Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

sisa32
6. únor 2009

MAsle, do jaký lékárny chodíš? 😲 Beba HA je dobrá, ale není proti ublinkávání, zkus jinou lékárnu.

Jinak vás všechny zdravím.

Hlásím, že se mi zbláznil starej 😀 , nic mi neřek a koupil auto. by mě šlak trefil, máme 10 let starýho golfa, já ho miluju, nepotrpím si na žádný novoty a on tohle.

sisa32
6. únor 2009

Já chci taky k moři, teď bude utrum a bude se šetřit aby bylo na lízu a to ta Oktávka je 2 roky stará.

slunickooo
6. únor 2009

Sis 😀 😀 😀 to určitě kvůli kočáru -aby se vešel 😀 😀 😀 , my v létě "kvůli kočáru" právě taky kupovali nový 😀 😀 😀

sisa32
6. únor 2009

Víš co mi řekl? Že já mám novej kočár a on taky, prej můžu bejt ráda. Poděs 😀

sisa32
6. únor 2009

Tak je nakrmeno a jdem ven, ahoj večer.

slunickooo
6. únor 2009

😀 😀 ahhhoooj hezkou projíždku přeju

to naše chrupe v kočáru na terase , tady po vesnici moc nejezdíme, to jen když jedem do města 😀 😀

masle
6. únor 2009

No sluni - příští rok už taky určo chci k moři vyrazit 🙂 Na Šumavě je taky krásně! 🙂 😉
mmmm to jsou teda blbci v tý lékárně! 😠
sis - ti chlapi se chtěj taky nějak obdarovat když my máme ty mimča 😀 Ivan si zase koupil motorku a teď kupuje boty a oblečení a helmu a rukavice.... 😕 no jde mi z toho hlava kolem kolik to všechno stojí. 😠

kacatko03
6. únor 2009

Sluni: my právě jedeme letos kdy malej je ješně nechodící...bude to ještě pohodlné než pak hlídat kam leze apo vařícím písku atd... 🙂 .pak další rok nepojedem a pojedem až bude prckoti 3roky...

masle: jezdíme autem...jezdíme tam každý rok, bud na stejné místi kde je to osvědčené nebo meníme lokality...letos je základ bazen 😀

jinak Beba AR je i na netu 😉 ta HA je jen alergení nebo co ne?

Sis: tak třeba to byl dobrej kup 😉 🙂 a navíc jste se rozrostli a oktávka je jenom přece vetší nez golf 🙂

kacatko03
6. únor 2009

sluni ty jo Žaňouch tak hezky pásla koníčky ve 2 m....to máme lenocha...sice jí zvedne ale pak s ní mrdne dolu 🙂 za to se pěkně točí dokola nebo se překulí na bok jak se odráží nohama 😀

masle
6. únor 2009

kačí tak to máme stejný lenochy, ale Ráďa taky- zvedne nohy a překulí se na bok..tak aspoň něco 😅

taky jsem právě chtěla jet, když ještě nebude chodit, pamatuju si totiž jaký to bylo s Veru u moře když jí byl rok a čtvrt. Jak jsem se za ní naběhala a v podstatě jsem si vůbec neodpočinula...no tak si to holt příští rok užiju zase 😒

slunickooo
6. únor 2009

😀 😀 tak to si u moře taky teda pěkně užijem , no co máme co j sme chtěli 😀 😀

a naše teda sice krásně pase koně ale na bok se ani náhodou sama nepřevalí 😀 😀

kacatko03
6. únor 2009

masle: já právě taky vím jaký to bylo s Fílou tomu bylo 9 měsícu, lezl...chtěl chodit za ručičky taky jsem z tý dovolený nic neměla...kromě vohlejch zad 😀 no tak jedem letos a pak dva roky budem trávit na zadradě nebo u na koupališti v Úvalech 😀

sluni: tak aspon se to teda nejak kompenzuje 😀 😀 vy se začnete převalovat a Tobík s Ráďou pást koníky 😀

sisa32
7. únor 2009

Ahoj holky, díky všem, docela jste mě uklidnily a musím říct, že radši auto než motorku. Masle, nebojíš se o něj? Já bych trnula. Manža má kamaráda, ten si loni koupil motorku, jezdil asi tři měsíce a pak mu zjistili nádor na páteři(nezhoubný), ale když by se vyboural, tak ochrne. Tak jí prodal a já myslela, že ta jeho bude ráda a ona byla napučená, že jí prodal a nemůže jí vozit. 😠

Holky, kam jezdíte na dovču? Manžel i já milujeme Šumavu, jezdíme v zimě na ZAdov nebo Kvildu. Poraďte, kam vyrazit s prckem v létě. (nejen na šumavu)
K moři vyrazíme asi až příští rok, až bude Adélka běhat.

Doufám, že už se prckům zlepšila ta rýma.

dagina
7. únor 2009

Ahojky holky, nějak nestíhám, takže ani nedočítám ☹ ..., jen mám zprávu od Myky, psala mi to včera odpol. takže teď už to může být jinak 😉 . Nechali si ji už v porodce, na dva prsty otevřená, udělali ji Hemiltona či jak se to jmenuje a měla by se rozrodit, když ne, tak bude vyvolání.... .

Mějte se a snad brzy "naviděnou" 😵 .
Pa

sisa32
7. únor 2009

Ahoj, tak to je super zpráva, držím palce, ať je to rychle a bezbolestně(v rámci možností) 🙂 😀

vierko
7. únor 2009

Ahojte kocky,

ja som na konikovi uplny novacik. Ako citam vasu diskusiu, vy ste uz trosku skusenejsie ako ja. Prosim vas mohli by ste mi poradit? V nedelu som bola na IVF a az do dnes sa mi zdalo, ze vsetko ide ako po masle. Mala som bolesti v podbrusku, na treti den po transfere sa mi zvacsili prsia, ale mala som taky ale len slaby pocit ako keby som mala dostat M, ale to len rano po prebudeni, po polhodinke uz mi nic nebolo. Dnes som sa zobudila a necitim nic, teda ziadne ani slabe pocity z M, ale aj prsia ma prestali boliet, zostali sice trosku vacsie, ale uz ma tak nebolia. Sem tam este citim pichnutie v podbrusku, ale nic viac.
Ja som hned rano chytila paniku, ze ked uz ma tak nebolia prsia nic z toho nebude ☹
Prosim vas neviete mi poradit, ci je ta panika opravnena alebo este mame sancu? V utorok by sme mali ist na test, ale mam pocit, ze sa z toho zblaznim.
Ak mi viete poradit, prosim vas odpiste mi ☹
D.

sisa32
7. únor 2009

Ahoj Vierko, myslím, že je ještě brzy. Dokud neuděláš test, není nic ztraceno. Bolesti a větší prsa můžou být po stimulaci, takže buď v klidu, to je nejdůležitější. Držím ti palce, aby ti to vyšlo. Každá jsme měli jiné příznaky, někdo žádné.

masle
7. únor 2009

Ahojky ,
jéééé tak myky nám rodí! Tak to je super. Tak hlavně aby měla takovej porod, jakej si přála! Držím palečky!!! 😵 🙂
sisa - no to víš že trnu hrůzou, když vyjede! Ŕíkala jsem mu, když si jí koupil, že ze mě chce udělat vdovu s 2 capartama ☹ Ale co nadělám, zakázat mu to nemůžu 😒 Naštěstí vím, že on jezdí opatrně 😉 Jinak ještě jsem s ním nejela, protože si jí koupil, kdyš jsem byla těhu.. 😅
jinak rýma pořád stejná, ale noc byla už klidnější 🙂

masle
7. únor 2009

siso my jedem do Bedřichova do penzionu www.uko.cz tak jukni. A minulý rok jsme byli v Krkonoších ve Špindlerovce. Je zrekonstrovaná a je to tam mooc krásný. 😉 🙂

vierko
7. únor 2009

Dakujem Sisa,

ja som asi spravila velku blbost. Spravila som si test a samozrejme vysiel negativny ☹
Neviete, ci sa uz na siesty den po transfere da zistit z testu, ci som tehotna? Vy ste to asi este neskusali, vsak...
Ja som strasne blba, teraz mi je este horsie ako rano ☹

sisa32
7. únor 2009

Ahoj,

Masle, dík za info, já to omrknu. 🙂

Vierko, šestý den je moc brzy. Testuj tak po 14 dnech, to už bude jisté.

sisa32
7. únor 2009

Jé Masle, ten penzion znám. jezdili jsme okolo něj, když jsme bydleli na Šámalově chatě (mimichodem, tu doporučuju, nemá to chybu, hlavně to místo). 🙂

dagina
7. únor 2009

Ahojky, tak mám chvíli..., týjo, vy tady probíráte dovči ..., no my letos nikam, a k moři už vůbec ne 😒 . Jsem byla u moře poprvé a asi i naposled na svatební cestě.

Malé se rozjeli ty zatracený šupinky, je jak kaprrrr 😖 . Mažu sluneč. olejem, ale po něm to docela dost slušně smrdí 😝 . Veru, to Batolátko u nás nikde nemají, ale sehnala jsem Robátko, také to je z konopí, určitě to bude lepší jak sl. olej.

copak chudák Myky, už určitě musela porodit, ale zatím se neozvala..., tak příležitostně 🙂 .

Vierka, vydrž s testováním aspoň 10.den, já vím, je to těžký čekat.., držím pěstiii!!!!!

hanulka3112
7. únor 2009

Ahojky Holky, tak dnes jsem byla s mojim fotit mu jeho práce ať může obnovit stránky a katalogy, takže zabitý celý den, zpátky jsme se stavili v kaufu, koupila jsem si malé narcisky a krásné aloe vera a měli v akci dupačky, tak jsem neodolala 😀 musím je vyfotit a hodit do alba, zítra se konečně jedem mrknout na kočárek do OV a stavíme se i v IKEI a v Baumaxu 😉 🙂
Vidím, že Myky rodí, tak už jsem tu teda zůstala sama těhulka 😅 😀

sisa32
7. únor 2009

Ahoj, tak mám vygruntováno, fuj. 😝 😝 Ale zítra jedem taky na nákupy. Jedeme do Mountfielda pro zahradní houpačku, tak doufám, že vytočím tu stovku. 😀 😀 😀
Dnes jsme byli u tchána na obědě, ta jeho měla narozeniny, tak jsem se zase narvala, že snad v životě nezhubnu. 😒

kacatko03
7. únor 2009

Ahoj holky, chtla jsem vám psát z mobilu ale nešlo mi to odeslat tak nevim...

dagi: no jooooo sem blbka jmenuje se to Robátko..promin ☹ 🙂

masle: tak byla oslava Veru? a jáka byla?

Sisa: tak Nutrilon 345,- oprava 🙂 , a Beba AR 316,-. jinak Beba dobrá, blinká ale ne tolik a navíc po ní vydrží dlouho bez jídla 4-6 hodin 🙂

Včera v noci manža hlídal malého, prej se postará abych mohla spát...v půl páté ráno se malej probudil na jídlo a manža vysílenej, prej nezabral...prej se už nediví že dopoledne dospávám 😀 já se kráááásné vychrupala 😀

sisa32
7. únor 2009

Ahoj Kaci, tak jsem ráda, že Beba funguje. 🙂

Tvůj manža je teda fakt dobrej, to ten můj tohle nikdy neudělal, ani u syna. ☹

kacatko03
7. únor 2009

sisa no on sel dneska kalit tak to bylo asi proto 😀 po vcerejsi noci se to treba opakovat nebude 😀

sisa32
7. únor 2009

Kaci 😀 😀 😀 , tak ho pouštěj častějš. 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru