• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Téma IVF 3

23. března 2015 
Ahoj holky,
tak sobotní "zapíječka" Zdendy se moooooooooooooc vyvedla, po týhle akci musí být Zdendulka zdravej jako řípa :grinning: :grinning:
Přidala jsem nový fotečky :wink:
Jinak Oskarko, tak snad už dneska bude ten den D, budem ti držet palečky,
Dag krásný fotky,
Hani gratuluju ke dvojčátkům
masle tobě ke ko, hlavně odpočívejte :wink:
Kacatko to je super, že už jste doma :-
Bigrendy a tobě gratuluju k úrodě.
jestli jsme na někoho zapomněla tak se omlouvám :grinning:
29. říj 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendy - super! Gratuluju! Vidíš - já ti říkala, že jich bude dost :wink:
Držím palce ať jich máš co nejvíc i po oplodnění :slight_smile:
29. říj 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky - jen hlásím, že Oski zatím nepsala :grinning: :grinning:
29. říj 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer,
jukám co vy tady?

Oskarka ještě nííííc :fearful: ? Chudák, ta si to teda vybírá.

Rendy GRATULUJI :grinning: . Držím moc palce těm tvým vajíčkům, aby se krásně oplodňovali :wink: a pak uhnízdili :dizzy_face: .

Bozko, to teda muselo být zapíjení :grinning: .

Dagi jj, skolilo mě to pěkně. Asi na mě někdo něco prsknul v tramvaji. Hrozně kašlu, tak se bojím o pupík. Je to hodně nepříjemný. :cry:

Kačí, jak se máš doma :slight_smile: ? Obskakujou tě mužský :dizzy_face: ?

Sluníčko ty to máš za pár, viď? Se holky máte. Já bych taky chtěla mít už přes 30tt.

Jsem zvědavá na tu Božku, tak až zítra. Dobrou a hezky se vyspěte :grinning:
29. říj 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda, kdepak se všechny touláte???? Nějak to tady vázne.

Božka, ty máš mnohem krásnější fotky :wink: , Zdendula je úžasnýýýýý, už se také těším, až budeme fotit mrňouska :dizzy_face: .

Jj, Oskarka to už má určo zasebou :slight_smile: , se těším na info.

Myky, a už to je aspoň trochu lepší?????
30. říj 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky??????????? tak máme 5 miminek. :grinning:
30. říj 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík ve spolek,

Bigrendy - gratuluju k "miminkům", kdy jdeš na ET?

JInak Oski se ještě neozvala, tak předpokládám, že pořád nic, no uvidíme , snad už se dneska dočká (me) :grinning:
30. říj 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni, a co ty??? Už jsi připravená na porod :wink: ??????
30. říj 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík Sluni a Dagi...zdravím Vás :slight_smile:
30. říj 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dagčo , jj jsem, taška je sbalená, doma všechno nachystaný, jen mě to pořád nějak nedochází :grinning: , no uvidíme kdy to přijde, manža bude mít dovču až někdy kolem toho 14. 11. tak snad to bud přijde o víkendu aby byl doma, nebo až kolem toho termínu - no ted mám nějaký pocit, že to dřív nebudu a počkáme si až do termínu :grinning: :grinning:
30. říj 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni doufám, že nám dáš vědět na forum Sanusek :dizzy_face:
30. říj 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi - ahojík :wink: těhulkom,

to víš že jo - přeci bych na vás nemohla zapomenout :wink:
30. říj 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
et bbude v sobotu nebo pondělí. ještě nevím přesně. zítra se to dovím. :slight_smile:
30. říj 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
myky jo jo kluci včetně tatínka ho zapili řádně :grinning:
Dag díky :wink: jo jo je to super, pořád máme foťák v pohotovosti
Bigrendy tak to je moc pěkný gratuluju :slight_smile:
Sluni tak až se Okarka ozve, dej hned vědět, chudák ta to miminko snad ven nepustí :grinning:
30. říj 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :cry: , jsem tu celá zničená, mrknout jak je to s Oskarkou a s váma všema.

Dagi jsem totálně KO. V noci jsem měla takové záchvaty kašle, že jsem myslela, že se nenadechnu, nebo pozvracim. Bříško už mám z toho celé bolavé. Mamča mi sjela k obvoďačce a přivezla jiné léky. Nakonec ty ATB přeci jen budou. Hrozný je, že jsem byla během pondělka a úterka u dvou doktorů a všichni mi řekli jen čaj, zvlhčovat sliznice a ATB (které se v těhu nesmí- moje obvoďačka mi dala dnes jiné). Fakt jsem si to vybrala pěkně. Chudák mrňousek, ten musí mít v břiše maglajs :frowning2: . Jak už jsem z toho unavená, tak pořád brečim. Fakt je to na prd. Takhle marod, už jsem nebyla, ani nepamatuju!

Rendy no vidíš :wink: . Budou i mražáčci :grinning: . Super! Ale ty vlastně nebudou potřeba. To určo výjde na tento pokus :wink: .

Sluni ty se máš :dizzy_face: . Taky jsem si říkala, že je fajn začít rodit buď o víkendu, nebo odpoledne, až v noci. To je manžel doma a nemusí letět z práce. Někdy to ani nejde, aby přijel. Ikdyž v tomhle případě si myslim, že by nechal plavat i papeže :grinning: . Sehnala jsi vlastně ten dudlíček? Jsem to nějak nepostřehla :sweat_smile: .
30. říj 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jsem zapoměla :sweat_smile: ,

Božko Zdendulka je vážně pašák. Takovej vyžehlenej fešák :grinning: . Krásnej :slight_smile:
30. říj 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myky ahojík,

ach jo - to je mi l íto, jak ti je zle... tak držím moc palečky at se brzo uzdravíš....

JInak dudlíka jsem nesehnala - no co se dá dělat, budu shánět dál,,,, jeden zatím máme , tak to pro začátek stač.... :wink:
30. říj 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oskarko - tak jak to s tebou vypadá??????

Holky asi už bude ve špitále , že jo - tady nepíše, ale zatím ani žádná SMS nepřišla, tak asi ještě miminko na světě není
30. říj 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my pořád nic.
Už mi dneska píchli plodovku, ale nic se nerozeběhlo, tak já už nevím. Naše mimi má prostě svou hlavu a na nějaké termíny, chemii, kterou do nás cpou, se může vykašlat. No, ale nevím, jak dlouho můžou mimi ve mne ještě nechat, když voda odtéká a placenta už je jistě skoro spotřebovaná. Do císaře se zatím ještě nehrnou, prý jestli dnes níc, tak zítra ještě jeden zátěžový test. A co bude pak????

Je to tedy hrozné, takhle jsem si závěr svého pohodového a hezkého těhotenství nepředstavovala.
30. říj 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oski - jej, to mi je líto.... a to ti jako plodovka neodtekla??????????????
30. říj 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oskarko, to je tedy děsný, já myslela, že už máš prcka v náručí.
30. říj 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slunickoooo, voda odtekla a průběžně odtéká, ale nemám žádné nebo jen malé kontrakce a porodní cesty se neotvírají jak by měly. Řeknu Vám, že už jsem z toho docela psychicky vyřízená.
30. říj 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Oskarko to vaše mímo má ale výdrž!! Neboj ono to dobře dopadne!! Porodit prostě musíš...Věřím že to musí bejt už o nervy. Tak se drž!!!!!
30. říj 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oski - no tak uvidíš, přinejhorším ti udělají císaře a budeš to mít zase aspon bez bolest. kontrakcí..... držím moc palečky, hlavně dej zase vědět, jak to s vámi vypadá :wink:
30. říj 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak dlouho, když už odtéká plodová voda a placenta už je skoro spotřebovaná, může být mimi uvnitř? Do zítra?
30. říj 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oski - to fakt nevím :frowning2:
30. říj 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se pořád chodím dívat, jestli už má Oskarka mimčo a ono se mu nechce na svět. Doufám, že se brzy Oski dočkáš a budeš mít mimíska v náručí. :slight_smile:

Bigrendy, tobě gratuluju k mimískům. kolik si jich necháš zavést ?

Myky, brzy se uzdrav.

Sluni, tobě už se to taky blíží, za chvíli se to tu bude hemžit miminky. :slight_smile:

Jinak my jsme dneska byly na ko v 6-ti týdnech a máme 4760 g a 58 cm. Horší je, že malá pořád ublinkává, nevím už co s ní, po jídle si odříhne a stejně to lítá. Taky příkrm máme anti refluxní mlíčko a nepomáhá, tak jdeme asi příští týden na pár dní do nemocnice na vyšetření, tak jsem z toho špatná. Ale snad aspoň přijdou na to, proč to je. :frowning2:
30. říj 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oskarko, tak se hlavně drž. Už to budeš mít brzy za sebou. Budeš mít určitě moc hodné miminko.

Sluní jsem z toho hotová, že právě v těhu tak marodím. Co nadělám, snad už bude líp. Až se dám do kupy a půjdu do Chica, tak ti na ten dudák juknu a dám vědět :slight_smile: .

Siso děkuju. Už se těším, až se toho bacila zbavíme. Jste už krásně veliký :grinning: . Na to ublinkávání se dávají i kapičky. No, každopádně to ve špitále zvládněte.

Holky a nevíte něco o Kačátku? Tu nějak nebyla, že?

Jdu do peřin. Mějte se.
30. říj 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...

myky...jsem tu, doma v pelechu :wink: vcera jsme meli kontrolu tak stav je stejný nijak se nezhorsil tak zatim ok :slight_smile: mLEJ má uz 1600g tak roste jak má...
Myky.TAK SE UZ KONECNEUZDRAV ONO MARODIT V TEHU FAKT NIC MOC KDYZ LEKY NEMUZES a léčíš to cajem a perinou?

Oski to másnad uz za sebou a majimalého drobecka....uz je to dlouhé tak to musi být nárocné...OSKI hodne sil :wink: a uz se tesim koho nám tu pak predstavis :slight_smile:
31. říj 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak nakukuju, abych viděla jako to vypadá s Oskarkou a zatím žádné zprávy :frowning2:
31. říj 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek