• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Téma IVF 3

23. března 2015 
annie: gratuluji... :dizzy_face:

sluni a nechces ty plastove kose vyfotit? at vim, co mam v ikee hledat :dizzy_face:
15. říj 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
myky, na tom cukru mi nejdriv vzali krev. pak ji sla nekam vysetrit, pak nam dala vypit ten roztok a pak jsme dve hodky byli v klidu v cekarne, pak znova krev a vysledky byly na druhy den u gynekologa.. jidlo si das az po druhem odberu.. moje rada zni, hodne se nadechni a vypij najednou.. jakmile se ti ta chut zacne rozkladat v puse, neni to chutne.. :wink:
15. říj 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myky - to CS se píše do průkazky a ještě na konci průkazky je takový graf - kam to taky zapisuje - je to děložní čípek , zaznamenává se tam - tuhost, zkrácení, konzistence..... tak se mrkni, třeba to tam máš :wink: :wink:

a přesně jak píše KOnka s tím hnusem na cukrovce :grinning: :grinning: - vypít na ex - je to humus ale dá se to, ale jak bys to polykala po douškách - tak to si myslím bys nevypila :grinning: :grinning:
15. říj 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/70103207

vlastně to pověsíš na stranu přebalováku
15. říj 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni diky.. a prebalovak k tomu mas? ja zatim nemam zadny, ale ja mam jeste cas, tobe uz se to pomalinku krati :grinning:
15. říj 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dekuju. Snad to bude ok.

Dagi, mam upraveny profil i aktualni foto :slight_smile:
15. říj 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak konečně mrcha dorazila. hurá!!!!!!!!!!!!!!!!!od zítřka začínám píchat. v pondělí kontrola. tak doufám,že po puregonu folíci porostou.děsně mě bolí hlava. to jsou asi nervi. :slight_smile: ale hlavně,že se už něco děje.

Annie mocgratuluju. :slight_smile:
15. říj 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koňko a sluní, děkuju moc za radu. Bude to na ex :dizzy_face: . Já nesnášim slazený čaj, tak to asi bude něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Taky chodím na krev do laborky, kam chodí všichni i od obvoďáků atd. Prostě nachcípaný lidi s nudlí u nosu! To mě děsí, tak to prostě do sebe hodím a pošupajdim někam cournout. Držte palce na výsledky. Pak taky mám naplánovanou Ikeu s mamčou. Tak se těším na dámskou jízdu.
Rendy hodně štěstí :grinning: !!!!
Annie jasnačka, že bude všechno v pořádku a bude další, kdo tu se mnou bude čekat na porod :dizzy_face:, až nám tu budou podávat už zasloužilé maminy infa :grinning:.
15. říj 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyjo holky, koukám, že jste narazily na nachcípaný lidi u dr. ..., posledně, když jsem byla na gyndě, byla tam mamina s šíleně nachcípaným asi 4letým dítkem :angry: , tatínek s nima..., kluka tam nechali kašlat na všechny strany, no hrůza... a plná čekárna těhotných :unamused: . Naštěstí jsem z toho nic nechytla. Teď když jsem na neschopence, tak nemám vůbec problém s virozou, když jsem byla pracovním procesu, byla nachcípaná pořád (od lidí).

Annie, kdepak máš aktuální foto :confused: ??? Myslíš ten UTZ????
Myky, mě ta šťáva na cukrovku hrozně chutnala, laborantky na mě čučely jak z jara jak jsem to vyžahla, ale to bylo tím, že od půl noci nesmíš pít a já měla strašnou žížeň, vypila bych cokoliv :dizzy_face: . Horší byl ten hlad, z toho jsem se jim tam málem složila, jinak OK.
15. říj 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak se zase hlásím už i se Zdendulkou :grinning: :grinning:
Tak se nám ten termín trošku vymknul no :grinning:
V sobotu ráno jsme jeli do Prahy k našim na oslavu, přijela i ségra s Vanilkou, prostě "family" párty. Dopoledne jsme ještě lítali po nákupech a na oběd jsme už jeli k těm našim, snědli jsme oběd, trošku mě bolelo břicho, pak jsme seděli kecali, dali kafe, dorty, jednohubky :grinning: prostě pohoda. Asi ve tři mě to už bolelo trošku víc, ale nic hroznýho, všichni si ze mě dělali srandu, že to jsou poslíčci. V pět jsme chtěli jet domů, ale pro klid duše jsme se domluvili, že zajedem na Bulovku, jenom tak pro kontrolu :sweat_smile: takže na Bulovku jsme dorazili tak mezi čtrvt a půl šestou a tak nám řekli, že mám půlku za sebou, že jsme otevřená na 4 cm, takže mě tak nechali, maža jel s "macechou domů zabalit nějaké věci. Pak zavolali pana doktora a už to jelo, natočili mi monitor, praskla mi voda, klistýr, udělali mi opichy, dali epidural mezitm ještě manža jel pro šampus a kuřata do Tesca a říkal, že ješte v sedm dvacet seděl v autě, no a pak vlítnul na sál a Zdenulka se narodil přesně v půl osmé a pět minut :grinning: :grinning: Byl to takovej fofr, že jsme ani nevěděla, že rodím, no a pak už jsme jenom slavili :grinning: :grinning: Mám tři stehy a už druhý den jsem docela obstojně seděla. Takže tolik k mému porodu :grinning: :grinning:
Zdendulka je úžasnej, kojení nám jde, fotky dodám :grinning:
15. říj 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak moc děkujeme za všechny gratulace a přání :wink:
15. říj 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dagi mě neřekla sestra, že nesmím pít od půlnoci. Já docela piju i přes noc, tak aspoň to s tim "na EX" půjde. No a právě z jídla mám taky děs. já se musím nadlábnout hned jak vstanu. Mám nízký tlak, tak raníčko je pro mě vždy pomaloučku najíst, napít a pak existovat.
Božka MOOOC gratuluji ke zdendulkovi a tak super porodu :grinning: . Měli jste to nabouchané. Manža je šikovný, že ještě stihnl nakoupit :slight_smile:! Já taky budu rodit na Bulovce, tak ráda slyším, že tam jsou v pohodě. Víš jméno doktora, který tě rodil? Zdendulka je pořádný chlapák :dizzy_face:
15. říj 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bozko, tak tě vítám doma a mezi maminami s miminky. :slight_smile: Ještě jednou moc gratuluju ke Zdendulkovi. Měla jsi pak super porod, hezky se nadlábnout a dostat miminko, to je věc. :wink:
15. říj 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla dneska den, malá vůbec nespí, pořád chce kozu, pak ublinkává a řve, chce se nosit. Už jsem z ní tak ztahaná a ona má pořád oči jak baterky. :slight_smile:
Pak jsem vařila kojeneckou vodu a zapoměla jsem na ní, tak se vyvyřila, rozžhavila se mi konvička až se rozpustilo plastový víčko, takže smrad po celým baráku a do toho návštěva. Tak jsme se zavřeli do ložnice, jediný místnosti, kde to nesmrdělo a do teď větrali. Je mi z toho smradu bléééééééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: To jsem šikovná co?
15. říj 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu spát, no. Teda snad.... Brou noc.
15. říj 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Bozi, teď jsem si teprve všimla fotek Zdendulky, je moc krásnej a těch vlásků. Kluk jako buk. :slight_smile:
15. říj 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bozko,
tak jsi mne předběhla:slight_smile:. GRATULUJI k Zdenečkovi, je krásnej.
U nás to zatím na porod zítra nevypadá, tak uvidíme, kdy si náš mimísek řekne "A už chci ven".
Všem dobrou noc, pa.
15. říj 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sisa díky :grinning:
jo jo porod byl děsná sranda, ani jsme nevěděla, že rodím :wink:
Myky Bulovka paráda, jenom doporučuju, krásný sál i pokoje, strašně milý personál, prostě jenom spokojenost. Doktora jsem měla svého, zavolala jsem mu a on přijel k porodu, rodí si na Bulovce jenom svoje maminky.
15. říj 2008 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
bozko, moc gratuluji, zdenecek je nadhernej. to je super, ze jsi mela tak hladky porod, to ja u prvni dcery nemuzu rict .. kazdopadne uz jste doma, tak uz bude jen a jen lip.. :wink: az budes mit cas, tak si zmen profil :dizzy_face:
16. říj 2008 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bozko moc gratuluji k Zdeněčkovi . je nádhernej :slight_smile:
16. říj 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bozko - velke gratilace! zvladli jste to nadherne a Zdenula je kouzelnej :wink: Hodne stesticka i nadale!!
16. říj 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, Bozka, to je fakt nádhera, moc krásné fotky..., gratuluji strašně moc :dizzy_face: , a takový porod jedna báseň...., co víc si přát :dizzy_face: . Třeba budu mít také takový :sweat_smile: .
Oskarko, takže ani náznak k porodu :fearful: ??? Dneska máš podle Koníka termín :wink:, třeba to příjde nečekaně a rychle jak u Bozky :slight_smile: .
Bigrendy, přeji úspěšnou stimulaci a ještě úspěšnější ET.
Myky, jj, opravdu od půl noci nejíst nepít..., ale když ti nic sestra neřekla..., tak nevím, třeba mají jiný postup :sweat_smile: .
16. říj 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dagi, ahoj.
JJ, dnes je termín porodu, ale zatím je vše v poklidu, tak uvidíme. Bavím se teď dalším výběrem fotek do alb, tentokrát brouzdám Amsterdamem. Už se těším až budou fotky ze všech výletů hotové a budu je skládat do fotoalb a popisovat.
16. říj 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Bozko - ten je kouzelnej, fakt moc krásný miminko - stejně - jak se mohl takový chlapák vejít do tak malýho bříška jak jsi měla vid :grinning: :grinning: :grinning:

Jo jinak zdravím všechny :wink:
16. říj 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :wink:
nemate zpravicku o Kaci? :confused:
16. říj 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile: !
Bozko, tak doufám, že chytnu stejné sestřičky, jako jsi měla ty :grinning: .
Dagi jasnačka, že budeme mít stejný porod, jako Bozka. Nic jiného nepřipadá do úvahy a od teď musíme čarovat :grinning: . A k tomu testu na cukr. Ono se vážně asi nemá od půlnoci nejístz, nepít. Ona ta sestřička je nová a nemá praxi a tak spoustu věcí zapomíná říct, nebo udělat. Ale je sympatická.
16. říj 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Božka - gratuluju!! Krásný fotky:slight_smile:
Jak jsi byla s Bulovkou spokojená? Dobrý? Taky to zvažuju...

Holky tak já už mám taky foto v albu, jukněte :wink: Už jsme 7+2:wink:
16. říj 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grej, moc gratuluji :slight_smile: . Čárky nezmizely, co :grinning: ? Jen tak dál.
Já mám naplánovanou Bulovku, tak mě potěšilo, že Božka byla spokojená.
16. říj 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Myky - no jo, čárky nezmizely :wink:

Kdy ses na tu Bulovku hlásila? Já budu mít průkazku asi až ve 12tt, tak snad to bude stačit...
16. říj 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek