Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

wolfskinka
6. srp 2009

ahojte mozem sa pridat ????

mam za sebou ....
2xIVF, 2xET,2xKET,3xIUI .... vsetko neuspesne
2x aom otehotnela spontanne a obidva krat potratila ☹

a teraz sa chystam na 1 mesiac clostilbegytovej stimulacie a ak nevyjde tak v septembri 3.IVF

myky
6. srp 2009

Sluní to jí Žanetka krásně a budeš se smát. Mikulášek od večera už 3x kakal 😅 . Tak dneska tu mrkev do něj nacpu i kdybych ho měla zašít 😉 . Jsem volala k Dr, ale je tam jen záskok. Naše má do úterka dovču. A mám koupit Bebu a nechodit s ním ven přes den. Ven půjdem, ale měla jsem v plánu jet do Šárky na celý den a půjdem jen na Parukářku.
Sluní ta pekárna vypadá supr. Přesně tak bych i potřebovala tvar. Jen chci bílou. A cena je taky dobrá 😀
Jdu se pokusit nadlábnout skřítka a pomašírujem. Tak zatím všem přejeme krásný den. 🙂

oskarka
6. srp 2009

Ahooooooooooooooooooj, holky.
Jak se tu máte????? Už ani nevím,kdy jsem Vám naposledy napsala, tak to napravuji, snad se neopakuji🙂.

Na začátku července jsem s Ondráškem přijela do Rumburku, kde trávíme celé léto, vrátíme se někdy v tom posledním týdnu v sprnu, protože nás čeká desetiměsíční kontrola a také kontrola na kardiologii. Měla jsem strach z aklimatizace, ale náš klouček to v pohodě zvládá a řekla bych, že se mu tu moc líbí. Jen aby chtěl pak zpátky domů. Chodíme na procházky, hodně času trávíme na zahradě (to si musíme užít, to v Praze nemáme) a dokonce jsme byli i na výletě v Zitau a ještě plánujeme Drážďany (to je naše oblíbené město, s Martinem tam pokaždé když jsme v Rumburku rádi zavítáme, tak bychom to mohli zkusit i s Ondráškem).

Super papáme, Ondrášek zblajze k obědu celou velkou zeleninovo-masovou skleničku (chutnalo mu zatím vše) nebo domácí polívčičku, k dopolední svačince máme bílý jogurt¨Holandia 200g, k odpolední čerstvé ovoce nebo nějakou ovocnou přesnídávku (100% ovoce bez přídavku cukru – Sunárek nebo Frutapura), k večeři před spaním máme obilno-mléčnou kaši buď bez příchuti nebo s jablky či banánem a už nekojím (během léta jsem to chtěla ukončit a povedlo se naprosto bez Ondráškových protestů, což jsem ráda - nechtěla jsem mít nějakého závisláčka u prsu (když to někdy u kamarádek vidím…). Ráno po probuzení vyžahneme z 240ml vody UM.

Na konci července jsme si udělali domácí devítiměsíční prohlídku a vypadá to že máme tak 9,5kg a 75cm. A dvou zoubky dole.
Jinak Ondřejík hezky povídá "mama", "baba", "mamam", "tata", "teta", "ta=tak", "to=auto"🙂, a spousta dalších,... je to strašně roztomilý.

Jo, a taky umí složit ty kroužky na tyč a dávat a vyndavat věci z krabiček. Zlatíčko naše.

Byla jsem v Praze kolem 22. Července na koncertech, takže jsem byla od úterního večera do čtvrtečního dopoledne bez Ondráška, poprvé po tolika měsících úplně sama a musím říci, že to bylo docela fajn, i když to bylo divné a moc se mi stýskalo.

V tom týdnu kdy jsme odjížděli na sever, jsme měli od pondělí do středy horečky, ale jinak nic a čtvrtý den jsme se opupínkovali a byli bez teploty, takže jsme prodělali šestou nemoc (šla jsem raději i k doktorovi, a ten to potvrdil).

Jinak náš klučina je teď už mnohem lepší než býval, no, bylo načase po tolika měsících. Dokonce i spí přes den déle než 20 minut – tady na zahradě, pokud je dobrej den, dokáže spát i 2x1hodinu!!! A v noci spinká cca od 20.30 do 5.30 (a někdy ještě po nakrmení usne do 7.00 někdy i déle).

Teď právě spinká na zápraží, ale už se tam nějak vrtí, jdu za ním. Doufám, že budu mít čas si Vás dočíst.

Ale jistě tu všechny dětičky krásně rostou, vyvíjejí a zdokonalují se a maminky mají obrovskou radost.

slunickooo
6. srp 2009

wolfskinka hojík, vítá m tě tu, to víš , že se můžeš přidat 😉 a držím ti tak moc p alečky

Oski - zdravím 🙂

myky
6. srp 2009

Sluní jsem si všimla, že máš taky slepicofóbii 😀 . Díkes, jsem ráda, že v tom nejsem sama 😀 😉 .
Osky ahoj. To si užíváte krásně a teda když čtu to papů. Tak tiše závidím 😉 .
My nějak u Beby zlepšení nemáme, ale trochu mrkvičky s brambůrkem jsme zmákli a doufám, že se budeme jenom zlepšovat. Jako kdyby mě někdo viděl, co všechno jsem s ním dělala za kraviny, aby polknul, tak mě zavřou do blázince 😅 . Ale krásně to zapíjel čajíkem. Koupila jsem nový ovocný se šípkem a ten mu jede 😀 .
A ukecala jsem manžu na tu pekárnu a bude k vánocům 😀 . Mám radost.
Dagi, kolik máš za dnešek km v kolečkách 😀 ?
Kačí určo někde griluje 😀 a
Sisa s Maslí si užívaj.
Jo a s tím uhlím na Bobrovku jsme to nakonec nijak neuzavřeli, tak mi přivezeme v sobotu. Jsme koupili pytlík, ale vůbec nemám představu, kolik je toho třeba? Bo mi nepříjde nijak velikej 😅 .
Já už se na vás tak těšim 😀 .
wolfskinka držím palečky 🙂 . Už toho máš za sebou hodně, tak už to musí klapnout 😉 .

dagina
7. srp 2009

Ahojky, jen na skok, jako vždy 😵 .

Takže Myky se zachtělo domácí pekárny 😉 . Ještě tohle do baráku 😀 . Takže na bobrovce budeme mít domácí chleba 🙂 ????

Sluni, tak 5x denně se musela pořádně protrhnout 😉 . Jen mě ztuhnul úsměv že dáváš malé Bobíka 😝.

myky, včera jsem mělo opravdu dost v kolečkách, bo jsem byla třikrát venku a to už je opravdu až dost. Už obleču skoro všechno co před těhu, ale žádné štíhlo nejsem 😅 , za prut se ještě neschovám 😀

Oskarko, tuhle jsem na tebe myslela, dlouho jsi tu nebyla. Si myslím, že je Ondrášek opravdu šikula na svůj věk.

Musím valit, za chvlíli jdeme ven

Jo, já vůbec nevím co máme vzít sebou na bobrovku..., nejradši bych vzala ten elektrický gril, se špinit ještě s uhlím 😖 ...., na tom elektr. je to rychlovka, žádné očouzení a karcinogeny . 😝

Sluni, ty jsi říkala, že přijedeš v pátek???

slunickooo
7. srp 2009

zdáááár baby 😉

Myky - tak tohle já měla u Niky - taky mi nechtěla baštit. obědy a večeře byl u nás vždycky horor 😀

jo a hlásím, že dneska ráno jsme měli v plínce krásnýho bobka 😀 tak to určitě zabralo, v noci teda vypila 3 lahvičky čaje

Dag i - jj Bobíka ji vklidu dám, vyrostli jsme na něm taky, Niki taky a neumřeli jsme.... a s tím grilíkem asi jak chceš, my jsme zvyklí p rávě na to očouzený - mnam 😀 😀

jo a my přijedem v Pátek - tom si zařizuje volno, tak když bude doma už od čtvrtka tak vyrazíme hned v pátek ráno 😉

a super že se váha pohla vid... jsem ti to říkala, že zhubneš 😉

dagina
7. srp 2009

Sluni, no právě, v půl roce jsme baštili i sekanou s bramborem 😝 , ale z toho si zrovna příklad neberu 😅 .
A kolipak vážíš 😉 ???

Lůca se už probudila, slyším hučení a najednou vidím, jak se něco převaluje ze zad na břicho 😀 , to vždycky dělá po probuzení.

Takže teď opravdu Pááá

Pěkný den

slunickooo
7. srp 2009

Dagi - no tak uzeniny, atd ji nedávám a ještě dlouho se nechystám, ani nijak slaný, kořeněný, ale jinak to nepřehnáním teda...

no já mám těch 55 kg - kolik ty? 😀 😀

slunickooo
7. srp 2009

jo holky máte rádi sluníčko - nemyslím mě 😀 😀 😀 😀 😀 ale to pití (griotka + pom. džus) , griotku jsem dostala k narozkám 😀 😀 😀 tak bych ji vzala

sisa32
8. srp 2009

Ahoj holky, 🙂 jsem domááááááááááááááááááááááá. 😀 bylo to super, ani jsem nechtěla zpátky, ještě že jedem na Bobrovku. 😀

sisa32
8. srp 2009

A málem bych zapoměla, Mikuláškovi vše nej k půl ročku. 🙂 🙂 🙂

masle
8. srp 2009

Ahojky holky, tak jsem zpět z dovči 🙂 Bylo to bezva calý týden krom jednoho pů nde bylo krásně. Byli jsme v ZOO, na Ještědu,na houbách a ještě na velký tůře na protrženou starou přehradu. Večer jsem popíjeli s chůvičkama na stole a hráli karty...to byla sranda 😀 😀 Akorát tam bylo děsněěěě vos a mě i Ráďu ďobla 😠 ☹ Ráďa byl super cestovatel. Je to děsnej pohodář... 😵

masle
8. srp 2009

sisa a kde vy jste vlastně byli?? 😵

sisa32
8. srp 2009

Ahoj Masle, byli jsme na Lipně, v Horní Plané. Sjezdili jsme toho taky dost, Kvildu, Horskou Kvildu, Č. Krumlov, Stožec a já ani nevím cio ještě. Udělali jsme dva cyklovýlety do Černé v Pošumaví a pak z Nové Pece do Stožce a zpět, tam byl jarmark, no paráda. Adélka je taky cestovatel, vše zvládala úplně v pohodě. 🙂 Dnes si kluci ještě udělali výlet vlakem a frčeli jsme domů. Jo a cestou tam jsme se stavěli v Hošticích, prolezli jsme ten statek, celou vesnici, hřbitov a viděli jsme Konopníkovou. 😀 Mají to tam udělaný jako skanzen, je to tam dost dobrý, taky nás tam chytli kroupy, ale ujeli jsme jim.

myky
8. srp 2009

Ahoooooj, taky se hlásím zpět z chajdy 🙂 .
Vítám navrátilky z krásných dovolenek 😀.
Sis děkujeme za gratulku 😀 . Jsem zapoměla dát Mikuláškovi dáreček. Jsem ho nechala doma, až se vrátíme z chaty a nějak jsem v rámci vybalování a koupání a snahy nakrmit nepepálka zapoměla 😢 .
Dagi pekárna bude až k vánocům. Jen promýšlím jakou. Jsem celá já 😀 . 1/2 roku do vánoc a já už okukuju 😅 .
Sluní já pitíčko sluníčko nikdy nepila. Teda griotku jo 😀 , ale s pom. džusem jsem jí nikdy nezkusila. Ale s tebou ráda zkusím 😵 .
A v úterý máme rehábku asi po třech týdnech necvičení a jsem na to zvědavá 😖 .

myky
8. srp 2009

sisa32-Saša, 34let, počet dětí: 2, Jindříšek 9 let, Adélka- 18.9.2008 (3680g/51cm), manžel: Jindřich, 34let

slunickooo-Blanka, 33let, počet dětí:2, Nikolka 10 let, Žanetka- 11.11.2008 (3490g/50cm), manžel: Tom, 35let

kacatko03-Verča, 26let, počet dětí: 2, Fíla 6 let, Tobík- 5.12.2008 (2810g/48cm), manžel: Tom, 33let

masle-Radka, 30let, počet dětí: 2, Verunka 6 let, Radeček- 6.12.2008 (3230g/49cm), manžel: Ivan, 33let

dagina-Dáša, 31let, počet dětí: 1, Lucinka- 28.12.2008 (2960g/48cm). Manžel:Míra, 32 let

myky-Jitka, 29let, počet dětí: 1, Mikulášek- 8.2.2009 (2930g/48cm), manžel: Michal, 39let

hanulka3112- Hanka, 22let, popčet dětí: 2, Vaneska 8.6.2009 (2400g/45cm),
Leonek 8.6.2009 (2550g/46cm), manžel: Tom, 26 let

sisa32
8. srp 2009

Holky, tak jsem si konečně vytvořila účet na Rajčeti, ale nemůžu přijít na to, jak smazat, nebo otočit už vložené fotky.

jestli chcete juknout na fotky z dovči: http://pufina.rajce.idnes.cz/Lipno-srpen_2009/

jméno: perglerovi, heslo 999999999

myky
8. srp 2009

Sis mě se ty fotky nechtěj ukázat ☹ . Nesedí heslo, nebo jméno.

sisa32
8. srp 2009

Myky, to je divný, mě to jde. 😅 Dala jsi 9 devítek ?

slunickooo
9. srp 2009

Ahoj v rychlosti nakukuju

včera se akcička vyvedla, najedli a napili jsme se do sytosti 😀

Myky - OK griotku beru a džus tam někde koupíme...

jo a h olky - dř. uhlí s sebou, paní mi psala, že tam nemají ani dřevo k dispozici ....

Sis - teda krásný fotečky máte, do Hoštic chcem jet letos taky, fotky z Krumlova máte nějaký podobný jako my z min. let, a prosím tě, kde je to lanový centrum?

http://pufina.rajce.idnes.cz/Lipno-srpen_2009/#...

Adelka je už fakt velká slečna, moc ji to sluší - vlastně vám všem to sluší.. 😉 a parníkem jste jeli z Lipna kam??? Je někde k dispozici nějaký jízdní řád??? My to tuhle když jsme b yli na šumavě nikde nenašli....

Masle- tak vy jste si taky krásně užív ali... už se těším taky na fotečky až hodíš na rajčátko.. jo a žanet vosa dobla taky, jenže do rtíku a otékalo ji to tak jsme šustili na pohotovost...

jo a Sis - máš super heslo na rajčeti - skoro jako já 😀 😀 😀 😀

sisa32
9. srp 2009

Ahoj Sluni, díky za pochvalu fotek. 🙂 To lanový centrum je v Lipně nad Vltavou. Jsou tam u toho i ty trampošky a bobovka. Lanovka na kopec hned vedle a bike park. Tam jsme zrovna viděli kluka, jak sebou praštil a zkoušel se zvednout a nemohl, zůstal ležet, tak se k němu sbíhali lidi, ale nakonec odjel na kole, ale pak jsme ho viděli zase sedět na chodníku a držel si žebra, takže zážitek. 😒

parníkem jsme nejeli, nějak jsme to nestihli. Z Horní Planý nejezdní, tam je jen přívoz. Jinak dělá oruh z Frymburka a z Lipna nad Vltavou, to zkusím někde najít.

Jo a to heslo jsem odkoukala od tebe, takový se nejlíp pamatuje. 😉 😀

slunickooo
9. srp 2009

sis dík za info, mě přišlo že jste právě na parníku jeli

jo a klidně jsi si mohla d át heslo teda stejný 😀 😀

blíží se nám bobrovka blíží... má mi volat ta ženská, prý potř. něco ujasnit.... a v kolik teda v pátek holky dora zí te... amůžeš mi SIs poslat odkaz na ten strašidelný hrad???

masle
9. srp 2009

Ahojky,
jen v rychlosti mám prací a žehlící den po dovče... 🙄 🙄

sis krásný fota máte z dovči 😵 my také byli na dovče takle na Šumavě kdysi...a bylo to moooc fajn 😵

jo jo Bobrovka se blíží 🙂 už se moc těšíme tak doufám že nikdo neonemocní..

myky ahooj - také přeji vše nej Mikuldovi k 1/2 roku 🙂 letí to hrozně

Ráďa začal pérovat na kolínkách ale ještě po nich neleze. Ale teda plazí se jak fretka fakt.. 😀

sluní - skoukla jsem fota z oslavičky pěkně jste baštili.. 😀 jinak fota už se ukládají na rajče.. 🙂 😉 Ráďu štípla do hlavy ze zadu hned jsem mu to namazala Fenistilem a dala paralen a druhý den už tam nic neměl. Mě vlezla do boty a mám to bolavý a zapálený ještě dnes.. ☹

kdepak je Kačí?? 😕 🙂

sisa32
9. srp 2009

Sluni, odkaz na hrad je na stránkách toho městečka, taky jim to patří.

http://www.western.cz/

Nevím, v kolik dorazíme, manža musí za kolegu do práce, ale skrouhne to jen do 12-ti. Pak se musíme vyhrabat z baráku a 210 km, počítám šest hodin cesta, jako teď na Šumavu. Takže to vidím tak mezi šestou a sedmou. Ale manža říkal, že pojedem po dálnici a to uprašuje, pokud není bouračka, takže možná dřív.

sisa32
9. srp 2009

Ahoj Masle, taky mám prací a žehlící den a zítra zase. 😝 Plus návštěva dr s obouma dětma a nákup a obsluha zedníka.

Na fotky se moc těším, Jizerky jsou nádherný.

Ty vosy jsou hrozný, malou naštěstí neštípla, ale mě jo, na cyklostezce. A dnes jsme byli u šváry a tam se teda rojily, byl to děs.
Ale ještě že je fretka v pořádku. 😉 🙂

slunickooo
9. srp 2009

Masle - tak to je super že to Radovi ta khle zmizlo.,. ja nějak zazmatkvovala jak jsem viděla jak ji to moc otékaá, nic jsem nedala a mazali jsme do špi tálu... jo a pěkně j sme b aštili jo jo 😀 😀

a Ráda je ši kulka. naše neper uje, Niki ta ky peroavala, si to pamatuje, žanet le z e jak ďas ale hlavně má jen nohy a nohy 😀 ted docela fakt záhul.. si na bobrovce neodpočinem 😀 😀

ale se holky tak těším až těch 6 mr ň at posadíme vedle sebe.. jak se budou chovat.. a ty fotky... no hlavně ab y nám přálo počasíčko

jj Kači i Dagi na nás pečou 😀 😀

slunickooo
9. srp 2009

jj juknu dík..

no m anža by měl být snad b ud od r ána, ale to pochybuju , tak spíš po po lednim doma, tak pak vyrazíme... máme to dle map na netu 3 hod cesty....

sisa32
9. srp 2009

Ty jo Masle, tak jsem zkoukla fotky. to je paráda, jsem si hned zavzpomínala. Hele, ten dlouhovlasej je Ivanovo brácha? Tak to jste měli dobrý, že jste byli dvě rodiny s tolika dětma.

Sluni, tak nevím, jestli je zvládnem aspoň vyfotit, jestli se nám hned nerozlezou. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru