• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Téma IVF 3

23. března 2015 
Ahoj holky.
tak jak to vypadá u nás je vidět v albíčku :slight_smile:
14. lis 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Jmisa - tak to mooooc gratuluji! 6e by další dvojčátka?! Držím palečky! :slight_smile: :wink:
14. lis 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Sluníčko Vám děkuje za všechny gratulace a moc Vás všechny pozdravuje. Žanetka je prý skvělá a porod byl rychlovka. Ve 20,15 jí začaly bolesti a ve 22,20 už byla Žanetka na světě :grinning:
14. lis 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmiso obrovská gratulace :grinning: . Se tu roztrhl pytel s dvojčátky :grinning: . Já je vždycky chtěla a teď si těhu se dvojkama nedovedu představit. Stačí jedno! Ale zase to budeš mít za sebou a už tě nemusí trápit, jak to bude příště. Teda jestli nechceš děti tři a více :wink: :grinning:. Co profil :dizzy_face: ? Hezky se opatrujte :slight_smile:

Bozko, tak to byl fakt fofr :sweat_smile: . Si o tom nechám zdát a třeba to taky výjde :grinning: .

Kačí a kolik jste včera vážili?
14. lis 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, jsem tu teď nečbyla ani jsem neměla náladu, jak je mi pořád šoufl a to celodenně :confounded: dneska jsem byla poprvé u mého gyn. dr. a napsal mi nějaké prášky Ginger, po kterých mi má být líp a taky, že to zabralo, jak to tak vypadá :grinning: konečně můžu chvíli posedět u PC :slight_smile: jinak jsem nasraná na sestru z Fertimedu, jak jsem z tama odcházela jsem se ptala, jak z utrogestanem a ona mi řekla tak ho třeba doberte, tak ještě, že jsem ho brala, ikdyž poslední 3dny nic bo mi došel a dr. na mě dnes hleděl a napsal mi duphlason a že se bere až do 12 týdne těhotenství, mi to bylo nějaké divné, kráva jedna neznalá :angry: jinak mimísci jsou v naprostém pořádku mají okolo 1,7cm :dizzy_face: a co je tady nového? Co sluni už rodí?
Jmis a co ty kolik mimísek čekáš, ani nestíhám dočítat :sweat_smile:
14. lis 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Jmis, tak jsem se dívala do albíčka a vidím, že taky čekáš dvojčátka :dizzy_face: mooooc gratuluji :wink: :slight_smile:
14. lis 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, super zprávičky koukám.
Sluni, obrovská gratulace k Žanetce - závidím ten porod.
Jmiso, úžasnéééé, jsem ráda, že to vyšlo!!!
14. lis 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé tak jsem vás tak trochu přelouskala a vidím, že sluni už to má za sebou :dizzy_face: moooc gratuluji, já byla dnes za moji supr kámoškou v porodce taky má holčičku narodila se jí 12.11. taky po 22h :dizzy_face: je sladoučká donesla jsem ji chrastící dupačky, tak snad se jí pak budou líbit na nožičkách :wink: :slight_smile:
14. lis 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
myky....to nevim včera na Ko malého dr neměřil tak netuším...ale doufám že okolo dvou kil uz bude mít +- :slight_smile:

teda tady bude dvojčátek v létě :wink:

Oski tak už jst
14. lis 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
oski tak uz jste se zaběhli? :slight_smile: v kojení.
14. lis 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci ahojky jak se vede? Jak dostanu tu černou bublinku kde je mimís a odečítají se tam ty dny, chtěla bych si to dát do alba, ale nevím jak na to když tam všechno nastavím, tak nevím jak to zkopírovat, anglicky teda neumím :sweat_smile:
14. lis 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul...musíš si kliknout na to co mám treba já v albu na tu bublinu nebo je tam někde v růžku webovka tak klikni na ní a ona se ti otevře jejich stránka kde si jen zadás udaje a pak si zkkopíruješ do alba první odkaz co ti tam vyjede. nevo mi to napis do IP a já ti ten odakz pošlu pres IP :wink:
14. lis 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj při sobotě :slight_smile: ,
tak jsem doma z nákupů :grinning: . Máme kočárek, objednanou postýlku a spoustu věciček koupených.
Z kočárku jsme nadšený. Je lehoučkej, krásně se s nim jezdí (teda nevim jak venku :wink: ) a barvička je úžasná :grinning: . Cestou domu jsme si dali super obídek.

A co je tady nového? Co Dagča, ta se pořád neozývá.
15. lis 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem hodila fotečky do alba a byť jsem je několikrát zkusila popsat, tak se mi to nikdy neuložilo :angry: .
15. lis 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky myky - tak ještě přihoď foto kočárku. A jakou značku jse koupili?
Já dneska polehávam, od rána mám takovej hnědorůžovej výtok. Tak nevím co to je :frowning2:
No Dagina se už neozvala dlouho. Tak snad je v pořádku.. :wink:
15. lis 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
masle....to jsem měla já a začala jsem se otvírat.... :unamused: radši bych vyrazila k dr....
15. lis 2008 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Masle, přesně jak píše Kačí, taky bych šupajdila k mudrovi. Snad to nic nebude, ale ty jsi stejně už za vodou 36tt :dizzy_face: . To je jak na potvoru, když je prodloužený víkend, viď :angry: ?!
Kočárek máme Firkon Quatro Modro-šedý. Je u tchýňky,až tam pojedem, tak ho vyfotím :dizzy_face: . Možná už v pondělí :grinning: . Hodně se mi ulevilo, že takovou podstatnou věc, už máme :wink: .
15. lis 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. tak nám to nevyšlo. :frowning2: mám pocit že vykrvácím. je to hrozné. myslíte,že je to normální,že je mrcha tak silná?
16. lis 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
masle tak co....??? je vše ok?

big...to je mi líto.
16. lis 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bigrendy, škoda. Jestli je normální hodně krvácet nevím, ale zkus si radši cinknout k doktorovi, ne?

Masle, tak byla jsi u doktora, nebo to špinění přestalo?

Káčátko krásně držíš, že? Malý už bude určitě mít přes dvě kg. Vždyť jestli přibývá 150g za týden?
16. lis 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak u dr. jsem byla dneska, má ordinaci doma, tak mě prohlídla a vše je ok :slight_smile: Už včera večer mi to přestalo. Tak prej to může bejt jen nějaké překrvení...
Bigrendy - to mě mrzí!
16. lis 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
masle to je dobře...ono je to lepší zajit k dr...mě když to chytlo takmuj dr po telefonu ríkal že mohla pracknout nejaká cevka...ale bohužel me to nepřešlo a pak se z toho stal nález. :wink:

Myky...jj držíme a mám radost :slight_smile:
16. lis 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni,jen se chci zeptat,dneska sem byla na OPU,ale folíci byli jen tžři zralý,to je asi nic moc že???Sem z toho nějaká K.O!!!!
16. lis 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pilnice, někdy stačí i jedno miminko :wink: . Hlavně aby to byli siláci.
16. lis 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myky,já jen tam seděla jako blbec jak těm holkám kolem mě říkal doktor,vy máte devět a vy sdema a na měkouknul a řekl v devět ale jen tři zralé!!!tak sem z toho nějaká matená a zklamaná!!!
16. lis 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
pil...já jsem jich taky měla málo zralých a to jich odebrali diost... :wink: :wink:
16. lis 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolik si jich měla ty????Prej se taky nemusí vyvíjet až tam budu volat???
16. lis 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
pil já jich měla 4...a z toho se vyvíjeli 3, 2 se pak zastavili a měli jsme jen jedno na transfer. ty dvě co se zastavili tak se po trasferu pak jeste rozjeli a dohnali to A.
16. lis 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to sem zvědavá,tak díky!!Takže nemám házet flintu do žita??
16. lis 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holčinky zdravím při víkendu, v telce je prd, tak nakukuji co se tady děje :wink: :slight_smile: my byli dnes v Brně na nákupech, ale nic moc jsem si nekoupila, jen dvoje elastické tepláčky na doma a jedno triko, už mi to připadá pořád dokola ty hadry a žadný zázrak asi radši zamířím k nám k ťamanům a bude hned plná taška :grinning:
16. lis 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek