• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Téma IVF 3

23. března 2015 
Hanulko dík :wink: , hele, kdypak si dáš do profilu těhu :slight_smile: ?????
27. říj 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hned jak uvidím srdíčka :wink: :slight_smile: už se nemůžu dočkat :dizzy_face:
27. říj 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko cítím se jako vždy nijak nebo spíš netěhotně, ale doufám, že opak je pravdou.... Ale na nějaký cítění je ještě moc brzo...... a jak je tobě Hanulko???
27. říj 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, dneska je teda spavý počasí. :pensive:
Hanulko - mooooc gratuluji ke 2 bublinkám!!!!
Dagi máš moc krásné fotečky!! Už máš taky pěkný pupík.
Taky jsem zvědavá na Oski, co na ně asi vykoukne.. :confused:
27. říj 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk kočky,

Dagčo - fakt super fotečky, moc hezký :wink:

já jsem doma z KO a z monitoru, vše v pořádku, neotvírám se, když budu celá a mudr. prý věří že jo, tak další KO a monitor zase př. pondělí... :wink: :wink:

Oskarka zatím nepsala tak nevím co a jak.....
27. říj 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, testing mám předepsaný na 8.11. z Pronatalu, nevím, kdy se odhodlám, ale určo ne dřív než 5.11.
27. říj 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sluni - teda ty už to máš taky za pár vidˇ! To je hrozný jak to letí :confused:
Od kolikátého týdne chodíš na KO do porodnice? Od 35tt.?
27. říj 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Masle - na monitoru jsem byla poprvé min, týden -tzn. že od 37 tt :slight_smile:
27. říj 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sanus, no já se cítím normálně jen mi semtam zabyde trošku nevolno, ale hned je to pryč, jak jsme se jeli podívat na toho pejska, tak mi nebylo nejlíp a otvírala jsem si okno a můj, proč tu větráš,říkám není mi úplně nejlíp ještě mu to pořád asi moc nedochází, že jsem těhu :sweat_smile: :grinning: teda nepovažuji to za těhu nevolnosti, ale jsou to takové chvilky, jako by to najíždělo :sweat_smile: jo a po ránu mívám dost hlad, nesnídala jsem snad od základky a teď jsem začla, no přeci už nejím jen za sebe :wink:
Sluníí paráda, že je vše jak má a v pondělí budeš ještě určitě 2v1 jsem moc zvědavá na tu Oskárku :dizzy_face:
Jmis, vy vlastně testujete doma a pak jdete na KO, ani nevíš jak ti to moc přeju, moc si to zasloužíš, moc ti držím palečky :wink: :slight_smile:
27. říj 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem domáááááááááááááááááááááá :grinning: ....teda uz od 9 ale musela se zase zabydlet :slight_smile:

jinak se mám setrit...lezet celej den nemusim ale být v klidu ano...do práce se uz nevrátim a po 14 dnech na kontroly...ale ted 30. jdem na velkej UTZ tak zjistime aspon jak je na tom Tobi s váhou :slight_smile:

Tak Oski dneska snaduz porodí....otázka je jak bude dlouho trvat vyvolávacka...drzim palecky...

Dagi jdu hned juknout na fotky :wink:
27. říj 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska nás v porodnici přijali, udělali monitory, oxy zátěžový test, sledují můj tlak a vyvolávací tabletu prý dostanu zítra ráno. Takže ještě nerodím. Jsem zvědavá, jak to na mne zapůsobí a hlavně za jak dlouho.
27. říj 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Oski....jak tooooo my uz mysleli ze budes mamina dneska :wink: tak nacerpej prs noc sílu at jsi ráno připravená...držím palce at se to už netáhne :wink: ahlavne aby to vsechno probehlo hladce :wink:
27. říj 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Oski :confused: :confused: to teda koukám ža jsi ještě 2v1!!! Tak zítra už to snad bude na 100% že :wink: Tak se na to pořádně vyspi a taky držím palce!!!
Ahojky Kačí - tak konečně doma co :slight_smile: Tak hlavně hodně odpočívej!! :slight_smile: :wink:
27. říj 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda Oskarko, ty jsi už jak přízrak :slight_smile: ..., to snad ani není možné :slight_smile: . Ale dnes to snad už dopadne :dizzy_face: , ať to všechno klapne jak má.
Kačko, tak jsi doma..., to je úleva, viď.
28. říj 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tableta mi byla dopoledne aplikována, ale ještě se nic neděje, tak uvidíme. Dala jsem si oběd a teď odpočívám, těším se na manžela a rodiče, kteří mne přijdou navštívit - alespoň nějaké rozptýlení.
28. říj 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oskarko moc držím pěstičky, dneska to určitě dopadne :wink: !!!!!!!!!!!!!!!
28. říj 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: ,
jukám jen v rychlovce.

Oskarko, teda to je věc! Tak hodně štěstí a hlavně, ať ta tableta zabere hned na poprvé.

Kačí vítám Tě doma :grinning: . To je paráda, viď? Mužský musí být šťastní, že už tě mají zase na dohled :grinning: . Se jim muselo stýskat.

Dagi fotečky jsou moc hezké. Jen, jak jsi tam vslečená, tak je štěstí, že jsi nenastydla. Možná proto to byla taková rychlovka, že :wink: ? Ale já jsem teď na to nastydnutí citlivá :frowning2: .

My včera jeli nakonec na pohotovost. Jsem začla strašně kašlat a bolí mě kolem pupíku. Asi vazy, nebo mám už rozhozený žaludek z těch litrů čaje, vitamínů, železa a léků na bolení krku. Dali mi ATB. No a dneska jsme jeli znovu, ale na krční a tam mi řekli, že ty ATB brát nemám, že je to viróza :frowning2:! Je mi fakt blbě, tak snad to brzy vyležím i bez ATB. Takže se tu opatrujte a já zas juknu.
28. říj 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oskar, tedy mimís si fakt dává na čas :slight_smile:
28. říj 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky zdravím vás všechny při svátku :wink: :slight_smile:
Oskárko, takže to vypadá, že budete mít sváteční miminko :wink: :slight_smile:
Kačí ahojík, konečně doma, to je paráda, hlavně buď na sebe opatrná :wink:
28. říj 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojík holčiny, taky zddr avím

OSKI - tak tfuj tfuj, držím moc palečky at to je rychlý a co nejméně bolestivý.... :wink: :wink:

My dneska byli v HK na nákupech - nakoupili jsme všechno co jsme měli v plánu, tak mám fakt radost - vánoce mám skoro komplet, taky jsme sehnali "za babku" ventilátory do koupelny a do pokojíčka - až se bude malá cachtat a přebalovat - tak na přitopení :wink:

Kači - super super, že už jsi doma... . šetři se a ono to dopadne na jedničku - uvidíš :wink:
28. říj 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=218103

Holky, to jsou krásná dvojčátka..., stejně to je zázrak.. . Hanulko to je spešl pro tebe :wink:.

Sluni, se máš, že máš vánoce odbytý, já na ně nějak zatím kašlu..., viděla bych to pro každýho tak na toaletní mýdlo :sweat_smile: , je to děs.

Kdo ví jak je na tom Oskarka..., třeba už to má za sebou.... .

Myky, ty jsi se nějak rozstonala :unamused: ..., ať jsi co nejdřív fit... . Kdepak jsi se prochladla??? Nebo na tebe prsknul někdo bacila. Jo díky za pochvalu fotek :wink: ..., ale zima tam nebyla vůbec, klidně mohlo být focení i delší :grinning: .
28. říj 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem stále tady, bohužel se nic neděje. Večer tu ještě nebyl doktor, tak nevím, jak to bude dál, ale nejspíš mi zítra ráno dají další tabletu a bude se čekat. Už mne to ale vážně unavuje... a začínám z toho být docela zoufalá. No, nic, mějte se lépe než já, zatím ahoj.
28. říj 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky a oskarko!!!
teda, to Tvoje mimco TA pekne natahuje...viem si predstavit, ake to je....ale neboj, este chvilocku a budes mat v naruci vonave miminko!!!
Velmi Ti drzim palce, nech to uz mas za sebou!!!!!
28. říj 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
podle názvu jsem pochopila, že se jedná asi o třetí IVF, že? Můžu se k vám přidat? Já ted jdu do třetího pokusu, jinak mám za sebou ještě KET a x IUI. Snažíme se cca osm let. Co vy?
28. říj 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stelo vítám tě tu, ale není to tak, že by tu někdo šel už do 3.IVF ale už máme třetí diskuzi u předchozích jsme už přetáhli limity 10000 příspěvků :wink: :slight_smile: ale budeme rádi, když se s náma budeš dělit o tvoje zážitky :wink: :slight_smile:
Oskárko, tak to už fakt doba :confounded: snad už to zítra vypukne :wink:
Dagi jj už jsem se na ně dívala :wink: :slight_smile: jsou nádherné :dizzy_face:
28. říj 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak co oskarka? nějaké nové zprávy?
29. říj 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké dopoledne, mám po zavedení druhé tablety. Doktor ráno říkal, že porodní cesty jsou již lépe připravené a otevřené než včera, tak uvidíme, zda to zabere během dneška či ne. Pokud neporodím dneska, zítra bude vrchni lékař rozhodovat co dál. Cítím těd bolestivější a pravidelnější kontrakce, tak se necháme překvapit, zda se blížíme k porodu nebo zda ustanou.
Mějte se pěkně, já se zase ozvu.
29. říj 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, hlásím se po KO dneska. Včera jsem tochu krvácela, tak jsem se lekla. Musela jsem ležet, ale Dr. dnes vše zkontrolovala a prý je vše ok. Prý se to někdy stává (překrvení). Tak se mi ulevilo.. :slight_smile: Mimísek je v pořádku, akorát jsem měla vysoký tlak, tak jsem dostala pilulky na tlak a vzala mi krev na jaterní testy, aby to neby preeklampsye nebo jak se to jmenuje. Tak uvidím.. :slight_smile:
Tak co naše Oskarka, jestlipak už nemá uzlíček v náručí.. :slight_smile: :wink:
29. říj 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holčiny,

Masle -tak hlavně že je to OK a jste s miminkem v pořádku, šetři se a odpočívej :wink:

Oski - jéééé už kontrakce???? Tak to už určitě bude to pravý a za pár hodin budem maminkou krásného miminečka.... držím moc palečky, hlavně dej pak vědět at víme co a jak ju??? To víš jsme netrpělivý a zvědavý :grinning: :grinning:

Já mám dneska ještě doma mladou - mají posl. den prázdnin , a zítra už zase mažou študovat :grinning:
29. říj 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak už jsem zpět . nakonec mám 10 vajíček. transfer bude bud v sobotu nebo pondělí. mám volat zítra ráno tak uvidíme. :slight_smile:
29. říj 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek