Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

dagina
6. kvě 2009

Ahojky, moc jsem nedočítala, jen tak halabala 😅 .

Kacatko, Tobík už baští skoro všechno, viď 🙂 .

Masle, tak to máš opravdu divnou tchyni, tchyně většinou mívají pocit, že děti jsou pořád hladové a cpou jim kde co. Buď ráda, že malému nedala chleba se salámem.

Myky, já do Práglu jen tak nedorázím, mám to přes 200km, byla jsem tam dvakrát, možná třikrát v životě 😅 . Ale ráda bych někdy na srazík, třeba se někdy opravdu sejdem na půl cesty 😅 .

Chiwule je opravdu dobrá,šikulka, já jsem ráda, když si na záchodě něco přečtu, natož se něco naučit. A to jsem jsem dřív, když jsem měla růžové brýle, hodně uvažovala o studiu na mateřské 😅 😅 . Zlatý oči. 🙄

Mažu něco dělat, malá spí, aspoň něco vyžehlit, zase mám dva plné koše prádla, další se suší, nevím, my snad pereme i sousedům 😠 😠 .

Mějte se, pěkný de přeji. 😉

kacatko03
6. kvě 2009

čauves,

Dagi tys raní ptáče, v tuhle hodinu by mě z postele nikdo nedostal, natož abych šla žehlit 😀

Masle: tak jsme mluvila s dr...nenápadně sem se jí ptala jestli mužu dávat zeleninu, tak mě překvapila a podivila se že už jsme nezačali 😀 tak dobrý tak nemusím nic tajit 😀 ...Jinak teda nevim co je to za mléko to Hami 2 ale malej nevypije svojí 210ml. nechá bud 30 - 50ml 🙂 a už mi vyráží flašku rukama a otáčí hlavu že už nechce 😀

tak jak zítra? kdy to stanovíme na pevno kde se sejdem? začínám se obávat že počasí přít nebude, tak bych dala ten Zličín a zoo jindy?

masle
6. kvě 2009

čauky 🙂

dagi no ona je jinak celkem fajn, ale tohle mi dělala i když byla Veru mimi, akorát že jak jsem kojila, tak to nemohla zas až tak moc do toho kecat...asi chce mít štíhlounký vnoučata... 😀 😀 😝

kačí jóóó - ttak to máš dobrý.. 🙂 😉 Já se zeptám v po až půjdu na očkování...To ani nevim, že existuje Hami 2 ... 😕 A po té Bebě 2 ti spí celou noc?? Ráďa se zase v půl 3 probudil.. 🙄 Ale je fak že před spaním vypil tak půlku té 180ml....no je to alchimie to krmení.. 😕 😕 😵

tak asi ten Zličín bych dala. Když Sisa tak prosila... 😀 😉 To počásko vypadá dost nejistě ...Já tam můžu bejt mezi 9 - 10 hod. Jsem tam za 20min autem..ale klíďo později...podle vás... 🙂 😉

kačí a bereš teda Fílu? Já se ptala Veru jestli se mnou chce jet, že tam bude Filípek. A že je starej jako ona...A ona se ptá "a kolik už mu vypadlo zubů..." 😀 😀

kacatko03
6. kvě 2009

masle: po bebě 2 nakonec spal už líp jak na konci beba 1. ale stejně ještě se probudí v 11 najídlo, pak se taky okolo 3 probudí to mu dám napít čaje a spí a pak se vzbudí na mléko v 6. alespon se nebudí po 2 hodinách.

jinak už sem dobrala Bebu 2 😕 vydržela asi 3 dny 😅 žrout jeden. Tak proto ted máme Hami 2.

kacatko03
6. kvě 2009

na Zličín Fílu vezmu to je jasné...včera sem se ho taky ptala. tak to je dobrý, tak to veru asi nepujde když nemá F ještě ani jeden zub venku 😀 😀 😀

masle
6. kvě 2009

kačí - naopak..měla srach aby jich neměl venku víc... 😀 😀 😅

za kolik kupuješ tu Bebu? taky za těch 290,-?

kacatko03
6. kvě 2009

masle 😀 jo tááák 😀 😀 😀

bebu kupuju za 309 nebo 315...pokaždý to je jinak 😠 ta hami2 je za 219,- ale zase je o 200g míň. 😠

masle
6. kvě 2009

kačí - no právě u nís v krámu v ESU jí maj za 360,- 😕 😠 a v lékárně za 290,-

kacatko03
6. kvě 2009

masle: to je mazec. to je hrozny. no já ji kupovala v lékárně ve Štěrboholých, Jeden týden byla za 315, další za 295, v globusu ji mají za 309...tak já nevím...ale teda za 360 sem ji ještě nevyděla 😖.
Tak toba snedl zeleninu a vypil 60ml mléka a chrní v kočárku, vytáhla jsem zase hl. korbu, mám to v albu. je tam už skoro tip top 😅

sisa32
6. kvě 2009

Ahoj,

tak já myslím, že dřív než v 10 nemá cenu na Zličín jezdit, to teprve otevírají. Nevím , kdy dorazím, vyjedu nejpozději v 9, takže kolem tý 10 tam snad budu. Na cestě je to teď samá objížďka, tak pojedu přes Lány, kolem samý lesy a prdele. 😀 Snad tam nezabloudím. Kdyžtak se sejdem u vodotrysku ?

S tou Bebou je to u nás taky. Kupovala jsem jí v lékárně za 345,- pak jí jednou něměli, tak v jiný byla za 315 a nakonec v tý lek. kam vůbec nechodím jí měli za 299,- takže už jí beru jenom tam.

Kači, Tobíka je pěknej kousek v tom kočárku. 😀 😀 Dnes sem chtěla vyměnit hlubokej za sporťák, ale ještě počkám, abych tam zítra neblbla, když nemám natrénovaný skládání a polohování.

kacatko03
6. kvě 2009

sis: ve Človíčkově mají od 9...tak já tam budu po 9 bo se bojím že pak nebudeme mít kde zaparkovat s kočárkama, budou přece 4 tak tak, navíc Fíla se nebude moc dočkat. sešla bych se přímo ve človíčkárně než u fontány Co????

myky a co ty teda???? dorazíš tam na chvilku? metrem pojedeš až na Zličín 😉

sisa32
6. kvě 2009

ok 🙂

kacatko03
6. kvě 2009

masle: tak já už odhlásila na zítra Fílu ze školky 😉

hacek
6. kvě 2009

HOlky, můžu taky přijet ? 😀 😀

Nějak dlouho tu nebyla Hanulka, doufám, že je s mimískama v pořádku.

kacatko03
6. kvě 2009

hacek: no jasně, se mužeš svézt se Sis 😀

no jo Hanul tu dlouho nebyla 😖 a nejeli někam na dovču?

masle: tak Filip tu ted hodinu studoval fotky človíčkova 😀 😀 😀 to byl komentář 😀

myky
6. kvě 2009

Dagi nejsi ty moje příbuzná 😀 ? Taky jsem si plánovala škokolu a že se konečně pořádně naučim cizí jazyk a čtu jen na WC, nebo na netu. A to chytám moudra, nebo obchoduju 😀 .
teda Miky se vzbudil, tak dočtu později. Páček

myky
6. kvě 2009

Holky dorazim 😀 . Miky baští většinou kolem 10h, tak buď mu dám dřív, nebo až na Zličíně. Ještě vykoumám 😅 .

masle
6. kvě 2009

kačí - jo jo taky jsem jí na zítra odhlásila...už se těší.. 😀 Já dorazím nějak kolem půl 10h..ta máš zase nové krásné fotečky! Já nějak nestíham to tam dávat..se polepšim.. 🙂 Klukům to sluší, Fíla mi přijde, že je hodně podobou na tebe.. 🙂

taky jsem si včera říkala co Hanul.. 😕 😕 zak snad je vše ok 🙂
takže v človíčkově jo..těším se ! 🙂

sisa32
6. kvě 2009

Ahoj holky, tak zítra nemůžu. Před chvílí mi přišla sms, že plavání začíná už zítra. Jsem nas... 😠 přijde vám normální dát mi to vědět den předem a ještě večer ? tady normálně řvu. 😢 Jsem se tak těšila. Mohla bych jet potom, ale přijela bych pozdě, kolem 12, to nemá cenu, už budete na odchodu. Navíc nemám plavky, chtěla jsem si je zítra koupit.

sisa32
6. kvě 2009

Tak přemýšlím, že kdybych vyjela v 10 po plavání, tak tam budu kolem 11, ale budu jí muset hned krmit. A navíc nevím, jak to plavčo bude snášet. Tak mi poraďte, ja chci na sraz. Do kolika chcete být na tom Zličíně ?

masle
6. kvě 2009

Sia to ti teda taky mohli dát vědět dřív co 😕 😠 tak přijeď na tu 11h, já myslím, že se tam zdržíme dýl jak do 12h... 🙂

sisa32
6. kvě 2009

holky, napište mi některá tel. číslo do ip, až přijedu, abych vás našla.

kacatko03
6. kvě 2009

masle: já to sem vkládám když malej spí 😀 já to taky stihnu do těch pul 10. uvi jak pojede bus na metro 😀

sis: tak hod do IP mobil a my ti dáme vedět ale myslím že ve 12 tam ještě budem 😀 my s masli určitě myky jede na tu RHB

slunickooo
6. kvě 2009

zdarv ím

tak zítra se sejde babinec 😀 se máte , tak koukejte vz ít některá foták a fotit a fo tit - at z toho aspon my co nemuřeme něco máme 😉

https://www.youtube.com/watch?v=6k5YTgYJu9E

- tady je to druhý vystoupení... 😉

jo holky - hurá , počasíčko se má zlepšovat... a o víkendu bude pařák 😀 , nakonec se o min. víkendu malá nekoupala jsem přemýšlela jestli nemám počkat až budume mít komplet Hexa.. .co myslíte??? Ale za se to je doma, ve vlastním bazénu... fakt nev ím,

Dagi a Myky - bl ázni s učením 😀 já jsem pořádnej lenoch, v práci jsme měli anglinu a ani na tu jsem se neučila 😀 😀

slunickooo
6. kvě 2009

takl jsem konečně aspon z videa u dělala fotečku těch našich 2 zubáků 😀 😀 - v albíčku

myky
6. kvě 2009

Sis, tak to je pech. Ale aspoň na tu 11h. Já musim být ve 14h na RHB, tak kolem 12:30 budu odjíždět. A ať se vám na plavču líbí. my teď plavčili opět ve vaně a manža fotil, tak jdu hned stáhnout fotky. Se těšim, jak vypadaj. 😀
Sluní nepochybuj o fotodokumentaci 😉 . Chici se naučt Aj, bo to je v dnešní době ostuda, že neumim. Ale u nás na škole nebyla, tak jsme se všichni učili Nj ☹ . Stejně to mám v plánu, ale nevim jak tozvládnu časově i finančně 😅 .
Sis IP 😉
Co ta Hanulka 😕 ? Doma určo balí kufr do porodky a nepíše 😉 .

slunickooo
6. kvě 2009

jj to je fakt že anglina je důležitá... já základy umím, jen mě pak nebavili ty časy ato mě dost odradilo... a je hrozně moc znám, když lítáme k moři - že se člověk aspon trošku domluví - ségra kvůli tomu že neumí kváknout nikam do hotelů jezdit nechce - že prej tam jsou vždycky jak blbci 😀

myky
6. kvě 2009

Sluní přesně. Nj sice umí, ale Aj víc. Tak si vždycky po dovče řeknu, že teď už ale opravdu na AJ vlítnu a víš co viď 😀 .

slunickooo
6. kvě 2009

😀 😀 já měla na ekonomoce taky jako hl. předmět němčinu - a to jsem ji měla ještě doma se soukr. učitelem dva roky předem - takže jsem docela válela - ale ted už neumím fakt skoro ani slovo - a hlavně se mi ten jazyk vůbec nelíbí - to anglinu miluju - jen jsem tááák líná se učit 😀

myky
6. kvě 2009

Jo a zapoměla jsem 😀
Máme 61cm a 5850g. Koordinačně nejsme sice ideální, ale takových dětí prý je.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru