Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

myky
17. srp 2009

Ahoj holky,
Sluní, sis díky. Už se nemůžu dočkat, až to bude za náma a budeme vědět co a jak. Je to hrozný, když dětičkám něco je. To nějak nemůžu rozdejchat.
Sis jsi šikulka. Natírat barák, jo? Zelená je super 😵. A přesně, jak píše sluní, nic na Adél vidět není, takže ok 😉 .Sluní my jsme pro 😀 . Super nápad. Ani v Chor. ani v It. jsem ještě nebyla 😀 .

slunickooo
17. srp 2009

jujjj t ak to oni se SIs přidají - se toho neb ojím 😉 😉 😉 a ostatní taky co???

a klidně někdy na v íkend můžeme se sejít u nás.. jsme o tom včera doma mluvili a fakt to tu nějak zvladánem.. 😀 😀 😀 před mořem - domluvíme podrobnosti atd 😀 😀 😀

sisa32
17. srp 2009

Myky, mě teda Mikulka vůbec nepřipadal nějak nemocnej, to bude všechno v pořádku, ale jsou to nervy.

Myky, natírám jen kousek nový verandy. Tam jsme nechali dát bílou omítku asi přeloni, ale teď jsme se rozhodli pro barvičku. Zbytek baráku už bude probarvená omítka, tak se s tím nebudu muset crcat.

Jak jsem psala o str. dřív, nejde o Adélku, ale o moje nahluchlý ucho. 😀

Já teda v itálii taky ještě nebyla a v Chorvatsku jen jednou a jednou ve Španělsku a to je od moře vše.

Viděly jste včera jak běžel U. Bolt??? Ten je skvělej- 🙂

sisa32
17. srp 2009

Sluni u vás doma jo ? 😕 To aby jste měli ten baráček nafukovací. 😀 😀

slunickooo
17. srp 2009

Bolt netuším kdo je 😀 😀 😀

a my teda Chorvatsko jednou autem.. pak moře jen ale už letecky, př. rok v květnu taky letíme,,, ale s váma to autem směr Jadram fakt ráda přetrpím 😀 😀

slunickooo
17. srp 2009

no jo - byste nesměli být náročný no.. na ubytování, koupelny, stravu no 😀 😀 😀

myky
17. srp 2009

Jste kecalky. Já než sesmolim 5 vět, tak přeskočíte na další stranu 😀 .
Sis, moje kámoška neslyší na jedno ucho vůbec 😉 . Časem si zvykneš a vůbec ti to nepříjde. Hlavně, že jsi v pořádku 😉 . A Jindru kdyžtak spacifikujeme 😀.
Kdybych holky nafotila náš dům, tak se pobavíte. Fasáda odpadává a jsem zvědavá, kdy někomu řachne na hlavu a zažaluje nás 😅 . Za plasťáky už to nějaký aktivista udělala, ale měl smolíka. Bylo vše podložené dokumentací a nevim, jestli si myslej některý lidi, že se v dnešní době dá žít s vyklepanýma skleněnýma dvojoknama? Tady konkrétně ne 😅. O fasádě mluvíme 2 roky, že ji budeme rekonstruovat a mezi tím se volil nový předseda družstva a nějak se to pořád odkládá. Ale máme zelenooooooou fasádu 😀 .

slunickooo
17. srp 2009

tak fakt bar ák SIs focenej nemám....

sisa32
17. srp 2009

Sluni, ty neznáš toho sošnýho, vysokýho a vtipnýho sprintera ?? To je veeeeelká chyba. 😀

A my teda náročný nejsme. 😀

Myky, vy máte zelenej jo?, To je dobrý. 😉

slunickooo
17. srp 2009

jo SIs řekni Jindrovi - velkýmu, nechci psát starýmu 😀 😀 že se vezme určo k tomu moři SUD 😀 😀 , Tom a Michal si na 100 proc. dají a s jakou ch u tí.. no já vlastně taky.. pivínko 😀 😀 😀

sisa32
17. srp 2009

No, tak to nevadí, třeba ho někdy uvidím na vlastní oči, až sse k vám přihrnem. 😀

slunickooo
17. srp 2009

hele jestli nejste náročný .... jsme si vás fakt tak oblíbili.. ta k klidně můžem něco spáchat i za pár týdnů... tady u nás.. voda je furt jak kafíčko... 😉 😉 😉 TO MYSLÍM NAPROSTO VÁŽNĚ JU

sisa32
17. srp 2009

Tak u moře bych si dala pívo i já. 😀 Ale nevím, nevím, jestli ho to naláká, no zkusím ho poškádlit až přijde. 😀

sisa32
17. srp 2009

Za pár týdnu do bazénu 😕 😕 😕 já tam nevlezu pomalu ani teď. To si spíš vezmem brusle ne? 😀

sisa32
17. srp 2009

Od Bobrový mi malá usíná s řevem, zvykla si na mě u postýlky. Ale nechám jí řvát a do 5-ti minut je klid.

slunickooo
17. srp 2009

a kde se zas fláká... tom ráno ödfrčel směr Slovensko.. pak mi volá v poledne a já mu říkám... ta kuž j edeš na sl ovaš??? no on už byl dávno zpátky že jo 😀 😀

hele a Jindra jako moře nemusí?? Nebo jako tu cestu autem??? jestli tu cestu tak se přidávám do klubu 😀 😀

slunickooo
17. srp 2009

naše dneska taky bulánkovala... v yžahla flašku čaje a byla jak dudek 😀 😀

slunickooo
17. srp 2009

no my máme nekecám ted 32 st. vodu... takže i za pár týdnů bude jak kafčo

sisa32
17. srp 2009

Tak to je rychlík.

jindra nemusí ani moře, už vůbec ne vedro a ani cestu. 😒

Jo Žanetka s tím čajem, to je spotřeba. 😀 😀

slunickooo
17. srp 2009

je ž iš tak to moře s váma fakt nevypadá růžově 😀 😀

hele žanet už ale 2 noci spala skoro celý a flašku jen jednu 😀 😀

slunickooo
17. srp 2009

s i musím uvařit ča j snad se tu f urt cpu jak to prase 😀 😀 😀 snad mě zasytí trošku 😀 😀

sisa32
17. srp 2009

Že by Bobrovka dělala divy ? 😀

Ale já myslím, že když na něj půjdu pomalu a s dostatečným předstihem a pojedou všichni, tak se nechá přemluvit, ale budu se muset hoooodně snažit, no.

sisa32
17. srp 2009

Večer jsem dělala pomzánku s Nivy a moje předsevzetí nejíst po 17-tý vzalo za svý. Jsem se nějak zkazila, jak jsme furt grilovali.

slunickooo
17. srp 2009

jj si taky myslím že ho zmákneš.. .v íš jak na něj vid.. přeci jen to je jen chlap 😀 😀

ale záleží c o na to Dagi ještě 😉

slunickooo
17. srp 2009

hele já jsme taky r ozežraná fak festově... 😠 😠 😠 😠

sisa32
17. srp 2009

Tak jsem zrovna chtěla napsat, že ta bouřka zmizela a blýsklo se tak, jako kdyby venku blikal obrovskej stroboskop a zahřemělo a ž mi brněla židle, takže kdybych už nepsal, tak jsem bez proudu.

slunickooo
17. srp 2009

ježiš.. tady je kliidd..... tak zalez pod postel 😀 😀

sisa32
17. srp 2009

Tak takovej hubeňour nejsem, je tam jen 10 cm místa. 😀 😀

slunickooo
17. srp 2009

😀 😀 😀

jo taky mě napadlo .. nějak kolem vánoc.. aby už byl advent a byla krásně vyzdobená Pra ha... je zdíme někam do divadla,, mu zikál.. atd... samo že b ez mimin.... jestli se někdo přidáte??? Myky .... co vy na to?? Půjdete s námi jako r odilý pražáci??? 🙂 🙂

slunickooo
17. srp 2009

AHOJDA TETY TAK KDY PŘIJEDETE? JO A AZ PŘIJEDETE VEMTE SI PLAVKY 😀 😀 😀 AHOJDA NIKI

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru