Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

sanuska
24. říj 2008

čagos,

Oski vidíííííš co jsem ti prognozovala 😀

Jen sem okopčím moji zprávičku ze Sanusek, abych to nemusela psát znova 😉

Sis díkes za pěsti 🙂

sanuska
24. říj 2008

Embroušci překročili vývoj, jako že asi byli trošku rychlejší, něco říkal o kompaktaci - nebo jak se to píše - a že vypadaj jak golfovej míček (tak jsem si vzpomněla na Danču ) A prej že tak vypadaj obě embrya a jestli počítám s dvojčatama Jenže to on ještě neví, že se embroušům u mě nelíbí Aaaale řekla jsem si, že teď budu myslet pozitivně, protože "čas přeskakující embrya" jsem ještě neměla.....
Včera ve 13 měli 6 a 8 buněk a dneska jsou obě nebo se hooodně tomu přiblížila kompaktující...
Kdo mi to vysvětlí jako laikovi???
A ještě jsem dostala Ďobanec Agolutinu, na peřinu prej 😉

myky
24. říj 2008

Dagi ležela jsem ve Vinohradské nemocnici. Bydlím kousek a skončila jsem tam cestou z práce ☹ . Už nikdy víc! Ten pokoj bylo to nejmenší! Záchody 2 pro celé odd. a sprchy 3 s gum. závěsy od krve až do výšky krku. WC i sprchy v jedné místnosti cca 16m2. Z výtahu jsi vyšla do chodby a hned naproti byl sálek, kde dělali potraty a malé výkony. Sestra pro něco vyběhla, nechala otevřené ty nerezové šoupačky a manžel viděl paní přímo mezi nohy na koze. Přišel úplně zelenej a už jsme vyjednávali překlad do jiné nemocnice. Ale těch 10 dní tam, byl očistec. Navíc nám dávali málo jíst a k pití jen ráno čaj. Když jsem se ptala na kakao, tak mi řekli, ať jsem ráda za čaj, že mají 30,-pro osobu na den. Manžel mi přinesl jogurty, buchtu od sousedky atd. a večer to v ledničce už nebylo. Normálně mi to někdo všechno sež.... ikdyž to bylo podepsané! No jsem se zase rozohnila 😉 . Už je to pryč. Malý se bude jmenovat Mikulášek 😀. Co fotečky, už je máš? Se nemůžu dočkat.
Sluní dudlíky 😀 😀 😀 😀 ,bych se lekla 😉 . Se Ti kdyžtak můžu mrknout do pražského Chicca, kdybys nesehnala, na ten tvůj vysněný. Já nevěděla, že je tam mají. Já mám 6 dudlíků z poradny, tak už kupovat nebudu.
Kačí tak pondělí to jistí, co? U tebe jsme řekli, že víkendy vypouštíme, tak zítra frčíš dom, ne 😉 😀 😀 ?
Oskarko jsem napnutá, koho že to budete mít. Fakt nás napína ten tvůj drobeček 🙂

myky
24. říj 2008

Rendy super! Jsem ti to říkala 😀 . To bude vajuch 🙂
Sanusko obr gratulace! Samé hezké správičky 🙂 .

kacatko03
24. říj 2008

myky já jsem lezela jeden den ve vinohradský na gynde na zacatku tehu....a uuuplne mi to stacilo, chtela sem podepsat revest kdybych tam byla dýl...no proste hruza....spína....brrrr.....
no jo snad to pondelí tak uvi...ale kdyby mi nerikali kdy tak se nebudu tesit a nebudu pak tak sklamaná kdyz to zase nevyjde.

slunickooo
24. říj 2008

Myky - no to je přímo horror co píšeš - ty Vinohrady fakt.... my jsme teda Vinohradský nemocnici - ale klinice plastické chirurgie vděční - zachránili manžovi prst - ale to je zase jiný oddělení - mi to je jasný....

A kde teda budeš rodit?? Tam je to snad OK ne? Tady u nás je porodka krásná, uplně nová, 2 maminky na pokoji, soc. zařízení vč. přebalováku a zabudované vaničky na pokoji, jídla až moc - 5 x denně 😀 - tak jsem za to moc ráda... ono to prostředí fakt dělá hodně...

A za tu nabídku na dudlíky diky - já mrknu v tom HK - snad tam uspěju.... my zatím žádné balčíky nedostávali, u nás je dávají až v porodnici

myky
24. říj 2008

Kačí jj. Já na tom byla špatně, tak mě nechtěli pustit. Řekla jsem si o revers a oni, jak myslím. Pak to zjistila nějaká docentka, nebo primář, už nevím a najednou lítali jak blázni. Reverz rostrhali, zavolali sanitu, ale napřed museli mluvit s doktorem se kterým jsem si domluvila překlad. Sestry mi to dali sežrat klasickým způsobem a ráno mi ženský z pokoje se vším pomáhali, jak jim mě bylo líto. S tím propuštěním máš pravdu. Já když bylo po všem a řekli mi, že zítra půjdu domů, tak jsem celou noc nespala, aby si to někdo nerozmyslel a měla jsem z toho ráno teplotu a málem mě nepustili 🙂 .
Sluní budu rodit na Bulovce, tak tam to bude fajn. Bozka si to pochvalovala 😀 . No a na Bulovce dělá kámoška v poradně, tak mi dala zabalené dudlíčky. Asi dostávaj od firem.

kacatko03
24. říj 2008

myky já jsem na ty dudlíky co chce Sluní koukala v chiccu na čm...ale ten ruzovej meli jen ten bez kyticek...ale s kytickama modrej meli....ale trabs uz tam dodali zboží nebo v jiném prazském chiccu...

na bulovku jsem taky koukala, je od nás nejblíž,....ale zase sem si rekla ze apolináre uz znám tak zvolila zase tu...

hanulka3112
24. říj 2008

Ahojky Holky, tak než vás tu dočtu tak dlásím 2 bublinky a za 14dní se jdeme podívat na srdíčka 😵

konka
24. říj 2008

hanulko, moc velka gratulace, takze dvojcatka.. to je prekvapeni.. moc moc ti to preju holka 😵

kacatko03
24. říj 2008

hanulko taky gratuluju tak tfuj tfuj...at za 14 dni podáš hlaseni o dvou srdíčkách 😉

oskarka
24. říj 2008

Hanulko, GRATULUJI, tak ať se obě bublinky drží!!!!

konka
24. říj 2008

oskarko, ty jeste drzis v sobe mimiska? 😀 nejak se mu nechce na svet.. 😉

myky
24. říj 2008

Kačí přesně.Já preferuju to, že znám prostředí. Na bulovce jsem dělala na stejném pavilonu a patře jako je šestinedělí, ale já jsem byla u těch nemocných dětiček 😢 . To nám je šoupli jen do náruče, nebo v inkubátoru mezi dveřma a už byli naše. Na jejich odd. jsem nikdy nešla. Trochu tam znám i doktory. Snad si u porodu neuseknu ostudu 😅 .

Já bych mohla juknout na Andělu, nebo na ČM bych taky sjela, až bych šla na gyndu. Uvidíme jestli sluníčko pořídí, nebo ne 🙂

oskarka
24. říj 2008

Konko, jj, mimisek se mne drzi zuby nehty a nechce ven. Psala jsem tu, dnes mi primar v poradne rekl, pokud pres vikend neporodim, tak v pondeli jdu na prijem.

myky
24. říj 2008

Hanulko, jsem si to myslela z těch tlustic 😀 . Gratuluju 🙂

konka
24. říj 2008

oskarko, tak kdyz tak vyvolavany porod.. ale zas vis, ze za tyden uz bude na svete 😉 treba se miminku nechce do takoveho pocasi...

slunickooo
24. říj 2008

JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ HANI, DVOJČÁTKA - no to je krása.... moc moc moc ti to přeju

uvidíš jak se to vyvine - ono nakonec z těch dvou bublinek může být stejně jen jedno miminko, ale to ty víš vid.... Hlavně aby bylo všechno v pořádku - opatrujte se 😉 😉 😉

Myky a Kači - vy jste holky tak hodný s těma dludlíkama 😀 😀 - no snad seženu tady u nás 😉

hanulka3112
24. říj 2008

Holky díky, uvidíme za 14dní jak to bude vypadat, Dr. se na mě podíval a říkal kolik máte kg 45? a Já na to že 52 a oni prý ale i s botama 😅 😀 no sama si nedovedu představit, jak je unesu s mojí skoliózou páteře a hypermobilním svalstvem 😖 už tak jsem chodila po rehabkách, budu si muset najít nějaké cvičení a koupit si ten bálón na cvičení 😉 🙂

konka
24. říj 2008

hanulko a hlavne budes muset dostatecne hezky jist, at jste vsichni silni 😉

hanulka3112
24. říj 2008

Konko, tak to už baštím od začátku stimulace 😀 ještě jsem radši ani nelezla na váhu, sice mám břicho nafouklé po stimulaci, teda musím říct, že jak jsem testla, tak na druhý den mi najelo břicho a byl to nájezd určitě na OHHS, protože v noci, jak jsem šla na wc, tak mě břicho tlkačilo až do plic a při cestě se mi zatočila hlava a mžitky před očima a myslela jsem že se pobliju 😝

hanulka3112
24. říj 2008

Jo holky, jak se počítá termín porodu, nebo kde najdu ty počítadla co máte v albech?

m.aa.b
24. říj 2008

Ahojky měla bych malinkou otázečku - zítra mě čeká OPU, první ještě jsem nikdy neměla žádné IVF. Tak jsem se jen chtěla zeptat, zda si mám brát sebou nějaké triko(košili)nebo jestli tam budu jen či v tom co budu mít na sobě. Nebo dávají takovou tu košili v zadu na šňůrky? Vůbec nevím a nějak jsem se na tohle zapomněla zeptat. Jinak navštěvuji Pronatal v Praze. Moc vám děkuji za odpověď a všem moc držím palce...

slunickooo
24. říj 2008

http://www.babyweb.cz/Termin-porodu.aspx

Hani - mrkni sem - mamčo 😉

M aab - na OPU si myslím, aže uričtě dostaneš jejich andělíčka - přeci jen to je v narkoze tak to chtějí mít asi sterilní... držím moc moc palečky a dej vědět, jak jsi dopadla... kolik máš předběžně folíků???

kacatko03
24. říj 2008

m.a.a.b.: no pro jistotu si vem sebou kosili, pantofle, piti a jídlo...me sice dali andelicka...ale koukali na me jak na tele ze sebou nic nemám a pani co byla semnou mela svoje...my jsme to teda meli psané i v papirech co sebou na OPU....na sál v teniskách nemuzes...vem si to a kdyztak to nepouzijes...piti ti daji cca po hodine a jidlo ale my museli mit svoje....ale vsude je to jiné...

myky
24. říj 2008

Dagi, kdepak se schováváš 😀 ?
S mužíčkem listujete fotkama co? A my nííííc 😉 ?

Holky já asi prochladla. Dneska byla pěkná zima. Nějak mám těžko na hrudi a jako když na mě leze chřipule 😨 . Já nechci bacila! Navíc zítra jedem pro to auto, tak budu muset zase courat po venku.

kacatko03
24. říj 2008

myky...no jo dagišák asi listuje... 🙂 ...teple se obleč...uz prituhává

teda me tady v nemocnici nejak vyrostlo bricho...ale mám ho nejak strašne nizko 😠 tlaci mi na mocák jak blázen..

😉 😉

myky
24. říj 2008

Jasnačka, jenže mě nic není a tak pořád nosim vestičku. Je péřová a teplá, ale asi jsem nadýchala ten ledový vzduch. Ráno byl 1 °C.

No 😀, bříško se vykuluje 😵. To je paráda. Aspoň vidíš, jak prcek krásně roste. A močák má jak boxovací pytel 😀 .

sanuska
24. říj 2008

Hanul mooooooc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!
A prosila bych o návod co jsi dělala a nedělala během těch 14 dní????????????? 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru