dub 2009

Něco pro zasmání : O MUŽÍCH
🙂
"Koupil jsi chleba?"
Manžel odpoví: "Chleba, nákupy, to není chlapská práce,
prdelko."
"Tak se svlíkni a pojď dělat chlapskou práci."
Manžel: "Ježíši, ty vůbec nerozumíš srandě, dej mi tu
tašku!"

sisa32
6. dub 2009

A ještě jeden :

Pranostika

Ptá se paní učitelka dětí ve škole, jaké znají pranostiky.
Přihlásí se Maruška a povídá: "Jak na nový rok, tak po celý rok".
"Výborně Maruško", říká paní učitelka a vyvolá Pepíčka.
Pepíček se zamyslí a říká: "Únor bílý, sílí pole"
"To nebude ono Pepíčku, to se nerýmuje, zkus přemýšlet", říká paní učitelka.
Pepíček se zamyslí a pronese: "Únor bílý, sílí pole, pičo vole!"

kacatko03
6. dub 2009

sis: ten první je ze života co? 😝 😀 😀 to je jak u nás doma 😀 😠

pergolu nafotím pozdeji, napíjim baterku, na matějský se trochu zahřála 😀

dagina
6. dub 2009

Ahojky, hlásím se jen na chvíli, kouknout co nového, malou jsem teď utahala, tak na chvíli chrní.
Teda Sisa, tebe jsem měla za slušnou..., no a taková slova 😀 ???? Myslím ten poslední vtip 😅 .

Myky, tak si myslíš, že máte s mašlí stejné tatínky jo 😀 ??? Já bych řekla že Radeček je celá Masle, Mikulášek celá mamka 😵 , Kačátka Tobík celý taťka, Žanetka je pěkně namixovaná 😀 ..... .
To víš, jsem si užívala u tchánovců 😠 , naštěstí jen neděli, ale i tak to bylo náročný, radši bych, kdyby jezdili k nám vozit. Tchyně mě leze do pokoje když kojím, se jí asi zdá že kojím moc dlouho, tak chodí kontrolovat 😝 😝.

Já bych si tak dala ty vaše dobroty z grilu....

Myky, to věřím že mudra nebyla odvázaná z rifliček, nemají to rádi, dokonce znám jeden případ, že malý měl rifličky a bekovku a mudra je poslala pryč, že až bude pořádně oblečený, tak můžou přijít 😕.

No nic, za chvíli se budu chystat k mudrovi, tak se tu mějte a užívejte počaska.

masle
6. dub 2009

Ahojky 🙂
kačí - tak k dr jsme zatím nešli. Veru dneska skoro nekašle a je jí mnohem líp..tak nevím, možná jsme to včera zažehnali zábalama Mucoplantu 😕 🙂 a sirupem 🙂 Prosimtě a ten Bronchovaxom je jen na předpis nebo ne? To bude asi něco jako Luivac že?
Taky musím nabít baterku.. 😀

sis - dobrý vtípky 😀 😀 Ten první je fakt ze života.. 😀 To se máš, že máš umytý okna mě to čeká v tejdnu 😠 😒 Nehtíky bych taky brala ale nějak se bojim abych malýho neškrabla... 😅

Jdu žehlit 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru