Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

myky
13. srp 2009

Ahoj, tak co masle? Co noha?
Sluní já myslím, že bych noťase brala, ale sis má pravdu. Budem radši kecat a případně dotazy zmáknem po koni, že?
Sis ta tchýně je blázen? Botulismus jí nic neříká?
Dagi já klobásky můžu. Jsem na nich dokonce závislák 😀. Ale na Bobrovku berem masiko. Část masa jsem nakoupila dneka dopolko a zbytek nakoupíme s manžou odpoledne.
Jo a dneska jsem šla s Mikšou na krev 😖 . Bo mě už vadí to jeho střídání 36,4 / 37,9 °C a nepovedlo se ho odebrat a píchli ho 3x, tak jdeme zítra zase. Mě Dr přemlouvala, ať si ho naberu. Že mám praxi 😀 . No jsem šla do kolen, ale zítra bych to nejradši zkusila. Doma jsem ho přebalovala asi za 3hodinky a celou nožičku (lýtko) měl posetou drobnýma krevníma sraženinkama. Krve by se ve mě nedořezal ☹ . Měla jsem ho na klíně, ale za tu nožku ho myslím chytla jednou sestřička, tak asi tím to bude. 😢 Chudinka

sisa32
13. srp 2009

Myky, to jsi si zase užila 😕 chudinka Mikšík. no nevím, jestli budeš schopná vrazit jehlu do svýho miminka 🙂 , já bych to asi nedala, ale ty jsi profík.

Kolik kusů masa prosím tě bereš? 😕 já asi teda vezmu každýmu jedno, když to udělá každej, tak zbyde i na sobotu. Nebo jak teda? jsem z toho voľaká zmetená. 😅 koupím chleba, nějakou zeleninu a vezmu rajčata ze skleníku. Jo a nějaký dresinky. A když nezapomenu, tak koupím jogurt a udělám na Bobrovce Tzaziky, ty jsou k masu výborný.

Dnes jsme byli u našeho dr, tak potvrdil, že to je s Adél dobrý. Takže jsem od pondělka byla každý den u dr. 😝

masle
13. srp 2009

Ahojky,
tak jsem byla na ko, ráno jsem měla pocit že je to lepší ale houby mám ATB ☹ ☹ ☹ Ale už to alespoň tolik nebolí...
Takže my bohužel budeme chybějící članek na Bobrovcel ☹ ☹ ☹ 😢 A to ještě Ivan přišel z práce s tím že stejně v sobotu musí jít do té nové firmy co stavíme. Bo se tam dělá fasáda a bude se stavět lešení...a vůbec neví do kolika tam bude...takže se to úúúúúplně ppossralo 😢 😢 😢 😢 😢

myky
13. srp 2009

Sis teda taky máš doktorů dost, že ☹ ? Hlavně, že je Adél ok. Já jsem zvědavá na ten zítřek ☹ . Snad ho naberou. Já se do toho neženu 😅. Dost mě plaší, jak má flekatou tu nožičku😨. Jsem to ukázala sousedce a říkala, že ho musela ta sestra pěkně stisknout 😠 .
Na Bobrovku jsem koupila kuřecí řízky 6ks a křidýlka 10ks chtěla jsem i stehýnka, ale ty neměli a s manžou jsme koupili ještě prasátko-řízečky 4ks 😀. Dresinky jsme vzali dva- farmářský a bylinkový, ten miluju. Přivezeme uhlí a jestli zmáknu něco na zub, tak i to. A ještě samo, že pitíčko 😀 . Pivko, vínko a Griotku s džusíkem, jak psala sluní, kdyby jste tu její náhodou vyžumkli v pátek 😀 😉 a nějaký nealko. Jinak mě už nic nenapadá co mám v plánu. Balim až zítra 😅.

slunickooo
13. srp 2009

b af.... tak já mám naložený masíčko - prasátko + králíčka ..... + kachnu upečenou - ale ty není moc,, ta bude asi na pátek.. + plá tk y brambor,, ted je předsmažuju... pak se jen doudí.... + pikant tatarku tu mám,, jestli mám vzít i chilli omáčku???? + berem pivko , tu griotku + džusíky.... a nealko jasný taky... j o + zeleninu... 😉 , uhlí zatím nemám, ale zítra snad někde ještě koupíme...

Ma¨sle- ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ bože fakt nedoratzíte??? ach jo, jsme se na vás tak těšili... a Niki hrozně moc na Radečka a na veru i na Ivana 😀 😀 skrz toho Haryho 😀 ach jo ☹ ☹

sanuska
13. srp 2009

Sluni ty vogo co to máš za hostinu??? 😀 😝 😀 😝 😝

sanuska
13. srp 2009

Jo taaak srazí, holky tak si ho užijte se máte, že se můžete cpát 😀 😉

slunickooo
13. srp 2009

sanu - však ty taky můžeš 😀 😀 😀

myky
13. srp 2009

Sluní to je teda zásobička. Králíček kachňa 😀. Já vlezla na váhu, abych po sobotě mohla zase skučet 😀.
Sanu dík 😀 , užijeme si to, ať jsme tlustý na tři prsty 😀 😉

slunickooo
13. srp 2009

jj králík + kačena --- pro měštáky 😀 😀 😀 a já radši na váhu nelezu.. .i když dneska mě ségra mile překvalipa... prý že jsem hubená... ha ha.. no no comment radši

sisa32
13. srp 2009

Masle, tý jo, to je škoda, že nepřijedete, ale co se dá dělat. S atb se nesmí na slunce a o víkendu má být děsnej pařák. Tak se hezky vykurýruj.
Jsem si myslela, že někdo odpadne, ale čekala jsem, že to budem my. 😀

Tak holky, koukejte potvrdit účast. my jedem, jestli se do zítřka nestane nic mimořádnýho. Doufám, že nebudou odpadat další, aby jsme tam nebyli sami, to by mě manža asi zabil. 😀 😀 😀

Tak já vemu krkovici+ kuře+ tyčinky, a mám tu makovej koláč se švestkama, ráno si dáme k snídani a zbytek zabalím s sebou.

Zdravím Sanusku. 😉 🙂

slunickooo
13. srp 2009

jo my ještě ty koláče vlastně .. nebojte jsme se nesežrali 😀 😀

slunickooo
13. srp 2009

holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy- my máme asi 100 tašek 😀 😀 😀

sisa32
13. srp 2009

Já nemám zbaleno ještě nic. 😎

myky
13. srp 2009

Já taky ne, ale já mám čas zítra 😀

myky
13. srp 2009

Holky nakládám masíko a pípá mobil, tak si říkám jejda, něco se děje a taky, že jooooo ☹ .
Kačí vás moc pozdravuje, ale jsou další odpadlíci, bo Tobík je v nemocnici s průduškama a zase budou muset jezdit na inhalace.
Sluní a kdyby jsme tam přijeli v sobotu a vy byli všechny na výletech, tak rezervačka je na vaše jméno?

sisa32
13. srp 2009

Tak mám silnej pocit, že se na nás pražandy vyprdly schválně. 😒 😎

Bane, je mi líto Tobíka, ať se brzy uzdraví.

Holky, jen doufám, že vy ostatní dorazíte, protože jet takovou dálku aby jsme tam byli sami, se mi fakt nechce.

myky
13. srp 2009

Sis a já jsem co? 😉
My přijedem 😀 . Aspoň doufám 😅 . Máme to v plánu. 😵
Brou a zítra Mikšíčkovi držte palce, ať ho naberou hned na poprvé 😠 .

sisa32
14. srp 2009

Ahojky,

Myky 😉 ty jsi taky pražanda 😀 , ale vím, že jedeš, myslela jsem Masle a Kačí. Mrzí mě, že nejedou, ale co se dá dělat.

Tak holky, doufám, že nebudou další odpadlice, my jedem. 🙂 😉

myky
14. srp 2009

Ahoj,
Sis já vím 😀 😉
My jsme dnes nabraní na první pokus - hurá 😀 !!!!!! Výsledky budou v pondělí. Odpolko jedem na RHB.
Takže všem vám přeji příjemnou a hlavně šťastnou cestu a dneska mi tu bude smutno na koňovi 😀 .

slunickooo
14. srp 2009

hojík, ani jsem už stroj nec htěla zapínat... a koukám ☹ ☹ že Kači nedorazí... ach jo...

ale já měla nějaký takový pocit jako že Masle neb ude jediná, kdo nepřijede ☹ ☹

jo a aby toho nebylo dneska málo, musela jsem na oční pro antibiot. mastičku - se mi udělalo v oku to ječný zrno nebo jak se to jmenuje a lékárnice mě s tím poslala na oční... ale mast beru s sebou a jedem 😀 😀 😀

těším se , zatím páá

dagina
14. srp 2009

nazdárek, vám řeknu, že bych se na to nejradějí také vyprdla 😉. Zbaleno nemám nic, k žrádlu také nic..., klobásy snad koupíme někde po cestě, aby bylo co k večeři ..., ještě že dneska přijede Sluni, jinak by jsme umřeli hlady 😀.

Ještě se teď malá hlásí na oběd, takže musím mazat.

Masle, Kači, chjo ☹

Musím valit, Pa

klłŁ fdkše zž r

no je vidět, že je Lůca o proti Adélce začátečnice 😀

sisa32
14. srp 2009

Ahoj Dagi, ty prostě přijet musíš, mám pro tebe to bolerko. 😀

masle
14. srp 2009

Ahojky holky ani nevíte jak vám zavidím že jedete... ☹ Ale aspoň v tom nejsem sama..Kačí také odpadla..tak hlavně aby Tobík byl ok.. 😵 😵
Ivan z toho byl včera taky naštvanej že to nevyšlo ale i kdyby jsme navzdory ATB jeli, tak bychom tam přijeli až navečer a dop. zase jet dom.. to je na nic... ☹
Takže vám přeji ať si to tam užijete a těším se na fotečky!!!!
Ráďa byl dnes na 8m prohlídce a má 9kg přesně a 76 cm. Jinak mě Dr trochu nasrala bo Ráďa jak se plazí doma po koberci, tak má trochu odřené jedno zápěstí a teď se mu tam udělal stroupek (ale je to fak malinkatý!) a ona na to kouká a pak říká jestli mu neubližujem 😕 😕 teda trochu se u toho usmála ale nebylo z toho poznat jestli si dělá srandu nebo ne..tak to mě teda trochu vytočilo 😠 😠 😠

myky
14. srp 2009

Masle no neke. To je blbka! I kdyby si dělala prču, tak to je vrchol 😠 .
Jdu balit, jestli mi to mrňavec dovolí. Asi je unavenej a neví jak a co by 😅 . Brumla je z něj teď.
😅

myky
16. srp 2009

Ahoj holky,
tak poslední a první příspěvek je můj 😀 .
Teď jsme dorazili a cesta byla faj. Víkend se nedá hodnotit jinak, než skvěléééééé na 200% 😀 . Dětičky úžasný, mužský skvělý a místo bylo super. Moc se nám to s Myšákem líbilo 😀.
Moc ráda jsem vás všechny poznala osobně i s rodinkama. A ještě jednou moc děkujeme za krásné dárečky.
A doufáme, že to nebyl poslední srazík 😵 .
Jdu vybalit atd... 🙂

sisa32
16. srp 2009

Ahoj holky, tak jsme šťastně dorazili v 16.15 hod. Chtěla jsem napsat, jak to bylo všechno perfektní, jak jste skvělí a jak jsme vás rádi poznali, že se nám ani nechtělo domů, ale Myky to napsala tak, že se nedá, než souhlasit. Taky se už těšíme na další srazík, doufám, že tam se sejdem už všechny. Já už mám vybyleno, teď jdu krmit dravou zvěř. Pá večer, taky se těším na fotky. 🙂 🙂 🙂 🙂

slunickooo
16. srp 2009

AHOJ..... stahu ju fotky z toho kráááááááááásnýho SUPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPEEEER srazíku.... budu vás opakovat... jste všechny hrozně fajn i vaši mužský a dětičky prostě zlatíčka.... se mi normálně už po vás stejská..... na další srazík se už těšíme... Niki chce už tak za měsíc max. za dva 😀 😀 😀

hlavně se kočky ne loudejte s nahrání m foteček na rajčátko... už se nemůžem dočkat...... 🙂 🙂 🙂

fakt ještě jednou M OC DÍKY ZA KRÁSNÝ VÍKEND S VÁMA VŠEMA 😉

sisa32
16. srp 2009

Tak už taky nahrávám na Rajče 🙂

zuzana.bo
16. srp 2009

Zdravim vospolok,
caka ma IVF v Gyn-Fiv na Ruzinovskej, po 10 rokoch snazenia a 6 rokoch domahania sa ivf v UK. Predchadzalo tomu nenormalne vela pokusov a omylov zo strany NHS v UK a tak som rada, ze sme sa konecne s manzelom rozhodli dotiahnut to do ciela na SK. Musime za to platit, ale je to rozhodne lacnejsie ako v Anglicku a doktori su omnoho prijemnejsi. V UK sme museli vyplnovat prihlasku kde sa pytaju vela zavadzajucich otazok, napr. ci sme na dieta psychicky a financne pripraveni. Odpovedali sme ano a to nas vylucilo z poradovnika. Sokovalo ma, ze mat vlastny dom, pripravenu detsku izbu, uspory a moznost neváhat odist z prace dnes by bolo negativnym kriteriom. Skratka preto, ze je vela parov, ktore nemaju ani fuka, ziju na benefitoch a nemohli by si dovolit ani kociar. Mojej kamaratke takto v UK zamietli ivf tiez po cca 10 rokoch snazenia (cely cas hovorim o ivf financovanej narodnym zdravotnictvom) lebo je manzel ma dieta z prveho manzelstva. Decko ma sice 20 rokov, nikdy mu nebolo dovolene sa s nim vidat, ani nevie, ako vyzera detske hovienko, z otcovstva a rodicovstva nema absolutne ziadne zazitky alebo skusenosti, ale su chlapici, ktori sa sice snazia len 2 roky, ale bilologickeho potomka nemaju.

Preto vam vravim tu a teraz, vazte si toho, ako sa na pacienta pozera slovenska vlada, nech je akakolvek, este stale nie je taka zmagorena ako v UK. Cetr mi bol dlzny odist, ale za laskou by clovek siel aj na koniec sveta a za nadejou otehotniet este dalej. Drzim vam vsetkym palce, buducnost zavisi od poctu kociarov na chodniku, nie od poctu BMW na cestach.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru