• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Téma IVF 3

23. března 2015 
sluni, neboj, jasně, že se ozvu:slight_smile:.
14. říj 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky :wink: určitě jsem netestovala jsem teprve 6den po ET, takže to je určitě brzo, zkusím vydržet co nejdýl, nejlépe až do KO :grinning: ale to mi asi nedá.Jinak já se teda cítím fakt dobře, ze začátku jsem na to moc nemyslela a spíš měla černé myšlenky a od té doby co jsem se přehoupla přes datum očekávané MS, tak každým dnem mi roste naděje víc a víc, ale semtam se mi do hlavy dostanou i špatné myšlenky, hlavní, že mi docela jde na to nemyslet, jinak mám teda porostlé prsa a citlivé bradavky a semtam párkrát za den mě chytne pocit jako na MS, ale hned je to pryč, ale raději to nezkoumám, jinak by mi z toho hráblo :grinning:
Sluni kde jsi vyštrachala ty fotky Juliet, jsou někda na prvních stránkách v albech, že bych se mrkla a s tou Fialinkou mě to fakt mrzí :frowning2: co dodat.
Oski, jak to tak vypadá, tak budeš ještě přenášet nebo fakt dodržíš termín :wink: :slight_smile:
14. říj 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko, ahoj, jen vydrž s testováním a budeš odměněna:slight_smile:.
Jsem sama zvědavá, kdy to naše mímo hodlá udělat KUK na rodiče. Že by se mi chtělo nějak dlouho přenášet, to se mi teda nechce...
14. říj 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oski taky si myslím, že kdo si počká ten se dočká a nejraději bych vydržela až do testíku, tak uvidíme a přeju pohodový porod a už se těším na fotečky a hlavně co to bude :dizzy_face:
14. říj 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem toho důkazem:slight_smile:, vydržela jsem 16 dní do testíku a byly tam //.
14. říj 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojík holččiny,

Hanulk - DRŽŽÍM PALEČČKY MOC MOC MOC - taky jsem důůkazem toho, žže se vyplatí netestovat - tak to vydržž holka a budou tam - uvidíšš :wink: :wink:
15. říj 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky prosím moc pěkně podařilo se některé po KET?
15. říj 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj saze, ano, my čekáme mimi po KETíku.
15. říj 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oskarko a prosím šla jsi hned po neúspěšném ET hned ten další měsíc? a jak to probíhá . zase kontroly od menstruace po 3 dnech nebo jak a píchá se ?
15. říj 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Saze - nám se taky vadařřík KETík....

já ššla na KETík hned po neúsp. ET :wink:
15. říj 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee holky to jsem ráda, trochu mě tím uklidňujete. A píchají se injekce?
15. říj 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
užž se nic nepíchá, já ššla na UTZ 10 DC , tam mudr. viděěl hezký folík tak jsem si veččer zajelana Pregnyl a 15 DC byl KETík
Saze, v Pronatalu mi doporučili od neúspěšného ET tříměsíční odstup, takže jsem ho dodržela. No, a pak se 1.DC objednávalo na ultrazvuk, který dělali 11.DC a 14.DC a kontrolovali sliznici a folikuly, vzhledem k tomu, že vše bylo OK, nemuselo dojít ke stimulaci a v přirozeném cyklu v určený den provedli transfer.
autor
ahoj sluni - a to jsi sla hned, kdyz jsi po Et dostala mrchu nebo az ten dalsi mesic?
15. říj 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murásku - ššla jsem hned,,, prostěě jsem dostala menst. hned 10 DC jsem ššla na UTZ kde bylo všše OK - takžže KETík proběěhl taky bez jakýchkoliv léků - jen se píchnul ten Pregnyl - a upřřímněě dost věěřřím žže se podařřilo právěě tomu, žže to bylo normálněě v přřir. cyklu :slight_smile:
15. říj 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no me taky ten Ketik vysel, tak uvidime holky :wink:
15. říj 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc děkuji za rady.
15. říj 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mur - ty jsi těěhu????? Jsem něěco přřehlídla??????????????????????
15. říj 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
saze, nemáš zač.
murasku???? co to čtu??? Ty jsi těhotná???? :slight_smile:
15. říj 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak copak se tu dnes probírá :sweat_smile: ???? Oski, ty máš dneska kontrolu viď, nebo už včera :confused: ???? Sluni, ty už máš vše nachystané, také se ti blíží... a po tobě jsem já s Konkou..., už se strašně moc těšíme kdo se to ze mě vlastně vyklube :dizzy_face: . Mury čeká teprve na krev..., nebo mě také něco uteklo :confused: ???? Ono to tak strašně letí, že někdy přestávám mít přehled o čase :unamused: .
15. říj 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj Dagččo

jj máme užž snad vššechno, teda ješštěě koncem řříjna dovezem ten přřebalovák tak do něěj narovnám plínky, zaděěláme poliččku a lampiččku a máme to.... postýlku do obýváku a kolíbku do ložžnice nechám na manžžovi a dcerce ažž budu v porodce at to nachystají... :wink:
15. říj 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vam to tak uteklo a pomalu se chystaji porody... Nam potvrdili v pondeli srdicko a vstupuju do 9.tt, tak snad uz to bude ok..
15. říj 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oskarko - ted ne, dneska jsem 5.den po ET, ale na jare mi prece vysel ten KET - no ne az do konce, ale vysel.
annie - to je bajecne, gratuluju!
15. říj 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annie, také moc gratuluji, hoď si těhu do profilu :wink: .
15. říj 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni, ještě potřebujeme sehnat tu postýlku, u nás nic nemají, chcem juknout do Ikei, tam nás určitě zlákají i další ptákoviny, maj tam toho požehnaně :slight_smile: .
15. říj 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annie - moc moc gratuluju, to je krása - 9 tt :wink:

Dag - no v Ikee urččitěě sežženete a za dobrý peníz a co ušštřříte to tam stejněě necháte za růůzný "pitominky" :grinning: :grinning: - já tam koupilatakový ty plast. košše (jsou 2 v jednom balení) - přřiděělají se na přřebalovák na růůzný drobnosti - jsou fakt super :wink:
15. říj 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny :wink: :slight_smile: tak jsem 7 den po ET a je mi pořád fajn, zatím doufám, že to vyšlo, testovat se ještě určitě nechystám, zkusím to vydržet opravdu co nejdýl snad se už dočkám těch // :wink:
Anie, to je nádhera moc gratuluji jen tak dál :dizzy_face:
Ahojky dagi ,Sluni jakpak se vede vidím že pomalu finálujete s výbavičkami :slight_smile: tak Ikeu teda můžu taky vždycky si z tama dovezu plno věciček a ty dětské koutky to je nádhera těch věcí co tam mají, ty různé stany, plyšáci, závěsné koše na hračky :slight_smile:
15. říj 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annie, super, gratuluji, krááása.
Murasku, tak to jo... promiň, myslela jsem, že už jde o nový výsledek KET.
Hanulko, držím všechny palce co mám a zatím jich mám dost - ještě jsme 2v1.
Dagi, hodně úspěchů se sehnáním postýlky přeji. IKEA Ti určitě nabídne dost zajímavých věcí pro mimi.
Slunickooo, a jak je Tobě?
15. říj 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oski - no je mi dobřře, snad tam malá ješštěě něějaký ten týden vydržží :wink: - dneska jsem teda písala s jednou "zasloužžilou maminou" :grinning: - tak mi řříkala, žže prý kdyžž užž mám CS 4 nebo 5 tak at maliník a lněěné semínko raděěji nepiju - a já to "chlastám" pomalu na litry - takžže asi raděěji s tím pitím skonččím....

Jinak přř. PO jdu na monitor tak jsem zvěědavá co se jim tam ukážže a neukážže , no a pak dalšší PO na dalšší kontrolu - tak doufám, žže pořřád budem ješštěě 2x1 :wink:
15. říj 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
nevíte, jak je na tom káčátko?
sluni prosim tě co je to to CS? A kdy ti to měřili poprvé? Mě nikdy nic takového doktor nikam nepíše. On teda šíleně škrábe a nic se nedá přečíst, ale CS by bylo jasný.
Holky já jdu příští týden na testy na cukr. Jak to přesně probíhá? Vezmou moč, krev, dají vypít tu sladkost :unamused: a za jak dlouho se jde na další krev? Za hoďku, nebo dvě? A jídlo? Já jestli budu mít čas někam se projít, nebo sedět v čekárně. Dík
15. říj 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek