• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Téma IVF 3

23. března 2015 
kačí :grinning: :grinning: :grinning: to jsou dobrý pohyby se tady s Ivanem tlemíme :grinning:

sisa - týjo keramička to je krásný a proč třeba neděláš doma..asi by toho bylo moc co..v laborce dělala tchyně je to chemička.. :confused: Tak vidíš to je super že je vše ok !! :dizzy_face:

sluní teda ty si furt stěžuješ a pak tady vytasíš takovou váhu.. :dizzy_face: :dizzy_face: jdu juknout na ty fota...

zítra jdu ráno na masáž. Už se moc těším bo záda mám teda děsně bolavý a večer děláme ohýnek a buřty přijde nám návštěva . Tak snad nebude pršet.. :angry:
16. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele SIs - co teda budeš br át do Böb rový:???? já myslela plátky masa... a zeleninu?? budou asi jen rajčata a možná pariky... to tak na pátek.. a na sob ootu bysme třeb a t am někde ko upili t řeba klobásky??? a c o s i teda bude b r át manž za pit í?? My jsm e piv aři ale sami si soudek brát neb udem... ...nebo s tv ý m manžou??? jak?? a něco budeš péc t?? jako sladkého?? my máme taky rá di ke kafču.. tak asi něco jo...
16. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj Masle mas íá ž.... si ji hezky užije.. .já mám slíbenou aspon od ségry franc. man. na n ohá ch..... se to nau čila tak se moc těším .... oni jsou ten na Moravě v Blan sku, ,, zrovna jak jsou ty poíhromy...
16. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni, kelímky z platiny, velký jak o větší panák, 8 ks v ceně auta. :grinning: A už to neřeš. :grinning:
Budu brát naložený maso, zeleninu a něco sladkýho, co přežije tu cestu autem.

Masle, no keramička, to mě hodně baví, keramiku miluju, ale jde spíš o keram. průmysl, výroba obkl a dlažby od A-Z.
Ale ve škole jsme dělali i normální keramiku, plastiky, sošky, vázy a tak. Jeden čas jsem si chtěla doma zařídit dílnu, koupit pec, kruh a tak, ale je to spousta peněz na koníčka,tak z toho sešlo, ale možná někdy...
16. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a masáž bych swi taky dala líbit. :slight_smile:
16. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra jsem slíbila Jindrovi letní kino a má pršt. :angry: A v sobotu jedou s dědou na vodu a bude zima. Ten na to má smůlu, loni jak vyjeli, tak začalo lejt.
16. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ök ne řeším.. ale kelímky z platiny .. .nechá pu....

a tam taky ně co tak vezmeme, zb ytek kdyžt ak se dokupí tam...

keramika.. niki miluje.. chodí n a k rou ž ek.. tak jssssme spokoken ý.. .s tím nap ř. co udělal ä jak máme u vchodu ukrbíku atd..
16. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my v so-.- s i jedem p ro niki a chcem do zoo... mě to tak sere že má být zíma :angry: :angry:
16. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni, oni vydrží vysokou teplotu, já v nich tavila vzorky lupku smíchaný s boraxem a vzniklo z toho sklo. :grinning: Každej jinej kov by se roztekl, v tý pícce je 1050 °C.

Já koukal na ty výrobky od Niky, je to šikulka. Takový kroužky jsou dobrý, to pak je doma hezkejch věcí. :wink: Ségra taky chodila, máma je zavalená věcma a já mám jen jednu kočku na zahradě. Už jí upadly obě uši a jedno oko. :grinning:
16. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, já doufám, že to s tím počasím nebude tak hrozný, však zname ty předpovědi poslední dobou.
16. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že jsem všechny s těma kelímkama odpudila. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
16. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co budete kupovat dětem k prvním narozkám ?
16. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě nevím,, asi ten mobil a pak to houpátko takový.. dál nevím
16. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten mobil od FP jí chce koupit tchýně, já mám vymyšlenýho Františka z kouzelný školky a jinak nevím, možná bazének s těmi míčky.
16. črc 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj my máme po N iki ten sta n.. .tak možná tak ty míčjy do něj
16. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no tak to je nářez :confused: , v tom případě vás jen zdravím a hned mažu :sweat_smile: ....

Pěkný den :slight_smile:
17. črc 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dagi, vyčerpávající. :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj

Všechn zdravím ve spolek!!!

Sluni neeee to víš, že s tebou mluvím :slight_smile: To jsem se jen večer vřítila na koně a zase jsem mizela, tak jsem nějak opomněla :sweat_smile: :pensive: Jukla jsem na Žanďu a je to už holka velká letí to straaaaaaaaaaaaaašně moc.

Jak se máte tady? Koukám se plánujou první narozky........ :dizzy_face: Se máte, taky bych brala aby bylo už za rok :grinning: Nebo tedda aspoň tak 3 tejdny po porodu :grinning:
17. črc 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooj Sanusko, to je dost, že jsi přišla juknout. :slight_smile: Jak se máš ? Koukám, jak ti to letí, už 25 tt. :slight_smile:
17. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis no jo docela to utíká, ale kdybych už byla 40tt, tak se zlobit nebudu :grinning: Nebo kdyby aspoň nebyla ta tepla..... Jinak to je fajn, špuntová se každej den kroutí jak žížala, tak to je super jí cejtit, že je vše ok.... :slight_smile:
17. črc 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Sanusko, vedra od zítra poleví, tak bude líp. Koukám až teď, že bude holčička. :slight_smile:
17. črc 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
choj...jsme zěpt od dr...Tak Toba je bez horeček, zahleněj je hodně takže mucosolvan, prujem dobrý, neubral ani deko, pusinka osypaná takže mazat genciálkou a nenutit do teplého mléka ale spíše chladit a hodně ovoce, takže večer jedu koupit mixer :slight_smile: No a aby toho nebylo málo tak mi volala máma že jede s F do prahy, že má zánět prudušnice, záchvaty kašle atd. takže bude přes víkend u ní a když se to zlěpší tak se vrátí na chatu jinak bude doma. ACH JOOOOOOOOOO POŘÁD DOKOLA, SE Z TOHO NEVYHRABEME...už je to na palici :confounded:
17. črc 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis no na to spoléhám, že zítra vedra poleví, protože už mě to doma přestává bavit, bych vyrazila na nákupy.... :wink:
Dneska mi přišla zimní kombinézka :slight_smile:
No jo a bude to kočula noooo :wink:
17. črc 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Sis, když vy jste toho nakecaly, nedočítala jsem a nejsem v obraze :grinning: . Dvě stránky za večer..., fakt mazec ..

Aspoň se pochlubím jak malá krásně papá, už jsem ji dala i brambor s mrkví a baští pěkně, dokonce jí musím zvýšit porci :sweat_smile: . Holky, včem vyperete hadry od mrkve??? Normoš se mi to nevypere :unamused: . Peru na 60 v persilu sensitive a stejně fleky zůstávají :unamused:

Kači, tojo, vy pořád s něčím bojujete :frowning2: , snad jste si to na delší čas vybrali a bude teď pokoj.

Sanusko, ty těhule jedna, koukám, že čekáte holčičku :wink: , také jsi to nevydržela a nechali jste si to říct... :sweat_smile: . O víkendu můžeš vyrazit na nákupy, má být chladno :wink: . To jsou krásné přípravy, viď :wink: ...
17. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dagi tak my jsme hned od začátku věděli, že to budeme chtít vědět. Přijde mi to zbytečný když je ta možnost si to nenechat říct.... :wink:
A jelikož jsem neměla ještě tu možnosst díky teplu moc vyrazit po nákupech, tak ani nevím, ale tak už něco mám z MMB a je to sranda tak prťavé věci :grinning:
17. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni, jukla jsem na rajčeti na fotky, moc krásné, Žanetka už bude capat co nevidět, viď :dizzy_face: . Šikula. Jsem si všimla, že máš ty zavazovací kalhotky na plenky, si je pamatuji na synovcích :wink: , dnes už se ani nedělají, ale jak panečku bodnou i dnes. :slight_smile:

Sanus, jj :slight_smile: .
17. črc 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dagi: mrkev asi jen tak nevypereš, já mu dáívám mrkev v bílem a pak do dám do sava a vyperu :slight_smile: ale možná je i jiný zpusob :slight_smile:
17. črc 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sanusko, ahoooooooooooooooj,
jsem ráda, že jsi v pořádku a Tvoje holčička také:slight_smile:. Za pár týdnu už ji budeš ňuchňat u sebe:slight_smile:.

Holky, všem Vám přeji hezké odpoledne a pohodový víkend.
TO vedro dneska je nechutný, co? Tady už je teda pod mrakem a fičí slušnej vichr tak jsme zvědaví co z toho bude. Manžel šel ještě do města koupit slunečník k tomu nábytku, abychom mohli hezky papat na zahradě schovaní pod sluncem:slight_smile:.

Ondrášek se dnes zase trochu svlažil v malém bazénečku - koupím mu asi větší, kruh co máme je jen na sezení. Tak abychom měli něco kam se může natáhnout na bříšku třeba.
17. črc 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. črc 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek