Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

sisa32
17. únor 2009

Ahoj holky, všechny vás zdravím. 🙂

Masle, my máme Angelcare. Je super, má krásnej příjem, takže chrčí minimálně, taky měří teplotu v místnosti a stanice, která se dává k miminku se dá odpojit od kabelu a funguje i na baterky, takže jí můžeš šoupnout ven do kočárku apod. Je to Angelacare AC 420, z Dětský růžek.cz za 2 299 Kč.

sisa32
17. únor 2009

Jo, ještě má luminiscenční světlo.

dagina
17. únor 2009

http://www.mimishop.cz/terkaperka/detail.php?zb...

Masle, to je ona, jen ji máme určitě z jiného shopu, tady ji mají nějakou drahou.

Sis, ohledně toho blinkání..., dr. říkal kdyby to mělo přestat nebo aspoň zmírnit?? Já myslela, že se to zlepší jen co přejdeme na příkrmy...
Jinak nám ty probiotické kapky zatím nic moc nepomáhají 😖 , o něco to je lepší, ale čekala bych od nich víc 😒 .

sisa32
17. únor 2009

Dagi, říkal, že min. do 1/2 roku, někdy i déle. A když se to nezlepší, tak se dělá nějaké vyšetření, myslím, že se to jmenuje ph metrie a pak se to asi řeší léky. Tak doufám, že nás to nečeká. Malá zdědila ten reflux po tátovi.

kacatko03
17. únor 2009

masle: to ji určo vyfot 😉 , vy nechodíte na převážení třeba jednou za 14 dní??? kvuli tomu blinkání chodíme aby to bylo pod kontrolou...před týdnem měl 4980g 😀 ty jo s tím grilováním jsi mi uplně nahnala chut..vloni jsme už grilovali v březnu 😀 tak snad bude brzo hezky 😀

jinak taky mám chůvku ještě po Fílovi od Maxi cosi a je teda dosti blbá,....když tak já určo pujdu do Philipsky.

ta co má Dagi je pěkná ale přijde mi na převážení nepraktivká, prijde mi dost velká.

slunickooo
17. únor 2009

Ahoooj zdravím vespolek

Teda Hanulko co to čtu??? To je fakt děs, běs, tak držím moc mco palečky at je c hystnou - hajzly jedny a penízky vám vrátí

My máme chůvy teda obyč. od Sencor 😀 😀 😀 za 500, jsou jak na baterky tak do sítě, občas chrčí 😀 😀 ale malou vždycky krásně slyším. Vedle sousedi žádný nemaj tak se nerušej 😀 😀

A přišla nám pozvánka na př. týden na KO p o čokování proti TBC a taky jeden na první očkování k naší mudr. tak bude i převážení, změření - tak jsem zvědavá kolik má ten náš macek ....

Hodila jsem nějaký fotečky ze dneška 😉 😉

A o grilování mi ani nemluvte, b udem letos dělat novou střechu u krbu a chcem s manžou ještě koupit takovou malou krásnou udírničku - mnam mnam - - na klobásky, salámek, párečky, masíčko..... no jo už mlčím

sisa32
17. únor 2009

Ahoj,

Sluni, koukala jsem na fotky co máš na MMB a jste fakt pěkná rodina. Moc vám to sluší. 🙂

slunickooo
17. únor 2009

jéééé dík 😀

sisa32
17. únor 2009

Zítra je nám 5 měsíců a pozítří jdeme na 2-hou Hexu. Tak doufám, že mála někde něco nechytne. Musím zaklepat, ale od narození je krom refluxu zdravá, ani rýmu ještě neměla. Takže ťuk, ťuk, ťuk. 🙂 🙂 🙂

sisa32
17. únor 2009

Holky, klekla mi myčka. Poraďte mi nějakou dobrou.

slunickooo
17. únor 2009

my máme Whirpool 6, smysl a spokojenost 🙂

masle
17. únor 2009

sisa - my máme AEG Favorit active AA - je dobrá 🙂
Holky dík za tipy, něco snad vyberu.. 🙂 Tu starou mám taky Phillips a byla jsem s ní spokojená.
Sluní - taky jsem vás skoukla na MMB - fakt pěkná rodinka!! 🙂 😉 Taky nám přišlo že se máme dostavit na KO po očkování TBC. Tak bude výlet na Karlák 😒
Kačí no teď už nechodíme na převážení, přibejval dobře. Al asi tam ve čt zajdu abych věděla kolik má. 🙂

sisa32
17. únor 2009

Holky, díky za tipy. Mám vyhlídlou AEG Silente plus, nebo AEG 50870M. Ještě nevím, jestli bílou, nebo nerez.

slunickooo
17. únor 2009

juj já bych chtěla t ky nerez - máme bílou, v době kdy jsme ji kupovali snad nerez ještě nebyli, a ted už máme v nerezu všechno, ještě teda lednici ne, ale tu chcem letos koupit taky novou - nerezovou - s tím náp. automatem - nemáte ji některá???? Já bych chtěla tu americkou děsně moc, ale to bysme museli přestavět celou kuchyn a do toho se nám nechce teda

sisa32
17. únor 2009

Sluni, já mám právě všechno bílé, ale mikrovlnku a pekárnu už nerez. Časem dojde i na sporák a lednici, počítám tak do dvou -tří let. Tak právě nevím. Chci spíš tu nerez, ale asi to bude vypadat blbě. Tak babo raď. Tou babou samo nemyslím tebe. 😀 Ta americká je super, ale nám by se už nevešla.

hanulka3112
17. únor 2009

Kačí holkám řeknu ať sem taky mrknou 😉 Grej čeká holčičku-kačenku a Jmis zatím neví, ale myslím, že brzy už by to měla vědět.

Já chci tu chůvičku philips SCD 463 ve většině e-shopech je až za 1.800,- ale já si ji sehnala za 1.100,- teda ještě jsem ji neobjědnávala, ale chystám se.

Ahojík slunííí, jj peníze byly doma, bo můj jel předtím do Německa pro auto, ale nepořídil, tak se vrátil i s eury a čekal na jedno auto až bude mít Němec papíry k autu a pojede pro něj a měnit to nechtěl, bo teď šlo euro nahoru, takže by ještě na tom vydělal, zítra má donést policajtům výpis z banky a měli by mu říct víc, tak držte všechny palečky ať to dobře dopadne a ten dostane co si zaslouží i s tím jeho fotrem 😠

sisa32
17. únor 2009

Hanul, ať vám to dobře dopadne. Poslala bych na ně uk.
Nám to zabralo při vymáhání peněz od chlapa, co si vzal 30 000,- na dževěnou plovoučku a pak se neměl k tomu, aby nám jí udělal. Stačilo říct, že si pro ty prachy přijde uk a hned jsme je měli doma. 😀

hanulka3112
17. únor 2009

Sis, jj přesně jak říkáš, to už je zařízené 😉 😀 dneska budeme ještě řešit jednoho co nám dělal kamery, ještě k tomu známy od mojeho a pěkně nás natáhl skasíroval 37.tis. a pak když nám bylo divné, že nach je prd vidět, tak jsem je vyjela na netu a celkem vycházely tak na 17.tis. a to nám je ještě montoval půl roku, pořád jsme ho uháněli, teď je sundal a dávají se nové, taky kvůli němu nám sem vlezli 😠 😠 😠 nebere tel neodpovídá na sms a peníze stále nedonesl, takže zítra bude mít zajímavou návštěvu 😉 jo a děkuji za palečky ty se nám budou fakt hodit, do toho se ještě modlím ať je fakt usvědčí 😉

sisa32
17. únor 2009

Tak jsem zamáčkla slzu u ordinace. Nechali tam umřít jedinýho pěknýho chlapa. Nevim, na koho tam budu koukat. ☹ 😠

chiwule
17. únor 2009

ahoj holky, tak jsem konečně začala Áně dodělávat pokojíček a objednala jsem jí přes net pár věcí, už se těším až přijdou 🙂 Bude toho mít hodně - hodiny s lampičkou Slůně, věšáček s beruškama, samolepky a borduru na zeď s Krtečkem, pak taky Farma - zvířátka - to jí dám do hracího koutku, kde má deku se zavěšenýma hračkama, no a pak jsem jí ještě objednala pěnové puzzle s Krtečkem 😀 a taky jsem jí dala ušít novou záclonku s medvědama a kačenkama a nový závěs žluto-oranžový k tomu 😉 bude to mít vyfešákované už se na to moc těším 😵 😎 Začínáme se konečně zabydlovat 🙂

dagina
18. únor 2009

Ahoj holky, Veru, to že malá pořád blinká dr. neřeší,je fakt, že jsem to posledně na KO už ani neříkala, ale kojím jak divá, tak snad bude mít váhu dle přání doktorky 😵 , faldíky už má pěkný 🙂 .

Sisa, v té růžovce to je nářez, příště najde Pavla ty prstýnky ☹ .... Jinak mě se líbí Pusič 😀 .

Hanul, takže vy víte kdo to byl??? Šel tedy na jisto?????Bych sekala ruce 😠 .

Chiwul, tak to bude malá spokojená jak želva 😵 , idkyž největší radost z věcí mívají rodiče 😀 . Už máte krásnou slečnu, letí to, letííí....

masle
18. únor 2009

Ahojky po ránu,

dneska noc nic moc. Malej se 2x pročural. Já nevim jak on to dělá 😕 Přitom už spí na zádech pinďu mu dávam dolu a přitom má vždycky mokrej bok... 🙄 😕

taky jsem koukala na růžovku - víte proč ho nechali umřít, protože si prej ten herec někde postěžoval, že v tom seriálu jsou debilní dialogy(což má teda pravdu) tak se stal nepohodlným a umřel... 😀

chiwul - tak to máte krrásně naplánovanej ten pokojíček 🙂 to bude radost ho dělat. 🙂 😉

kačí - objednala jsi si tu ohřívací tašku do auta? Já že jsem našla odkaz kde je levnější : http://www.ppelectronic.cz/zbozi/pece-o-deti-ch...

jinak uvažuju o té chůvě Tefal BH 1200J9

hanulka3112
18. únor 2009

Dagi jj právě, že víme kdo to byl, jeho fotr pro něj někdy sekával písmo a mlady někdy vypomáhal, takže věděl kam chodil pro peníze a taky věděli, že najednou na baráku nejsou kamery a ještě ta beterka co zůstala na zemi byla jeho fotra, nosil ji v brašně.Otisky má policie pěkné, ještě, že jsem si všimla kde bylo šahané v pracovně máme celou stěnu poliček a já mám přehled jak co bylo a na tu věc nebylo šáhlé 4-5měsíců a byla rozhrklá kapsička v níž byla taková krabička a ten co snímal ty otisky říkal, že když je otisk už tak týden starý, tak je téměř nepoužitelný, takže od nás tam otisky být nemohly, říkal, že jsou krásně čerstvé 😉 a navíc kdyby měl sebou nějakého kumpána vzal by si aspoň videokameru a foťák co ležely na stole, šli najisto měli exekuci na krku v pondělí by jim přišli sebrat oblepené věci 😉 tak jen držte palečky ať to dobře dopadne a dostanou co si zaslouží 😠 😠 😠

kacatko03
18. únor 2009

Ahoj holky, dneska dlouho chrněli...

Dagi...u nás top blinkání taky už neřeší...přivejváme dobře tak prostě musíme počkat až to samo přejde.

Masle: nene neobjednala a objednávat nakonec nebudu.

taky jsem koukala na růžovku a v ten okamžik sem ani nedýchala a měla náběh na pláč 😀 😀 😀 ještě by mohl na dobro odejít ten ADAM, jak je přeslazenej tak je to až hrozný 😠 😀

jinak výsledky štítné žlázy nám klesají tak se prýá nemáme znepokojovat, ve 3m se to ještě jednou zopakuje aby se potvrdilo že to jde dolu, tak jupí, a ty zuby...prej je to rodinná dispozice 😀

masle
18. únor 2009

Kačí - jsem ti asi poslala nějak moc zpráv na ten tel co? Se omlouvám 😕 😅
No Adam ten je děsnej, ty jeho psí oči 😀

Tak jsem byla s tou rýmou s RáĎou u Dr. Udělala mu výtěr z nosánku a máme mazat Mucoplant mast na hrudníček a zádíčka, protože mu trochu ty průdušky chrčej... 😒 Tak uvi co výsledky toho výtěru, kdyžtak by musel mít ATB.
A už má 5930g, tak přibejvá dobře možná až moc 😕 😕 Ale já ho nijak nepřekrmuju, tak to asi bude prostě kus chlapa.. 😀 🙂 Tak ymi říkala, že je úplně stejnej jako Veru byla, že jsou to stejný mimča 😀 😀 Akorát Veru byla ještě větší 😅

dagina
18. únor 2009

Ahoj holky, teda Hanul, to je takový pako že po sobě ještě nechá otisky, jo??? Ale pro vás jen dobře.

Adama z růžovky také nemusím, ten jeho úsměv 😝 😝 😝 😝 🙂

kacatko03
18. únor 2009

masle...cooo? ne přisla jen jedna sms 😉 teda ráďa už je kus chlapa 🙂 ty jo no snad ATB nebudou nutný ☹

dagina
18. únor 2009

Ahojky, teda čím ty mrňata krmíte že jsou tak tlusťoučký 😵 ???? To by se líbilo mojí tchyni 😵 😝 .
Sluni, na to že kojíš, tak ta tvoje je pěkná macanda, tváře má jak slabikáře 😵.

Veru, malýmu teda fakt už rostou zuby 😅 ????

murasek
autor
18. únor 2009

Ahoj holcinky, jdu Vas s prckam pozdravit a poptat se jak se dari? ale uteklo to, ze?

kacatko03
18. únor 2009

dagi..jj otázka kdy se proříznou 😀

Mur: ahoj jak je? co nového u tebe?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru