• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Téma IVF 3

23. března 2015 
Hanulko, hotová modelka :wink: . Jj, jen si zamraž jídla dostek, po porodu si neuvaříš ani čaj :grinning: .

Hele Sluníčkooo, zdá se mi to, nebo jsi opravdu tak v pohodě a všechno stíháš :slight_smile: ??? V Sanuskách jsi psala, jak si libuješ v látkování s klasic. plenama...., a já zrovna včera tady lamentovala, jaká jsem neschopná - doma bordel jak v tanku, nevařím..., nechceš mě dát radu jak na to :dizzy_face: ???? Na látkování bych se momentálně nezmohla a v šestinedělí už vůbec ne.
13. únor 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dagi, jj no jsem zvědavá, jak to budu stíhat já už teď se modlím, aby mimísci pěkně spinkali a já stíhala i ostatní věci :grinning:
13. únor 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko, být teboum zajdu s pomodlit i do kostela :dizzy_face: , mateřství je dřina a ty budeš mít double :wink: . Budeš mít občas někoho k ruce - mamku, manža...?????

Kacatko - robátko je fakt super, máme skoro po šupinkách, se slun. olejem to byl hnusnej opruz a nepomáhalo to :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jsem nadšená. Jak jsi na něj přišla?? To je now how jak blázen :grinning: .
13. únor 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dagi no manža je skoro pořád doma, podniká z domova, tak snad mi bude pomáhat, mamču mám bohužel z ruky, ale i kdyby byla sousedka, tak je od rána do večera v práci :sweat_smile: tak aspoň o víkendech třeba vypomůže, ikdyž každou neděli chodí k babičce a každou sobotu přes léto na hory :grinning: hold si bude muset něco odříct :grinning:
13. únor 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkyyy

dagi - no jsem fakt v pohodičce - prostě to tak nějak jde všechno samo :wink: :wink: . S plínkama jsem fakt spokojená, skoro nic to nes tojí -jednorázovky dávám jen do kočárku nebo když někam jedem

Včera jsem koupila naší malý slečně novou vanu
:grinning: :grinning: , měli jsme 80 cm a už tam byla chudinka skroucená ani kopat nožičkama pořádně nemohla, tak má doma metrovou :grinning:

Zítra má naše mladá trénink tak jedem s manžou a kočárem :grinning: , zajdem do pi zzerky - mnam mnam to se zase nacpu :grinning:

Hanulko - to máš fakt že máš manžu doma.... to ten můj je doma jen na víkendy, mají zase docela dost práce - jezdí zase ven, ale budme za to rádi - že v tuhle domu práci vůbec má ....
14. únor 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fajn to máš Hanulko - ne fakt :grinning: :grinning:
14. únor 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v tuhle dobu že má práci - ne domu ------------- BOŽE JÁ ZAS PÍŠU :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning:
14. únor 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluníí můj taťka jezdil kamionem, takže vím, že doma moc nebyl, mám štěstí, že můj podniká a je skoro pořád doma jen co chodí sepisovat zakázky, tak doufám, že se mi moc nebude courat, loni si koupil krosku, tak doufám, že moc často nebude jezdit rajtovat a kdyžtak o víkendu, když tu třeba bude mamka :wink: :slight_smile:
14. únor 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, Hanulko, tak to je dobře že bude pomoc na blízku, ikdyž né třeba pořád, ale aspoň něco, přeci jen to bude dvojitá starost a i radost :dizzy_face: . I já bych někdy uvítala někoho k ruce a to mám jen jednu berušku, manža jezdí pozdě domů a navíc ten obchod do toho :unamused: , vidíme se jen z rychlíku..., ale co, hlavně že je malá zdravá.

Sluni, no a tak ten návod na to jak to všechno stíhat a být OK nemáš :grinning: :grinning: ?? Někdy jsem jak praštěná koštětem :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
14. únor 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dagi, no uvidím jak mi bude k ruce, on nedá moc ani manuální práci, doma všechno dělám já včetně vrtání do zdi, nemůžu se dívat jak ho to rve :grinning: ale pochovat mimčo snad zvládne a nebo když mu dám flašku, aby kojil a večer při koupání ho taky zaměstnám :wink: :grinning: jinak ti fakt nezávidím, že se vídáte s manželem tak málo, já jsem fakt ráda, že ho mám pořád doma :grinning:
14. únor 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, když ještě nebyla Lucinka, tak mi ani nevadilo že je doma málo :grinning: , ale teď mě to přímo se-e :rolling_eyes:. Docela by mě to zajímalo jak se to všechno zmákne při dvojčátkách...., no ono to také musí jít :slight_smile: .
14. únor 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když to zvládá Smil z trojčaty, tak to musím nějak zvládnout, no bude to hlavně na mě, přes zimu je můj doma to je super, ale přes sezónu jsou to furt nějací zákazníci a musí chodit kontrolovat chlapy, jak dělají, takže se podaří i den, že ráno vypadne, pak třeba přijde pojíst a přijde navečer, ale jak říkám už teď se modlím, aby mimísci moc nezlobili :grinning:
14. únor 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak jsem jasná :angry: , mrcha se mi dneska rozjela po neúspěšném IVF v plné síle... V pondělí jedu na krev a potom bude muset do práce :confounded: . Další pokus asi na jaře/v létě, uvidíme........ zatím o tom nepřemýšlím, jsem z neúspěchu dost zklamaná :cry: .
14. únor 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: ,
jen v rychlosti píšu. Dočítat budu jindy.
Dagi moc děkuji za info a podporu. To samo, že všem.
Jsem totálně KO. Beru ATB a ještě jsem si nesedla na zadek :angry: ! Svůj porod bych nepřála ani nejhoršímu nepříteli. Každej porod je těžkej, ale je fakt, že jsem vyžrala co jsem mohla. Info o něm písnu jindy :cry: . Nejdůležitější je, že jsme to oba s Mikuláškem přežili a malej je zdravej.
Pro pokuk :grinning: http://prazsky.denik.cz/multimedia/galerie/969238.html
Z porodky nás pustili včera a doma je to super :slight_smile:
14. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj myky tak konečně doma! :slight_smile: To je dobře! Mikulášek je krásnej hošíček a ty jsi teď určo ta nejšťastnější maminka viď? :slight_smile: :wink: Ten porod mě teda trochu děsí :frowning2: :confounded: Ale hlavně že jste oba v pořádku a doma !! :slight_smile: :wink:
Tak ještě jednou mooooc gratuluji!! :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
14. únor 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Myky gratuluju, Mikulášek je krásnej. Holky mám prosbu. Můžete nám prosím poslat njaké hlásky. Předem díky :grinning:
http://www.lovelababy.cz/hlasovani/?user_id=2464
15. únor 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jééé Myky, tak to jste si pěkně poleželi :unamused: ..., také ještě jednou moc gratulujiiiiiii, jste oba šikulky a manža také jestli byl při tom ternu s váma. Malý je krááásný, skoro bych řekla že to je holčička :dizzy_face: jak je hezoučký :wink: . A má kráááásně kulaťoučkou hlavičku :wink: , Lucinka ji měla samou bouli asi do 3 týdnů, ale teď už jí má také krásnou :dizzy_face: :dizzy_face: . Moc jsem zvědavá na info o porodu, ikdyž asi není o co stát :frowning2: .
Tak se doma pěkně zabydlete a pak šup na koníka :slight_smile: .

Hanul, jj, Smil je šikulka jak to zvládá, ale u trojčat má asi přidělenou chůvu, ale i tak to je obdivuhodné. Určo to zvládneš, a mimísci budou jak andílci hodní :wink: .

Dckami, si dáchneš a hurá do dalšího pokusu. Jaro bude určitě přívětivější. V dubnu to bude rok, co jsem otěhotněla s Lucinkou :dizzy_face: , to bude mejdan :dizzy_face: .
15. únor 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím při neděli

myky vítej doma :wink: Mikulda je fešák.

Dagi: to Robátko mi doporučila paní v lékárně, a koukala jsem že dělají i šampony, mýdla, krémy atd...je mají celou řadu tak chci zkusit olejíček. používám teda od Bubchenu a zatím dobrý ale kdyby náhodou tak abych měla robátko při ruce :slight_smile:

Masle: tak uý se taky smějeméééé :slight_smile: o víkendu se smál jak blázen s otevřenou pusinkou :slight_smile:

Bozka: :slight_smile: odhlasováno :wink:, já už to se svou účastí v soutěži vzdala.

Jinak jsme o víkendu jezdili po návštěvách...vypadli jsme z Prahy do Písku :slight_smile: hráli jsme do 4 do rána Activity a musím říct že to byl náročný víkend...ale dobrej...Fíla se vyřáídil s bratrancema, Tobík to prospal v kočárku... :slight_smile:
15. únor 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
masle: ta deka je krásná :slight_smile: ta je od Fisera Prince ne? jinak taky máme babí Květu :grinning:
15. únor 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, no vidíš, a mě v lékárně nedokázali poradit :unamused: , ještě že tě tu mám, hlavičku už máme skoro bez šupin. Hm, konop.olejíček bude určo také dobrý, slunečnicový moc nepoužívám, tak si ho leju aspoň do vany, abych ho spotřebovala:slight_smile:.

Zrovna jsem si říkala, že budu muset pořídit také nějakou takovou deku/hrazdičku, malá by ji už potřebovala jak sůl, hodně sleduje a mě už bolí ruce pořád s něčím chrastit :dizzy_face: .... , dávám si ji na postel s přebalovací podložkou a vydrží si už se mnou docela dlouho hrát a tímhle by si chvíli vyhrála i sama :slight_smile:.
Ta od Fishera je zrovna hezká, ale to hrazení se mi zdá dost daleko od obličeje :unamused: , nebo s tím jde posouvat??????
15. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dagi...ono záleží na koho v lékárně narazíš, v té samé kde nakupuju mi nedokázali taky poradit, a pak tam jednou byla moc ochotná a bylo to :slight_smile: Tak to já na sobě nic mastného nesnesu.

tak to tOBÍK na hrací dece pozoruje barevné proužky na stranách než to co nad ním vysí :grinning:

jinak se nám podařilo zachytit jak se směje tak to jdu stáhnout :slight_smile:
15. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, takže vy tu stejnou deku co má Masle máte ??? Neříká, že to musí mít přímo nad hlavou, ale aspoň trochu blíž :sweat_smile: .
15. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, jééé, hezké fotečky, a už krásně pase koně, jak ho dáváš prosím tě často na bříško?? Já se přiznám, že to dost flákám, skrz to blindění...,ještě ji to moc nejde. No Tobík se kráááásně řehní :slight_smile: .
15. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkni sem je tu názornej obrázek té co má Masle: http://www.slune-cz.cz/hraci-decka-zviratka-hrazda-fisher-price/
15. únor 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci děkujeme :wink:
15. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík Kači za odkazy, vidím, že s tím jde posouvat :slight_smile: . Krásné jsou obě dvě, budu muset něco vybrat.

Bozka, také jsem tě odklikla :wink:. Holky, můžou být ty fotky v soutěži i s tatínkem???? :sweat_smile:
15. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dag díky, možná i když by se zaregistroval taťka s dítkem :wink:
15. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dagi...ano mužou....už jsem je tam zahlédla :wink:

tak holky dobrou, zítra, jdu chrupat
15. únor 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Dckami, je mi líto, že to nevyšlo, ale jaro bude lepší a určitě ti to vyjde.

Myky, ještě jednou gratuluju k Mikuláškovi, je nádhernej. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Až budeš mít chuť a chvíli klidu, tak napiš o tom porodu.

Bozka, už máš hlas. :wink:

Dagi, mi máme tuhle deku a je super. Koupila jsem jí bez hrazdičky, ale mají ji i s ní. Chtěla jsem nějakou větší, aby se Adélka mohla pořádně převalovat.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9627595&tab=1
16. únor 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek