Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

sisa32
12. únor 2009

Ahoj holky, to je dneska krásně co? Ale zima.
Dneska mě nakrkla pošta, v úterý jsem jedný paní posílala balíček (prodávám Suplementor), takže na to dost spěchala a dnes mi psala, že jí ještě nepřišel. 😠 a pak že dnes podáte, zítra dodáme, ha, ha. 😠

Do ZOO se taky těším, prolezli jsme s malým už kde co, Prahu, Liberec, Dvůr králové, Plzeň. Tam se nám nejvíc líbilo v tom Dinoparku. Hodím fotku do albíčka.

Jinak taky myslím na Myky, co si asi užila, snad už jí bude jen líp a líp.

slunickooo
12. únor 2009

hANI - Myky císaře neměla, co vím tak rodila normálně ale asi nic moc ☹

Taky jsste měli Peugeota ? my máme t aky a velká spokojenost - vlastně už je to náš v pořadí třetí... od 206 po 307 SW

A ty se ničeho nebuj, uvidíš jak to všechno bude a všechno zlvádneš.... 🙂

sisa32
12. únor 2009

Ahoj Hanulko, já se normálně těším na ty tvoje mimísky. Moc hezký věcičky nakupuješ. 🙂 ten růžovej dudlík od Nuku taky máme, ale malá ho nechce.

A já taky měla Peugeota 106, toho kulatějšího, stříbrnýho a byl to můj miláček. Teď v září jsem ho prodala, nemá cenu, aby stál 3 roky před barákem. Ale skoro jsem ho obrečela. To zase bude, až prodáme Golfíka. ☹

sisa32
12. únor 2009

Holky, vy pořád kecáte a jak se tu zjevím, tak zmizíte. ☹

hanulka3112
12. únor 2009

Sluní jj peugeota 307, já byla moc spokojená, ale přítel je náročný, chce něco většího chce tu octávii II, ale černou s velkou navigací a xenony 😀 no jo chlapi, má jednu vyhlídlou v Německu čeká až chlapovi vrátí banka techničák, měl ji zaúvěrovanou, ale už je to víc jak 2 týdny 😠 jsem říkala nech mi peugeota a ty jsi v létě kup co chceš, teď už to taky říká, ale je pozdě 😠 😀
Myky, teda rodila normálně jo, to si ale užila když jí to tak bolí ☹
Sis, to jsem ráda, že se těšíš na ty naše mimísky 🙂 ty věcičky byly fakt levné, ještě jsem nekoupila nic drahého, ale to bude asi tím, že se snažím i šetřit když to kupuju 2krát ale ťamani mají fakt pěkné věcičky nebo co měli v akci v kaufu a jak jsme byli omrknout kočárek v Sam Baby 😉 🙂 já měla předtím 205 a byl to můj miláček, dali jsme ho na ježdění tchánovi a bolí mě až u srdce když vidím, jak ho devastuje 😖 má 60let a už je takový zbrkloň, kdyby jste ho viděly jak kolikrát řadí přes zuby 😲 nebo co bylo pár ťukanců na dveřích tak to zamazával černou barvou, teď je jako kdyby měl neštovice 😖 😀

sisa32
12. únor 2009

Hanulko, normálně jsem se zasmála nahlas s těma neštovicema. 😀 😀 😀 Ale chápu, že je hrozný vidět trpět svoje autíčko. Já pažouta půjčila našim, když měla máma loni v létě bouračku. Měli ho asi měsíc a normálně ho rozvrzali a strhli mi ručku a urvali sedadlo. Táta je hrozně takovej necitelnej, když řídí. A naši oba jsou celkem kuličky, takže si je představ tom pidi autě, ani to nemohlo jinak dopadnout.

masle
12. únor 2009

Ahojky,
koukám že probíráte autíčka. 🙂 Já teda Peugeota nemam, mám Fabii a jsem spokojená. Zrovna minulý týden mi jí někdo poškrábal(takový rejhy jak od drátu) ☹ no asi se někomu nezamlouvala 😠 Manža má taky auto poškrábaný(nškdo vedle něj parkoval a evidentně se nemohl vejít..) Tak jsme oba jak když neumíme řídit 😀

Kačí - pizzu bych si taky dala. Ale tu já neumim to si vždycky musíme zajít do Černošic. Tam je nejlepší Pizzerie široko daleko. 🙂 No jasně do prahy do ZOO se vydáme 😉 Ve Dvoře Kr. jsme byli předmin. rok na Safari. Bylo to zase něco jinýho, ale Pražská ZOOmi přijde lepší.

Sluní tak hezky oslavte výročí. My budem mít letos 9 let od svatby 😕 Ale jinak jsme spolu od mějch 17ti(no prostě věčnost 😕 😅 )

hanulka3112
12. únor 2009

Sis jsem ráda, že tě to pobavilo 😀 jo taky tam odvařil rádio na CD, teda ono určitě jde, jen asi vyplivla pojistka, to se mi taky stalo, jenže on je neschopný to někomu dát zpravit a kdybys viděla co tam narval za koberečky, nastříhal tam příšerný koberec přitom jsem tam kupovala koberečky přímo do auta, jo a dal si tam vůni co se dává na WC 😀 😀 😀 jo odvařil převodovku, že nešla zpátečka a teda skoro nic, tak že mu můj zařídí opravu, on by asi čekal až to zadře, byly tam ještě v pr..brzdy...stálo to 7,5tis. můj to dal z kapsy a dodnes neviděl ani Kč si asi myslí, že jim ještě budeme dělat servisáky, stačí když jsme jim dali auto k dispozici 😠 😖 jako kdyby to bala nějaká banální částka, tak pal to voda, ale takhle 😖

masle
12. únor 2009

hanul - vůni na WC - to je drsný 😀 😀 😀 Ty tvý tchánovci jsou fakt unikátní 😀 😀

hanulka3112
12. únor 2009

Masle, bych je mohla vystavit do ZOO jako unikátní druh 😀 😀 😀 včeras jsem se u nich nasmála i s mojim, Tchánovec zas spustil tu svou, že ta u nás má paní dvojčata a že už jim bude kupovat golfáč a on že od ní koupí ten kočár, že je krásný(si to dovedu představit) jsme jeli domů a můj říkal, to mu musíš odkývat aby měl radost 😀 ale snaha se bere 😉 máme svého favorita a můj říkal, že zas takový žebrák není aby neměl na nový kočár ještě k tomu když stojí 8.500,- to je krásná cena si myslím, říkal, že by je nedal do nějakého zavšiveného kočáru 😀
Jo a jak vidím, tak vy jste teda krásný pár, že jste spolu už od 17 to je krásné 😵 jo a stěma autama to jsou fakt haj...brácha si taky šlechtí auto jak může, on je fakt na to puntičkář a nějací závistivci mu to poškrábali přes bok a na kapotě 😖 😠 a při tom to měl ještě starého forda eskorta, ale udržovaného.

masle
12. únor 2009

Hanul
- no zase když mu to odkejváš tak by ho třeba fakt koupil to bych neriskovala 😕 😅 8500za kočár pro dvojčátka je krásná cena!
- ono na Fabii toho taky není nic moc k závidění ale některý lidi jsou prostě sviň...(pardóóón) 😅
- no je to sranda když se dneska podíváme na fotky z té doby jaký jsme byli ucha, tak se fakt bavíme 😀 😀

hanulka3112
12. únor 2009

Masle no šak právě, zbytečně by vyhodil peníze, bo by jsme si stejně koupili svůj 😉 🙂 vídávám tu u nás dvě paní co maj dvojčata a ty kočárky se mi teda vůbec nelíbí 😖 tak si myslím, že je to stejně jedna z nich.Ten kočár to je ten co mám v albu a má i jako jeden z mála přehazovací rukojeť a hlavně má nafukovací kola a ty my potřebujeme jako sůl, když tu cestu u baráku máme jako autodrom 😅
To ti věřím, že se teď těm fotkám smějete jak jste vypadali 😀 mě stačí fotky třeba ze základky a jsem mrtvá z toho oblečení 😀

sisa32
12. únor 2009

Hanulko, dej tchánovce do ZOO a půjdem se na ně podívat. Uděláme sraz. 😀

Masle, nevim, co je to za lidi, když jim dělá radost, někomu něco zničit. Mě teda v žívotě taková hovadina ani nenapadla. Ale ono se jim to někdy vrátí.
A teď mám chuť na pizzu, ale to co dováží u nás je hnus. jinak je tu taky jiná pizzerie, tam je to pěkný a dobrý, ale ne od začátku, to byl děs. Jmenuje se Rozmarýn. Ještě rádi jezdíme do Loděnice do La Grande, tam mají výbornou pizzu, ale je to trochu z ruky.

Holky, my jsme měli s manžou výročí v září. Pátýho to bylo 10 let od svatby, ale jsme spolu už dýl (od 17-ti). No a 18-týho jsme si dali dáreček - Adélku. 😀

hanulka3112
12. únor 2009

Sis 😀 ještě bych nas tom vydělala 😀
Udělali jste mi s tou pizzou chuť, jdu si objednat, naštěstí u nás mi rozvážená chutná 😉 🙂

sisa32
12. únor 2009

Tak tohle máme v tý naší prdeli: http://www.rozmaryn.cz/cs

sisa32
12. únor 2009

Holky, jdu uložit to menší dítě, určitě bude vyvádět, když chci koukat na ordinaci. 🙂

hanulka3112
12. únor 2009

Sis jj pěkňoučká, taký dnám jednu pr..kde maj krásnou pizzerku, hodně lidí tam jezdí, ikdyž je to z ruky, ale mě tam nechutná, mají to těsto až moc podmoučněné a navíc to nejde chytit do ruky, bo se ti to v ruce rozpadne, ale jinak tu maj dobrý pizzy, mě stejně nejvíc chutná taková ta klasika-tomato, sýr šunka žampióny 😀

hanulka3112
12. únor 2009

Jak se tak dívám, tak se mi do albíčka ve výbavičce za chvíli nic nevleze 😅 pořád tam něco přidávám, ještě že může být ještě jedno album 😀 zítra musím hodit ještě fotečku z 3D do albíčka 😉 🙂

hanulka3112
12. únor 2009

Sis tak pa, já jdu zas na VKV 😉 🙂

sisa32
12. únor 2009

Tak ahoj. 🙂 🙂 🙂

sisa32
12. únor 2009

Masle, Ráďovi to na nový dečce moc sluší. 🙂 🙂 🙂

slunickooo
12. únor 2009

je tu někdo???? Jsem měla takový hlad, že jsem se musela jít najíst - to jsem ani v nikdy v těhu nešla 😀 😀

masle
13. únor 2009

Ahojky,
sis pěkná picoška, my jezdíme do téhle :http://www.lunarestaurant.cz/
Sluni - jak jsi se nadlábla ? 😀

dagina
13. únor 2009

Ahoj holky, se na to vyprdnu, jen co pustím PC, tak se malá vzbudí, ono jí stačí spát 5min a je vyspalá 😅 . Včera měla mega prdíky, normálně jsem brečela s ní, bylo to fakt hrozný ☹ .

Hanulko, tak to bude zážitek 3D UTZ 🙂 , se už těším na portréty 😵 .
Nejraděj bych dala do ZOO svoje tchánovce, hlavně tchyni do pavilonu opic 😝 😝 .

Holky, včera jsme byli na kyčlích, vše OK, přesto nám dr. preventivně doporučil jednu látkovou plenu navíc, můžu ji prý dávat norml na papírovku..., ale jak??? Zatím ji dávám jako novosklad, ale jestli to není takový šizený..., stačí to??? Máte některá zkušenost??? Možná postupně přejdu na látkovky úplně když už je po šestinedělí 😵

masle
13. únor 2009

Dagi ahoj-já dávala Veru pleny na kyčle a měla normálně papírovou na tom 2 látkový a na tom ty kalhotky. 🙂

dagina
13. únor 2009

Masle, fatk, to musela mít pěknou prdel - ku 😀 .

masle
13. únor 2009

😀 😀 no to měla..

kacatko03
13. únor 2009

Ahoj holky,

masle...pizza taky včera byla z pizzošky 😀 a pak ještě gril křidélka na medu od chýnky...normálně se už tesím na líto na grilování.

dagi: taky nám tu prevenci řekli, já ji ale teda moc nedodržuju, a když tak má přes papírovou jednu a pak ho zabalim to těch kalhotek...ale blbě se mu v tom prdělo jak nemohl kopat nohama. 🙂

dagina
13. únor 2009

Veru, na to jsem zase srab abych to nedodržovala 😖 , ale také se mi v tom zdá chudinka taková stažená 😒 , to už si neprdne vůbec... . Jo, ta HA se jmenuje Azalia, jsou to tabletky.

hanulka3112
13. únor 2009

Ahojky Holčiny, tak jsem dodala 3D UTZ naší holčičky, chlapeček se nám bohužel schovával, tak ten je jen na DVD.Ještě jsem tam šoupla UTZ jak jsme byli na screningu.Včera jsem měla taky hlad jak vlk, tak jsem si objednala pizzu.Dnes jsem dělala kynuté jahodové knedlíky, takže jsem zabila celé dopoledne, ale povedly se, zbytek dám zamrazit a pomalu jsem se loučila s kuchyní, v pondělí by měli naklusat chlapi a dávat novou prac. desku ze žuly+obklad 😖 už teď se děsím toho bordelu a pak ještě schody a vymalovat a přebrousit podlahy 😖 😝 už aby to bylo potom dodám foto 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru