Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

kacatko03
10. srp 2009

sluni: na neděli neplánujem budem rádi když stihnem tu snídani 😀

slunickooo
10. srp 2009

😀 😀 jj jasný, já plánuju plánuju, ale uvidíme co na to Tom až mu to povím -. řekne možná taky že jsme se zbláznila 😀

slunickooo
10. srp 2009

je žiš vy už máte zimí bundu 😀 😀 jezdíte taky na lyže??? a v tom nák. košíku taky žanet miluje sedět 😀 😀

dagina
10. srp 2009

Ale jo, na nějaký výletík určitě pojedeme.
teď jsem vás manžovi letmo ukázala, ale asi z toho moc moudrý není. Jen měl poznámku/obavy...že když už se skoro všechny znáte, že si budete dělat na svým písečku 😅...

Tobík má krááásnou bundičku, ale bude mu i zimě 😵 ??????

Sluni, OK, skrz jídlo se budem držet tvého ocasu 😀

kacatko03
10. srp 2009

sluni: jj už jsem nakupovala na zimu 😀 😀 😀 na horách jsem 3 roky nebyla...ale letos snad pojedeme, vubec teda nevim jak bude mít F jarňáky, nějak mi nedochází že už musíme koukat na školu, už to nebude že někde zustanem déle a omluvim F jako ve školce 😅

slunickooo
10. srp 2009

Dag - at ee manža nebojí - my s e taky s nikým neznáme 😉 😉 😉

jjKači - šk ola šk ola,, ale my jezdíme vždycky mimo Nikčiny jarnáky 😀 😀 nějak nám to na ně nevychází a k moři taky vždycky výhradně v květnu,,, ale jak jim to jde ve škole tak není problém 😉

slunickooo
10. srp 2009

jo jsem vám zapoměla napsaaaat dneska se sestřence nar odilö mimi.... Martínek, 3,1 kg a 49 cm... je to její 4. dítě, má 3 kluky a 1 holčičku 😀 , přenášela, zítra měla nástup na vyv olání

masle
10. srp 2009

Ahojky holky, tady to jede 😀
já byla u tchánovců a před chvílí jsme přijeli 🙂 Tchyně byla na Malorce, tak přivezla vnučkám Verče a Natynce šaty ala Carmen s vějířem 😀 😀 no jsou to kočky 😀
Jinak se chci zeptat. Jak mě bodla ta vosa v sobotu tak se mi to nějak zhoršilo. Bolí to jak čert, svědí to a mám to oteklý a rudej celej nárt 😕 😕 ☹ Tak nevím to bych měla asi k Dr. co??? 😖

slunickooo
10. srp 2009

Masle - zí tra určo mazej.... 😠

kacatko03
10. srp 2009

Dagi: jj snad mu v zomě budou...jsou mu dost velký 😀
Sluni? mě ted psala sestřenka z chomutova že se bratránkovi včera narodil kluk---ale míry a jméno nevím 😀 to mi jaksi zapomněla napsat 😀
masle: mě do kontníku něco ďoblo, natekl celej kotník a jakoby zfialověl. svědělo to jako blázen a trochu bolelolo na dotek, trvalo to přes týden, mazala sem to vším možným, a ted už dobrý, ale radši k dr zajdi.

slunickooo
10. srp 2009

jo - nejdřív jsem myslela že vezmem nějakej přehravač na music večer ke krbíku 😀 😀 ale myslím ,že mobily budou stačit ne? 😀

myky
10. srp 2009

Ahoj,
tak koukám že jsem nenapsala snídošku. Ale Sluní s Kačí to zmákla skvěle. Díky 🙂.
Nám v So žádný výlet nehrozí. Budem rádi, že se projdem po Bobrovce po příjezdu.
Sis teda to jsou věci. Ale dětičky mívají různé bouličky a často se to vstřebá samo. Uvidíš, že to bude v poho ale taky ti rozumím. V klidu to člověka 100% nenechá ☹ . Jen se ještě blbě zeptám, není to na straně, kde má Adélka očkování po TBC?
Sluní prosím tě a Nikča ti ty příkrmy začala baštit třeba po 14ti dnech, nebo jste měli trable s baštěním dýl? Mě Mikšík dělá caviky s mlíkem a i se zeleninkou. Mi příjde, že víc nejí, než jí. Se bojím s nim k Dr na váhu 😢.
Jinak uhlí teda berem, ale kouknu kolik toho je a napíšu. Já fakt nevím, kolik toho musí být 😅 .
Mikulášek neleze, neplazí se, nepéruje na kolínkách, nestojí a ani nemluví 😀. Ale snaží se zvedat tělíčko a prdku a tak se šoupe dozadu. Z deky se neodkulí, tak my na fotce budem 😀 .
Holky a když vás vidím na fotkách, tak vim, že na Bobrovce budu nejtlustší 😠 ! Jste všechny kočky 😵 .
A z vos mám paniku. Já byla na štípnutí jako dítě alergická, tak se bojim, jak by reagoval Mikša 😖 ?!
A zítra RHB. Jsem se včera sekla 😅 .

slunickooo
10. srp 2009

Myky - fakt v SO nikam nevyrazíte?? ... a v kolik do raz í te ,,, já paní užř napsala že cca v 10 😀 😀

a Niki jedla špatně pořád...

jo a žanet jak ted byla 3 dni veče bez mlíka.. .tak ted S Unar navečer taky vůbec nechce, jen si c ucne a pak chce čaj 😠

Myky - s tou vá hou toho nech... ju:.. klid.. 🙂

já se vos taky bojím, hlavně o děti, tom byl ta ky ale rg. tak aby to neměli po něm...

a držím palečky na RHB

myky
10. srp 2009

Sluní jééé gratulujem. To je dětiček 😀 .
Masle a neďobla tě spíš včela, že by jsi tam měla žihadlo? Zkusila jsi octový zábal?
jdu ostříhat manžu, tak pak juknu 😉

slunickooo
10. srp 2009

pípá mi karel tak jdu ch utnat 😀 😀 😀

myky
10. srp 2009

Sluní, kdo že ti pípá? Máš mííílence na vaření, jooooo 😀 😀 😀 😉 ?
A děkuju za palečky. Jdu juknout na cestu na Bobrovku a přibližnou délku trasy. Ještě jsem to nezkoušela. Počítám tak se 4ma hodinama. Uvidíme.

masle
10. srp 2009

No raději tam zajdu Ráďu taky bodla a nic tam neměl..a byla to určo vosa bo jí Ivan v zápětí zamáčkl..octový zábal jsem dělala a nic vzala jsem si Fenistil kapky a taky nic..tak navím 😕
Jinak teda s tím uhlím to se pak nějak podělímo o penízky..ju

jé no jo kačí to jsem ještě nestihla juknout ..Tóba má krásný bundičky na zimu 🙂 Také bychom rádi v zimě na hory alespoň na prodlouženej víkend aby se Veru naučila lyžovat..plavat už umí, bruslit také, na kole jezdí tak ještě toto chybí.. 😀 😵

sluni co je to pípá mi karel jdu chutnat 😀 😀 😀 😀 😕 😕

myky
10. srp 2009

Tak by to mělo být něco kolem 3 hodinek. Manža pokud se něco nepokazí v práci, tak snad by jsme mohli v 7 vyrážet a do desíti tam být. Taky aby jste nám všechny nezdrhli na výletíky a tak 😉 . Vás chci vidět hned po ránu a né až odpolko 😵 .
Masle tak to jo, to byla nějaká mrcha. V každém případě lepší, když to dr uvidí, že?

sisa32
10. srp 2009

Ahoj holky, tak jednou večer tady nejsem a je tu toho nakecáno. A vsadím se, že teď všechny zmizíte. 😅

Zítřka se bojím, ale co nadělám, snad to bude dobrý. Myky, tu bouli má na druhý straně než očko po TBC.

Sluni, my jedem na western určitě v sobotu, v neděli možná jen něco krátkýho, máme to nejdál domů, tak budem vyrážet kolem oběda.
Taky jsem nepochopila, co chtěl tím Karlem básník říci. 😀

Masle, nám dávala babička, když nás bodla voda rozpůlenou cibuli na ten vpich a po chvíli to přestalo bolet a splasklo to. Tak to třeba taky zkus, i když to chce hned.

Holky, jak to bude s tím masem, to každá naložíme jen pro potřebu svojí rodiny, nebo pro každýho? To by jsme asi nesnědli. 😀 Já jen, kolik toho masa koupit.

sisa32
10. srp 2009

Kači, ta béžová bunda nemá chybu. 😉

myky
10. srp 2009

Sis, tak ať to zítra dobře dopadne. Držíme palečky a budem na vás myslet.
Brou 🙂

dagina
11. srp 2009

Bré ránko,
Myky, nás zaručeně ráno uvidíš, bo než se někam vypravíme, bude nejdřív poledne.

To bude prča, až ty naše prcky seřadíme na focení.., třeba dle velikosti a Lůca bude na konci 😀 a též rozhodně nikam neuteče 🙂 .

Sis, dneska jdeš s Adelkou skrz tu bouli???

slunickooo
11. srp 2009

aojík, zdravím

no včera jsem pekla králíka - mi pípala trouba, jako že je už hotový 😀 😀

zdravím všechny a držím palečky Mikulkovi a Adelce 😉

sisa32
11. srp 2009

Ahoj holky, tak to máme za sebou. Prý je to dobrý, v hlavě nic nemá, jsou to jen nějaké změny při růstu. No snad to tak je. Adél se při tom kroutila a řvala, tak moc nevím, co tam ty dr. viděly. Zítra ještě jdem na neuro vyšetření, tak uvi.
Díky za držení palců. 🙂 🙂 🙂

Dagi, ty budeš mít Lůcu na konci jo? 😀 Tak naše zase bude jako gigant na začátku. 😀

Sluni, to jsou teda hesla pro králíka, to bych nevyluštila. 😀 😀 😀

myky
11. srp 2009

Sis no vidíš. Dobře to dopadlo. A neboj, viděli určo co potřebovali bo tam nic není, tak nic neviděli 😀 😉 . Na neurologii vám držím palce. Já se tam vždycky hrozně bojím, poněvač ty výroky mě děsej. Pak tam příjdem za měsíc a diví se, že je vše ok.
Dagi, prosím tě, nemáte v obchůdku tyhle dvě hračky?
http://obchod.terkaperka.cz/detail.php?zbozi=99...
http://obchod.terkaperka.cz/detail.php?zbozi=90...
Dagi a kolik měří Lucinka? Mikeš taky není obr 😀 . Nic si z toho nedělej, že Lůca neleze a nesedí. Kdyby něco bylo divně, tak by tě obvodní poslala na vyš. Takže klid a Lucinka si svůj čas vybere. Některé děti ani nelezou. Rovnou si stoupnou. Což není ideální, ale je to tak. Já se snažím neposazovat, ale u jídla je v židličce, tak vlastně je v takovém polosedu. Ale na chvíli si myslím, že to neva. Je to spíš, kdybych ho nechala hačat dvě hodiny, tak už asi nic moc. A ve sporťáku ti může Lucinka ležet, ne? Nebo ti nejde sklopit do úplného lehu. Janéčko je kvalitní kočár, tak tam to snad jde, ne?
Jo a rehábka mi řekla, že zase začínáme cvičit. No do chřipek chci být ok, bo se mi tam MHD nechce jezdit.
Sluní králíka, jooooo 😀 . Ňam.

sisa32
11. srp 2009

Hola, hola, přejeme Žanetce vše nejlepší k 9-ti měsíčninám. 🙂 🙂 🙂

Myky, díky, ty vždycky dokážeš uklidnit. 🙂 Ty hračky jsou pěkný.

myky
11. srp 2009

No jojooooooo, všechno néééj Žanetce  😀 😀 😀 .
Sis, ale když máme něco my, tak plašim, jak blázen 😅 . Se všechny známe, že 😉 ?! Hračky jj, už se těším, až budou doma. Jen jsem je neviděla nikde v obchodě.

dagina
11. srp 2009

Ahoj,
Myky, na půlroční měla Lůca 67 cm, za 14 dní jdeme na 8mi měsíční, tak uvidíme jak povyrostla 😉 .
Já myslela jako ve volném prostoru že se sama neposadí, na to je ještě opravdu brzy. Jinak jsem Lůcu nikdy "násilím" neposazovala ani nepřitahovala, teda přitahovala jen párkrát když ji byli asi 3 měsíce a doteď mě to mrzí. Kámoška má o tři týdny starší holčinu, a je na tom podobně jak Lůca, máme i stejné názory na posazování atd.

Ty kostky máme v krámě, ale s tou berunkou si nejsem jistá. Chceš nám udělat kšeft 😉

sisa32
11. srp 2009

Holčiny, málem bych zapoměla, dnes jsem našla třetí zub. 🙂

myky
11. srp 2009

Dagi, klíďo kšeftík dohodnem 🙂. A jsou hezký ty kostky? Je jich víc druhů viď? Já je ještě neviděla a brouka chci každopádně taky a když není u vás, tak ho budu muset objednat po netu 😅 .
Sis gratulka 😀. To jsou dneska samé dobré zprávy 😵.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru