Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

hanulka3112
27. črc 2009

Ahojky holky, zdravím zas po delší době, tak nějak jak bylo hezky, tak jsme byli venku a nebo v pergole grilovali, naposledy včera pstruhy mňam 🙂 dneska ráno jsem nafotila super fotky malý se tam pěkně usmívá, tak jak budu mít chvilku, tak je šoupnu do alba 😉 🙂

myky
27. črc 2009

Ahoj holky, jen nakukujem, když jsme dorazili na papů.
Kačí s Maslí si vyráží na návštěvičky 😀 . Se těšim, až odpo skouknu fota 😵 .
Kačí co práce? Jde to?
hanulko ty se máš, tak hodné dětičky. To je paráda, že? Jaké to je s dvojčátkama? Jak krmíte, koupete atd....
Tak jdem baštit a pak zas ven. Dneska jsem potkala známou, co má 9ti letou holčičku a teď 3,5 měsíčního Tomáška 😀 . Jsme na sebe zírali. Kluci jsou tak krátce po sobě 😀 . To je super.

kacatko03
27. črc 2009

myky: práce je už skoro hotová...tiskne se 🙂

hanulka3112
27. črc 2009

Myky, krmíme už Nutrilonem, bylo to náročné kojit 😖 a navíc nepřibírali, tak jsme šoupli Nutrilon, ze začátku jsem jim ještě odstříkávala a teď jedou jen na Nutrouši a rostou jako z vody 😉 🙂 jinak koupu co druhý den, vždycky první toho, kdo začne první brečet a pak ho šoupnu do kojícího polštáře a tu lahvičku mu podepřu a pak jdu na druhého a první mezi tím baští 😉 😀 hold jsem to nějak musela vyšpekulovat, když taťka není pořád přítomen 😉 🙂
Hodila jsem nějaké dnešní fota do alba😉 😉

masle
27. črc 2009

čauky 🙂
kačí - koukala jsem na fota..švára je fakt pořádnej.. 😀 Také díky za fotečky.. 🙂 Tak to byla teda klika s tím vínem.. 😕 😅 Ivan říkal že příště budou pít oni bo my když pijem tak je to jako když nepijem.. 😀 No tak na Bobrove si dáme všichni.. 😀

JInka dneska pouť byla ok ale já to nesnáším ty kolotočáře...byli jsme jen na těch přízemních atrakcích bo Veru ještě nepustím samotnou na kačery a tak..a Ráďu zase nenechám samotného v kočáru abych s V. šla..zítra jdem znova ještě se švagrovou..tak se vystřídáme u kočáru.. 🙂

Hanul - to máš vymyšlený s tím koupáním.. 😀 to u nás je to to samé Ivan chodí dom kolem7hod běžně a to už je R. vykoupaný a někdy už i zařezává..no co se dá dělat.. fotečky pěkný ty vůbec nevypadáš, že jsi byla před měsícem a půl těhu.. 😵 😵

ahoj myky - co ty vaše teploty? Je to lepší?? ☹
Já pomalu začínám promýšlet co na dovču s sebou..no jsem zvědavá na to počásko příští týden.. 😅 No kdyžtak máme activity 😀 😀

hanulka3112
27. črc 2009

Masle díky za pochvalu, předevčirem jsem byla v Tescu a koupila jsem si tam v pasáži stříbrný náramek a říkám potřebuju nový pirsing do pupíku, že ho potřebuju nějak zakrýt, že mám 6 týdnů po dvojčátkách a paní mi taky říkala, že na to vůbec nevypadám, ale to mi říkali už druhý den doktoři v nemocnici 😀 😀 😀 jsem za to fakt ráda, pomalu se snažím zaposilovat břišní svaly, abych tam neměla žádný převis 😉 😀 a to mi můj furt říká, že ať s tím břichem a zadkem něco dělám 😠 bych mu přála nějakou bachratku po porodu, asi neviděl jiné holky po porodu 😠

myky
27. črc 2009

Hanulko, ti pošlu fotku, ať se tvůj pokochá 😀.
Masle teploty pořád nějak máme a nemáme. Ale dneska to bylo tak nějak ustálené na 37,7 °C, tak uvidíme. Zase říkali v telce, že tak za 14dní už nebudou Hexa vakcíny vůbec, tak nevim. Se bojim ho nechat naočkovat, kdyby nebyl úplně v pohodě. Uvidim, co mi řekne ta doktorka. Snad jí to nebude jedno, když Mikulášek není její pacoš?! 😅 Balení ti nezávidim. Ale snad počasí sklidní hormon a nebude jeden den na bundy a další na nátělníky 😠.
Kačí jsi šikula. Už jsem zvědavá, jak to bude vypadat 🙂.

slunickooo
27. črc 2009

ží jo Hanul.. .teda no coment. se hold někdo má,, já pám po Nikče břicho teta totál zdevastovaný 😠 😠

a jako kačí a Mašsle- to nemá cenu, jak se schází t e.. 😀 😀 no se máte no... my musíme počkat až na Bobrovku..

a Masle - si to hezky užijte 😉

dagina
28. črc 2009

Ahojky maminy,
ani není moc nakecáno..

Hanulko, Vaneska je pěkná šibalka, ty kukadla..., taťka si bude muset pořídit vzduchovku na nápadníky 😵 . Moc krásné miminka máš..., jen čučím, že už jim je 7 týdnů.... 😕. Jsi šikulka s tím koupáním. U nás většinou koupe taťka, aspoň něco 🙂
Jinak já si dát piercing do pupíku, tak mi manža veme roha 😀

Berte si sebou co chcete (activity, notebook...) 🙂 , já si beru háček a doufám, že mě Sis naučí uháčkovat aspoň řetízek 😀 ... co myslíš Sis, zmáknu to???? 🙂

Sluni, to víš, Pražandy 😀 , už se také těším na Bobrovku, ale musíte si tu dravou zvěř hlídat, aby mě neudupali Lucinku 😀 .

dagina
28. črc 2009

Sis, ty máš na plavání pro Aduš plavečky, viď 🙂 . Se musím zeptat lektorky zda je můžeme mít, říkala nám něco o Huggiskách, ale plavky jsou asi lepší...

hacek
28. črc 2009

Dsagi, modelka je v albu. 😀 Jen jsem to blbka fotila proti oknu, tak je to hůř vidět.

Háček si holt vem na Bobrovku, no. 😝 😀

Plavky jsem koupila v aci v tescu, jinak na plavču používám plínky do vody. Pár mamin taky přes ně dává ještě plavky.

Zdravím všechny ostatní, hezky jste si holky užívaly a Hanulka by mohla dělat modelku. Hanul, přijěď za námi s manžou na Bobrovou, já mu ukážu břicho po porodu a on tě přestane říkat, že s ním máš něco udělat. 😀

hanulka3112
28. črc 2009

Myky 😀
Sluni, já až na těch pár prasklinek kolem pupku, jinak je to dobrý a taky mám teď strašně tmavý pupek 😲 měly jste to taky tak a ještě se furt nevrátil do původni polohy, je furt vypouklý, sice ne tolik, ale je 😅
Dagi, jj Vaneska je šibalka se vším všudy, můj je s ní hotový, říkal, že si ji pak vezme 😀

kacatko03
28. črc 2009

čauves...jdu koupat děti, pak dočtu zatím nová fota https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

tak jsem tuuuuu...

Jinak jsme dneska byli u bratránka mají 2,5m holčičku, dorazila i segra s malou, takže hotové jesle , mají nový byt, Toba po příchodu a plazení strhl převislou kytnu z okna na zem, naštěstí na nej nespadla, tak jsem vyfasovala smeták , pak poblil sedačku bo se přepil tak jim to tam trochu zrujnoval ale dobrý. pak sem malého dala do léhýtka malé....a bum hned sem si vzpomněla na Jaji a Anac...malej byl v tu ránu dole na4 a hrozně se řechtal , pak sem malého dala do segřiné autosedačky(vajíčku) kromě toho že koukali nohy tak koukala i pulka hlavy, vymršlil se a bum...převrátil se hlavou dolu.

kacatko03
28. črc 2009

vzpomněla na známe co jim kluci dělali totéž (jen pro obraz 😀 )

slunickooo
28. črc 2009

Tak je venku 😀 😀 😀 7. zubák

Kačí - bomba 😀 😀 Tobča je řehtačka a demolišn men 😀 😀

Modelce od SIs to mooc sl uší,,, mamča je fakt šikovná

a Dagi - to si snad děláš srandu s tím háčkem 😀 😀 😀 Sis teda bude dávat soukromý hodiny jo 😀

masle
28. črc 2009

sluní - tyjo už 7. zub 😕 😕 no my furt ty 2 dvojky dole.. 😅

dagi tak někdo holt bude hrát Activity a někdo se bude učit háčkovat.. 😀 😀 ale třeba si Sisa bude chtít povídat a hrát Activity také.. 😀 😉 🙂

kačí - tak koukám že Tóba už taky pěkně hraboší ..(jak máš fotku s myčkou 😀 😀 ) Já teda musím říct, že Ráďa před dovčou začal dělat takové věci jako je : budí se v noci hlady, plazí se jak fretka 😀 a přez den spí minimálně.. 😀 😀 no takže to si opravdu odpočinu 😅 😀 Ale naštěstí ti naši přátelé co s nima jedeme maj holčičku taky v tomto období a ta už si stoupá..tak v tom nebudu sama.. 😀 😀

sisa32
28. črc 2009

Ahoj holky,

Masle 😀 😀 😀 si zapomenu doma háček. 😉

Sluni, díky. 🙂 Gratulace k 7 zubu, to bude úsměv. 🙂

Kači, to jsi měla den 😕 ale hlavně, že Tobík přežil. 😀

Dneska mi manža řek, že hgo ta dovolená pěkně se*e. 😠 😠 Myslel to Lipno. No on vík, jak nám zvednout náladu, aby jsme si to hezky užili. 😒

monika0001
28. črc 2009

čaute...
idem vás aspoň pozdraviť... každý deň vás čítam 😉
Gratulujem k 7. zubčeku... 😀

kacatko03
28. črc 2009

čauves, jsem uložila starší dítko...lítal v pyžamu na zahradě....

masle: jak balíš? teda ráďa asi tuší že se chystá dovolená 😀 😝
sis: háček nech doma....simtě 😀 a proč ho to ere? jako že tam nechce jet?
sluni..7 zub? se picnu. my máme jeden 😀

jo a masle: sem to víno dopíjela včera přes den 😀, v neděli tom v vedru se to nedalo...bych byla totálka při sluníčku 😀

sisa32
28. črc 2009

Ahoj Monik, tak jen nečti, taky něco napiš. 😉

Kači, od zítra je tu zedník na tu fasádu a jemu vadí, že se bude muset ta práce přerušit. Přitom měl přijít až po dovče, ale nemá teď jinou práci, tak příjde už zítra.

sisa32
28. črc 2009

Holky, ty moji dva chlapi se někde courají, venku tma, zítra vstávání v šest, tak nevím, co kde tropí. 😒

Dnes jsme si vyjeli s dětma na kole, už cejtím, že zvládnu víc, tělo si zvyká.

sisa32
28. črc 2009

Holky, jestli vás s tím můžu otravovat, tak jukněte na místo, kde bydlím, kde jezdíme na kole, u jaký hospody máme chatu, prostě místa, kde jsem vyrostla. http://www.publictv.cz/cz/menu/3/videoarchiv/cl...

monika0001
28. črc 2009

sisa no čo napíšem? teším sa na budúci mesiac.. veľmiiii... ak sa nám to teraz nepodarí a tak vieš čo následuje a ja sa strašne teším... buď zistím, že som tehu alebo ideme na to... teraz cez vikend budem mať ovulku.. len škoda, že musím oba dny do práce... ale tak našťastie nie ne celý de§ tak hor sa do toho.. možno z toho niečo bude.... 😉

sisa32
28. črc 2009

Moni, to ti věřím, že se těšíš. Tak si teď aspoň užiješ léto a pak to přijde. 🙂 Ty musíš do práce i o víkendu? To je blbý, má být horko. 😝

monika0001
28. črc 2009

no to viem a vobec sa netesim an to teplo... bleee.... ja tu moju prácu nenavidim...

sisa32
28. črc 2009

Tak mi sem vlez manža, ale už jsem ho vyšoupla. 😀

Moni, a co děláš ?

monika0001
28. črc 2009

sisa - IP... 😉
ako práca by ma aj bavila.. dlho ma avila, ale uz je too vela.. strašné stresy sú to....

sisa32
28. črc 2009

Moniko, IVF se povede a už tam nebudeš muset. 😉

sisa32
28. črc 2009

No a jak je v Bratislavě? Jsem tam jednou v životě projížděla, když jsme jeli do Maďarska.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru