Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

sisa32
21. črc 2009

Jo já zapoměla, Sluni lešení na výměnu okapů a po dovče pro zedníka na tu fasádu. Pergola až na konec.

slunickooo
22. črc 2009

Hooj zdrav ím

dneska máme zase krásně co??? Tak si to hezky užijte 😉

jo - malá si dneska sama sedla už z lehu 😉

tak letím páá

sisa32
22. črc 2009

Ahoj Sluni, veeelká gratulace, to je šikulkaaaaaaaaaaaaa. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kacatko03
22. črc 2009

ahoj jen v rychlosti : MÁME ZUB A DRUHEJ UŽ JE SKORO TAKY VENKU TAKŽE MI TO MÁME NA JEDNOU 😀

slunickooo
22. črc 2009

Alenka z planety Země, Alenčiny narozeniny a Milion Alenčiných dobrodružství 😀 😀

Kačí - gratuluju k zubákovi ... teda skoro už ke dvoum 😀

myky
22. črc 2009

Ahoj, tak krásně bylo 😵 . Jsme celý den drandili venku.
Gratulace Žanetce, je to holka šikovná a Tobíkovi, že bude mít čim hryzat mamku, až ho bude zlobit😀 .
Sis jj, a zrovna dneska jsme s kámoškou řešili, jak Haryho i Pána prstenů dávají v TV pozdě. Její kluk se chce dívat, bo to řeší ve škole, tak by byl miomo, kdyby to neviděl 😠 . A její manžel, jí komanduje, že kluka nechá dlouho dívat na TV. No neřešitelná situejšn 😅 .

kacatko03
22. črc 2009

Ahoj holky kde to vázne?

zítra ráno jdeme na kontrolu.

masle hodím ti do IP adresu at mužete nastudovat cestu 😀

jinak ty vogo normálně sem si objednala od Hippu mléko na netu 6 krabic, tak pro to jedu a málem sem neměla kam dát Tobiho v kočírku 😀 k 6 krabicím my dali jako dárek 3x krabici kaše Hipp, 6x lahev mléka od 9m, 3 bryndáky, misku a lžičku....sem koukala jak blázen 😅

sisa32
22. črc 2009

Ty jo Kači, máš dobrej den. 🙂 🙂 Gratulace k zoubkům a super nákupu. 😉

Myky, celý den venku jo? Já bych nejradši byla zalezlá, hroznej hic. 😝 Odpo jsem byla s Adél na zahradě a ona si pořád chtěla hladit psy. A ten velkej se ohnal packou a plácnul jí do krku a ona se chudinka na mě skácela a pak na něj tak ublíženě koukala.

slunickooo
23. črc 2009

Zdravím

tak dneska se upeččem holky 😀

Kaččí - ty teda super nakupuješš, perfektní

sis - žžanet taky miluje zvířřátka, naššeho psa by taky pořřád nejraděěji hladila

jo přřed chvilkou jsem objevila 6. ZU B 😀 😀

tak mažžu děělat snídani, pak nakouknu

sisa32
23. črc 2009

Dobré ránko. 🙂

Teda Sluni, už 6-tej zub 🙂 kam mi se hrabem. 😀

Masle, zrovna jsem četla, že Šámalova chata na jaře změnila majitele a vyhlášené řízečky vzaly za své. ☹ 😠

dagina
23. črc 2009

Ahojky maminy,
jeeje, tak Tobík rozhodně netroškaří 🙂 , hnedla dva zuby najednou 😀 . To bude trhač 😵 . Kaci, tak to bych tě chtěla vidět jak "zápasíš" s těma krabicema a Tobíkem 🙂 , ale domů jsi dojela, né 😀 ?!

Jsem si říkala, že snad Lůce budu muset pořídit nějakou protézu, ona snad bude pořád bez zubů 😅 .
Sluni, vy také s těma klofáčkama jedete jak draci, teda Žanetka 🙂.

TYjo Myky, ale byli jste někde v parčíku, viď. Fakt hrozný hic 😝 😝 . Jsme byli u tchánovců na zahradě (nebyli doma), malá se cachtala v bazenku..., manža má dovču.
Myky, ty už dáváš příkrmy??? Nějakou mrkev či šťávu jsi už myslím dávala...

Jakoupak jste dávali další zeleninu?? Už jsme u brokolice, předtím byla mrkev, brambor. Třeba cuketu, pak květák, kedlubnu...?

Ještě jsem vám ani nenapsala, že to na ten náš srazík máme docela blízko.... 😉

masle
23. črc 2009

Čau holky 🙂

tak dneska se asi budem trochu péct co.. 😅 😕 No jedem k našim zase do bazénu Veru tam zůstane do pátku..tak budu mít trošičku klídek.. 😵

jinak my máme pořád zuby 2 ...ale jelikož se spaní doost zhoršilo, tak si myslím, že ty 2ky dole brzo vylezou..Ráďa se začal budit ve 12h a pak ve 4h...no jsem si říkala před dovolenou se mu to takle skazí.. 😠 no co se dá dělat..

sisa - mmm to je škoda tak třeba tam stejně zajedem.. 🙂 😉

kačí - adresu mám a Ivan už cestu zjišťoval.. 😀 není to tak daleko.. 🙂 😉 Ty jo tak to jsi měla bezva nákup a to jsi obj po netu nebo jak?? 😕 😕 😵

se mi začali poslední dobou dělat modřiny..stačí malé ťuknutí a modrák jak kráva 😕 😕 mám asi řídkou krev nebo coo.. 😕

dagina
23. črc 2009

Masle, a dřív se ti modřiny tak nedělali??? Sice to s tím asi nebude souviset, ale kámošky holčině se začaly též po všem dělat modřiny, bohužel to byla předzvěst a jediný příznak nemoci ☹. Dneska je fakt lepší jít s každou prkotinou k mudrovi.

Ale mě se také dělají, např. když mi Lůca zavrtává při kojení prsty u nohou do mého stehna 😅, tak mám také potom modřiny 🙂

masle
23. črc 2009

dagi - ahooj no dělali tak normálně..ale teď nějak víc..a jaké nemoci 😕

kacatko03
23. črc 2009

Ahoj holky byli jsme na kontrole....tak kluci už nemuí inhalovat a jsou jen na mucosolvanu už aby to jen doodeznělo...ty cesty na inhalaci 2x denně baly hroznýýýýý

Dagi: jj dojela sem jak Vánoční stromeček a v tom vedru na chcípnutí...

a to ještě: jsme nasedli do busu kterej normálně jede naší trasu, ale asi v určitou hodinu to bere skratkou a zahnul jinak něž měl takže vylézačka pak kilách pěšky zpět na zastávku....sem málem vykvetla 🙂

sluni: 6 zub? no se picnu 😀

Masle: takže trasa naplánovaná 😀 no kdyžtak budete volat 😀 s modřinama snad to bude ok, tuším co má dagi na mysli 🤐

jinak zdravím všechyn a už se nám víkendík na Bobrovce blíží 😝

slunickooo
23. črc 2009

uf,,, na sluníččku teploměěr ukazuje 39,5 😀 , já si ted rozděělala jedno hezky orosený, chlazený - mnam, ješštěě kdyb y tak bylo toččený , ale sudy užž jsou ve sklepěě, ješštěě není pípa a chlazení - bysme ho s děědou snad v tomhle hicu narazily 😀 😀

Masle - to bude OK ty modřřiny, ale měě se jeden ččas taky ššíleněě děělali a tak yjsem se užž začčínala bát a chtěěla jsem si zajít at mi uděělají rozbor krve, ale pak to něějak přřestalo,, a ted t uk tuk t uk... zatím nic...

JJ Dagi, přřesněě tak, kedlub, cuketu atd.... nám teda nejvíc jede maso 😀 😀 a žžloutek vaječč . má ráda,,, dneska měěla hověězí s nudlema a vyžžrala celou misku 😀 😀 - ona ted něějak víc jí... pořřád musí mít něěco v puse 😀

Kaččí - jj B obrovka se b lížží... snad nám bude přřát poččasíččko

slunickooo
23. črc 2009

http://jagrovi.rajce.idnes.cz/Leto/#DSC01869.JPG

máme super létajícího tukana 😀 😀 ne vím jestli to znáte

myky
23. črc 2009

Ahoj, jj holky jsem vždy zalezlá v parku a do parku chodím kolem baráků a na straně, kde je stín. Dneska jsme taky tak byli a teď vyrazím za kámoškou a manža si pak Mrňavce vezme domu a já dle časíku skáknu na Floru do nákupáku pokouknout na hadříky 😀 . jestli mě nesklátí pívečkooooo 😀 😉 .
Kačí, Ty umíš nakupovat. SUPER 😉 ! A bavim se tou představou, jak jsi jak vánoční stromeček 😵 . Ale potěší to, viď. Já už dlouho nic nikde nedostala, tak už by bylo na čase, zase potkat nějakou akcičku 😀 .
Dagi jj, měli jsme mrkev při průjmíku, ale příkrmy začneme až za 14 dní. Od ukončeného 6. měsíce. Chci začít přesněě, jak říkáš: mrkev, brambor, kapustu, květák, brokolici, cuketu, kedluben, kuřecí a krůtí masíčko, taky králičí zkusim a přemýšlím o koupi odšťavňovače na šťávičky. Jsem se ptala, kolik má vypít Mikeš čaje a Dr říkala, že jen pár lžiček. Že v mlíku má dost tekutin 😕 . Mi to teda příjde divný.
masle někdy se to stává při nedostatku minerálů. Kup si vytamíny nebo koenzymQ10 na posílení cév. V lékárně ti určo poradí. Taky tušim, co Dagi měla na mysli 🤐 .
Sluní Tukana znám 😀 . Pěknej 😀
Sis a škrábnul jí hafan jo 😨 ?! Já jsem teda odpůrce psů a zvířat u dětí. Nikdy nevíš, jak pes zareaguje, nebo co mu dítko vyvede. A pak je z toho průšvih. Ale to jsem celá, já. Ve všem vidim průšvih a to je profesní postižení 😉 😀.
Právě Sanusce víte co se stalo? Porafal jí obr pes a je zašitá na ruce a hlavě a měla štěstí, že miminko je ok.
A poprvé jsme se teď otočili na bříškoooooooooo 😀 😀 😀 😀

dagina
23. črc 2009

Ahojky, teď mě na jiné diskusi poradili, že květák dát až dýl, že po něm hodně bolí bříško, klidně až kolem 10. měsíce, Lůca s tím měla problémy, takže asi počkám, ještě je spoustu jiné zeleniny. Kedlubna a kapusta je na tom asi podobně, že 😒 .
Jj, králičí maso určitě také budu dávat.
Sluni, s čím dáváš žloutek?????

Jaký tukan??? Mě to u tchánovců nejde otevřít, takže až doma se pokochám 😅 .

Myky, něco hezkého si kup na sebe a pak nám to ukaž 😉 .

sisa32
23. črc 2009

Ahojky, tak se přes nás přehnala mini bouřtička s krupkama a vichříček nám hajzl jeden rozbil dveře u skleníku. 😠

Byla jsem s dětma v bazénu, vzala jsem i Adélku a moc se jí to líbilo i jsem jí potápěla.

O Sanusce vím, viděla jsem album a četla jsem i jejich diskuzi, hlavně, že jhe prďolka v pořádku.

kacatko03
23. črc 2009

teda tady to vypadá...všude létají vzduchem věci 😕 (venku nee doma)

kacatko03
23. črc 2009

tak to trvalo asi 15 minut a svítí sluníčko...si to počasí z nás dělá prdelky

masle
23. črc 2009

Ahojky 🙂

no teda to bylo něco ta bouře 😕 😕 tady bylo úplně bílo a stromy jsem myslla že snad popadaj..ale bylo to fakt rychlý 😲 😅
jj s těma modřinama jsem četla že to může být nedostatkem vitamínů..a co teda měla Dagi na mylsi 😕 jsem tupouň.. 😅

teda ještě že je Sanuska s mimčem ok 😕 😕 ☹

my byli u našich v bazénu ale jen jsem tam odvezla Veru vykoupala se a jela s Ráďou dom bo mu to vedro vůbec nedělalo dobře a doma máme chládeček.tak bylo vidět jak najednou pookřál.. 🙂 😉

slunickooo
24. črc 2009

zd ravím,

tak nám tu vypli proud včera navečer a zapli až dneska dopol. psala jsem včera z mobilu, ale pak jsem to omylem vymazala a znovu už se mi to na mobilu tukat nechtělo...

Sis - to jsi dobrá, že Adelku sama potápíš... to já ji v b azénu držím pevně, se bojím ab y mi nevyklouzla..

Dag - žloutek ji dávám s bramborou nebo vař. květákem - to ji šmakuje

Myky - cos nakoupila a co pivko? Bylo jedno ? Neb o dvě 😀

sisa32
24. črc 2009

Ahojky, jsem nas****, dnes mi přišla ta hračka z Aukra a nefunguje a asi nepůjde ani opravit. Pěknej podvodník, dostane neg. hodnocení, že se bude divit, hajzl. 😠 😠 😠
Tak jsem si ulevila a je mi hned líp.

Jo a bouřka včera urvala našim markýzu.

slunickooo
24. črc 2009

TEDA siS - to je hororteda... kolik jsi za to dala? ?? To je fakt hajzl 😠 😠 😠

slunickooo
24. črc 2009

Dagi - jsem se chtěla už dávno zeptat, jak je malá křtěn á, tak to má obě jména ted napsaný v rodném listu?????

myky
24. črc 2009

Ahoooj,
holky včera dobrý pivko bylo jedno velký a jedno malinkatý 😀 . Ale sedlo mi to, jen jsem šla domu ve vichřici, jak blázen. Kámoška faj, jen měla mít miminko jako já v únoru a nemá 😢 . Bohužel jí těhu skončilo v 16tt. 😢 Tak nevim, jestli jí to nevadilo, když jsem mluvila o Mikuláškovi. Nechala si vytetovat na celé předloktí jméno miminka, co chtěla mít, tak jí to asi hodně trápí a bude to mít na celý život.
Nekoupila jsem nic 😠 a jen mě to naštvalo. Chtěla jsem prsenku, ale nějak mi zůstaly vnady a jako 75F nic moc krásný prádlo 😠 ! A prodavačka mi vlezla do kabinky. Jsem myslela, že mám vidiny! Jsem prsenku vslíkla a vypadla tam odtu totálně naštvaná. To se přece nedělá ve značkové prodejně?! Za podprdu chtěj dvojku a očumujou ženský. Fakt děs. Plavky jsem si svoje zkusila a taky nemám, že? Takže dneska jsem nakoukla na nějaký plavky a když chci podprsenku, tak kalhotky k ní v setu jsou bombardyšn. Doufám, že ty prsa zhubnu!
Sis hračka teda děs. Jak někdo může okrádat na úkor dětí. To je fakt hyena!!!!!
Masle radši nedumej, co měla Dagi na mysli. Nic pěknýho. Zapomeň a kup si ty vitamínky 😉 .
Dagi jak vypadá ten Lucinky ekzém? Už je to dobrý?
Kačí asi maká, že?
Jo a dneska rehábka na Mikeše jen koukla, bo je nemocnej (no trochu jsem to přibarvila, aby ho moc necvičila), ale netušila jsem, že nic nebude 😅 . No a on se snažil přetočit na bříško a nešla mu vytáhnout ručička z podtěla a ona, že to ještě neumí a že mu nefungujou v souhře nějaký svalíky atd... Já jí řekla, že doma to udělal a že je to asi tou podložkou. Mě zmrazila, že nepřenese váhu na tu druhou ruku, tak to nemůže udělat! No a hádejte co dělá celé odpoledne moje miminko? 😀 Koulí se na břicho a strašně se mu to líbí 😀 .
Tak zase romááááááááán 😅 . Se omlouvám 😉

monika0001
24. črc 2009

ahojte.. možem sa prosim spýtat ked idete na IVF idete aj na PN alebo nie.. a ak hej na ako dlho...? prosim moc...
dakujem velmi pekne...
papa

myky
24. črc 2009

Ahoj monika, mě překvapilo kolik máš věciček doma na miminko 😵 ?
Myslím, že neschopenka je na tobě kdy a na jak dlouho si jí necháš napsat. Asi záleží, jaké máš povolání atd.... Držím palce, ať je to PN na 9 měsíců 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru