Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

myky
22. kvě 2009

Hanulko o ničem bych s nima nediskutovala. Pokud ti neudělaj sekci, tak si obvolej špitály a prostě se nech převézt jinam. Netvrdim dopředu, že by jste to nezvláli přrozeně, ale jak je vidět, tak pak už je pozdě bycha honiti 😠 !

slunickooo
22. kvě 2009

myky a co je to to DMO???? A neboj malej bude v podo.... ale chápu že to nasere i zamrzí... to ale zvládnete 😉 😉

myky
22. kvě 2009

DMO = dětská mozková obrna ☹

sisa32
22. kvě 2009

Myky, co ta změna fotky 😀 budeš ikognito ? 😀

Teď už s tím nic neuděláš a Miky bude v pohodě, vždyť se mu perfektně věnuješ. Já ho viděla a je krásnej. 🙂 Jestli má DMO musí poznat neurolog a né rehábka.

myky
22. kvě 2009

Sluní a jj, zmákneme, ale fakt to moc nepřidá 😢 .

slunickooo
22. kvě 2009

Myky - to mít nebude , neboj.. .ale musí to být hrozný pocit to naprosto chápu..... držím vám moc palečky aby to bylo vše OK....

myky
22. kvě 2009

Jo a napsala jsem na nějaké RHB centrum, jestli je tam možná konzultace. Tak jsem zvědavá, co napíšou.
Sis no právě. K neuroložce jdeme příští středu, tak začínám blinkat od stresu 😖 . A přsně jsi to odhadla. Všechny už mě znáte a soukr foto 😉 budu dávat na chvíli pro vás 😀 . Takže inkognito, jo? Nebudete se na mě zlobit, že? 😉

myky
22. kvě 2009

Sluní díky. Ještě, že vás tady mám. 😵

sisa32
22. kvě 2009

myky, nestresuj se, uvidíš, že to bude dobrý. Vždyť kdyby mu něco bylo, tak by jsi to musela poznat. S těma fotkama to nevadí, my tě známe a ostatní ať si trhnou jo ? 🙂

myky
22. kvě 2009

Díky, díky, díky 😀 .
No já nejsem odborník, ale příjde mi Mikulášek v mezích normy a tohle mě dneska vážně dostalo. Musíme počkat a uvidíme. Štve mě to cvíčo. Mám co dělat, abych to zvládala. Vůbec si nevěřim, že to cvičim dobře a sebevědomí mám na bodu mrazu.

myky
22. kvě 2009

Taky mi dneska říkala, že nestačí Vojtovce věřit, ale musí být vidět výsledky. To chápu, ale když je nevidim, tak co s tím, že??????

masle
22. kvě 2009

myky ahojky- tak taky si myslím že tě zbytečně straší...nevím ale mě Mikulda přišel taky jako krásné zdavé mimčo!!! 😵 😵 Hlavně se nestresuj...! 😵 😵 JInak jestli se ti v to úterý nehodí, tak to můžem nechat na ten čtvrtek...mě to je jedno a kačí asi taky podle toho co psala.. 🙂 😉 To už by třeba měla golfáče.. 😀 😉

sisa - joo vyhrály jo tak to čumím.. 😀 😀 Moje máma říká, že jsou hrozně mrňavý..ale mě to nepřijde..a hlavně se mi krásně vejdou do auta..

sluní - tak to jste šikulky..takové krásné míry.. 🙂 😵 A už jste Žanet smočili v bazénu? 🙂

hanulka3112
22. kvě 2009

sis, bolesti žádné nemám en mi semtam stvrdne břicho,ale jinak se cítím skvěle,ale doma by bylo líp 😉 o víkendu jsem se vyspala doma do růžova 🙂
no uvidim co mi primář řekne on je moc fajn i tu propustku na víkend mi napsal sám od sebe asi jak mě viděl po tom prvním týdnu, jak to tu špatně nesu 😅

dagina
22. kvě 2009

Ahojky, jenom na skok, nějak se pořád nemůžu zastavit, stále je co dělat.
Ani jsem moc nedočítala, jen tuto stránku, tak nevím co nového 😒.

Hanulka je koukám ještě celá, taková šikula to je, to budou pěkní macíci 🙂 .

Myky, to mě mrzí že máš takový splín 😖 , s těma mudrama je to někdy na mrtvici 😒 . Jak se prosím tě pozná špatná koordinace pohybů 😕 ??? U nás mudři zase absolutně nic neřešej, zrovna to bude rok, co zemřela kamarádce 10ti letá dcerka na akutní leukémii, mudr ji pořád léčil na chřipku... 😠 , a pak už bylo hrozně pozdě.... .
Máš krááááásnou fotku v pase 😉 . Moc držím pěsti, ať je vše OK.

Všechny moc zdravím!!!!!
Pa

sisa32
22. kvě 2009

HAnulko, tak to je dobře. A teď tě na víkend nepustili ?

Dagi, ty tu fakt moc nejsi, ani ráno. 🙂

kacatko03
22. kvě 2009

hoj, sis: je to peg perego pliko P3

masle: ta barva je Wave- asi taková tyrkysový...sama moc dobře nevím 😀

myky: jeee zmátla si mě novou fotkou v pase 😀 a pravda pravda mě je jedno zda uterý nebo čtvrtek 😉

myky
22. kvě 2009

Kačí no fotka alá tajná 😀 . Holky a necháme to na tom úterku 🙂 . Aspoň budu mít kdyžtak zaplněný den, před tou neuroložkou 😅 . Ale jste hodný 😉. Dala jsem sprchu, otevřela vínko a musim to nějak rozchodit. jdu koukat na Krauze 😉 .

sisa32
22. kvě 2009

KAči, to jsem si myslela, nebo ještě Inglesina. Ty tvoje se mi hodně líbí. Taky koukám po golfáčích, ale zatím je čas, Slalom je super, možná někdy, až bude Adélka větší, že nějaký pořídím.

hanulka3112
23. kvě 2009

dobré ranko,tak konečně po vizitě,dneska ni dr trochu přidal na týdnu říkal 36tt a ještě včera mi primář hlásil 35+2 ale podle těhu průkajdy a scriningu jsem dnes 35+1 mají v tom trochu zmatky 😀 v pondělí budu chytřejší tak podám info 😉
a co vy maminy co nového nějak jste mi unikly co ty vaše ratolesti?

sisa32
23. kvě 2009

Ahoj holky, koukám , tady nikdo. Hanulka si chtěla pokecat z nemocnice a má smůlu. 😉

Kačí, jakej byl srazík , Jsem tě vyhmátla ve fotoalbech. 😀

sisa32
23. kvě 2009

Jo, my dneska nebyly s Adélkou venku, má to chudinka zase horší. A ještě ke všemu má manža rámičku. 😒

hanulka3112
23. kvě 2009

Sis jj chtěla jsem zabít čas a nikde nikdo, ani se nedivím, když je tak krásně

sisa32
23. kvě 2009

Já byla a Adélkou doma, ale jak jí není dobře, tak jí musím pořád nějak zabavovat a v podstatě se od ní nehnu.

masle
23. kvě 2009

Ahojky holky,

no jo bylo krásně, my byli na oslavě svátku mého táty...fota jsou v albíku.. 🙂 😉

sis - jéé to je hrozný s tou rýmou co.. ☹ musím zaklepat ale Rá´da se teď docela drží..asi si to vybral na nějakou dobu v zimě ty rýmy a tak..

kačí - no jo taky jsem koukala.. 🙂 jakej byl srazík??? 🙂 V úterý se v ZOO asi pěkně ohřejem, má být 28.. 😅

hanul - to musí bejt otrava co .. ještě že tam máš ten net... 😉 🙂

kacatko03
23. kvě 2009

hoj holky jsme doma byli jsme ještě na grilču u tchánovců---prej tom jestli moc nejím 😀 😀 😀

srazík byl ok Stromovka je moc hezká na prochajdy a srazíky, jak se mužeš plácnout sebou na zem 😀

Masle: jééé nové fotky to je bomba Ráďovi to moc sluší...a kostka je skvělá...Toba má novou vílu a je zní nadšenej 😀 kouše jí křídla a nohy 😀

myky
23. kvě 2009

Ahoj kočky 🙂 ,
Hanulko jen si nudu užívej 😉 . To máš na dlouhou dobu naposledy 😀 😵 .
Holky tak včerejší splín mě trochu pustil, ale stejně si říkám, že mě teda dostala.
Sháním bodýčka pro Mikeše. Takové ty rozbalovací. Ať mu nemusim pořád rvát něco přes hlavu. nevíte o nějakém dobrém obchůdku s nima????? 😅
Juknu Kačí do albíčka, nebo jaký srazík absolvovala?????? 🙂
Masle ohřejeme se 😵 .
Sis Adélka marůdkuje, chudinka. Tak snad ta rýma brzy zmizne, ať z toho není kašlík ☹ . A Dr vám na to něco dala? Máš tu odsvačku na vysavač? Já když měl Mikulášek rýmu, tak to bylo super rychlé a úplně se mu ulevilo, jak měl nosík volný.
Dagi koordinaci hodnotí dle toho co umí. Např. nejde mu udržet hlavičku při pasení koníků. Pořád se klátí do strany ☹ . Blbě se opírá o ručičky. Když leží na zádech, tak má špatně těžiště na kostrči a temeni hlavičky a né na lopátkách a kříži. Takové věci, no. Ve středu jsem napnutá, co ta neuroložka.
Mě hrozně drtí taky to dojíždění tam. To je vždy hodina tam a hodina spátky + to co jsme u ní. Navíc kdyby to byla procházka, tak neřeknu, ale já cestu trávim v tramvaji. Místo abych se věnovala dítěti, tak jezdim MHD a ohrožuju ho bacilama 😠 .

masle
23. kvě 2009

kačí - vy máte tudle kostku nebo ne? Ráďovi se mooc líbí a furt jí vysává ty konce jak dudana.. 😀 takže úplně voslintaná.. 😀 😅 Víla taky vypadá pěkně... 😵 Jestli moc nejíš.. 😕 😅 😀 Ty golfky jsou mooc pěkný!!

myky - já vím o obchůdku v Berouně..ale to je pro tebe dooost zruky asi..jinak nevím. Na netu jsem tyto věci nekupovala. Jo jo ohřejem se, ale hlavně že nebude pršet 😵

myky
23. kvě 2009

Masle beroun asi nehro 😀. Budu muset někam zajít. Ale moc je nemívají. Jsou totiž dražší a tak je asi moc nikdo nekupuje ☹ .

slunickooo
23. kvě 2009

a\hoooj

a já myslela že má být zima ale jak píšete tak se asi ohřejeme.....

tak přijeli z Chomutova - nepostoupili - do telefonu byla hrozně zklamaná - brečela ☹ ale prijela v pohodě a letěla ke kámošce 😀

Kači hezký fotečky ze srazíku a masle vy zase z oslavy... 😉

já hodím fotečky asi zítra - manža docela fotil a natáčel jak běs, co jsem jen stihla trošku zkouknout 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru