Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

masle
7. lis 2008

Ahojky,
Oskarko tak konečně doma viď. Neboj v domácím prostředí se zotavíš hned a všechno se podá. 🙂 😉
Já byla na KO tlaku, tak dnes už byl nižší. Tak prášky snad zabraly. 🙂
Včera jsem vyprala a umyla kočár. A vypadá pořád dobře. Tak jsem ráda. 🙂
Dneska jsem byla u kamarádky, která má 2měsíční mimi a úplně jsem se tam rozplývala. To je tak něco nádhernýho!
Už se nemůžu dočkat.
🙂 😀

hanulka3112
7. lis 2008

Ahojky holky, tak než vás dočtu, tak hlásím 2 mimísky krásně bila srdíčka jeden má 8mm a druhý 9mm, foto přidám později a už mě propustili k mému gyn. 🙂 tak a teď vás snad dočtu 😉 🙂

slunickooo
7. lis 2008

jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí Hanulko, to je krása....... dvojčátka..... 😉 😉 😉 😉 moc se opatrujte a dávejte na sebe pozor 😉 😉 😉

myky
7. lis 2008

Hanulko, jsem to říkala 😀. Moc gratuluji a šup ze snažilky na tt 😉

Dagi, tak hlavně aby to pomohlo. Manžel má zase z basketu operované zápěstí. Z fotbalu zatím nic 😵 . Ale od operace, už to prý nebylo ono. Tenkrát mu mladá sestřička měla oholit tu zlomenou ruku a on se díval na TV ( samo že sport 😀 ) a na výzvu - ukažte mi tu ruku, já vám jí oholím- jí samozřejmě podal tu zdravou. No co by si nechal šahat na tu, co ho bolí, že 😀 ?! Jí to vůbec nedošlo a oholila tu zdravou a na sále ječeli jak protržený 😀 .

hanulka3112
7. lis 2008

Holky díky, ráda bych se šoupla do těhulek, ale nevím termín porodu, tak v pondělí půjdu za svým gyn. Dr. tak se na to zeptám a zapíšu se 😉 🙂

myky
7. lis 2008

Hanulko to ti stačí napsat poslední MS 😉 a koník ti to napíše.

hanulka3112
7. lis 2008

Myky díky už to mám 😉 🙂

hanulka3112
7. lis 2008

Dala jsem i fotečku do alba 😉

myky
7. lis 2008

Hanulko krásná fotečka 😀 .

kacatko03
7. lis 2008

hanulko veliká gratulace 😉 😉 😉 😉

masle
7. lis 2008

Jéééé Hanul to je krásné!!! Mooooc gatuluji! 🙂 😉

dagina
9. lis 2008

Ahojky, Hanulko, to jsou zprávičky, jen se radost podívat 😉 , moc moc gratuluji k dvojčátkům...., no vidíš, a ty jsi měla strach, že neobsadíte ty své komnaty 😉. Budeš doma, nebo chodit do práce??

bigrendy
9. lis 2008

Ahoj . Hanul moc gratuluju 🙂

hanulka3112
9. lis 2008

Ahojky Holky moje zlaté 🙂 děkuji za gratulace 🙂
Dagi no konečně obsadíme komnaty a já se hlavně těším na zařizování 😵 to je moje pořád bych doma něco překopávala 😀 už máme přichystané spoustu změn v domečku, ikdyž defakto loni jsme tak nějak překopávali, ale znáš to časem se ti něco nelíbí a hlavně některé chyby...např v pokojíčkách jsme si loni nechali dát plovoučky a ty lišty, kdybyste viděli HRůůůza pohledět, udělám si je sama, vůbec nesedí a navíc to snad přitloukat 100 hřebíkama 😲 v dnešní době najít spolehlivé dělníky, to jsou nadliské síly, ještě nám přebrušoval všude jinde podlahy, taky hrůza jak se časem všude začla usazovat špína, kde byla malá vrstva laku 😠 tak je asi vyrvem a dáme plovoučky no a ještě chce přítel dělat novou prac. desku v kuchyni a nové obkladačky...no jsem na to zvědavá, v první řadě se teď musí zařídit svatba...a potom přestavby 😀 do toho Vánoce.Jejda to jsem se rozjela.
Rendy a co ty a tvoji mimísci v bříšku?

bigrendy
9. lis 2008

máte hodně plnánů. hned přijde chut něco dělat vid jak to vyšlo.
já doufám,že moje mimča tam stále jsou. to víš nervi pracují,ale snažím se být v klidu.pobolívá mě břicho tak snad to nic špatného .

kacatko03
10. lis 2008

kde jste všichni??? 😕

oskarka
10. lis 2008

Ahoj všem. Nestačila jsem Ti, hanulko, pogratulovat. Super!!!! Ať se mimísci drží.
My si na sebe zatím všichni zvykáme, Ondrášek je teď pánem našeho času, ale snad se za nějaký čas dostaneme do nějakých pravidelných intervalů, rituálů atd. Zatím je to chaos🙂. Zítra se chystáme na první procházku s kočárkem, tak jsem zvědavá, jak se mu to bude líbit. Dala jsem do alba jednu fotku.

myky
10. lis 2008

Ahoj Oskarko 🙂 ,
Ondrášek je krásnej klučík 😵 . Moc vám to spolu sekne. A to jako jsi takhle super vypadal po tom porodu 😵 ? Kde máš strhanej obličej, kruhy pod očima.... 😉 ?

Kačí jj, je tu nějak pusto prázdno. Já dnes peru darované a půjčené věcičky od flíčků. Koupila jsem si spešl mýdlo a všechno napřed v ruce a pak to láduju do pračky.

Včera jsme byli na tom 4D Uz. A byla to paráda 😵 . Jsem ráda, že jsme tam šli 🙂 .

kacatko03
10. lis 2008

Oskar...malej je krásnej...to je bobík..ani takhle nevypadá že e to menší obřík...a 🙂

myky....to jo dneska jsou asi všichny po návštěvách 🙂 ...a co UTZ máš fotky video? mimís se ukazoval? a kde jste na něm byli? taky jsme to absolvovali....aleprijde mi to uz jako věčnost.

slunickooo
10. lis 2008

Achooooj holky,

tak nejdřív - Oskar - teda malej je fakt krásnoučkej, moc vám to sluší... 😉 😉

já byla na KO + monitor - tak prý čípek se prý od minule trošku zkrátil, ale zatím to na porod nevypadá - samo že se to prý může během 2 dnů uplně změnit.... takže další KO - př. středu a kdyby to nebylo ani do konce př. týdne tak asi v PO nástup do špitálu..... ale já pevně doufám, že se malý na svět bude chtít bez nějakého vyvolávání 😉 😉 (že nebudu druhá Oskarka 😀 😀 😀 😀 )

Jinak moc všechny zdravím

oskarka
10. lis 2008

Hezký večer, Ondra po takovém proplakaném odpoledni konečně asi dvě hodinky spinká, tak jsme s manželem stihli něco udělat v domácnosti a taky si trochu popovídat🙂. Trochu mám obavy z toho, zda přibýváme - velcí jsme sice dost a dost, ale mám takový divný pocit z toho kojení, které si náš žraveček vynucuje velmi často, ale také hrozně rychle vytuhne, na chvilku usne, vypadá to, že je zcela vysílen a chce spinkat, ale za chvíli zase začne, tak znova začneme a opět usíná.... prostě žádné intenzivní papání třeba 15 minut v kuse... a pak je to roztahané na hodinu až dvě a ještě si pobrekává... Zkrátka nemáme žádné pravidelné intervaly.

Děkujeme za hezké reakce, vyřídím je Ondráškovi.

jmisa
10. lis 2008

Oskar, malej je moc pěknej 😵

myky
10. lis 2008

Kačí mám fotečky i DVD. Bylo to super. Šli jsme do Gannetu v Praze. Byla tam moc příjemná a hodná sestřička. Snažila se. Malej se ukázal krásně a v podstatě celou dobu. Jen nám asi po 10ti minutách usnul a šlo ho vzbudit jen hodně blbě 😀 . Celkem máme natočeno 35 minut a pak už jsem řekla, že stačí. S ním sestřička lomcovala 😀 . A co ty? Už aby to uteklo, viď? Já jsem zvědavá co mi řekne 21.11. na KO doktor.

Sluní neboj, však ona se Žanetka vykulí sama. Jen čeká na termínek 😉

Jmiso a co ty? Jak to vypadá?

jmisa
11. lis 2008

Myky, normálně 😀 Na ultrazvuk jdu v pátek, tak uvidíme, co uvidíme 🙂

masle
11. lis 2008

Jééé Osky malej Ondrášek je mooc krásnej! Takovej kulíšek 🙂 S tím kojením to znám. Naše Veru taky papala neustále. Vždy mi u toho usnula a za 10 min už zase plakala...
Moje kamarádka porodila nedavno holčičku a taky měla ten samej problém. Bála se jestli není hladová, tak jí Dr. doporučila malé příkrmy jenom inj. stříkačkou aby si nezvykla na lahvičku a zlepšilo se to.
Tak jsem si taky říkla jestli náš malej bude taky takovej uplakánek jako Veru tak to taky zkusím. (teda pokud budu vůbec kojit 😉 )
Sluní tak jak je tobě? Pořád stejný? Ještě se Žanetce nechce?

ywushka
11. lis 2008

Ahojky holky,tak jsem o neco chytrejsi,vcera jsem byla na kontrole-teda spise na vyuctovani toho 1.IVF cyklu!Pani doktorka nas odeslala na genetiku,tam jdeme 24.11 a me rekla ze mam nejake polycysticke vajecniky-proste nejake "bujne",ktere sice vytvori hromadu folikulu,ale vetsina je jich prazdna,takze mam ted antikoncepci,aby se mi pry vyrovnaly hladiny hormonu,20.11 jdu na UZV a podle toho se uvidi,jestli by se zacal dalsi cyklus!Takze bych zacala stimulovat uz nekdy na zacatku prosince!Ted me porad trva neschopenka,do prace nejdu,nema to cenu,zase bych hned stejne odchazela zpet na neschopenku a meli by tam jeste vetsi bordel ve smenach nez jaky jsem jim tam uz zpusobila🙂!!!Tak snad to vyjde!Ted jsem doma a porad bych jen neco jedla,ja budu jak maly tlustousek za chvili s takovou🙂

myky
11. lis 2008

Jmis, no tak už aby byl pátek viď? Já bych taky ty dny nejradši postrkovala 😀 . Jenže já chci už únoooor 😀 .
Myslím, že Sluní taky čeká na pátek v očekávání 😵.

Ywushko, to je coby dup a bude další stimulka 😵 . Hlavně aby ty vaječníky dostali rozum a genetiku stihnete do prosince? Já myslela, že to trvá dýl?

Mě je dneska nějak divně, tak si jdu lehnout. Odpoledne příjde tchýňka, tak musím být fit. Ten tlak je divnej. A včera mi poprvé otekly nohy ☹ . Jsem si myslela, že tohle se mi vyhne a asi ne 😠 !

Holky nevíte někdo recept na cibulový čaj, nebo sirup? Já pořád šíleně kašlu. Sice je to lepší, ale to břicho pořád natřásám a nemůžu ven. Já potřebuju na vzduch 😢 .

masle
11. lis 2008

Ahoj myky - 2 středně velké cibule se zalijí 0,5l horké vody a osladí se medem. Ale nikdy jsem ho nepila, tak nevím jak to chutná 😅

myky
11. lis 2008

Masle děkuji 🙂 , já už nevím kudy kam, tak snad skousnu všechno 😉.
Co ten tvůj tlak?

bozka
11. lis 2008

ahoj,
Holky nám konečně dneska dělají dveře příští víkend nám ještě přijede truhlář namontovat vestavěnou skříň do chodby a máme hotovo, hurááááááááá Teda samo ještě budou dodělávky, ale to budou jenom docmrdky 😀
Hanulko moc gratuluju 😉
Myky jenom si to těhotenství užívejte, mě to strašně rychle uteklo, žila jsem od kontroly ke kontrole a než se se nadála byl tady Zdendulka a i teď to děsně letí. Dneská máme měsíc 😀 😀
Jinak týchně to dělá tak že nakrájí hodně cibule, pocukruje jí a čeká až pustí tu šťávu, tu pak s trochou vody vaří a osladí medem 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru