Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

sisa32
21. črc 2009

,M rtrex -#-b h e mj`m, g

sisa32
21. črc 2009

Ahoj holky, to vás zdraví Adélka. 🙂

kacatko03
21. črc 2009

Ahoj

sluni...ty jo to máte o kilo mín a 3cm menší 😀
Sis: zdravíme Adél 😉
Masle: ten penzion je fakt krásnej
Hanul: na fotky se už moc těším
Myky/ Dagi: zdááááárec

sisa32
21. črc 2009

Kači, Adélka děkuje. 😉

Masle, kdy jedete na tu dovču? 🙂

slunickooo
21. črc 2009

Kačí -no Tobča je kus chlapáka 😉

Sis - Adelka to je spisovatelka 😀 taky zdravíme 😀

dagina
21. črc 2009

Ahooooj,
Sluni, ty jsi tu dlouho nebyla. Malá krásný míry, to je cvalda 😉 .
To jo, těhotenství je fakt nejkrásnější období .... 😉

Kacatko, jj, Tobík bude asi pěknej dlouhán až bude dospělák 🙂

Hanul, krásně ti spinkají, ať jim to vydrží co nejdéle 😉 , též se těším na fotečky

masle
21. črc 2009

Ahojky holky 🙂

tak co je tu nového koukám nic moc 🙂 všichni trajdaj venku co..no my taky..jak je Veru doma každý den, tak furt něco vymýšlim aby se nenudila 🙂 A večer zasedne k Pc Ivan a já mám smůlu.. 😠

Jinak jedem 1.8. na ty hory a kola teda neberem..ani jeden z chlapů na kola moc nejsou..dokonce se domlouvali, že když bude pršet , tak budou závodit ve spaní.. 😀 😠 ale to by jim neprošlo.. 😎 Já sice na kole jezdím se sedačkou, ale Ráďa ještě nesedí tak stejnak nemůžu.

Žanet krásné míry na holčičku akorát 😵 No Ráďa s Tóbou jsou holt pořádný chlapáci 😀

sis - dík za odkaz jdu juknout.. 🙂 😉

kačí - s tou nedělí dám vědět večer ale snad to bude ok..ještě mě napadla ta ZOO kdyby jste chtěli..ale je to jedno 🙂 😉
zdravím dagi a myky a hanul těším se na fota!!

Teď tady meju starý golfáče chci je prodat ale jsou děsný tak je asi daruju.. 😀

masle
21. črc 2009

hanul jéé si je tam akorát dala 😀 To jso míšánci krásný... 😵 😵 Je fak t že Leonek je ti hodně podobnej a Vaneska taky trochu.. 🙂 😉

myky
21. črc 2009

Ahoj holky,
všechny zdravím 🙂 .
Sluní krásný míry máte a očko jste zvládli v pohodě?
My dnes opět nenaočkovaný, bo máme zánět nososhltanu a střídavé teploty 😢 . Jsem naštvaná. Dr bude mít dovču a já jak byla rozhozená z toho, že nás nenaočkuje, tak jsem se zapoměla zeptat úplně na všechno a potřebuju nový Vigantol a taky jsem si neřekla o recept 😠 . No prostě tragédka 😅 . Ale máme 7650g a 69cm 😀 .
Holky dáváte prckům čepice, aby měli krytá ouška?
Sluní pro mě taky, ale doufám, že příští těhu nebudu mít 5 měsíců nevolnosti a nenaberu 24kg 😅 . A hlavně, že porodim bez komplikací 😅 .

slunickooo
21. črc 2009

tak jsme doma, dravá zvěř nakrmena, jedna už chrupe, druhá opět něco tvoří 😀 😀

Kino - supeeer, nevím jestli jste tu některá příznivkyně Haryho... já ho můžu, Niki doslova maniak, zná už všechno dopodrobna z knížek a z MP3 , fakt to měli moc hezky udělaný, ty triky - to je něco... akorát nám zabili Brumála 😀

pak jsme šmejdili po C A, krásnou tuničku jsem si zkoušela, ale měli jen M a byla veliká - ach jo,, a u Bati jsem koupila Nikče boty, kotníkový jako bejvávaly číny, ale moderní, je bude mít do školy místo bačkor - děsně "šmajdá" ☹ tak at má aspon pevnou nohu.. a pak nákup na tu oslavu tady . a prachů zase fuč.... ☹

Myky - tak to je škoda vid,,, taky jste pořád marodi?? jako ty dva ostatní chlapáci co???? Tak si to určo vyberou ted a pak ve školce atd.. budou zdravoučký..

jdu juknout na dvojčátka 😉

dagina
21. črc 2009

Ahojky,
Myky, já dávám čepičku skoro vždycky, mám takovou slaboulinkou a je i přes ouška. Ale když jsou vedra jaké budou zítra, tak to nedávám. Jinak čepička, která nezakrývá ouška je dle mě pro mimčo skoro k ničemu...

Hanulky dvojčátka jsou jak dvě kukličky v těch miminkách s kapucou 🙂 , krásné.

Dneska Lůca vyjímečně také chrupe, ale to proto, že je utahaná jak kůň a přes den toho opravdu moc nenaspala 😅 .

slunickooo
21. črc 2009

hANÍ ÍÍ - jé to jsou krásná slun íčka....

a my tea čepičku skoro nedáv áme, ted v létě skoro vůbec.. na přímé sluníčko nechodíme .....

dagina
21. črc 2009

Myky, tak si vyber, ale ze mě si příklad moc neber, bo jsme hodně přepečlivělí rodiče 😉

slunickooo
21. črc 2009

😀 😀 😀 jj přesně tak, c o člověk to jiný názor,, ,ale my jsme když se beru vůči např. kámošce co mají skoro stejnou holčinu.. tak to jsme zase my.. co jsme tolik přeci tlivělí... ona ji třeba nechá klidně sedět na trávě, at si strká trávu do pusy, prý 5 sedm ikrásek denně je zdravých, jiná malýmu zase loví kamínky z pusy 😀 tak tohle já třeba vůbec nedopustím...

masle
21. črc 2009

my také čepičku skoro nedáváme 🙂 Jen když fouká chladnej vítr nebo tak..na sluníčko Ráďu také neberu.. 🙂 😉

sluní - my taky do cela Harryho můžem..možná víc Ivan než já, ale já se také ráda podívám 😵

myky - vy máte taky pěkný míry 😵 😵 Takže očkování neproběhlo.. ☹ Tak snad se z toko Mikulda brzo dostane 😵 😵

masle
21. črc 2009

sluní - tak Ráďa tak sedmikrásky a kamínky nepapáááá 😀 😀 😀 Když ho mám na dece na trávě, tak furt koukám, jestli po něm neleze klíště a tak... 😅

dagina
21. črc 2009

Sluni, počkej až budou cpát do paulky písek 😀 , mě asi švihne 🙂

myky
21. črc 2009

Dagi, tak to já taky 😉 . Právě, že čepuli dávám a když jsou ta největší vedra, tak mu jí sundavám a dávám, jen když pofukuje a vytahuju z kočáru. Ale právě nevím, jestli je to tak úplně nutný?
Sluní, no my jsme marůdci poprvé, když nepočítám, ten průjmík. Takže mě to extra štve, bo očkování jsme odkládali kvůli rehábce a když už zjistila, že přeze mě dál vlak nejede, tak příjde tohle. Dr nám na to ani nic nedala, že je to málo, ale mohl by mít reakci na očkování. Takže teď čekám, co z toho bude ☹ . Další termín jsem zamluvila na příští pátek u zastupující doktorky. Jestli to bude teda dobrý v tom nosíku a krčku. Nic z nosánku neodsaju, tak třeba to bude ok.
Hanulka má mimiňátka krásnýýýýýýýýýýýýýý 😀 .

slunickooo
21. črc 2009

tak si Ivan bu de s N iki rozumět 😀 😀

jj jak bude písek skřípat mezi zubama.. 😀 😀

Niki právě objevila knížku po mě . co jsem milovala Alenka z planety země + pokračov ání, tak jsem si tak zavzpomínala jak je to dlouho kdy jssem ji četla 😀

sisa32
21. črc 2009

Hojky, tak střídavě háčkuju a čučím, jak chlapi staví lešení. Jsou jak Pat a Mat. 😀 No snad to přežijou.

Hanulko, mimísci překrásný, dvojnásobná radost. 🙂

Myky, to je teda smůla, tak přeju Mikískovi, ať je brzy zdráv. 🙂

Dnes jsem byla s Adélkou taky na nákupech. Celou mě opatlala rohlíkem, že jsem byla jak cikánka. 😎

Sluni, ty knížky o Alence miluju ještě teď. 🙂

A Harryho teda nemusím vůbec, 😝 přijde mi to moc brutální, když je to pro děti.

Už si víc nepamatuju. 😉

slunickooo
21. črc 2009

Sis -- co děláte?? ?tu pergolu ???

a Alen ku znáš??? to bylo něco vid... já teda můžu i Harryho a i Letopiosy Narnie třeba ale bože jak se to jme nuje ty skřítkové.... atd.... 😠 😠 😠 to nemusím... jestli víte co myslím

a s tím hačkováním jsi šikula jako moje mamča.. já absolut ne... už ji musím zaukolovat na př. rok k moři ab y měli holky něco na seb e hačkovanýho 😀 😀

slunickooo
21. črc 2009

jo už v ím Pán prstenů.. to nás nikdy neoslovilo

dagina
21. črc 2009

Aaaahojky Sis, hele, jsem dostala nápad, na víkendu mě trochu zasvětíš do háčkování, co ty na to 😅 ?

Harry je brutální??? Jsem ho nikdy neviděla ani nečetla, ale dle ukázek a upoutávek mi to přišlo jako pěkná kravina 😝 . Se radši 10x podívám na Discopříběh ne na jednoho Harryho 😀 .

slunickooo
21. črc 2009

Dag??? jsi neviděla ani jeden díl Haryho????????????????????????????????????????????? neke fakt ? 😀 😀

slunickooo
21. črc 2009

no Diskopříbeh je diskopříbeh.. ale Hary je Hary 😀 😀 😀 ted mě to hlava nějak neb ere ale asi to je tím, že nemáš starší dítko no...

slunickooo
21. črc 2009

loučím se ,. mažu dobrou noc

dagina
21. črc 2009

Sluni, ani jednou žádný díl 😀 .

myky
21. črc 2009

Nakukuju před krmením 😵 ,
Sis děkujem. Snad bude ok. Nechrčí, teplotu nemá, tak snad ten příští pátek už klapne. Co chlapi? Žijou😉 ? Tak Haryho jsem nikdy neviděla celý díl, ale neva mi. Pán prstenů jsem byla v kyně s kámoškou před xxxxxx lety 😀 a jsme tam obě byly po.... strachy. Jsem vylezla zelená. Nějaký lidi i s dítkem odcházeli po části, jak černí jezdci jedou lesem. No fakt jsem měla co dělat 😀 . Ale děti berou vše jinak. A Alenku, jestli myslíte tu co já, tak dobrá melancholie. Zítra juknu do knížek 😀 . Taky mám zmáknutou dopředu i dozadu asi 10x 😉 .
A céčka jsou nekompromisní 😀 . Se těšim, až budu číst pohádky a chodit s dětma do kina
😀 😵

myky
21. črc 2009

Dobrou 😀

sisa32
21. črc 2009

Pán prstenů, fakt kravina. 😝

Teď marně vzpomínám, jak se ty knížky jmenujou. Jedna je tuším Alenčiny narozeniny, ale na tu třetí si nevzpomenu. Mám je pořád u našich.

my se s Jindrou vypravili do kina v páek a nakonec jsme nešli, protože hráli jeinej film. Ale chystáme se koncem srpna zase do letňáku na Dobu ledovou 3, já miluju tu veverku. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru