• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Téma IVF 3

23. března 2015 
:wink: :wink: :wink: ale jdi ty... :wink: :wink: :wink: sluníčko má všechno :grinning: :grinning:
26. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fááákt :grinning: a co máš??? že by photoshop?? :grinning:
26. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluní nemám a ta cen co píše Sis je :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....,ale chápu dobře, že ty víš, jak na to :wink: ?
26. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme jen Zoner photo studio
26. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Myky, teď nás bude Sluni napínat. :grinning:
26. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zoner je dv ě věci... ale neb udu napínat.. nebo že b y :grinning: :grinning:

jestli to chcete tak vám to na sraz přivezu :wink:
26. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho chcííííí :slight_smile:
26. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, a bude brát někdo na bobrovku notase???
26. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluní joooooooo! Já cííííííí..... A to přivezeš nějak na CD? A co, že je Zoner :sweat_smile: ?
Sis, jestli bude dělat drahoty, tak jí na srazíku opijem :grinning: :wink:
26. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne nic proti Zoneru.. já ho ani neznám... :grinning: :grinning: :grinning:

jj tak tak Myky... a s tím opíjením se nebojím, myslím že si dáme obě.. vlastně i sisa vid :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě nějak Mikulášek divně papá. Musim ho krmit v leže v postýlce, protože jinak do něj 200ml nedostanu ani náhodou. A to dřív baštil v pohodě. Dneska dám na noc poprvé NU2 a tam je toho ještě víc, než ta 200ka :sweat_smile: . A ještě se chci zeptat, jakou mají vaši drobkové teplotu? Mikulášek má teď nějak pořád 37,5 až 38 °C bez odečtu a dneska jsem ho asi přehřála. To měl přes 38°C?! Já nevim, jak s tím očkováním. jestli ho mám nechat naočkovat. On už před týden má střídavě od 36,5 až 38°C. Já to přikládala zubům, ale Dr řekla, že má ten zánět nosohltanu, což mi ppříjde už ok. Ale teploty takhle pořád. Jak jsem přečetla tu diskuzi :cry: , tak se šíleně bojim očkování.
26. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myky - tak to žanet v ypije max. 150 ,, víc ne. .ale je fakt že zase jí často.. před chvilkou už zase řvala a je dla :grinning: :grinning: a teplotu ji normoš. neměřím, tak nevím.. ale ted skoro pokaždý když čůrá na nočníku tak má trošku " uprdnuto" tak že si myslím ta ky k zubům.. ten sedmý už je fakt vidět, jen se prorazit.... a co ten notas.. .bereš??
26. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myky, to může být třeba už k zoubkům, nebo počasím. Adél má taky občas období, kdy nechce jíst a pak zase začne jíst normálně.
Teplotu taky neměřím, jen když se mi něco nezdá, ale miminka prý mívají vyšší teplotu než dospělí.

Sluni, Žanetka je teda dobrá s tím nočníkem, asi začnu pomalu Adélku na něj posazovat.
A na co noťase ? Já ho teda nemám. :unamused:
26. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že holky návštěvovaly ( Masle a Kačátko), já závidím, už se nemůžu dočkat srazíku.
26. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no notase myslím na ten Photoshop... ono je docela slo žitý ho nainastalovat.. a pak na ty základy... trošku na vysvětlení,,, nebo ty vlastně už umíš dělat ve v rstvách atd.. vid???
26. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyžtak ho vezmem....

jj holky psaly že se uvidí
26. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis ty jsi ještě nezkoušel a Adel na nočník??
26. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkoušela, ale jen párkrát, jak jsem musela nabrat moč, ale stejně nic, tak jsem toho nechala. Zase budu zkoušet pozdějš, myslela jsem tak od roka, ale když píšeš o Žanet, tak zkusím asi dřív. Ona mi tam nechce sedět, ze začátku řvala.
26. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se taky už ták těším na srazík.. .a Sis .. vy chcete teda s Jindrou do toho šikl. ml ýna??? My nakonec teda t am půjdem místo toho Pernštejna. .jsme usoudili. že přec i jen se žanet b ude moct na víc ko ukat než na tom hradě s v sobotu tam navíc bude nějaká akce
26. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to jsme měli taky.. .Niki tam seděla snad od půl roku, tak jsem žanet taky zkou šela a nechtěla tam b ýt, hned se stavěla na nohy a řvala jak píšeš i ty... ale ted je to OK, sedí tam v yloženě ráda... dávám ji tam vždy jak se vzbudí a i během dne... dá m ji tam h račku neb o pití.. nebo tam i baštíme..... ale většinou se vyčůrá hned jak ji tam posadím.... a větš. když slylším jak prdí :grinning: :grinning: tak tam je i kadění :grinning: :grinning:
26. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
My chcem určitě do Šiklova mlýna a pak se uvidí, co ještě stihnem.
26. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my taky a to v sob otu a v neděl i asi až povalíme dom tak tu ZOO Jihlva :wink:
26. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to nechám na Jindrovi, jestli bude chtít na hrad, nebo do Zoo.
26. črc 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jasný
26. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni, jdu čučet na telku a pak do hajan. Dobrou. :wink:
26. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak noťas my nemáme :cry: . Tak jestli můžete vzít na ukázání, budu ráda.
My ještě nemluvili o tom, kam půjdem na Bobrovce.
A s těma teplotama právě nevim, jak s očkováním. Zuby ještě nevidim ani pod dásní, ale taky myslim, že by to k nim mohlo být. Mikuláše krmim tak po 4h. Snad se rozjí, protože takhle je to děs. :cry:
Tak se krásně vyspinkejte. Dobrou :slight_smile:
26. črc 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tase vezmem, cd vám taky....
26. črc 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak d obrou mažu taky páá
26. črc 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

myky - no v Brně byly závody ale ta m Ivan nejel, on se jede vždycky jen tak projet tady po okolí..na Slapy a tak.. :slight_smile: Už se těším, až zase pojedu s ním..

sisa - jj někteří lidé jsou děsný rejpalové..tam u nás v tom klubu si také občas někdo stěžuje v okolí..ale zatím se klub drží.. :slight_smile: :wink:

sluní a co jste slavili?? Nějaké narozky?? :confused:

My byli včera na výletě v Hostavicích :grinning: :slight_smile: :wink: Bylo to fajn.. :dizzy_face: Kačí máš nějaká fota?? Já jich pár mám tak kdyžtak pošlu mailem :slight_smile: Co kluci na kontrole?? Jinak Ivanovi jsem včera konečně ukázala jak vypadá Bobrová :grinning: :grinning: Tak dobrý.. Tak v so dáme tu ZOO teda taky podle počáska.. :slight_smile:

Dneska vezmu Veru na pouť. Přijela k nám minulý týden..tak Veru pořád žadoní kdy už tam zajdem..
27. črc 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky......zdravím po víkednu všechny přítomné i nepřítoné....

my byli v sobotu na Orlíku na 7boji, a u segry na chatě tak to bylo fajne http://rejli.rajce.net/25.7._2009_Smrci_Voltyrov

a v neěli k nám přijeli maslovci :grinning: a bylo super....Toba s ráďou navázali kontakt: Ráďa ocucával Tobovi tváře :grinning: Fíla s veru rádili v pokojíčku a pak s vodou....jdu vložit fota :grinning:

Masle: jj ráno jsem ti fota poslala a za tvoje díííkes už je mám uložený :grinning: a díky za návštevu...zapomenuté věci přivezem na Bobrovku :wink: joooo a zapomněla sem víno v mrazáku...to že zmrzlo byla klika bo vylítnul špunt :grinning: tak jinak bych měla mrazák plnej vína :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek