Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

kacatko03
3. kvě 2009

dago...máte pořád ty šupinky? 😕

dagina
3. kvě 2009

Kači, no právě že jsme se toho ksindlu už dávno krásně zbavili, ale teď to začíná zase 😖 . Ty jsi tehdy myslím psala, že to mají kojené děti 😒 ...

kacatko03
3. kvě 2009

Dagi: no to mi řekla tenkrát dr...tak to je síla teda že se to vrtátilo tak jestli to není z pocení??

dagina
3. kvě 2009

No to bych byla ráda kdyby to byli jen potničky, ale začíná to úplně stejně jak minule 😖

dagina
3. kvě 2009

Myky, ty myslíš, že se to může tvořit i z pocení 😕 ??? Lůce dávám úplně slaboulinký plátěný klobouček, v tom se ji hlava potit nemůže, ani ji neměla spocenou, tak teda nevím kde jsme to zase sebraly, to bude boj 😖

masle
3. kvě 2009

kačí - jo jo Ivan byl hustej.... 😀 😅 koukám pořád na ty golfáče a chicco simplicity jsou taky pěkný tak nevím teď který..
jinak holky ten srazík ve čt teda platí? A co když bude náhodou lejt? 😕 😕

my teda šupinky ještě ještě neměli, tak snad se nám vyhnou....

myky
3. kvě 2009

Dagi jj, myslím, že to může být spocením. Když má lůca tolik vlásků, tak asi stačí i slabý klobouček a je to. Ona nemusí být zákonitě spocená do mokra. Stačí slabé zapaření. Navíc je to něco jako egzém a jsou k tomu dispozice. Většinou to začíná v obočí a pak je to ve vláskách. Je na to i spešl mast (dělaná), ale to by ti předepsali na kožním. Kdyby to teda bylo nějak moc a trápilo vás to hodně.
Masle, Kačí já počítám se čtvrtkem, tak snad to nepadlo???? Sis a ty nejdeš na srazík? Doufám, že počásko bude ok, bo v dešti nevim kde by jsme tam byli?
Kačí housenka je to jiná. Není od Lamaze. Tu jsem chtěla, ale nakonec máme tuhle. Je myslím kratší. Máme jí v albíčku. Je taky skvělá a přesně jak píšeš, tak jeden dílek chrastí, jeden šustí, atd... Jen je celá ze stejného matroše a né z různých na omak.
Holky švagruše pořád mele o tom, že si už příští rok chce vzít Mikyho na chalupu ke kámošce na víkend 😕. Nějak asi nepochopí, když jí ho tam nepůjčim 😅 . Manža si ťukal na čelo, že ještě bude malej, tak co by jezdil sám a ještě k tomu na noc, ať se nestresuju, že budu za brécu. Kor když ani jedna nemaj děti. Já ho fakt miluju. Ale jsem zvědavá na švagrovou. O víkendu jela s náma na chatu a malého jsme nakrmili a já pak koukám, kde je a ona s ním jela na procházku dřív než jsem uklidila lahvičku. Ani jsem nevěděla jestli ho přikryla dekou, nebo mu dala síťku, aby ho něco neštíplo. Sice se asi za 10 minut vrátila, ale pro mě to bylo peklo 😖 . Todle jestli mi bude dělat, tak mě brzy trefí 😅 .

kacatko03
4. kvě 2009

masle: hlavně že byla zábava 😀 . já na golfy mužu jen koukat, nevybírat 😀 tak já ti neporadim, nejlepšáí je zajed do krámu vyzkoušet všechny a nakonec vybrat dle zkoušky.

myky: jj už vím jakou máte 🙂

dagina
4. kvě 2009

Ahojky,
Myky, hm, tak to se máme na co těšit s těma šupinama 😖 . Teď to má Lucinka jak kdybych ji vysypala do vlásků krystalový cukr, je to v raném stádiu a jak to vyčesávám, tak je to hodně drolivé 😕 .

Se švagrová urvala ze řetězu, ne?! Ta si teda fakt fandí, jak můžou takové blbiny někoho napadnout 😠 . Švagrová radost pohledět.
O víkendu jsme byli u tchánovců, vozil tchán se sestření..., mají čokla - bernskýho salaše, tele jak kráva, holčina se pak podřekla, že ji tomu psovi ukazovali vyndanou z kočáru, malá se prý smála 😠 ..., děsběs, dávat sotva očkované dítě k takovému hafanovi 😠 .
Jinak tchyně zase pleskovala, že malou dává manža špatně do autosedačky, kšandy že má moc upnuté, moc dlouho ji necháváme pást, v takovém horku ji máme moc nabalenou, pri tom měla jen bodyčko a na tom overálek na ramínka + krátké nohavice.., no prostě všechno špatně 😠 😠 , nepochválí nic a nikoho 😠 . Radost tam jezdit. 😝

Kdepak je ten hácek?? Dělá mrtvého brouka či co?!

hacek
4. kvě 2009

Dagi, nerejpej. 😠 😀

Sháním ti návod na bolerko a nemám, takže končím, pá. 🙂 😉 😀

masle
4. kvě 2009

čau holky 🙂
kačí - tak jsem dneska koupila to Chicco... 😀 Nakonec po složení, byl ještě menší než to Neonato..Je moc pěknej a lehoučkej. Na zličíně v Puntanele ho měli za 2800kč což bylo levnější na Netu.. 😕

jinak všechny zdravím! 🙂

sisa32
4. kvě 2009

Ahoj MAsle, dej fotečku, ať vidíme, jak jsou pěkný ty golfáče. 🙂

Včera jsem byla ne nehteh, už to potřebovalo změnu.

V ten čtvrtek ještě nevím, já chci, ale zatím nevím, neřekla jsem to manžovi. 😎

myky
4. kvě 2009

Dagi jj, ty šupiny jsou hnus. Až teď vidim, že jsem se měla doktorek ve špitále víc ptát co a proč se dělá. prostě řekli vyčesávat a já to jako tele dělala.
Švagruše nemá chybu. Taky si řikám, že si věří. Začíná mě docela štvát. Já jsem blbec co na sobě nechá dříví štípat, ale do jisté míry. Pak mám blbou povahu v tom, že když se mez překročí, tak je šmitec. Lidi čuměj, jak s nima zametu, protože na to nejsou zvyklí, ale pak když chtěj hodit spátečku a sklidněj se, tak já už jsem na jiný dimenzi a nejsem schopná se vrátit na začátek. Prostě jak se říká do stejné řeky 2x nevstoupíš. Pak nejsem schopná s těma lidma vycházet a bavit se a radši se vyhýbám, nebo ignoruju. Někdy je ale (kor v dnešní době )lepší umět vlezdoprdelkování a faleš. Nic pro mě 😠 .
miky řádí, tak jdem do vany a baštit.
Zítra máme 1. lekci plavání ve vaně. Tak jsem na to zvědavá 😵 .

sisa32
4. kvě 2009

Ahoj Myky, užijte si vaničkování. Já zrovna před chvílí koukala a už jsme zapsaný na plavčo ve čtvrtek od 9.00, což je super čas. Se těším, ale ještě nevím, kdy se začíná, jestli už teď ve čtvrtek, tak mám po srazíku. Mají se mi ozvat, ale zatím nic.

Moje skoro švagrová a švagr nemají zájem o hlídání, takže se nemusím strachovat.

masle
4. kvě 2009

sis - je to v albíku 🙂 RáDˇovi se tam líbí tak je to dobrý..(to je nejdůležitější.. 😀 )

mě zase dneska nasr. tchyně 😠 Jsme byla v té Praze pro ten kočík a ona hlídala. Dala mu za skoro celý den jen jednou najíst, že prej je pěknej a nepotřebuje tolik jíst.. 😕 😕 🙄 Já přijela a on samo hladovej, ruce si strkal až do krku..no no comment.. 😠

kacatko03
4. kvě 2009

čauves? Radko ten je hezkeeeeej...ty jo tak to je dobrej kup 😉 tak až vyrazíš poprvé na projíždku tak dej vedet co Ráďa 🙂 ...ta tchyně je trochu na hlavu ne???? nezapomněla na to že je to kojenec??? 😠 to sou věci teda.
u nás zase včera mazec...na zahradě chovat tchán malého, a on ho držím poh zadkem čelem k sobě jen jednou rukou...100%jsme říkali at ho drží že se stačí zaklonit a ...no a co se nestalo...malej se zaklonil a malem letěl k zemi, se mi rozklepali ruce že sem musela odejít jinak bych se as šokem rozbrečela. Tom na něj zařval at ho drří a děda na to tam bylo ještě místa vy naděláte, sme ho držel ne?...šok šok šok.

myky
4. kvě 2009

Malse golfy jsou suprácký 😀 . Tchýně teda na ránu 😠. jakou má postavu ona, že by jsi jí dal nasnídat a pak řekla, že je pěkná a nepotřebuje jíst. jak by se tvářila, by mě zajímalo 😠! To je fakt děs, co někoho napadne!
Sis tak to je škoda, že s Adélkou nedorazíte ☹ . Tak snad kačí a masle příjdou 😀 . Na vaničkování jsem zvědavá 😵 . Dám info 😉.
Švagruš se švagrem jsou zvláštní povahy, no. Mají své a já to beru, takže to samé očekávám od nich. Ale začíná mě přestávat bavit poslouchat, že jsem šílená matka a vše přeháním. Mikuláše hodlám rozmazlit, jak se mi zlíbí, ale to neznamená, že nebude slušně vychovanej 😠. Konec konců je to moje dítě, že?!
Jo a jen tak mimochodem dneska mě pěkně naštvala rehábka. Mi minule kritizovala cvíčo, tak dnes jsem extra na to dala bacha a hle, dnes mi vytkla to, co mi minule ukázala jako správné a to špatné, dnes jako dobré! Takže teď nevim, co si myslet. Navíc nás nechala 20 minut čekat na chodbě a pak cvíčo pěkně odflákla. A ještě na co jsem vysazená. Neutřela ten stůl, na kterém cvičíme po předchozím dítěti! Taky jí asi příjdeme jako flákači, bo si nás na příští týden pozvala 3x a další zase 2x. Asi nebudu dělat nic jiného, než jezdit po RHB 😠 ! Což by mi nevadilo, kdybych nemusela MHD a nebála se bacilů.

sisa32
4. kvě 2009

Ahoj,

Masle, to je krásnej kočárek a má i polohovací nožičky, tak to je super. 🙂

kačí, dej tchána dohromady s tchýní od Masle, to bude dvojka. 😀 No, ale jinak teda, nechápu, že tohle dělají dospělí lidi. 😠

myky, já ještě nevím, jestli pojedu, nebo ne, tak uvidíme.

masle
4. kvě 2009

kačí - no to je teda taky dobrý 😠 😖 ty dědové s babkama jsou fakt divný... 🙄 No a tchyně se pak diví, že jí ho nechci moc dávat hlídat...si neumim představit, že by u ní byl přez noc... 😒 Když je u mojí mamči, tak jsem klidná...
na srazík přijedu už s ním. Abych se nemusela harcovat metrem a busem s tím velikým.. 😉

myky
4. kvě 2009

Kačí taky šílený. By mě sbírali ze země ☹.
Dagi a s tim rafanem by mě kleplo. Já nesnáším lidi co cpou dítě psům, kočkám atd... pod nos. Něco jiného je terapie. Ale u zvířete nikdy nevíš, jak zareaguje a to nikdy. 10x v poho a po 11 je průšvih na světě.
Holky, asi bylo něco na slunci, že napadaj takové blbiny dospělé lidi, že 😉 😀
Sis prosím tě, když jsi cvičila s Jindříškem Vojtovku měl trochu zvýšenou teplotu? Mikulášek má docela často 37,6-8 bez odečtu teda, ale stejně mi je to divný. Jestli to není tím? Nebo, že si jí vyřvává.

myky
4. kvě 2009

Sis tak pojeď 😀 . Samo, že když to půjde 😉

sisa32
4. kvě 2009

Myky, já myslím, že jestli měl teplotu, tak proto, že strašn+ě řval. jinak mi nepřipadal horkej, takže jsem ho neměřila.

Jdu říct manžovi o srazíku, takže zítra budu v novinách buď já jako zavražděná manželka, nebo manža na JIPce po infarktu. 😀 😀 😀

kacatko03
4. kvě 2009

sis: ten komplet pro Dagi je krásnej...seš šikovná.

myky: ve čtvrtek taky dorazím, jen musíme ale vymyslet nejakou druhou variantu kdyby pršelo. Jak pojedeš? mě manža hodí ráno do Kobylis na metro pak budu muset busem směr zoo. 🙂

masle: kočík určitě vem, ho obhlídnu 😉

sisa32
4. kvě 2009

Kači, díky. 🙂

Tak jsem to řekla manžovi a jak jsem čekala. Milion keců. 😠 že prej stejně bude pršet a že bude bagrovat nějakej plot někomu a bla, bla, bla. Chci po něm jen, aby mě hodil na Zličín a pak bych se už dopravila s Áďou sama.

Jestli fakt bude pršet, co vymyslet nějakou jinou variantu srazíku někde pod střechou ???

kacatko03
4. kvě 2009

sis: jj taky už přemejšlím, tak co třeba Zličím nějaká kavárna? já to tam teda neznám takže nevím jestli se tam dá.

sisa32
4. kvě 2009

Kači, Zličín by byl dobrej, nemusela bych do metra. 😀 Kaváren je tam dost a je tam i Človíčkov, ale nic moc. 😒

http://www.clovickov.cz/

slunickooo
4. kvě 2009

choooj zdravím všec hny,

to byl dneska hus počasí co??? 😠 😠

a vy teda jedete, my opět nestíháme 😀 , s mladou na sundání dlahy + sociálka a zařídit a koupit milion věcí, pak jsme dorazili domů, malá hladová -ta kže nakrmit, mladá natěšená konečně na svůj net takže zapojit 😀 😀 , pak večeře, um ýt.. no klasika - však to znáte 😀

zítra máme ve škole Den matek - tak se těším, snad bude malá dobře naladěná a nebude b ulet 😀

jo aděkujeme za gratulace k tomu dru hýmu místu.. hodím odkázek až to hodín na youtubíčko... to minulý vystoupení jsem nějak zvo rala s tím odkazem... to je tady 😀

https://www.youtube.com/watch?v=FArcmfXQBug

holkky -ty vaše tchýně??? bože s nima fakt... n a še teda nějak moc nejezdí, vozit vůbec ale když tak zajedem občas tak z malý mají ohromnou radost, ale nic proti mý vůli nedělaj í -tak aspon tak... a naši? ty y jsou suprový...

Dagi - tak to mi je líto, že máte zase šupinky, my to měli teda vždy jen jednou a pak se ná mto už neudělalo.. zašla bych raději k mudře....

Myky- s tou RHB si užív áš co???

já mám zase od ortopeda poukaz na regabku pro mě - mám skoliozu a dost mě ted záda berou... ale dneska tam nebyli abych se domluvila, tak tam zítra cinku, snad to nějak dohodnem mmm

JO a Masle - k rásnej kočárek,,, a taky kr ásná pařba - jse koukala na fotečky

a kači... ty máš moc hezký fo tečky...

a užijte si holky SRAZÍÍÍÍÍÍÍK 😉 😉

myky
4. kvě 2009

Kačí já pojedu tram 5 z Flory a pak taky BUS z Holešovic do ZOO 🙂 . Zličín taky moc neznám, ale určo by se tam něco našlo. Jen bych musela vykoumat cestu a špatný je, že pak mám na Ortěnově náměstí RHB. Takže bych asi moc dlouho nepobyla. Snad bude hezky a půjde ta ZOO 😅 .
Sis, tak hoď na manžu kouzlo kukuč a bude to 😉 😀

masle
4. kvě 2009

holky taky jsem přemýšlela co když bude pršet.. 😵 Na Zličíně je toho dost. Človíčkov a pak nějaký kavárničky tam jsou...nebo v Butovicích tam je to taky takový klidný ale ten Zličín je asi lepší...ale zase to máš ty Veru dost daleko... 😒 celou jednu trasu metra .. 😕 😕

oskarka
4. kvě 2009

Ahoj holky, tak nakukuji jak to vypadá se srazíkem🙂. Zdá se, že počasí moc nepřeje pobytu venku, co? Vy tedy navrhujete sraz někde v kavárně na Zličíně? Hmm, to je pro nás z Petrovice krapet doooost z ruky.

Jinak my zítra začínáme plavat v bazéně, tak se mooooc těším. Dneska jsme v tom šíleným počasí šli na cvičení, ale nelituji, bylo to fajn. No, a ve středu zase hudebka🙂.

Zatím se mějte, jdu se mrknout zda už ten náš klouček konečně spinká.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru