• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Téma IVF 3

23. března 2015 
tak to je f akt moc hezký.... já bych pot ř. koupit pak jen židle,, máme zatím plastový,, sice byly d rahý, jsou zelený,, takový lepší matroš,, ale k dřeve. s tolu to fakt nepůjde... a ch těla bych i nějaký ten serv. stolek..
7. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oni to prodávají i samostatně, jen ne za tu cenu.
My taky měly zelený plastový a držší taky byly, jen toho vydržely míň než ty za 90. :angry:
7. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu do vany, tak pak zase juknu, pá. :slight_smile:
7. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my je máme t aky fakt zdevastovaný, podrápaný... a to jsme s nima nic nep rov áděli..... tak počkej já ti nahraju zatím začá tky ty střechy ... :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pááááááááá
7. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem tu, ale fotky nevidím. No nic, ráda si počkám. Jdu se vyvalit k tv, dobrou. :slight_smile:
7. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tybrďo, tady toho je nakecáno jak za celý týden :confused: . Že by se vrátila Sis :grinning: ???

Kráááásně jste si to užili, co?! Kdepak máš to vyvalený panděro???? Nikde nic :sweat_smile: , si zajdu k mudrovi asi pro brejle.
Botičky pro Aduš nádherný, a ta cena super. Já budu pro Lůcu kupovat první botky asi sněhule či co :unamused: .

Myky, tak to se máš, že ses tak pěkně zajela... :sweat_smile: , teda hlavně manža se má :slight_smile:, já pořád nějak stávkuju :wink:

Masle, že se nakonec Ráďa povedl přirozeně??Těsně před IVF...

No nic, jdu se dát do gala a vyrazíme vem, až se malá vychrupčí.

Pa
8. črc 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
jdu se k vám přidat, jestli tedy muzu jsme s manzelem nove vedeny par cekajici na umele tak kokam, ze v tom nejsme samy :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dagi, no zajela se nedá moc říct, ale snažím se :grinning: :wink: . Myslím, že Ráďa se povedl těsně před IVFkem. Mám i známé, kteří taky tak počali, ale druhé už se snaží 3/4 roku a nic :frowning2: .
Sis, botky oboje jsou super. Taky asi vyrazím k Baťovi :grinning: . Miklíček botičky dostane až někdy na zimu, tak jsem zvědavá, kdy? A vypadá to, že máme vysoký nárt, tak to taky bude sháňka, aby ho to netlačilo. Ale kámoška říkala, že pro kluka s vysokým nártem sehnala lehčejc, než pro holčinu s nártem klasik :grinning: .
Normálka se začínám bát. Synovec je strašnej divoch a fakt přes veškeré výchovné praktiky, je to nezmar :sweat_smile: . A některé kámošky mi tvrdí, že je špatně vychovávaný a nedokážou pochopit, že prostě měli štěstí na svoje děti. Neříkám, že je měli hodný od přírody, ale prostě některý děti jsou holt náročnější. Tak jsem zvědavá na Mikšíka :sweat_smile: . jak mi pak budou radit s výchovou :confounded: .
Sis a co chlapi na výlet? Dobrý?
8. črc 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky :slight_smile:
dneska vůbec nestíhám..Ráďa má tu rýmu a vůbec mi nemohl dopolko zabrat tak kolem něj furt lítam.. :sweat_smile: Teď snad konečně usnul.. :rolling_eyes:

dagi - jo jo Ráďa byl těsně před IVFkem už jsem měla nakoupený ty injekce a čekala jen na MS...a ona nepřišla.. :sweat_smile: :dizzy_face:

myky to je jasný nějteré dítko je holt výrostek od přírody a některé zase kliďas..každopádně období mezi 2 a 3 rokem my přišlo u Veru nejhorší..ale cojsem četla tak je to normální..je to takové to období prvního vzdoru.. :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
svetruška- ahoj :dizzy_face: Tak moc držím palce ať se zadaří ..a kam do Caru chodíte?
8. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dekuji, prihlasili jsme se do Pronatalu Praha , slysela jse samou chvalu tak snad :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojte. tak jsme zpět od dr. Toba měl v noci horečky tak dostal čípek a dobrý, dr říkal že to jsou zuby že už mu každou chvilku vylezou, že jinak vypadá zdravě, v krku nic a poslechu nic. ale mám ho hlídat to je jasný. jinak to zarudnutí, TBC bylo zahojeně a v poho, malej se ale osypal i na břiše a pod plínkou tak dr říkal že je to z pocení.
očkováni nebylo bude za týden, snad

jinak máme 9,5kg a 73cm :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Dagi, no koukám, že jsem toho fakt nakecala, ale to víš, tři dny bez koně. :grinning:

Myky, JIndra je taky takovej neposlucha. Pořád jsem čekala, kdy začne poslouchat a zatím nic. :sweat_smile:

Kači, teda Tobík má víc než Adélka teď. :grinning:

Vítám nově příchozí Světrušku. :slight_smile:
8. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
POčítám, že tak za hodinku razíme s malým do města k holiči a omrknout aktovky a sehnat žlutou kabelku, tak jsem zvědavá, jak pořídíme.

Jinak mrcha pořád nikde a to je zatím dobře, zítra je poslední plavčo. Tam se těším, dostanem cd s fotkama pod vodou.

Jsem si před chvíli vyměnila klávesnici, tu starou mě Adélka rozbila. Teď mám ještě starší, ale je lepší, necvaká tolik, tak si s vámi budu moct psát, i když tu bude malá spát. :wink:
8. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Kačí to je Tobík kusanec :grinning: . Tak hlavně, že je v pořádku a zubajzové se brzy prokousnou dásničkou a bude klid, že?
Svetruska, taky držím palce.
8. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji za dasli privitani :wink: jak tak koukam vy uz to mate asi vsechny za sebou a tesite se z miminek ze :slight_smile:
8. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
\No to je pravda, my jsme všechny důkaz, že to IVF funguje. :slight_smile: Taky držím palce.
8. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji :wink: Vám přeji hodně radostných chvilek s milovanými dítky :dizzy_face:
my jsme teprve na zacatku takze "smiruju" po diskusich co a jak, co nas vse ceka a tak :sweat_smile:... :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svetruš, jak dlouho se snažíte ?
8. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisa rok a ted jsme zjistili problem ze to nikdy jit samo neslo takze nam doporucili umele...
8. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis, Áďa si už sedne úplně sama :confused: ??? Koukalaj sem do alba a krásně hačá.

Myky, no jsi šikulka, já se taky snažím..., když překousnu spodek.., tak ta strašná únava :unamused: ..., dneska manža přijde zase až pozdě večer, takže o ničem jako vždy, normálně už jedu na kyslíkový dluh...
Ono se říká jak psala Masle, že mezi 2-3 rokem je období vzdoru..., a do toho bude (snad) druhé dítě..., to bude fakt nářez. Zatím to neřeším, druhé nebude dřív, dokud nebudeme mít vyřešené bydlení, ještě jsme se nerozhoupali a jak to tak vypadá jen tak se nerozhoupáme :sweat_smile:.

Kaci, Toba je hotový otesánek :wink: , pěkný. :slight_smile:
8. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svetruš a ani inseminace u vás nejde ?
8. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dagi, jj Adélka si sedne sama.
8. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my mame hodne spatne spermio takze se doporucuje IVF-ICSI...
8. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo, a už máte termín v caru?

Musím končit, dítě má hlad.
8. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
termin zatim ne ted za 3 tydny se teprve vsechno dozvime budeme vyplnovat pojistovnu a ja vysetreni a rekou nam i ty dalsi veci ktery smiruju abych byla tak trochu pripravena :wink: ...
zatim tedy ahoj
8. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dagi tak bydelníčko ještě není rozhodnuté? Kámošky manžel dělal štrajky s rozhodnutím, tak jí nakonec ukecal ke stavbě u jeho rodičů na zahradě a katastrofaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :confounded:. Ona s nima vychází v poho, ale manžel je nerv, jak prase a hádá se s nima a ona to odnáší. Dokonce padala slova o rozvodu a to mají dvě děti :frowning2: .
Svetruska jen počkej, až budeš mít prťouse v bříšku :grinning: . To ti bude úplně jedno, jak se tam dostal a co se pro to muselo udělat :wink: .
8. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Myky, klukum se včera na Krakovci líbilo. Trvalo to hodinu a půl a prý to bylo moc hezký. Malýmu se nejvíc líbil nápis Vendelín na zdi ve sklepě a povídání o tom, že tam straší Leontýnka. :slight_smile:
8. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nééé, nerozhoupali :angry: , manža je brzda. Jemu by asi také nevadilo u rodičů, ikdyž momentálně uznává, že ty vztahy nejsou opravdu růžové.. :unamused:
Ještě není doma, mě se-e :unamused: .

Svetruska - čeká tě přesladká odměna po tom IVF kolotoči, stojí to fakt za to :dizzy_face: . Držím pěsti, ať se mimča dočkáš hned po prvním pokusu :wink:

Dobrou noc
8. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek