• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Téma IVF 3

23. března 2015 
Ahojky Oski, to posezení vám závidím, v paneláku přežívat tohle vedro je nic moc. Už jsem byla tak zoufalá, ža jsem malé nafoukla bazén - podotýkám v našem malém bytě :sweat_smile: , pěkně se cachtala, někdy dodám fotky do alba, ale zatím to nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Kacátko, takže krmit v bílém říkáš :confounded: ...., sice dávám bryndák, ale stejně to má všude :slight_smile:, to asi znáte :slight_smile:
17. črc 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Dagi pár jich mám jetě po Niki . .ted používám na patentky - ty jsou super,,,, a co ty - šla jsi vůbec do těch látkovek???

a jinak si teda taky nedovedu představit trávit tahle vedra někde v bytě... tak aspon že je bazének vid.. a fotečky hod - už se těším.... moc jich sem nedáváš :grinning: :grinning:

kačí - super :wink:

Oski -ahojík,,, tak zase další dáreček - slunečník :grinning:
17. črc 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni, no jo, už plánuji delší dobu, že nahodím nové fotky, ale musím je ještě zmenšit a to mi trochu času dá... :confounded:
Možná tomu nebudeš věřit, ale občas látkuji doma :wink: , ale je to mizérie.
17. črc 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.stahuj.centrum.cz/grafika_a_design/prevody_a_optimalizace/image-resizer-winxp-powertoy/

dag stáhni si tohle na zmenš. fotek je to bomba nezabere to vůbec žádný čas :wink:
17. črc 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zmenšuju ve Photoshopu, ono to přeci jen chvíli dá, a pro mě je někdy vzácná každá minuta. Takže nějaký spešl rychlý program na zmenšování by se šikl. Tchánovci teď chvíli vozí, takže jdu trochu poklidit, povlíknout postel, vysávat.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
17. črc 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted vozí????? ??

to my už jsme vykoupaný , nabaštený a chrupem ...
17. črc 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůů už jsem viděla první - z vítání - moc hezká, sluší vám to :wink:
17. črc 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bylo moc vedro, tak jdou až teď :slight_smile: .
Lůca chodí spát kolem deváte :dizzy_face: .

Tak jsem se zmohla asi na 3 fotky :grinning: .
17. črc 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak včera už jsem se nedostala :frowning2: .
Sluní koukala jsem na posezeníčko. To máte nádherné :dizzy_face: .
Sis SUPÉR. Tak vidíš. Ale taky vím o čem mluvíš. Strach je normální a v mnoha případech asi i bohužel na místě. Důležitý je, že už to máš za sebou.
Kačí, teda to je masakr. Tak hlavně, ať jste brzy fit. A hned jsi šupla albumek, že :grinning: ? Co dodat. Jsi šikula.
Dagi krásný fotky ze křtin. Já zmenšuju v Zonerovi a taky mi to trvá. Taky budu muset něco nového přihodit
:sweat_smile: .
Zítra slavíme narozky tchýňky na chatě, tak se ukážu zase až večíííír :slight_smile: . Uvidíme, co řekne na dárečky. Ona nikdy nic nechce a nejradši by mi to hned dala, že víc využiju :grinning: . Tak letos nebude mít šanci :grinning: . Dostane rýč, konev na zahradu a rtěnku s halenku. U toho bude sice remcání, ale já jsem jiné postavy, tak smolíček.
A neštvěte mě s těma váhama :angry: ! To je fakt k pláči :cry: :cry: :cry: :cry: . Všem vám přeju, jak jste krásně štíhlounký, ale já ze svých 50kg mám stále těch 62 :cry: . Se pos......
17. črc 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myky - tak si to zí tra hezky užij te, my f rčíme pro tu Niki + ZOO - tak snad neb ude moc lejt.... a dárky m áte superov ý :grinning: :grinning:

Hele ale na fotkách vypadáš fakt dob ře.... ale chápu tě že to sere, když to nejde dolů... tak fakt držím palečky at se to nějak prolom í a koneč ně se to hne...
17. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluní díky :cry: . No mi příjde, že mám hrozný břicho. Fakt, jak těhule! Taky si to užíjte. To bude radosti a brambůrky já taky ráda :dizzy_face: :grinning: . Teď budou jen jednorázové lijáky maximálně :wink: . Furt příjemnější, než to, co bylo dneska :stuck_out_tongue_closed_eyes: . My sice doma máme příjemně, bo starý zástavby nepustí to vedro tolik dovnitř, ale venku jsem myslela, že zdechnu. Hlavně jsem se bála, aby se Mikšík nepřehřál :confounded: .
17. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyy hele co myslíte na tyhle lalcláčky na holčičku? Manža říká, že je to spíš jak na kluka, ale já myslela, že pejsek s králíčkem může mít a k tomu mám bílou bundičku chlupatku..... teda bych měla....

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24811768&tab=0

Dík za názor
17. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sa nu - zdáááár , jsou krásný, jdi do nich :slight_smile:
17. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
SLuni čaaaaau hele ty jsi mě přehlídla na předešlé straně. Jsem se ti sem přišla omlouvat :grinning:
17. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a taky jsem padla na tyhleeeeeee :sweat_smile: A ty se mi možná líběj i víc :sweat_smile:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20707382&tab=1
17. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu tak mě se líbí ty první.....ale asi proto že jsou neutrální :grinning:

tak malej za celej den snědl jen skleničku přesnídávky. vodu ani mléko nechtěl a propllakal půl dne. ted sem mu namazala pusinku nějaký gelem Mundisal kterej mi v lékarně doporučili, tak uvidíme, já ho zkusila a pár sekund pálil, tak malej zase plakal. ale potom vypil 200 mléka. chudák počád bleje hleny.
17. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jdu jen pozdravit nějak vás nestíhám, užívám venku slun íčka, no dneska jsem se teda pěkně připekla :sweat_smile: :grinning: jinak jsem udělala nové albíčko s malýma, tak kdyžtak mrkněte jestli jste se ještě nedívaly :wink: zítra má být škaredě, tak snad vás tu aspoň trošku dočtu :wink:
17. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul ahoooj, já už album viděla dřív. to jsou drobci...roztomilí. :slight_smile:
17. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko, to je kráááááása nebeská :slight_smile: , miminka jsou úžasný a ty jak modelka, a to ještě nemáš po 6N :wink: . Jsi prostě šikula šikovná.

Sanus, jelikož víš, že čekáš cácorku, tak bych šla určitě do těch druhých :wink:. A nebo vyčkej, určitě budou ještě krásnější :slight_smile: .

Myky, tak pěkně ty narozky oslavte, jste jí toho koupili :sweat_smile: ...

Kači, a cože je Tobíkovi že bleje hleny :confused: ??
17. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dagi: aleee nejdřív měl 6 nemoc prej, 3 dny měl horečky, pak se měl osypat a nic, má jen plnou pusu aftu, a he zahleněný, z nosu nic neodsaju má to někde v krku tak je aspon vybleje a ještě mu jdou spodem, má prujem a dr říkala že to jsou i hleny :confused: jak je polyká
koukala sem na fotky, Teda Luca je už velká, a celej ta´tka :slight_smile: už se těším na ten spol. víkend doufám že budeme zdraví :angry:

Masle: kde jsi? kdy odjíždíte na dovču? musím ti nějak předat tu krosnu, ale obávám se že to v první polovině týdne nebude, pokud kluci budou ve stavu v jakém jsou :unamused:
17. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sanusko, mě se na holčičku líbí víc ty druhé, ale ty první jsou taky moc hezké. Dle mě neprohloupíš ani s jednima :grinning: .
Hanulko, taky jsem koukala už dřív. Super vypadáte.
Kačí chudáček Tobík :frowning2: . To už musí být hotovej. Pusinku mu posíláme.
17. črc 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky- tak tady net blbnul celý večer.... furt se to vypínalo a naopak.. :sweat_smile:
jinak dnes jse byla na té masáži a suuuuper odreagovávko pak jsme byli u našich ještě v bazénu ..ale Veru ne a ne se neučit plavat bez rukávů-- :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: vrrrr!!!

zdrvím všechny dočtu zítra.Dnes jsme měli dělat ohhýek a buřty..tak odkládáme na zítra bo počásko je na HOV...

kačí tak snad se nějak domluvíme na setkání ...........jinak přijedu rovnou k vám.... :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, nevedeli by ste mi náhodou poradiť, ktoré centrum asistovanej reprodukcie si vybrať v BA, sú tam tri centrá a potrebovala by som vedieť, ktoré z nich má dobré referencie.
Ďakujem.
A ešte niečo, absolvovala ste niektorá z vás umelé oplodnenie a s úspechom?
18. črc 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda

Soni které centrum netuším, zkus tady zadat do vyhledávače název určitého centra a třeba ti to vyhodí určitou diskusi :wink:
Těhule po IVF jsou tady skoro všechny i jáááááá :grinning: :wink: Přeju hodně štěstíčka!

Holky tak to vyhrály ty lacláčky s méďou a pejskem ty neutrální. Mám k tomu bílou chlupatku, tak to snad bude ok. :wink:
Děkuju za názory.

A pro mě dneska úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplně úžasný počasí :dizzy_face:
18. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky, tak zrovna se u nás rozjela bouřka :astonished: jsem sama doma s mimískama, přihodila jsem ještě nějaké fotečky :wink:
Dagi nepřeháněj, já a modelka :grinning: a to můj furt, že se mi rozjel zadek a mám pivec :confused: ale to by jste měly vidět ten jeho :grinning: bříško zaposiluju a bude snad jak dřív až na ty strie co se mi tam udělaly poslední měsíc těhotenství, ale vůbec mi to nevadí, vždyť mám dvě krásné miminka :slight_smile:
Sanu ahojííík, už se nám pěkně kulatíš :wink: :slight_smile: už teď jsem zvědavá na tu tvou princeznu :wink:
18. črc 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul: tedaaa: leonek tio je hrozně podobný, a Vaneska? ta je takovej mix :slight_smile: ale krásně rostou :slight_smile:
18. črc 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci fakt??? Pro mě je to těžko soudit, ale mě přijde do mojeho, jak byl malý, zkusím naskenovat fotku na porovnání a moji taky :wink:
18. črc 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem hodila naše fotky do alba a můžete porovnat kdo je na koho :wink:
18. črc 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj zdravím

Hani - teda krása,, dětičky fakt ukázkový, taky aby ne, když maj í tak ukázkovou maminku... moc vám to sluší , na to bě je vidět jak jsi štastná :slight_smile:

Kači - fakt chudinka tobča

my dneska jeli pro tu Niki a celou cestu se počas. drželo, jen dojedeme do ZOO tak sle jvák.. :angry: :angry: :angry: tak jsme si zalezli na jídlo pak to přestalo, prošli jsme safari a znovu,, ta kže jsme pendlovali mezi pavilonama... takže jsme ani moc nefotili.. pořád zandávat a vyndávat kameru, do toho deštník, pláš těnku na kočár, žanet nechtěla b ýt v kočáru, takže věčný vyndávaní ven.... no schodli jsme se , že za celých x let co spolu děláme výlety n ám fakt vždy vyšlo počasí,,, tohle byl hnus... poprvý - doufám, že i naposledy.. takže asi na tom sra zíku uděláme místo hradu tu ZOO Jihlava.... jo a taky nám ke konci došla batery v kameře, což se nám za ten nec. rok co ji máme ještě n estalo... ale jinak to nebylo špatný.... malá byla nejvíc nadšená z obyč. kačenek :grinning: a malý opičky se ji líbili,, pak jsme b yli v pavilonu, kde ke sklu přišel slon,, a ona byla celá nadšená z mouchy, která lezla na tom skle :grinning: :grinning: :grinning: slona asi po žná asi ani nezaregistrovala :grinning: :grinning:
18. črc 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Slunííí, vidím, že jste si teda vybrali počasí na výlet do ZOO :unamused: ale malá se teda bavila, hlavně tou mouchou :grinning: já se zas před chvíli kochala nad malou jak spinkala, tak se usmívala a strkala si ukazováček do pusinky :dizzy_face:
18. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek