Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

myky
20. zář 2009

Sis a i tak tam Adélka měla dost balonků, nemyslíš 😉 ?

sisa32
20. zář 2009

já se nedivím, že jste pyšní na takovýho krásnýho chlapečka. už se těším, až se zase uvidíme. 🙂

No balonků měla dost, hlavně, když jsem je musela sama sebrat po zahradě. 😀

sisa32
20. zář 2009

rovna řeším, jakou objednat autosedačku. Delší dobu máme vyhlídnutou tu Recaro, jak dávala Masle odkaz, ale ještě se mi líbí Britax evolva 123 plus, tak nevím kterou.

myky
20. zář 2009

Tak u nás vyhraje asi Recaro. Tu mám taky vyhlídnutou už dlouho a hlavně tím, že jí budu pořád vyndavat a zandavat z auta a nosit domu, tak to madlo na přenášení je pro mě dost podstatný prvek. Já volila mezi Römer myslím, že to bylo Kidi a tou Recaro. Na Britax evolva jsem nečetla žádné recenze, tak nevím. Ale vypadá dobře. Myslím, že neprohloupíš ani u jedné.

myky
20. zář 2009

A s balónkama věřím 😀 . To byla první věc, která mě napadla při prohlížení foteček 😅 .

dagina
20. zář 2009

http://pufina.rajce.idnes.cz/Adelky_1._narozeni...

Sis. tuhle 🙂 .

Myky, pošli mi prosím heslo, ať se můžu podívat na ten barák 😀 .

myky
20. zář 2009

Ahoj dagi, jj už letí 😉 .

myky
20. zář 2009

Dagi teprve teď jsem si všimla, promiň. Mi to nějak naskočilo později, asi jsem zrovna připisovala.
Hele a už na čtvrtém plavču joooo 😨 ? To bych snad nedokázala. Vždyť to se nemůže stihnout naučit 😕 . Ale kámoška to dělala klukovi ve vaně při koupání. U umyvadla si to nedovedu představit. To musíš mít všude nacákáno, ne?

myky
20. zář 2009

Jo a užíjte si zítra plavčo 🙂 .

sisa32
20. zář 2009

Dagi, to je můj táta. 😀 😀 😀 ( nevlastní ) a je to focený ještě před jídlem. 😀

sisa32
20. zář 2009

Tak jsem nakonec objednala tuhle :http://detskezbozi.com/inshop/autosedacky/9-36kg-9mes-12-let-/britax-evolva-123-plus-2009.html

jsem na to zvědavá, ale je za super cenu v akci.

dagina
20. zář 2009

Jééé Myky, krásný fotky, a ten tvůj ex je dobrá vtěrka 😀 . Přiznej se bez mučení - jsi zhubla, a docela dost. V té Růžovce si provozují hotýlek, jo?? A co ubytování, bylo by možné??? Že by jsme tam při návštěvě Prahy přenocovali 😀.
Dneska jela známá do Prahy do obřího akvárka, to je dobrý nápad.., určitě to stojí za to navštívit. Jsem zvědavá až bude vyprávět...
Už se mi po těch vašich dětičkách stýská ☹ .....

Sis 😵 , před jídlem jo??? 🙂

No já si to potápko při čtvrté návštěvě také nedokážu představit, ale je fakt, že Lůca už při tom našem domácím cvičení zadržuje dech...., takže uvidíme 🙂 .

dagina
20. zář 2009

to je hodin, musím jít chrápat.

Dobrou noc 🙂

K těm sedačkám, hodně chválí Baby point, že má všechny atesty atd., ale v reálu jsem ji nikdy neviděla, také se za chvíli budem muset po něčem poohlednout, a také po jídelní židličce.....

slunickooo
21. zář 2009

Jééé ahojík, vy jste včera drbali jak o život 😀

Myky -fotečky kráááásný a teda čumím jak se číšník pořád nechává foti t 😀 😀 a tobě to teda sekne, máš dole min. 5 kg vid, za chvilku bu deš jako laňka 😉

Brigáda měla být včera, ale pak jsem to vzdala, chodí se v 6,30 a to jediný mě odradilo

Jinak nad bazén kem s kuličkama taky přemýšlím, malý b azének doma dokonce už máme, ale pak když si představím , kdo to bude uklízet.. .no uvidíme 😀

D neska chci koupit nějaký hudební nástroje 😀 asi bubínek, ¨xylofon - narozky se b líží

Dagi - jsi dobrá s plavčem - hod taky fotečky 😉

kacatko03
21. zář 2009

Ahoj holky,

jee Adel už má rok? to je mazec vše nej opožděně. já nějak nestíhám :( Filip je už skoro měsíc nemocný a nemuže se z toho vyhrabat...děláme doma ukoly a doháníme látku, takže moje nervy jsou trochu narušené :D a Toba měl opět bronchitidu takže lítáme po Alergologii má dýchadlo takže taky mazec....

navíc Toba začal chodit kolem nábytku, staví se uplně u všeho, má otřískanou hlavu a všude boule bo pochopitelně padá...nevydrží v klidu ani miutu takže mám podezření že je hyperktivní...mele sebou i když pije mlíko.

jdu skouknout fotky 🙂 dočítat nebudu bo to bych asi nedala, všechny ale zdravím.

kacatko03
21. zář 2009

hokly jaký jsou vaše hesla na rajče? ☹

myky
21. zář 2009

Ahoj při pondělku, právě jsem dala Mikšíka spinkat a padnul za vlast 😀 . Byla tu kámoška s 1 a 1/2letým klučinou. Je loňský únor narozený, tak okukuju co mu všechno jde 😵 .
Sis hezká a fakt za super cenu. To se bude Adélka vozit jako královna 🙂 .
Holky jste hodný, že si myslíte, že jsem zhubla 😀. Ale nezhubla jsem moc. Jen trošičku asi 1-2kg, ale ten pupek mám pořád nechutnej 😢 . Jen na těch fotkách to není vidět. Musela bych cvičit a to mi nějak nehrozí 😅 .
Dagi určo by ubytko šlo zařídit, ale on za měsíc končí a jde jinam. Ale můžu se ho zeptat a zjistit ceny atd... Jestli chcete? Je to kousek od našeho bytu 😵 .
Sluni no my jsme se neviděli 5 let, tak byl rád a on je moc hodný a ta jeho je sympatická. Tak se držel kočáru, že jsem mu ho musela sebrat, když už jsme potřebovali jít domu 😀 . Bylo to fajn. V 6:30h 😖 , fuj teda chudáci brigádníci. Bazének s kuličkama se těšim, ale taky nevim, jak dlouho vydržim 😀 . A už mám doma takové piánko co se do něj ťuká paličkou. Taky chci ještě něco nakoupit, ať je tu řádnej rachot 😀 😉 .
Sluní a kdy jdete pro telku?
Holky zítra na nás myslete. Nic neříkám, jen na nás myslete od rána od 8h cca celé dopoledne 😅 . Díky 🙂

sisa32
21. zář 2009

Ahooooooj, 🙂

Sluni, tak co jsi koupila ? Aspoň nějaký hodně uřvaný hračky ??? 😀 😀

Myky, mě se zdá, že jsi taky jako lunt, ani to bříško nemáš. Ten bejvale je teda dobrej a Myšák ještě lepší. Já kdybych si chtěla foti t bejvalýho před Jindrou, tak by to někdo z nás nepřežil anebo bych se stěhovala.- 😀

To ubytování v tom hotelu bych brala, i když to máme domů kousek, ale aspoň by jsme mnohli trajdat do tmy. 🙂

Zítra na vás budu myslet a budu posílat hodně štěstíčka, aby byly jen dobré zprávy. 🙂

Kači, ty si s těma klukama užiješ a to bylo léto, copak chudinky v zimě, když je hnusnej vzduch. Co Tobík, nekoupíš mu tu helmu pro mimča ?

sisa32
21. zář 2009

Ještě jsem zapoměla pochválit Dagi fotečky. Lucinka se všude směje, moc jí to sluší, vodička se jí líbí, to je dobře. A je čím díl podobnější tatínkovi. 🙂

myky
21. zář 2009

Sis děkujeme. No a s tím focením. Já bych taky nikdy bejvalce s manžou nesesznamovala, ale tohle je trošičku jiný případ a na dlooooouhé vyprávění. Myslím, že měl i Myšák radost ze setkání a fotil. Ex je fajn, ale vadilo mi na něm pár dost podstatných věcí a tak jsme to skončili po 7,5letech a manža je hezčí a nemá ty chyby. Jsem šťastná, jak to je a ex přeji jen štěstí a vždy o něm ráda budu vědět. Míša to ví a proto je v klidu. Bych ho nevyměnila, ani za miliardy miliardový 😀 😀 😀 😀 . V našem vztahu jsem já, ta žárlivka 😅 😉
Dagi krásné fotečky.

dagina
22. zář 2009

Ahojky,
Kaci, tuhle jsem na tebe myslela kam jsi se poděla... . S těma klukama věřím, že to je záhul, když jsou takhle nemocní.., a hyperaktivita se dá třeba poznat u tak malého mimča????Teda spíš batolete 😅 ..

Myky, určitě ti špatně váží váha, jsi zhubla víc....

Včera byl na plavču s námi 7dmi měsíční kluk, a krásně lezl po kolínkách, začal si stoupat, čuměla jsem jak puk. Pak tam byl 10ti měsíční a ten se plazil jak naše Lůca, ikdyž Lucinka už začíná zapojovat i kolínka při lezení 😅 . Fakt jsou v dětech rozdily, ale zase na druhou stranu se třeba ve třech letech nepozná, kdo lezl, chodil... později a dříve 😅 . Nebo Myky ano?????? Ani nevím proč se to tak sleduje a hlídá...., každá mamina srovnává, mi minule jedna mamina řekla, že si myslela, že Lůce je půl roku 😅..., ji asi srovnává se svým chlapečkem, kterýmu je přes rok, sama to byla žirafa a táta také 😀.

Hele, myky, a nehrál ten tvůje ex.. automaty??? Mi přijde jako gembler 😅 🤐 .

Tak se tu mějte, papa
Pěkný den.

slunickooo
22. zář 2009

oooj,

Sis - zatím nemám nic, asi počkám až pojedu do HK, jinak žandu ted hrozně berou knížky se zvířátkama, to za mnou pořád "leze" 😀 nosí si je a pořád "č č " .,.. jako kočička 😀

Dag - jééé Lucinka je šik ulinka krásná,,,, takový šídlo je, ji kouká z očí taková šibalka 😀

Myky - taky se přidávám k Dagče - že máš doma váhu rozbitou, a pro telku zatím nevím, někdy o víkendu, spíš až budou hlásit ošklivě,

slunickooo
22. zář 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

holky , četli jste ??? tak držím moc palečky at Lukášek ještě nějakou dobu vydrží 🙂

myky
22. zář 2009

Holky děkujeme za myšlenky. Dnešek dopadl ok. Tak děkujeméééééééééééééééé 😀
Sluní váha se bohužel nerozbila. Ale pokud bude pořád ukazovat to, co ukazuje, když na ní vlezu, tak jí hrozí vážné nebezpečí a to by si hoplka měla rozmyslet 😀 😉! O ktušce jsem četla a držím jí moc palce, aby to zvládli. Lukášek je ohromný bojovníček, tak věřím, že to spolu zvládnou. Ta holčina má tolik síly, že před ní hluboce smekám.
Dagi nehrál automaty. Teda myslím. Rozejitý jsme dlouho a min. 5let jsem ho neviděla 😉. Ani nevím, jak se gembler pozná? Jen kouří a občas to přehání s kámošema na pivku a to já neeeeesnesu. Prostě jen neznal míru a hodně žárlil. Taky životospráva nic moc. Jinak je starostlivej a hodnej. Pořád si přejeme k narozkám, svátkům, vánocům a vždycky mi volá na silvestra po půlnoci. Ale není v tom láska. Spíš je to přátelství a hodně společně prožitého. Co se lezení týče, tak se to pozná. Ale spíš v našlapování na plosku nohy, držení těla při chůzi, rovnováze a periferním vidění a reflexech. O vadách páteře ani nemluvím. To už je pak důsledek toho všeho. Nezdá se to, ale je to prý hodně důležité. Jako prý děti, co se nepřetáčí v břiše, tak mají problémy s vnitřním uchem a rodí se koncem pánevním. Taky bych netušila, až takový dopad 😢 . Ale přesně, jak píšeš. Nejde srovnávat. Taky jsem tu psala o kámošce co srovnávala Mikuláška v jeho 6měsících se svojí 7mi týdení holkou. A to jen dle fotek. fakt prdlá. Ona je ze Znojma 😅. Hlavní je, když jsou zdravoučký 😵 .

slunickooo
22. zář 2009

mYKY - JEŠŠTĚĚ JEDNOU MOC GRATULUJU 🙂

jo hoky - vččera jsem kouila malý první kššandy 😀

kacatko03
22. zář 2009

Sis: opět krásný dort 🙂 a malá je teda už veliká
Myky: gratulka...

sluni: odkaz sem viděla..a taky držím palce....prožívá to co my...taky jsem od 28tt musela ležet a v nemocnici na magnezku a bum vydrželi jsme to do 36tt 🙂 tak snad to dají taky.

Dagi: no já nevim jestli se to pozná ale on je tak živej že sem si to videdukovala sama s porovnáním s Fidelem když byl malej :D

slunickooo
22. zář 2009

jako jsem sem psala a nic 😠 😠 😠

takže snad si vzpomenu... sjem se chtěla zepatt - nemáte některá zkušenost s tím sedaátkem do vany? malá nevydrží sedět , furt si stoupá. leze, mám pod ni ručník ale ten je hned shrnutý,,, takže přemýšlím nad tím sedátkem a protiskluz. podložkou.. .p rosím poradte...

a jinak žanet je taky teda strašně aktivní, slovo hyperaktivní nemám ráda - mi přijde že je nějak moderní v posl. době.. .ale na Bobrovce to byl holky ještě andílek... ted od rána do večera jen kecá, někdy uplně nadává, když se ji něco nel íbí nebo není po jejím tak to umí dát značně najevo, vzteká se hezky 😠 😀 😀

jo hodím vam za chvilku fotky - jsem koupila další aplikace - jsem se asi zamilovala 😀 😀 dala jsem se na botíky a je to bomba....

a ještě posl. prosb a - v čem děláte domácí videa??? j á je pořád dělala v SOny vegas a ted jsem to zkusila ve Wind. Movie Makeru , je to jednodušší, rychlejší - ale přijde mi že kvalita nic moc.... že v tom Sony je to opoznání leší...

a dál už nevím co jsem psala.. si vzpomenu 😀

chiwule
22. zář 2009

ahoj holky, jen v rychlosti pro sluni: sedátko do vany můžu jen doporučit, je to super věc a přesně z těch důvodů co píšeš jsem ho pro malou pořídila. Stačilo nám již použité, páč je to na pár měsíců - teď už v něm nechce sedět. Pěkně jsem ho vydesinfikovala savem a bylo. Jooo a škoda žes neřekla dřív, včera jsem ho prodala na mimibazaru za 250káčé 😉 😀

myky
23. zář 2009

Sluní moc hezká ozdoba 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru