Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

kacatko03
18. kvě 2009

masle: máme po Fílovi sedačku od 9-18kg cca od 9m do 3,5let. tak za měsíc už v ní pojede do Itálie.
jj kočárek chci prodat celej komplet já se zamilovala do Peg peregooo http://www.slune-cz.cz/kocarek-peg-perego-pliko...

jeee a máte krásný fotky 🙂

kacatko03
18. kvě 2009

jinak mě e příští týden jedno jakej den kromě pátku to se mi vrací Fidel. 😉

myky
18. kvě 2009

Masle jj, motorka je drahý koníček. Já osobně motorky neeeee. Jsem srabák 😅 ! Ta permice stála něco kolem tícky. Jen nechápu, že je to vlastně jen předplacené místo na stadionu. Lístek si musí kupovat, ale má díky té permanentce zajištěné pořád stejné místo. Jen zkoušel, co já na to a asi byl překvapenej 😀 .
Kačí tak to jo. Ona je fakt moc pěkná, ta víla. Mikeše nejvíc berou ty šustivý křídla u Emila a ta vílečka je má taky, tak třeba mi rupne a koupim jí. Jen manžu asi klepne, že utrácim. Má pocit, že máme doma moc hraček. A rejpalka švagrová podotkla, že nato jakej je Emil hnus, je šíleně drahej 😠 ! Třeba jí vmetu, a´t koupí něco jinýho a neremcá 😉 😀 . Třeba vílůůůůůůůů

slunickooo
18. kvě 2009

¨zdravím všechny,

nějak nestíhám vykecalky...

jo Kači já akorát malýtaky zkoušela tu větší autosedačku - máme po nikče taky od 9 kg.. asi už ji taky vyměníme.... přeci jen z ní budou líp vidět...

my byli v sobotu na hasičích vedle ve vesnici, manža na závodech, a v neděli u ségry na pouti..
http://jagrovi.rajce.idnes.cz/Pout_Horice_17.5%...

Dagi - jsem si na tebe vzpoměla, malá měla na sobě prvně a naposledy šatičky,,, už jednou jsem je tu nabízela apak to brala zpět - že nám jsou - ale houby, jsem ji je z ní nemohla ani sundat... takže je prodávám.. kdybs měla zájem - dám je za hubičku.. ajsou fakt nový.. ty máš \lucinku přeci jen drobnější a ne takovýho macka 😀

jinak docela vesele¨baštíme- nejvíc miluje banán, zkoušela jsem sklenikču meru
nky a to ji nějak nejede--- a taky vymačkanou štávu z mrkve -to ji jede 😀

skoukla jsem albíčka- super fotky máte všechny... krásný mimča

Kači-- už za měsíc razíte směr moře.... se máte... my tuhe s \niki už vyhlídli hotýlek na za rok - fakt jsme se do něj zamilovali -- taksnad to klapne...

Jo Dagi jak jsi se ptala cesta k moři... já preferuju letadlo... je to super, my prostě dlouhý cesty autem nesnášíme- s niki blijem pár km za barákem - se divím, že jak jsme jeli do Chorvtska v r. 2002 že nám manža někde nevysadil 😀 😀

myky
18. kvě 2009

Jo holky našla jsem katušku, teď dracekmracek a nějak jim vyšli blbě krevní testy. Taky si stěžovala, že jí někdo blbě píše do IP, tak přestala chodit na koníka ☹ . Mě je tý holčiny hrozně líto. Ta snad vyžere úplně všechno 😠 ! Držim jí palce, ať kontrolní náběry jsou ok a konečně si oddechne. Už aby to její miminko bylo na světě. Jsem na něj zvědavá 😵 .

slunickooo
18. kvě 2009

myky ahojík - ježiš to snad ne... si ji taky pamatuju.. .držím ji moc moc palečky, snad jim to klapne vid....

kacatko03
18. kvě 2009

sluni: já jsem objednala už to pod tu hlavičku do té větší seačky aby mu tam zatím nelítala takže si myslím že to bude v pohodě...jj koncem června tradááááá akorát se bojíme té cesty jak to bude malej snášet a my zněj 😀

slunickooo
18. kvě 2009

kačí---- co mys.íš ,\,pošli odkaz prosím

myky
18. kvě 2009

Holky já neodolala a dala si vanu, což od porodu nemůžu. Teď mě to šíleně bolí 😖 . Jako tohle je za trest 😠 ! Se musim objednat k Dr a jestli my dá další ATB, tak se fakt zjevim!.
Sluní myslim, že ta si už fakt zaslouží miminko. Už musí mít nervy ze železa. Jste měli rušno 😀 .

kacatko03
18. kvě 2009

myky: a proč si nemohla vanu?

myky
18. kvě 2009

Kačí kvůli tomu spodku. Mám od porodu už třetí ATB. Asi se mi tam dostala nějaká potvora. Docela mě i pobolívá břicho, tak snad nemám nějaký velký zánět. A hlavně, jak se posadim do horké vody, tak mě pak šíleně začne bolet hráz a ten nástřih 😢 .

dagina
19. kvě 2009

Ahojky, zase kecáte jak o život 😵 .

Kacatko, opravdu segra nic malému nedala k narození?????? Určitě nějakou prkotinu jo, ne?!
Mě i manžu strašně mrzí, že švagrovka, která je mistr v pletení neupletla Lucince ani bačkurky na dupačky, a kamarádkám toho napletla... 😖 , blahopřání k narození jsme též nedostali .., ani od tchánovců 😖..

Myky, ta víla je naprosto super, Lůca si s ní strašně dlouho zabaví, jj, šustivý křídla miluje 😀 . Hele, jak jsme dostali to zboží od Lamaze, tak jsem nakonec nic nevybrala, má tu vílu..., až bude trochu větší, tak vemu nějakou tu hrací kostu, ještě si brousím zuby na panenku Emilku, ale není tak hezká jako víla 😵 .

Nám se už malá také tak tak vejde do té malé autosedačky 😖 , ale ještě chvíli by v ní měla vydržet..., za chvíli nás čeká koupě jídelní stoličky.... nevíte jakou???? Určitě bych chtěla skládácí...

Sluni, prosím tě, nakolik zmenšuješ fotky na MMB??? Já jsem je zmenšila o polovinu méně než na koníka a ještě to je pořád moc 😖 . A nemám moc času si s tím hrát..., bych chtěla prodat pár věcí i mojich....
Krásné fotky z poutě 🙂. Jaká že je velikost těch šatiček???

Jsem zhubla 2-3 kila, koukala jsem jak blázen 😕 , ono to pomalu půjde, až bude malá capat, tak budu třeba jak Kacatko 😀

Kaci, ty hračky k autosedačce...., nic mě nenapadá..., ani nic na krámě nemáme, ale něco by to chtělo 😒 ...

Myky, já si už několik let denně po koupání či sprchování stříkám spodek vodičkou Aloe vera od LR kosmetiky, a od té doby netrpím na záněty, před tím jsem měla pořád něco, fakt je to super.
A jinak šupky dupky do dalšího těhu, ať ti to pak koukají spravit 🙂. Jsem zvědavá, co mě řekne mudr., snad mě také nebude tlačit do dalšího těhu 🙂))

Ha, Sisa se nám někde zapomněla, snad nedělá zase noční směny 🙂.

Už musím valit, malá chce jíst 😀 .

Pa

masle
19. kvě 2009

Ahojky 🙂
tak jsem myslela že tadu budu dnes první a Dagča už tady má román.. 😀 Dagi a kdy budete chtít další mímo?? 🙂
To my už asi neee 😎

kačí - jooo ten je moc pěknej tenlhe kočár!! musím se také poohlédnout po té autosedačce.. Fíla má ještě plnohodnotnou sedajdu? Veru už sedí jen na tom bobíku...

myky to máš teda pěkný po tom porodu chudinko.. 😢 Jo tááák s tou permicí tě jen tak zkoušel 😀 To jsem nějak nepochopila.. 😅 Tak to jo... 🙂 😉

sluní - pěkný fotečky z pouti. My taky chodíme. Kayždý rok v srpnu sem jezděj kolotočáři...
To je ndeska zase hnusně co 😠

dagina
19. kvě 2009

masle, jo, a to už jsem zpátky i z města 😀 .

masle
19. kvě 2009

dagi - no jo no 😀 To já mám cestu do města a zpět tak na 3 hodiny... 😝 bo bydlíme mimo.. 😵

kačí tohle je docela hezký..
http://www.caryfuk.cz/category/Autosedacky-Auto...

myky
19. kvě 2009

Ahoj při dopolku 🙂 ,
já vás obdivuju ranní ptáčátka 😀 . Tak by jsme mohli nazvat příští diskuzi 😀 . Já jsem spíš noční zvíře, jak to tak vidim. Jenže po večerním/nočním krmení nevim jak to dělám, ale chytá mě uklízecí 😅 .
Dagi a to jezdíš takhle brzy ven 😅 ?????? Mě by tady asi ušlapali lidi, co mastí do rachoty. A juknu na tu vodičku. Já netrpěla na záněty, ale možná jsem o tom nevěděla.
No a teď zřejmě z toho konečníku, ještě když tam bylo všechno otevřené ☹. Bůh ví, co se kam dostalo. Příští týden jdu zase k Dr.
Masle, permice byla dost dlouho vtipem dne 😀 . Myslim, že jsem ho fakt dostala, že jsem to vzala s ledovým klidem 😀 .
Včera sliboval, jak dorazí hned jak dohrajou a hle, zaseknul se tam do 23h 😀 . Bylo srandovní, jak se snažil maskovat mírnou podnapilost 😀 . Se prokecnul, že si tam pokecal s kámoškama 😠 . Ze mě tahal rozumy, pořád nemohl pochopit počty jejich dětí 😀 . Jedna tam měla navíc asi cizí dítě a on pořád spekuloval, čí to dítě je 😀. Jsem z něj byla na mrtvici. Musim cinknout kámošce, co tam prováděli 😉.
Sis se asi někde zaháčkovala 😀.
Jdu projet kočárek, tak zatím páček 🙂

kacatko03
19. kvě 2009

čauves...tak mi jsem cele dopolko prospali.....

masle: jeee díky za tipy to je super. já koukala od maxi cosi a to je teda darda 😠 jinak Fíla má Graco Junior a zatím je ještě celá 🙂 oni se dají vytáhnou ty bočnice okolo hlavy takže mu ještě je. jinak dneska malej zase snědl celou tu 190g zelenina s těstovinama 🙂 a zejtra má boloňské špagety 😀

dagi: nene od segry nic. od švagrové máme hrací deku 🙂 segra to asi vyřešila tím že je prosincovej tak měl od nich dárek pod stromečkem.

myky: ahaaa tak to je nemilééé

sluní: hezké fotkyyyyy

tak jakej dáme ten den příští týden??? 😉

masle
19. kvě 2009

čauky 🙂

já bych dala třeba úterok.. 😵 Co vy nato?? 🙂 Ale záleží dost na počasí.. 😵

kačí - jo jo ty prosinčátka to maj těžký..Ráďa toho taky spoustu dostal až pod stromek.. 😀 Ráďa si dal zase to jehněčí se zeleninou a snědl těch 125g..No boloňský špagety jsou výborný, ty chutnaj i mě od toho Hippu.. 😀 Veru má právě tu 9 - 36m a tam se odpojí celej vršek a zbyde jen sedák..

myky - já mám jít v pá s kámoškama na drink, tak Ivan bude poprvé hlídat večer..to jsem zvědavá.. 😅 No to jo, 40 tis..to by mě teda zvedlo ze židle hned.. 😀

kacatko03
19. kvě 2009

masle: já mám uterok volnej tak sem pro...uvi asi až v pondělí jak bude vypadat počasí co? joooo už si jechutnala ty boloně? 😀 sem na to zvedavá aleon sní všechno 😠 😎 . aha tak to ta maxi co máme my tak je na pevno. ale aspon že tak bo Filip má svojí a tím pádem nemusíme kupovat další, jen sem na to koupila ten potah.

ty jo já doufám že prodám ten kočárek,. já chci ty golfkyyyy 😀

slunickooo
19. kvě 2009

jen v rychlosti než zapomenu,

http://www.stahuj.centrum.cz/grafika_a_design/p...

Dagi - tady máš super prográmek na zmenšování, na MMB to dávám v tom nejmenším - small a ty šatičky jsou psaný 74 velikost - 9 měsíců.

Pís nu večer po Ordinačce... zatím 😉

slunickooo
19. kvě 2009

take jsem tu...

Juj Dagi - tak už hubneš-- vidíš to už je to tadMy

Myky - s tou permicí jsem byla nejdřív v šoku , bymě jeblo kdyby to bylapravda 😀

Kači tobě teda malej baští.. i Masli... to naše toho zatím moc nesní, sp
íš pár lžiček jen

v pátek jedem na třetí Hexa a na půůl roční prohlídku

dneskajsme byli v ateliéru - holky se fotili - bylo to super, bude to stát teda majlant, ale dali jsme si udělat i takovej jako přímo obraz holek... pak to nascenuju až to budem mít doma..

a mladá v sobotu jedou na to mistrovství čech do chomutova.. tak jsem zvědavá jak dopadnou... 😉

a všechn y moc moc zdravím

myky
19. kvě 2009

Jéé holky tak já mám v úterý gyndu ☹ . V kolik chcete jít do té ZOO?
Masle tak Ivan projde křestem, jo 😀 ???? Vypadá jako pohodář, to zmákne a ty si užiješ 😉 .
Sluní si dokážeš představit tu mojí kámošku 😀 . Tyjo to byl hukot! Ten její vůbec nechápal o čem mele. Její muž je hodně zarytej fanoušek a utrácí za sport nehorázně. Mýho manžu považuje kámoška za svatouška, tak věřila spíš jemu 😀 . Myslim, že manža už si jen tak nevystřelí 😉 .
Holky kdy mám čekat ty zuby? Je možný, že by už Mikuláškovi rostli?

myky
19. kvě 2009

Jo a sice si nemyslim, že dneska tu ještě někdo je, ale pro jistotu přeji krásnou, dobrou noc.
A nejspíš pro naše raní ptáčátko dagi DOBRÉ RÁNKO 😀 .
Jdu nadlábnout Miklíčka a tradá do pelechu. Zítra/dneska 😅 máme RHB po týdnu, tak nám držte palečky ☹ .

masle
20. kvě 2009

Ahojky 🙂

kačí - aha tak to máš dobrý, že máte po Fílovi 🙂 Jo jo Boloně jsem ochutnala a jsou dobrý a ještě lepší jsou pak ty od 6m a vejš, si pamatuju od Veru jak mi chutnaly 😀

Včera jsme měli ve školce besídku ke dni matek..(trochu opožděnou) 😅 Ale bylo to pěkný. Zamáčkla jsem slzu.. 😵 😅

myky - no to jo to on vypadá ale dokáže bejt i pěknej nervák.. 😨 Tak můžem třeba ve čtvrtek..do té ZOO?

sisa32
20. kvě 2009

Ahoj holky, jen v letu zdravím. 🙂 🙂 🙂 Mooooooc hezký fotečky. 🙂

kacatko03
20. kvě 2009

čauves:

masle: jeee hezká fotka 🙂 besídky mě taky vždy dostanou 😀 , nejvíc mě dojala ta první uplně. to byl ještě filip takovej bobek. tak bolně fakt dobrý...jsem malému ujídala 😀 a zase je snedl všechno

mě teda více vyhovuje uterý :( bo ve středu jdeme na poslední hexu a nevim jak malému ve čtvrtek bude? ale pokud to bude snášet dobře jako do ted tak v pohodě i čtvrtek beru 🙂 a dala bych klidně zase tu 10-11 co? já bych jela ráno s tomem na katastr a tam od sud už je to pak kousek.

sis: taky zdravím¨
sluni: tak budu držet pěsti at se umístí dobře.
myky: zuby jsou jak u koho nám snad roste už od 1mesíce...viď masle 😀 😀

masle
20. kvě 2009

kačí - mě to zase nejvíc dojímalo když jsem byla těhu..hormony pracovali.. 😀 No joooo já úplně zapomněla, že máme v po Hexu 😕 Ještě že jsi mi to Kačí připomněla.. Tak to taky nevím, jak Rádovi bude..ale zatím to vždy zvládal dobře. Pravenar byl horší..
Tak ať si to určí myky..Já bych mohla i středu ale Veru má tanečky a v červnu maj vystoupení, tak tam musí bejt..To je vždycky děsná sranda to vystoupení...Akorát je to až v Žižkovskym divadle, tak to máme trochu z ruky.. 😒

Dneska je teda vedro co? Nejraději bych skočila do bazénu..Sluní se má, ta se určo válí u bazénku. Že jo? 😵 😵

sis taky zdravím 😵 Máš nějakou hoňku neee? 😕 A co ty a ta ZOO?? 🙂

jojo zuby to je věc 😀 Ráďovi teda to bílý zmizelo, jak tam měl v tom 3. měsíci..Ale slintá strašně...a tak pořád mu to kontroluju jestli už tam nějakej nevyrašil.. 😀

myky
20. kvě 2009

Ahoj 🙂 ,
tak mě by čtvrtek vyhovoval 😅 . 10 spíš 11h taky. Asi bych zmákla i to úterý. Mám být v 9:30h. u Dr. na Černém Mostě, tak max bych dorazila později. 11-12h na obídek 😀 . Co vy na to?
Sis, co ty? Cestu už zmákneš v poho 😉 .
Masle a super fotka. Moc ti to tam sekne a o fešákovi ani nemluvim 😀 .
Krásně bylo, tak mě štavlo, že musíme na tu rehábku. Už se zase moříme s cvičením a příští středu jdeme na neurologii. Budu stresovat a blinkat už dřív 😒 .
Dagi, dle tvého vzoru jsem vlezla na váhu a hle 2kg dolééééé.
Sluní se asi čvachtá v bazénku 😀 .
Kačí, jsem koukala Mikulovi do pusinky a myslim, že tam fakt je 😵 . Masle přesně. Má tu dásničku takouvou bílou a hlavně jako by tam ten zoubek byl už cejtit. Mažete klukům dásničky nějakým tím gelíkem? To budu muset skočit koupit, ale nevim jak se jmenuje a kolik to tak stojí?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru