• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Téma IVF 3

23. března 2015 
Tak jsem to rychle přelítla a koukám, že u Kačátků mají přírůstek. Tak moc gratuluju, malá je drobeček, ale krásnej. Ta fotka z Tobíkem je srandovní. :slight_smile: To je obr.
Sluni, malá je šiákulka, jak pěkně sedí. Adélka má špičatej zadek, tak se kácí. :slight_smile: Ale zatím jí moc neposazuju, ale taky se chvílku udrží a pak najednou bum. :grinning:
Na Pampersky taky nedám dopustit, už jedině tyhle. Nebo z DM, když nejsou finance. Teď zkoušíme ty ekologický a už byla ráno skrz na skrz pročůraná. :unamused:
TAky bych stavěla baráček, všechno hezky podle svého. Předěláváme domek po manž. rodičích, ale to není ono a je tu malá zahrádka. Tchán tu postavil dílnu a zaplácl s ní věštšinu zahrady.
Od Lamaze má nej úspěch kostka. Tu zkoumá každý den. Taky panenka Emilka a opice, co má myslím i Masle a chobotnice. Zase něco koupím, až bude příležitost, ale je to drahota.
Jo a šťávičky neředím.
Tak už si víc nepamatuju.
Jo a včera jsem byla u chlupodravce, tak zase trochu vypadám jako člověk a příští pondělí jdu na melír. Včera jsem nebyla objednaná, tak už mi ho nedělala.
16. dub 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
Kačí - jééé no to je teda obřík Tobík proti malé :grinning: Je hezounká :slight_smile: Tak dneska v noci to samé tak to asi kaší nebylo nevim... ale má zase rýmu tak možná proto. Špatně se mu dýchá...teď jsem odsála takovejch nudlí.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
Tak už si taky sedá jooo :slight_smile: Ráďa taky dělá tové klubíčko :dizzy_face: A dneska se mi zdálo, že si začal stoupat :grinning: :grinning:no už mi z toho hrabe :grinning: :sweat_smile:

Dneska mám v plánu žehlení bo tu mám takovou hromadu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...no asi si natáhnu šnůru ven... :dizzy_face:
Zítra jedu s Veru do Motola na kontrolu na neurologii, tak to bude zase na celý den :rolling_eyes: :rolling_eyes:
16. dub 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauves:

masle žehlit v tomhle vedru??? já budu taky ale až večer, Tom má fotbal a kluci budou spát :grinning: jinak prádlo už taky suším jen venku :slight_smile:

dělníci konečně skončili, před barákem máme udělanej plot a zámkovku dodělańou tak kluci nevlítnou do silnice a hlavně psi nám nebudou kadit před dveře :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sis: tu kostu mám objednanou taky tak ráda slyším že má úspěch
16. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. dub 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. dub 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sís myslím tu druhou ...ahaaaaa jsou dvě.... :slight_smile:
16. dub 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy, jakpak se máte a co kočárkování v tak krásném pošasí? :dizzy_face:
Já jsem byla dnes v poradně, vše O.K dokonce se mi zvětšil čípek minule byl 35mm a dnes 40mm Dr. říkal, že to je nádhera na dvojčátka, tak mě moc uklidnil :slight_smile:
16. dub 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hanulko, to tvoje těhu s dvojčátkama je úplně výstavní. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. dub 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hanulko - tak to je super! Tak jen tak dál viď :slight_smile: :wink: A´t jsou mimískové pěkně hotovoučký.. :dizzy_face: :dizzy_face:

kačí - taky už suším dlouho jen venku :slight_smile: Myslela jsem šňůru od žehličky :slight_smile: :wink: To já mám Ivana každý večer doma. Žádný sporty neprovozuje jen tu motorku... :grinning: Ale chodí domu dost pozdě.. někdy ani Ráďu nestihne, že už spinká :frowning2: Jo v sobotu si jedu koupit bundu na moto...tak jsem zvědavá co vyberem :grinning: Jednu mám už teda vybranou tak doufám, že jí budou mít. :slight_smile:
Jinak Ráďa se m i před chvílí otočil už i z bříška na záda..tak jsem koukala :confused: a lítala kolem něj jakej je to šikulááá :grinning: :grinning:
Jo a ktomu srazíku já můžu po,st nebo pá příští týden. Akorát jsem teda koukala na stránky ČHMÚ počasí nemá bejt nic moc.. :unamused:
sis - chlupodravec je jako kadeřnice? :grinning: :grinning:
16. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já to nechápu, spíš jsem se strachovala, že se mi čípek zkrátí, bo jsem posledních 14 dní furt něco dělala, grilovačky, chystání...tak mě Dr. fakt překvapil :slight_smile:
A co jak využíváte krásné počasí, koukám že Masle jezdí na motorce, já se teda přiznám, že miluju krosky :sweat_smile: :grinning: můj si loni koupil i s jeho bratrancem, chtěl pořídit i mě, ale pak si to rozmyslel, prý, že bych se mu dolámala a mám si vybrat buď motorku nebo mimi, takže mimi byla pro mě jasná volba, když jsme jeli za sestřenkou přes les, tak mi dal jeho a pujčil si potají bratrancovu, bo ji parkoval u nás v garáži :grinning:
16. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já v po nemůžu, jdu na ten melír.

Jj, chlupodravec je kadeřnice.

Tak už máme 3-tí Hexu.
16. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kde jste ?????? :confused:

Dagi, mrkni do albíčka.
16. dub 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
masle...já taky mužu po, i stredu...no a kdyby pršelo tak se mužem sejít někde na kafíčka kde je hoodně místa :sweat_smile:

aaa. tak pondělí asi teda padá bo koukám že Sisa nemůže...
16. dub 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych teda nejradši ve středu. A v tý ZOO je prý nová cukrárna pro matky s dětmi, ale to už jsem psala. :sweat_smile: Tam můžeme zalézt.
Má být polojasno a 17 °C.
16. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anebo holky pražandy vymyslete něco jinýho, ale musíte mi poadit, jak se kam dostanu. Budu vysazena na Zličíně, tak jak potom metrem + aut., nebo tram ?
16. dub 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo no, balík ve velkoměstě. :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a po očko se Adélka jako obvykle pos.... a to tak, že to vylezlo až u pupíku. :grinning: A je protivná, snad se z toho vyspí.
16. dub 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, zase samomluva, že já se naštvu a půjdu na Útěk z vězení.
16. dub 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak holky neblbněte a s tou Sisou někdo mluvte jo ??? :grinning:
16. dub 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, Scofield je k sežrání, ale Vojta Dyk taky není k zahození. :grinning: Jo, nejsem žádná pedofilka jo. :sunglasses:
16. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak co bych si tu ještě napsala, aby řeč nestála ? :zipper_mouth:
16. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda a teď už jsem se naštvala a jdu čučet na tv. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis: jooo no joooo ta cukrárna....no tak 17 a polojasno není nic hrozného...to je příjemný...hlavně ten déšť ne. já taky od nás pojedu MHD a do zoo nevím jak se jede :grinning: :grinning:

jinak jsem dneska cestou pro F do školky vyndala sporťák a malej byl ve sporťáku....tam nebyl skoro vubec vidět :grinning:
16. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo holky hlavně aby nepršelo.. :slight_smile: :wink: já zase přemýšlim jestli jet autem nebo vlakem... :sweat_smile: Bo vždy řídí manža když tam jedem... :sweat_smile:

kačí tak už jsi vytáhla sporťák...já ho musím teprv koupit... :slight_smile:
16. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
masle: no jo ale zase ho uklidím :grinning: je ještě na něj malej....navíc já mám sporták na podvozek a je to ten sporták kterej když jde do lehu tak se položí celá ta kolíbka a on v ní sedí (jako v autosedačce) že neleží rovně...ale venku kooukál vykulenej kolem sebe a pak usnul :grinning:
16. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee holky a nechcete dorait k nám??? když buide pršet mužem být pod pergolou na zahradě :grinning: :grinning:
16. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí - jojo takže máš vlastně 2 korby na jeden podvozek..? já mám ten starej po Veru a to má 1 korbu, která se rozloží na sportovní...ale je to hrozně neskladný do auta..takže když tam dám podvozek, korbu a autosedačku ...tak mám plný auto kočáru... :confused: tak už se těším na ty sportovní golfky takle na to cestování... :dizzy_face:
16. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
masle: jj já bych ted už taky volila jinak ten kočár....a golfky bych brala všema deseti...bo ten nás podvozek je velkej a když nějak jedem tak je v kufru i korba a taky je plné auto a to máme picasso...
16. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí - no mě se právě do kufru vejde jen podvozek a korbu mám na sedadle... :grinning: :grinning:
16. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
masle: jj já vím já tu inglesinu měla u Fíka taky :grinning:
16. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek