Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

kacatko03
16. říj 2008

Ahoj, h´grej to je parada drz se a uzivej si to... 😉

co chiwul? už je doma? 🙂

myky: já dobry zustanu v nemocnici do 30tt pak kdyz to bude ok pujdu domu zatím mam porad zkrácené deložní hrdlo jen na 14mm...tak tyden jeste vydržím a pak už domuuuu....

jdu mrknout bozce na foto

myky
16. říj 2008

Ahoj Káčátko, super! Držte se! Miminko tě trénuje 😉 . Chiwulka se ještě neozvala. Taky jsem zvědavá na fotečky od Chiw, Božka má krasavce 😀 .
Grej taky jsem dostala průkajdu ve 12tt. Na gyn. AMB mám kámošku, tak mě registrovala po telefonu a jen mi pak dala razítko do průkajdy u kafíčka 🙂 . Chce to hned v tom 12 až 13tt. Registraci tam mají osobně v Út a ve Čt 12:30 až 14:30h. v mísnost vedle vstupu na porodní sál Tel.: 266 083 291. Budu tam chodit i na předporodní kurz 😀

grej
16. říj 2008

Díky za vyčerpávající info Myky 😉 Ještě že se tam nemusí hlásit tak brzy jako do Podolí... Ble.

Kačí - ahoj🙂 Tak držím palce, ať jdeš fakt za týden domů a ať je všechno OK!!!

myky
16. říj 2008

Grej nemáš zač. Je fakt, že na Bulovce to jde prý rychle a nemají takový nátřesk. To mi příjde fajn. Hlavně jsou menší a taky mi to tam nepříjde takové špitálové.

kacatko03
16. říj 2008

myky a ty jsi od kud že sis vybrala bulovku? od nás je taky nejblíž ale já zustala vermá apolináři 😀

myky
16. říj 2008

Kačí, já jsem z Vinohrad. Na Bulovce jsem pracovala na dětském odd., což je ten samý pavilon, tak to tam znám. U Apolináře rodily dvě kamarádky a super spokojenost, ale pak i ségra a k té se zachovali opravdu ošklivě a trochu jsem se s nima chytla. Pak otočili, ale nelíbilo se mi to. Prostě je to o sestrách. Navíc na Bulovku má blíž i rodina. Takže vyhrála Bulča 🙂. Ale Apolinář je nejlepší na nedonošence, tak jsem hodně bojovala sama se sebou. Pak jsem si řekla, že budu rodit v termínu a basta 🙂

grej
16. říj 2008

JOjo, na nedonošence je Apolinář prostě nej. Ale já slyšela od dvou kamarádek taky hrozný věci ohledně porodu, tak to mám tak znechucený, že tam fakt rodit nebudu. Teda pokud nic jinýho zbyde 😀

Já slyšela, že se právě Bulovka dost zlepšila, navíc tam už mají i JIPku pro miminka, tak je to dobrý. Ono je to všude o lidech. Všude můžeš narazit na debily...

myky
16. říj 2008

Grej, přesně tak. Všude jsou blbci. Taky mi ten JIP na Bulovce zahrál do noty. Ale jak říkáš nikdy nevíš, kde budeš rodit. Loni měla rodit známá v Podolí. Nechali jí 14 dní přenášet a pak jí řekli, že malujou, ať si najde jinou porodku. Nikde jí nechtěli a tak zkusila Bulovku a tam si jí už nechali na vyvolání porodu. Měla dítě přes 4kg 😖 a 55cm a nakonec rodila císařem. Takže taky dobrý. Ale mi budeme všechny rodit jako Božka 😀 . Si to zasloužíme!

oskarka
16. říj 2008

Grej, též se připojuji ke gratulantům a přeij pohodové těhotenství!!!

konka
16. říj 2008

grej, opravdu obrovska gratulace od srdce... to je super.. hlavne se setri, chodis do prace?

grej
16. říj 2008

Díky holky🙂
Konka, jojo, chodím. Mám práci v pohodě, vlastně jen práce u počítače, takže jsem v klidu.. Není důvod se nudit doma 😉 A kdyby něco, tak můžu kdykoli zůstat doma nebo začít z domova dělat, takže jsem ráda...

konka
16. říj 2008

grej, hlavne se setri... je to hezky pocit vid? 😀

grej
16. říj 2008

No, hezký to je, ale já si to zatím nijak neuvědomuju a nepřipouštím. Pořád nemůžu věřit tomu, že by se to po dvou a čtvrt letech povedlo... Furt v tom hledám nějaký problémy 😅

konka
16. říj 2008

problemy nehledej, 😀 manzel je nadseny, vid?

grej
16. říj 2008

NO on je na tom asi tak jako já. Uvnitř jsme oba šŤastní, ale oba víme, že se ještě může stát cokoli, takže se na venek moc neradujem. A tchánovcům to taky vysvětlujem. Protože mě fakt štve, když mi říkaj "maminko"... To je hnus 😀 Maminka budu, až bude mimi venku a ne teď, když mu teprve začalo být srdíčko. Ale jim to člověk nevysvětlí, že se ještě může stát hodně ošklivých věcí. Určitě to všude rozkecaj ☹ OBčas lituju, že jsme jim to vůbec řekli...

bozka
16. říj 2008

ahoj holky,
moc děkujeme za gratulace 😀 Právě tu byla paní doktorka, tak nás taky moc chválila 😀
Jinak ta Bulovka vážně neměla chybu, ani jedna protivná sestřička nebo doktor, pokoje jsou moc pěkný a sál taky. Jipku mají hned vedle sesterny, viděla jsme jak se tam o miminka v inkubátoru hezky starali, když jsme si tam chodili pro věci. Jinak všechno tam dávají, nevezla jsem domů ani kousek špinavého prádla, prostě pohodička. Na miminko taky všechno dávají od plý až po oblečení.

slunickooo
16. říj 2008

ááá maminka k nám zavítala 😉 😉

Bozko - prosím tě, proč ti dávali ten epidurál, když jsi měla tak super porod? To jsi si o něj řekla sama???? Nebo ti ho dali sami???

bozka
16. říj 2008

oni se mě ptali a já řekla jo, já si myslím že i tím jak to bylo rychlý 😉 tak mi třeba zabral trošku dýl, protože jsem byla po porodu naprosto v pohodě

myky
16. říj 2008

Božko, tak to je super s oblečeníčkem i plínama. A prosimtě dávali ti i vložky po porodu, nebo je mám kupovat. Vím, že na gyndě dávají takové ty jejich a jsou super velké a prodyšné. My asi co nevidět pojedeme do Batolátka, tak jestli mám koupit balíček nebo víc?
A epidurál prý porod urychluje. Já se sice strašně bojím a nechci ho, ale ještě jsem nikdy nerodila 🙂 , takže nikdy neříkám nikdy.

bozka
16. říj 2008

jo dávali mi i vložky,jsou lepší než třeba s křidýlkama, ty by dřeli a tyhle i hodně sajou 😉

myky
16. říj 2008

Bezvadný 🙂 . Tak koupim jen jeden balíček pro sichr a přesně, mě přišli ty nemocniční úplně bezvadný.

bozka
16. říj 2008

jo jo jsou takový vysoký, takže se na nich i dobře sedí 😀 😀

murasek
autor
17. říj 2008

dobre ranko, jen nakukuju, jestli nejaka zmena 😕

bigrendy
17. říj 2008

Ahoj holky tak jsem včera úspěšně začala píchat puregon . měla jsem s toho strach jak to zvládnu a šlo to bezvadně. 🙂

hanulka3112
17. říj 2008

Ahojky Holčiny 😉 tak já se mám zatím fajn, jak půjdu do obchodu, tak si koupím testík a možná v nejbližší době testnu, ještě uvidím, dnes jsem 9 den po ET 😉 🙂
Bozka Gratuluji k malému je fakt nádherný 😵
Grej paráda srdíčko je na světě 😵 tak si to pěkně užívej a jen tak dál 😉
rendy, tak to je super, že už pícháš, nic to není viď 😉

oskarka
17. říj 2008

Hanulko, i Ty jedna nedočkavko🙂.

oskarka
17. říj 2008

Přeji Vám všem hezký den, u nás stále stejný stav, takže odcházím na návštěvu ke své sestře, mějte se tu pěkně, zatím pa.

murasek
autor
17. říj 2008

Ahoj holky, Hanulko a citis se porad dobre? nectela jsi s tim tetovanim jeste vydrzet? 😀 ale pokud mrcha neprisla... setris se doma?

hanulka3112
17. říj 2008

No ještě jsem přeci netestla, řekla jsem asi 😉 jestli k tomu budu mít odvahu, ikdyž se přiznám, že už mě to fakt vnitřně užírá, že nevím na čem jsem ale zároveň se bojím, ale snad tam ty // konečně budou, no uvidíme, jinak se cítím normálně, je mi fajn, při první stimulaci přišla MS už den po termínu a už předtím jsem pořád cítila bolesti na MS, ikdyž jsem věděla, že to mělo tak i hodně holek co byly nakonec těhu, ale nedopadlo to a teď si zas říkám, že to může být i tím utroušem, ale zas předtím jsem měla ten gel a přesto přišla, tak snad teď je to dobré znamení, že už jsem 6 den po očekávané MS 😉
Mury a kdy ty čekáš MS?Ty jsi měla krátký protokol?

jmisa
17. říj 2008

Hanulko, kdy si měla OPU?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru