Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

myky
16. črc 2009

Neboj nebude. Spíš tím ňoumáním jí to rozneseš. Bavila jsem se o tom s kosmetičkou. Prý se to nesmí mačkat už ani v salónech. Jen se ošetřuje maskama a krémama dle typu pleti a někdy míň je víc.

slunickooo
16. črc 2009

http://jagrovi.rajce.idnes.cz/Cervenec/#DSC0167...

tak odsud jsou něaKý další nový foto.. .a jdu teda na ten krbík,,,

a dík za info Myky ---

myky
16. črc 2009

Tady 🙂
http://hami-klub.nutricia.cz/registrace/
jj, hlídá aby byl matreriál, lidi, hlídá práci a komplet co mají v zakázce ke stavbě.

masle
16. črc 2009

ahojky
sluní - teeda a to ti to nezavolala vedoucí ale Nikčina kámoška.. 😕 😕 To by vám měli dát hned vědět neee 😕 😕 Hlavně že je ok!! 😵 😵

myky - já jsem rovnou najela na hipp jídla..bo ty mi přijdou tak nějak nejchutnější.. Dneska jsem R. zkusila dát s kouskama a docela dobrý nejdrív teda to vysál a kousky plival 😀 ale pak to celkem šlo..

jo tak zaměstnání jo.. 😀 to máme sluní podobné 😀 😀
osobní asistentka na Ministerstvu 😀 😀
to samé v právnické firmě 😀
konečná u Ivana - tam vyřizuju objednávky a telefony, fakturace a tak..prostě co je třeba.. 🙂 😉

myky
16. črc 2009

asle na ministerstvu jooooooooooo 😵 . A na jakém?

myky
16. črc 2009

A já chci Mikuláškovi kuchtit, ale na cesty a když nebudu stíhat, tak budou skleničky. Říkáš, že Hipp jsou dobrý, jo? Na zahrádce má tchýňka cukety, tak bude z čeho zkoušet. Jsem na to zvědavá 😅 !

slunickooo
16. črc 2009

Masle .. jj si myslím, že nechtěli dělat povyk...snad kdy by to v ypadalo vážn eě tak se ozvou,, ale min. rok byla Niki na jiným táboře a zase se pod ní propadla patrová postel... má to holka naše smůlu .... a taky nic.. jen zavolala ona... oni fakt asi volají jen když je něco vážnějšího aby zbytečně ty rodiče neplašili.. je fakt, kdyby mi hned volalai tak tam jedu a třeba bych ji vzala domů....

Masle.. tak Ministerstvo já teda neznám.. já jen leasing. společn ost a danové poradenstv í... 🙂

jin ak ža net dostává od začá tku malé kousky a jak ji to mačkám jen vidličkou,,, ale i tak ji musím hlídat jak jí piškot nebo r ohlí, si doká že nacpat do pusy takovej kus a pak se dáví.. jsem ji to už kolikrát tahala z pusy

masle
16. črc 2009

myky - na Financích..ale to už je dááááávno 😎 Já Veru taky vařila i jsem jí dávala řepu a ta jí chutnala.. 🙂le bylo všechno červený.. 😀

sluní - aha no je to asi pravda 🙂 já bych tam určo jela taky hned..ale stejně ještě si neumím představit, že dám Veru jednou na nějakej tábor. Třeba na 3 týdny.. 😅 😵 Ale ono se to poddá.. 😉 Ráďa taky sušenky cpe celý do pusy a pak se dáví..tak mu je zatím moc nedávám..

slunickooo
16. črc 2009

http://jagrovi.rajce.idnes.cz/Predelavame_strec...

jagrovi... heslo 00000

chci hold překvápko na tu oslavu co přijedou známí a co čumí na naše f otky na rajčeti 😀 😀

jj žanet má taky sušenky jsou takový malý,, taky ji je nemůžu dát... ale co milu je a čím se nedáví jsou kukuř. křupky... našla jsem ob cho kde mají su per dlouhý... vám je všem přivezu na sraz chcete 😀 😀 😀

slunickooo
16. črc 2009

čtvrtek 16. 7.

snídaně
Medové máslo, chléb, kakao

oběd 😀 😀
Hovězí se strouháním
I. - Pečená kachna, bramborový knedlík, červené zelí
II. - Zeleninový karbanátek, bramborová kaše, zelný salát

svačina
Ovocný tvaroh, pečivo

večeře
I. - Hrachová kaše, uzené maso, okurka, chléb
II. - Rýžový nákyp s ovocem

holky číhejte co měli dneska Niki k papáníčku celý den 😀 😀

tábor je to super, denně vkládájí fotky a píšou co dělali...

myky
16. črc 2009

Sluní teeeeeda to nemá chybu. Normálka závist, jak prase 😉 . No a Niki si teda baští 😀 . Jen tu véču bych nemusela. Rýžový nákyp nesnáááááášííííííííííííííím 😝 . Nemůžu ho ani cejtit.

slunickooo
16. črc 2009

jj ona taky rýž. nákyp neeee a hrach. kaši asi trošku sní ale bez masa 😀 😀 , no zí tra ji musím nakoupi t nějaký brambůrky domu ,, vím jak to je nezdravý,, ale ona je tak miluje 😀 😀 😀 a sere mě jak má být v sobotu hn usně,, chcem jet do tý z oo do dvora... no uvidíme no.. snad to nebude tak hrozný...

koukal jsi na krbík nebo na ty fo to v červenci????

slunickooo
16. črc 2009

a fakt de se nám zase tou lá Dagča?

kacatko03
16. črc 2009

tady je video co toba dělal před chvili, nevim kde ty pohyby viděl, je jak mrdací králíček

https://www.youtube.com/watch?v=-P0gGsjjZc4
slunickooo
16. črc 2009

😀 😀 😀
no kde by u maminky a tatínka ne 😀 😀

kacatko03
16. črc 2009

😀 😀 asi v televizi 😀

sisa32
16. črc 2009

Čau holky, teda celej den nic a než zaleju skleník, tak toho nakecáte, že už si ani nepamatuju, co jsem četla.

Sluni, teda, to jsi měla šoky, chudák Niky, ale hlavně, že je v pořádku. 🙂
Fotky nemaj chybu, jsem se zrovna chtěla zeptat, co má malá za křupku. 😀 A jak kouká na rybičky. To nám zbyly už jen dvě černý neonky. 😎 Pergola je nádherná a musím teda říct, že i okolo to máte krásný. To jste si teda mákli, je obrovská, to bude posezeníčko.

Ty jo, Masle na ministerstvu, to abych to vykala né? 😀 😀 Já jsem keramička, ale nikdy jsem to nedělala, teda tady u nás v keramickým průmyslu jo, ale v laborce a teď jsem byla zase v laborce a snad se tam zase vrátím.

Tak jdu juknout na Tóbu.

sisa32
16. črc 2009

To je hezký, jsem se u toho normálně culila. Adél tohle dělá taky a nejvíc se jí to líbí v postýlce v obýváku, ta je na kolečkách a hrozně vrže. 😀

slunickooo
16. črc 2009

sis - jak jako v la borce... co to je... vůbec nev ím...

a 😀 😀 ík za chválu.... všem... fakt jsme si mákli. . ale stojí to za to.. i já jsem nadšená.. tak tře ba příště uděláme srazík u nás??? co v y na to?

sisa32
16. črc 2009

Jo, málem bych zapoměla, dnes mi volal dr výsledky z MR, tak prej dobrý, žádnej nádor 🙂 , jen prý tam mám nějaký tečky na čelním laloku, ale prý to nic není. 😲

slunickooo
16. črc 2009

jo jinak nějaký po z. učinek to asi má.. to moje na tírání do aleluja.. .a furt něco kolem... fakt jsem se nezastavila do toho malá.... docela záhul.... tak jsem dneska náhodou jen stoupla na váhu. a je tam 55 😀 😀 😀 hur áááááááááááááááááááááááá

sisa32
16. črc 2009

Sluni, jako v laboratoři, zkumavky, digi váky, různý chemikálie atd. 😀

Ty jo, to je super váha, kolik jsi měla před těhu? 🙂

slunickooo
16. črc 2009

Sis - super, já to tušila že tam, nic není ale člověk se bojí - to znám, já si jeden čas nahmatala bulku po paží , to byla Niki ještě malá a dokon ce mi můj obvodák řekl, když jsem mu říkala, že se strašně b ojím aby to nebyl nádor - že to klidně může být... 😠 😠 bylo to pak zrovna přes víkend a já b rečela v jedom kuse.. b ych to nikomu nepřála zažít jak jsem se bála... se mi hlavou honili myšlenky, že Niki malá bude brzo t řeba bez mámy... ☹ ☹ a nakonec nebylo.. on mi dal nějaký léky jakoby antibiotka a ono to zabralo.. hlavně že strašil - deebil

slunickooo
16. črc 2009

tak před Niki v r. 1998 jsem měla 55kg - pak po NIki až 52 někdy až 49 kg-- ale to byl extrém... a pak když jsme se zač li s nažit tak do mě můj gyndař rval nějaký lé ky.. a to jjsem byla taková nateklá a fakt oplácáa ná.. to jsem n a vá hu ani raději nelezla... pak po IVF když se zadařilo a šla jsem j ipro ctěhu průkazku tak jsem měla 59,5 kg...

sisa32
16. črc 2009

No Sluni, doktoři někdy umí člověka jen vystresovat, hlavně, že to dobře dopadlo. Mě taky napadají takový věci, co by bylo s dětma.

slunickooo
16. črc 2009

stejn ě nechápu na co zk umavky 😀 😀 😀

sisa32
16. črc 2009

Ty jo, taky bych brala svou váhu ještě před snažením, snad něco vypotím na tom kole, už aby polevily ty hice.

Ty si ze mě děláš srandu, z těma zkumavkama. 😀 Hele, taky jsem měla platinový kelímky za který bych si mohla koupit novou Fabii. 😀

sisa32
16. črc 2009

No, teď zkončil film s titulkama, to je hrozný to sledovat a ještě čučet do pc. 😀

slunickooo
16. črc 2009

platinový kelínky??? nedělám si srandu.. fakt nevím s jakýma zku mavmama

slunickooo
16. črc 2009

jaký pl atinový k elímky???????????????????

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru