Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

slunickooo
26. črc 2009

😉 😉 😉 ale jdi ty... 😉 😉 😉 sluníčko má všechno 😀 😀

sisa32
26. črc 2009

Fááákt 😀 a co máš??? že by photoshop?? 😀

myky
26. črc 2009

Sluní nemám a ta cen co píše Sis je 😝 ....,ale chápu dobře, že ty víš, jak na to 😉 ?

myky
26. črc 2009

My máme jen Zoner photo studio

sisa32
26. črc 2009

Hele Myky, teď nás bude Sluni napínat. 😀

slunickooo
26. črc 2009

zoner je dv ě věci... ale neb udu napínat.. nebo že b y 😀 😀

jestli to chcete tak vám to na sraz přivezu 😉

sisa32
26. črc 2009

já ho chcííííí 🙂

slunickooo
26. črc 2009

ok, a bude brát někdo na bobrovku notase???

myky
26. črc 2009

Sluní joooooooo! Já cííííííí..... A to přivezeš nějak na CD? A co, že je Zoner 😅 ?
Sis, jestli bude dělat drahoty, tak jí na srazíku opijem 😀 😉

slunickooo
26. črc 2009

ne nic proti Zoneru.. já ho ani neznám... 😀 😀 😀

jj tak tak Myky... a s tím opíjením se nebojím, myslím že si dáme obě.. vlastně i sisa vid 😀 😀 😀

myky
26. črc 2009

Holky mě nějak Mikulášek divně papá. Musim ho krmit v leže v postýlce, protože jinak do něj 200ml nedostanu ani náhodou. A to dřív baštil v pohodě. Dneska dám na noc poprvé NU2 a tam je toho ještě víc, než ta 200ka 😅 . A ještě se chci zeptat, jakou mají vaši drobkové teplotu? Mikulášek má teď nějak pořád 37,5 až 38 °C bez odečtu a dneska jsem ho asi přehřála. To měl přes 38°C?! Já nevim, jak s tím očkováním. jestli ho mám nechat naočkovat. On už před týden má střídavě od 36,5 až 38°C. Já to přikládala zubům, ale Dr řekla, že má ten zánět nosohltanu, což mi ppříjde už ok. Ale teploty takhle pořád. Jak jsem přečetla tu diskuzi 😢 , tak se šíleně bojim očkování.

slunickooo
26. črc 2009

Myky - tak to žanet v ypije max. 150 ,, víc ne. .ale je fakt že zase jí často.. před chvilkou už zase řvala a je dla 😀 😀 a teplotu ji normoš. neměřím, tak nevím.. ale ted skoro pokaždý když čůrá na nočníku tak má trošku " uprdnuto" tak že si myslím ta ky k zubům.. ten sedmý už je fakt vidět, jen se prorazit.... a co ten notas.. .bereš??

sisa32
26. črc 2009

Myky, to může být třeba už k zoubkům, nebo počasím. Adél má taky občas období, kdy nechce jíst a pak zase začne jíst normálně.
Teplotu taky neměřím, jen když se mi něco nezdá, ale miminka prý mívají vyšší teplotu než dospělí.

Sluni, Žanetka je teda dobrá s tím nočníkem, asi začnu pomalu Adélku na něj posazovat.
A na co noťase ? Já ho teda nemám. 😒

sisa32
26. črc 2009

Koukám, že holky návštěvovaly ( Masle a Kačátko), já závidím, už se nemůžu dočkat srazíku.

slunickooo
26. črc 2009

no notase myslím na ten Photoshop... ono je docela slo žitý ho nainastalovat.. a pak na ty základy... trošku na vysvětlení,,, nebo ty vlastně už umíš dělat ve v rstvách atd.. vid???

slunickooo
26. črc 2009

kdyžtak ho vezmem....

jj holky psaly že se uvidí

slunickooo
26. črc 2009

sis ty jsi ještě nezkoušel a Adel na nočník??

sisa32
26. črc 2009

Zkoušela, ale jen párkrát, jak jsem musela nabrat moč, ale stejně nic, tak jsem toho nechala. Zase budu zkoušet pozdějš, myslela jsem tak od roka, ale když píšeš o Žanet, tak zkusím asi dřív. Ona mi tam nechce sedět, ze začátku řvala.

slunickooo
26. črc 2009

holky já se taky už ták těším na srazík.. .a Sis .. vy chcete teda s Jindrou do toho šikl. ml ýna??? My nakonec teda t am půjdem místo toho Pernštejna. .jsme usoudili. že přec i jen se žanet b ude moct na víc ko ukat než na tom hradě s v sobotu tam navíc bude nějaká akce

slunickooo
26. črc 2009

jj to jsme měli taky.. .Niki tam seděla snad od půl roku, tak jsem žanet taky zkou šela a nechtěla tam b ýt, hned se stavěla na nohy a řvala jak píšeš i ty... ale ted je to OK, sedí tam v yloženě ráda... dávám ji tam vždy jak se vzbudí a i během dne... dá m ji tam h račku neb o pití.. nebo tam i baštíme..... ale většinou se vyčůrá hned jak ji tam posadím.... a větš. když slylším jak prdí 😀 😀 tak tam je i kadění 😀 😀

sisa32
26. črc 2009

My chcem určitě do Šiklova mlýna a pak se uvidí, co ještě stihnem.

slunickooo
26. črc 2009

tak my taky a to v sob otu a v neděl i asi až povalíme dom tak tu ZOO Jihlva 😉

sisa32
26. črc 2009

Já to nechám na Jindrovi, jestli bude chtít na hrad, nebo do Zoo.

slunickooo
26. črc 2009

jj jasný

sisa32
26. črc 2009

Sluni, jdu čučet na telku a pak do hajan. Dobrou. 😉

myky
26. črc 2009

Tak noťas my nemáme 😢 . Tak jestli můžete vzít na ukázání, budu ráda.
My ještě nemluvili o tom, kam půjdem na Bobrovce.
A s těma teplotama právě nevim, jak s očkováním. Zuby ještě nevidim ani pod dásní, ale taky myslim, že by to k nim mohlo být. Mikuláše krmim tak po 4h. Snad se rozjí, protože takhle je to děs. 😢
Tak se krásně vyspinkejte. Dobrou 🙂

slunickooo
26. črc 2009

no tase vezmem, cd vám taky....

slunickooo
26. črc 2009

tak d obrou mažu taky páá

masle
27. črc 2009

Ahojky holky 🙂

myky - no v Brně byly závody ale ta m Ivan nejel, on se jede vždycky jen tak projet tady po okolí..na Slapy a tak.. 🙂 Už se těším, až zase pojedu s ním..

sisa - jj někteří lidé jsou děsný rejpalové..tam u nás v tom klubu si také občas někdo stěžuje v okolí..ale zatím se klub drží.. 🙂 😉

sluní a co jste slavili?? Nějaké narozky?? 😕

My byli včera na výletě v Hostavicích 😀 🙂 😉 Bylo to fajn.. 😵 Kačí máš nějaká fota?? Já jich pár mám tak kdyžtak pošlu mailem 🙂 Co kluci na kontrole?? Jinak Ivanovi jsem včera konečně ukázala jak vypadá Bobrová 😀 😀 Tak dobrý.. Tak v so dáme tu ZOO teda taky podle počáska.. 🙂

Dneska vezmu Veru na pouť. Přijela k nám minulý týden..tak Veru pořád žadoní kdy už tam zajdem..

kacatko03
27. črc 2009

Ahoj holky......zdravím po víkednu všechny přítomné i nepřítoné....

my byli v sobotu na Orlíku na 7boji, a u segry na chatě tak to bylo fajne http://rejli.rajce.net/25.7._2009_Smrci_Voltyrov

a v neěli k nám přijeli maslovci 😀 a bylo super....Toba s ráďou navázali kontakt: Ráďa ocucával Tobovi tváře 😀 Fíla s veru rádili v pokojíčku a pak s vodou....jdu vložit fota 😀

Masle: jj ráno jsem ti fota poslala a za tvoje díííkes už je mám uložený 😀 a díky za návštevu...zapomenuté věci přivezem na Bobrovku 😉 joooo a zapomněla sem víno v mrazáku...to že zmrzlo byla klika bo vylítnul špunt 😀 tak jinak bych měla mrazák plnej vína 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru