Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

slunickooo
18. zář 2009

jéééé Adelka dneska slaví... 😉 😉 😉 😉 TAK I MY SE PŘIDÁVÁME SE VŠÍM NEJ..................................... HODNĚ ŠTESTÍČKA, ZDRAVÍČKA ADELKO - NEJEN TOBĚ, ALE CELÉ TVOJÍ RODINCE 😉 😉 😉 😉

M y jsme doma z KO - 8,640 g, 71 cm + máme druhý Synflorix... další KO po roce + nějaké očkování dostanem - mudra byla spkojená, spíš přímo nadšená....

jo a ode dneška vol áme na kočičku - čččč 😀 😀 😀 😀

myky
18. zář 2009

Ahoj Sluní, paráda. Gratulujeme 😀 a ať máte klid po očkování. My měli jen jednou 38,3 a jinak ok. Tak jsem ráda, že reakce na očkování má v pohodě. Jdeme se naobídkovat a šupajdíme ven. Dneska máme cuketku s brambůrkou 😀 Pááááááááá

slunickooo
18. zář 2009

Přejem DOBROU C H UT 😉 😉 , já dneska pro malou udělala krůtičku s rýží a nám dělám z krůty čínu 🙂 - hezky si to venku užijte, my půjdem až se vzbudí na procházku + do krámu

myky
18. zář 2009

Ahoj, děkujeme a taky přejeme dobré chutnání, ale asi k véče 😉 .
A další perličku mám. Já asi žiju někde na měsíci! Dneska jsme potkali v parku, kde chodí samé maminy s dětmi a staří lidé chlapa a na vodítku měl jaguára 😠 . Normálně s nim přišel ke stromu a povolil mu provaz a jaguár hop na strom. Po chvíli mu chlap říká pojď dolu a jaguár seskočil a takhle chodili od stromu ke stromu! Jsem myslela, že se po... 😠 . Jsem potřebovala kolem nich projít. No strach a respekt byl silnější a plížila jsem se za nima, dokud nešlo uhnout jinou cestou a takovou, že jsem myslela, že jdu snad po nějakém poli! Ještě, že máme tak supr stabilní kočár. Jo a ten kočičák neměl ani nic na tlamě. Chlap měl teda svaly, ale bych chtěla vidět, kdyby se na někoho ta šelma vrhla?! Příště na něj zavolám policajty! To přece nesmí takhle chodit, ne?

slunickooo
18. zář 2009

teda Myky - to je horor... to určo nesmí když nemá náhubek,,, stejně, co si ted ty prachatí můžou dovolit ☹ ☹

jo a telka nejde opravit - takže hold musí být ta velká LCD 😀 😀

myky
18. zář 2009

Jéééé, no to je paráda 😀 😉. A už víte jakou pořídíte?

slunickooo
18. zář 2009

no já myslela tuhlee http://www.gigashops.cz/lg-37lg5000-lcd-tv/

tom našel tu hle

http://www.sporilek.cz/televizory/plazmove/pana...

takže spíš se zajedem mr knout do obchodů a co nám poradí a co se nám bude líbit v reálu,,, ale chci i držák na zed ten výklopný... pod to udělat malý regálek jen na PS2 ... no jo, jsem ve svým živlu no 😀 😀

slunickooo
18. zář 2009

holky... jsem asi prdlá 😀 😀 😀 ale v NE asi půjdu na brig ádu - trhal jablka... chodí naši, prý je to super trnáhí, navíc je krásný počasí, Tom bude po tahu --- zí tra jede kámošovi na narozky, tak bude v NE hlídat žanet s Niki 😀 😀 😀 - nos e už těším ,se odreaguju ,,, za den mi to dá prý litr 😀 😀 😀

sisa32
18. zář 2009

Ahoj holky, Adélka moc děkuje za gratulace. 🙂 🙂

Dnes jsem se teda honila, dopoledne jsem gruntovala, pak obr nákup, pak naložit maso, připravit oslavu, upéct dort, udělat krém, návštěva a jsem hotovson. je mi zase blbě a zítra mě to čeká nanovo, jen tu bude ještě víc příbuznejch. 😝 Ale co bych pro to moje zlatíčko neudělala. Ráno musím dodělat dort, večer se mi už nechtělo, měli jsme medovník a hlavní oslava bude zítra, tak pak budou ty klasický fotky s dortem.

myky, bydlíš v Práglu a divíš se, že potkáš jaguára ? 😀 😀

Sluni, pěkný televizky, ale je fakt, že to chce vidět, hlavně víc vedle sebe. mě se líbí panasonic ( máme doma ), tak jsem říkala, že když placatku, tak Pnsc, ale pak jsem viděla v Elektro Worldu SHAP a měl nejlepší obraz. Tak ať Ježuch dobře vybere. 😉

myky
19. zář 2009

Ahooooj,
Sis, tak co slava a dárečky? Jak se Adélce líbili dárečky a co vlastně dostala?
Sluní telky super. My máme Sony. Máme jí na TV stolku, bo naše zdi tady jsou katastrofální. Vrtneš a vypadne 0,5m zdi 😀 . Brigádu si užíj, ale fakt tě obdivuju, že jdeš na takovou makačku. Ti pak Tom bude masírovat záda 😀 .
U nás včera překvápko. Večer ve čtvrt na 9 volá kámoška, jestli se může stavit na kafčo a dopadlo to tak, že tu spala do rána. Jsem KO. Jsme šli spát ve 2 ráno a ovíněné 😅 . Dneska jsme byli u našich a pak u kámošky od Myšáka co má 4,5letou holčičku a 3letý dvojčata kluky. Holky to byl mazec! Dala mi igelitku věciček a fakt pěkných, tak máme pár věciček dvojmo 😵 .

slunickooo
19. zář 2009

ACHOOOJ HOLKY,

zdravím,

Myky - jakou máte uhlopříčku a z jaký vzdá.l. na ni koukáte???? A SUEPR VEČER - super že jste si to užili... a dvojčátka si FAKT nedovedu absol. přestavit... všechny jejeich maminky fakt obdivuju.....

Sis - se už taky moc těším na další info o oslavě a na fotečky,,,, kukej je hodin na rajčátko, at je vidíme všechny.. 😉

my už od pátka nespinkáme navečer, chodila ještě cca v 16 hodin, tak ted už nechodí, a pak po koupání vypije Hajánka a hned spinká 😉

jo a mám velikou radost... mám super otepl. mikču Adidasku.. zelená s bílým + černým - fakt vypadá bombově 😀 😀

jo a sIs obdivuju, že se patláš s dortem... to já bych nezvládla 😝

myky
19. zář 2009

Sluní Sony Bravia, ale šla jsem se podívat na tu úhlopříčku a nemůžu najít účet a ostatní info o ní 😨 . Zítra na to juknu a písnu. Jsme s ní moc spokojený. Koukat na ní můžeš z jaké-koli vzdálenosti, protože prý LCD neničí oči a to prý ani dětem i kdyby na ní koukali z 10cm. My jí máme tak 3-4m a v pohodě a kolikrát sedím skoro u ní a taky ok. Ze začátku jsme pořád koukali na přírodopisné a sportovní programy, protože to byla slast oprpti tomu, co jsme měli předtím 😀 . Se máte na co těšit 😉 . To budou mít holky pokoukáníčko u večerníčku 😀 .
Taky když si vspomenu, jak jsem patlala ten dort pro synovce, tak jsem zvědavá co upatlám pro Mikšíčka mojeho milovanýho. Se na to strašně moc těšim.
Oteplená mikča jo????? To je paráda. Já koupila tu zimní bundičku a snad z ní do zimy nevyroste. Koupila jsem vel.86 a jsou mu jen trošku delší rukávy 😅 .
Tak holky dobrou a zítra páááááááá 🙂

slunickooo
19. zář 2009

no tak jukni a písni...dík

ale já myslela mikču pro sebe 😀 😀 😀 mám L - ale je jen taková tip-top, pod zadek,, takže bych potřeboavla ten zadek a stehna trošku shodit.. ale nějak nevím jak 😠 😀 😀

dobrou nooooooc

slunickooo
19. zář 2009

jo a Myky -kdybys chtěla, tak tu mám tak nějak pořád obleč. po synovcovi.... tak ti je klidně můžu schovávat a pak vždy na srazíkách předat 🙂

sisa32
19. zář 2009

Ahoj holky, tak oslava byla super, nemělo to chybu. jen tu chyběla skorošvagrová, včera se vrátila z Egypta a má chřipku, tak doufám, že ne tu prasečí. A taky moje ségra, ta je v Paříží se svým klukem číslo dvě.

Adélce se nejvíc líbil pejsek od FP a balonky, co bude mít v bazénku od babičky. Dort se taky povedl, zítra dám fotky, dnes už mám dost.

A taky mám úraz. koupila jsem si minulý týden nový struhadlo, krásně ostrý a chtěla jsem nastrouhat na vroubkovaný plátky mrkev, no a teď mám půl kloubu od palce skoro uřízlýho. Nemůžu s tím hýbat, bolí mě to až k zápěstí, tak snad nebudu muset k dr. To bylo krve, že se mi dělala špatně a jindra zrovna odjel, no jsem šikovná. Ale psát na pc kupodivu můžu celkem dobře. Uvidíme zítra.

Sluni, dej foto v mikince a neštvi s tím hubnutím, vždyť by jsi měla už jen kosti, shodit ještě kilo.

slunickooo
20. zář 2009

zdravím, jsme akorát přišli z píva 😀 - Tom uspává žanet..

Sis - hezký fotečky, dortík taky moc hezký, dárečky dostala malá taky moc hezký, no prostě HEZKÝ 😀 😀

a dn eska jsem se d ozvěděla, že kamarádka čekají chlapečka, jsme furt mysleli že to bude další holka.... 😀

myky
20. zář 2009

Ahoj,
Sluni, jj mikča pro tebe 😀. Já jsem truhlík a hned jsem viděla Žanetku 😀. A L na tobě musí plandat. To mi neříkej. Bych pak já musela mít XXL nebo co? Jsi štíhlounká a vypadáš super. Nic nehubni 😉.
Telka máme tuto a koukáme na ní z 2,5m 😅
http://www.alza.cz/32-lcd-tv-sony-d97959.htm
Sis ty brďo a ohýbáš ho v pohodě? Tam co si představuju, že jsi se ostrouhala jsou šlachy 😖 . Takže žádná prča a jestli máš pojistku, tak masti k dr na ošetření. Jestli by se ti trochu zmenšila ohebnost, tak máš trvalé následky.
A jsem trdlo, ale nemůžu si vspomenout na uživ. jméno a heslo 😢 . Promiň 😢 . Písneš mi ho do IP?

myky
20. zář 2009

Zapoměla jsem kouzelné slovíčko prosím a děkuji 😀 😉

myky
20. zář 2009

Jo a musím vám hodit další čupr prču. Asi si začnu zvykat, že žiju v Praze 😀. Dneska jsme šli s Myšákem na pivko a potkali jsme chlapa s prasetem na vodítku. Normální tak 100kg regulérní, černý čínský prase. 😅 Jsme čuměli 😵

myky
20. zář 2009

Kouzelný bylo, jak si ten čuňas vrtěl ocáskem a poslušně šel po chodníčku a očmuchával baráky. Jako pejsek. 😀

sisa32
20. zář 2009

Ahoj holky, vy všechny chodíte na pívo.
Myky, škoda, že jste to prase neviděli když jste šli z píva, to už by se dalo vysvětlit jako halucinace. 😀
Tv je moc pěkná, já snad začnu chtít taky. 😎

Palec dnes trošku lepší, jen se ho nesmím dotknout. 😒

Dnes jsme si udělali výlet k Berounce, bylo tam krásně a už žádný vodáci, ale lidí na procházce dost. Adélka se vymáchala ve vodičce, je to vodouch. 😀
Taky jsme se stavili u Tří pramenů, to se jí moc líbilo, jak to teče. Jsou všechny pitný a ledový jak sfiňa.

myky
20. zář 2009

Holky juk na dnešní foto z našeho pívečka. Ten číšan je můj ex 😀.
http://mysaci1.rajce.idnes.cz/Mikulasek_s_Jirko...

myky
20. zář 2009

Sis děkujeméééé. Fotečky super, paráda. Hlavně ty balonky 😀 . Takhle nějak si to představuju a už je máme schovaný i s bazénkem a chci je dát Mikšíčkovi asi k Vánocům 😀 . Myšák z toho byl hotovej, že prej se o to přerazíme 😀 . A že se Adélce moooc libili?
A čuňase si říkám. Jaguára jsem si vyfotila na mobila, ale není to vidět, jak byl ve stínu. Čuňa mě nenapadlo fotit a to jsme měli foťák. No já už nevěřila vlastním očím. Zítra stopro potkám grilu 😀 😉 .

myky
20. zář 2009

Sluní, co brigoška? Dneska to bylo, nebo až příští NE? Jestli dnes, tak asi v poho, když jste šli na pivínko, že? 😵

myky
20. zář 2009

Jo a holky, kdyby vám byl nějak povědomý barák z těch fotek? Tak je to hotel, ve kterém se natáčí Ordinačka v Růžovce 🙂 .

sisa32
20. zář 2009

Myky, moc hezký fotečky. mikulášek už je kus chlapa. 🙂 Na jedný fotce máte úplně stejnou pusu. a velkej Myšák jak se k němu hrdě hlásí co ?

S těma balonkama jsi mi připoměla, že jsem na oslavu koupila nafukovací a taky lampiony a zapoměla jsem na ně. 😒

dagina
20. zář 2009

Ahojky, všechno nedočítám, se to nedá, ale hned se musím tlemit, že Sluni musí shodit zadek a stehna 😀 .
Myky, další dobrý zážitky 😀 .
Sis, krásné fotečky, Adelka už je hold velká holčička..., proč to tak letí ☹ ?! Dodatečně všechno nejlepší k ročku přejeme 😵 . Dobrá fotka, jak ten strýcu sedí úplně bezvládný 😀 , asi přecpaný, co 😉 ?!

Kámoška porodila chlapečka, za necelý čtyři hodiny od příjezdu do porodky byl na světě, 3.80kg měl, taková rychlovka a takový macek, narodil se 3 týdny před termínem.

Sluni má nějakou brigádu?????

Myky, já na tebe nemám také heslo ☹ , nemůžu se podívat na barák z Růžovky 😅

Zítra nás čeká zase plavčo, musím s Lůcou doma cvičit na potápko, před umyvadlem musím říct heslo na potápění a přitom ji opláchnout obličej vodou 😅 . Sis, také jsi to dělala s Áďou??? Lektorka říkala, že na čtvrtém plavču se bude potápět 😕 .

Musím zase mazat, mějte se, snad se někdy zastavím na dýl.
Moc všechny zdrávíme!!!!!

sisa32
20. zář 2009

Dagi, díky. 🙂
Kterou ftku myslíš ? 😀

Obličej u umyvadla jsme neouplacovali, ale při koupání jsem dělala to, co jsme natrénovali na kurzu. Teď to heslou používám, když jí chci opláchnout hlavičku od šamponu a žádný řev.

myky
20. zář 2009

Sis no to je k vsteku, ale určitě se šiknou na nějakou příští oslavičku 😅 😉.
Jj, taky jsme se smáli, že na té jedné fotce jsme úplně stejní a i se stejně tváříme 😵. Myšák je pyšný a jsme z Mikuláška úplně nadšení. Je to náš největší poklad na světě a jak je krááááásný 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru